Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2013., 08:26   #21
Whatsap je free u app store
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 09:16   #22
Da, sad je model naplate kao za Android.
Prva godina besplatna, a svaka sljedeća 0.99$.
Naravno, tko je već prije kupio za 0.99$- taj ima doživotno besplatno.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 14:05   #23
Ali izgleda samo za nove korisnike WA. Nama koji smo prije skinuli free verzije, ostaje bez ograničenja. Barem tako meni piše u postavkama, pod opcijama račun, detalji plaćanja.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 20:03   #24
Moze mala pomoć vezano za Whatsapp .Imam Iphone 4s i kad sam ga instalirana neki dan sve je bilo u redu.Sad kad mi netko posalje fotografiju on mi ne sprema u album kamere,vec ostaje samo u "razgovoru".U postavkama mi je spremljeno da automatski sprema slike.E sad dali mozda ima veze sto sam neki dan preko i tunesa stavljala albume,ili da li postoji ikoi drugi nacin da prebacim te fotografije u album kamere? Hvala
barbi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 10:32   #25
U WatsApp postavkama imaš opciju spremanja medija: Postavke/postavke razgovora/spremi dolazeće medije/on.
Pozdrav


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk 2
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 19:04   #26
Imam Iphone 4 i na Whatsappu nemam one smajlice, ak ih skinem, moram ih kopirat u razg. ??
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 23:33   #27
smajliće ćeš dobiti tako da u generalnim postavkama mobitela nađeš postavke za tipkovnicu i u njima dodaš emoji. kad tipkaš poruku, tapneš na ikonicu globusa kako bi promijenio običnu tipkovnicu u emotikone.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 23:13   #28
Kako se mogu trajno obrisati razgovori? Dal je dovoljno imati iskljucenu opciju sigurnosne kopije ili icloud?
Imam poruke stare skoro 3 godine i zadnji put kad sam uzela novi mob sve te prastare poruke su mi poiskakale ko da nikad nisu obrisane.
Nisam bas neki ekspert za tehniku i uzasno me nervira kad svakih par godina mijenjam mob i kad upalim novi ko da nikad nista nisam brisala.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:30   #29
Ne moraš isključiti iCloud. Kad izbrišeš poruke na telefonu napraviš novu sigurnosnu kopiju i poruka nema.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 13:09   #30
Tnx!
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 20:32   #31
Help!
Kako je moguce da su se u mom viber i whatsapp imeniku pojavile pojedine osobe sa mobitela od mog supruga?? Točnije njih 15ak
Na imeniku od mobitela ih nemam....te osobe nikad nisam ni zvala a ni one mene !
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 10:44   #32
Da nisi dodala njegov gmail račun u mobitel?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 12:03   #33
:klap: jesam....tocnije gmail od firme...uf hvala.... Plavusa sam!

Zadnje uređivanje akoj : 16.11.2014. at 19:17. Reason: Maknut nepotreban citat
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 16:58   #34
Hello svima ....

- jel netko ima instaliran WA na kompu pa da mi proslijedi info kako da ga instaliram ?

Thx thx
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 00:28   #35
Molim pomoć vezano za Whatsapp! Koristim ga već skoro godinu dana. Međutim na Podacima o računu mi piše da mi račun istječe 7. siječnja 2015. pa me onda usmjerava na Nadoplata računa, a kad kliknem na nju dolazi mi opcija nadopalte od o,99$ za godinu dana preko Paypala...

Frendica mi kaže da je to čista glupost i da je Whatsapp besplatan kao i FB te da se radi o obavijestima kao one tipa "FB se od sljedećeg mjeseca plaća" itd...

Mene zanim šta će se dogoditi tog datuma ako ne nadoplatim račun, hoću li izgubiti pravo korištenja ili je to stvarno samo glupost???
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:01   #36
Ne znam kako je sada, ali nekad je WA za iOS bio besplatan (a za android samo prvu godinu, nakon toga se treba platiti 99 centi za svaku godinu.. nesto su bili produljili taj besplatan period, ali u svakom slucaju, pisalo je da se poslije treba platiti).
To sto si ti vidjela nema veze s onim porukama jer si ti to vidjela pod postavkama od WA, nisi dobila poruku s tom obavijesti).
Ako ne produlje taj besplatan period, bojim se da ces morat platit...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:10   #37
Ne mora nista placati, samo ga obrises i ponovo instaliras, i bit ce ti opet free....
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 21:46   #38
Teoretski se plaća, ali meni i par ljudi koje znam samo produljili.
A i da ne produlje- valjda možeš skupiti 6 kuna godišnje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 23:22   #39
Kak će opet biti free kad mobitel pamti koju si aplikaciju instalirao (s istim mailom), odnosno, s istim brojem mobitela (kad je u pitanju ovakava aplikacija)?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 07:48   #40
Ja sam na androidu i brdo puta sam promjenio mobitele i stavljao romove, i koristim jedan te isti mail i broj, i kad god ga instaliram uvjek mi pise da uzivam u 6,8,12 mj besplatno....
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.