Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2013., 15:27   #61
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
znaci trenutno nema projekte nikakve?
ovaj, kako doci do njega?ja bi bila njegov projekt


Koliko ja vidim/mogu naći, nema. Zadnji je bio Reis, sada već pretprošle godine.

E da, što mislite, jel' mu i ovdje glas sinkroniziran. Preporučam početi gledati od 10. minute. A onda se prebaciti na 35:40.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 04.01.2013. at 15:33.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:39   #62
meni se cini da je i ovdje :/

kakve su mu druge serije,jel bi vrijedilo pogledati koju epizodu? cisto usporedbe radi.

i da,cekam njegovu adresu,moze i br moba,nije bed

reci cu i koju dobru za vaaaaaaaaas :P
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:43   #63
Da, ja sam isprva mislila da nije, kad sam gledala dio prve epizode, a sad mi se čini da su mu i u toj seriji sinkronizirali glas. Grozno.

Koliko znam, Adenali mu je bila uspješna serija, a i sama premisa se čini jako zanimljiva. Reis ne bih rekla, a i grozan su mu izgled tamo dali, postarali ga strašno.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:46   #64
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post


Zaboravih naglasiti da mislim da mu ta mršavost stoji. Samo da mu daju malo bolje hlače u seriji, one su mu baš široke, a pritom ne mislim na dimije. Gledala sam ga sad malo u Adenali, tamo ima par kila gore i çok je seksi, baš çok, çok.
I meni mu baš stoji, ne znam kako bi izgledao jako nabildan. Ovako mi je baš seksi dugonja.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Koliko znam, Adenali mu je bila uspješna serija, a i sama premisa se čini jako zanimljiva. Reis ne bih rekla, a i grozan su mu izgled tamo dali, postarali ga strašno.
Koja je premisa Adenali?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:47   #65
Jao ja ovu Selin čim vidim dobijem poriv da povraćam

Mislim da mu je i ovdje sinhronizovan
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:51   #66
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
I meni mu baš stoji, ne znam kako bi izgledao jako nabildan. Ovako mi je baš seksi dugonja.
Baš to. Seksi dugonja.


Quote:
Koja je premisa Adenali?
Koliko sam s GT uspjela skužiti, u Adanali on glumi Ali Maraza, vođu bande, nekog velikog krimosa. Bave se organiziranim kriminalom i tako "vladaju" gradom. On u svakoj sezoni ima novi ljubavni interes i oko toga se dosta petlja priča. Selin je bila u prvoj. Kriminalistička serija, dosta mi je teško povezati ulogu s njime, ali koliko vidim po YT, glumi frajerčinu.

Ako tko zna više od mene, neka me ispravi/nadopuni.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:52   #67
i meni je ta selin koma.upropastila je onu seriju s kenanom.gorki život se zove.mislim.
ovaj tip je visok i zgođušan,ali ne baš onako zgodan ko kivanc ili kenan.nije me se baš nešto dojmio.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 18:36   #68
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Maria Isabella, nema na čemu.

Malo je puno u sjeni. Neću ga uspoređivati s Kenanom i Halitom što se glume tiče, njih dvoje su mi dosta koplja ispred svih ostalih, ali Mehmet bi se komotno moglo svrstati u ovo ostalo društvo, solidno glumi, a o izgledu da ne govorimo. Velim, baš mi je čudno da nakon Sile nije dobio nijednu zapaženiju ulogu, a u 2012. koliko vidim nije imao ni jedan jedini projekt.
I meni to nikako nije jasno, da nakon Sile nije imao nijednu zapaženiju ulogu tj. da mu je nisu ponudili. Mislim, razumijem da je konkurencija velika, ali ipak on što se tiče izgleda nema mane, a gluma mu se sigurno poboljšala s vremenom, s tim da u Sili, kao što si rekla sasvim solidno glumi.
megiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 18:51   #69
Evo još jedne "slinavice",moram priznat da me odavno jedan turski glumac nije ovako ugodni iznenadio svojim izgledom. Čovjek je pravi bombon,meni daleko iznad Kive.On i Cansu Zanima me samo zašto mu sinkroniziraju glas,nije da mi smeta al me baš zanima čemu to,nije valjda da ima toliko ružan glas da ga se ne može slušat
adamari is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 19:14   #70
ma ima sasvim normalan muski glas,no eto,nekom nije odgovarao.

nadam se da nije umisljen obzirom na posao koji radi,i da nema ekipu samo iz tog javnog svijeta.
ako netko ima vise info kakav je inace,izgled smo svi doktorirali
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 19:29   #71
Quote:
megiii kaže: Pogledaj post
I meni to nikako nije jasno, da nakon Sile nije imao nijednu zapaženiju ulogu tj. da mu je nisu ponudili. Mislim, razumijem da je konkurencija velika, ali ipak on što se tiče izgleda nema mane, a gluma mu se sigurno poboljšala s vremenom, s tim da u Sili, kao što si rekla sasvim solidno glumi.
Ni meni. Ali čujem da mu je uloga u Adanali isto jaka, da ga u Turskoj znaju kao Ali Meraza. Ali svejedno, nije mi to opet to, jake uloge i status ima primjerice Kivanç, a Mehmet mi ama baš po ničemu ne zaostaje za njim.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 21:33   #72
Danas je bio mali članak o njemu u Studiju. Piše isto što i na 24 sata. Da je bio model, glumi u Sili i da mu je prijatelj Kivnac....
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 22:54   #73
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ni meni. Ali čujem da mu je uloga u Adanali isto jaka, da ga u Turskoj znaju kao Ali Meraza. Ali svejedno, nije mi to opet to, jake uloge i status ima primjerice Kivanç, a Mehmet mi ama baš po ničemu ne zaostaje za njim.
Vjerujem da je poznat u Turskoj, ali definitivno nema status ni blizu Kivançovog, što nikako ne razumijem... Čak mi Mehmet djeluje simpatičnije i pristupačnije od njega.
megiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 22:57   #74
Quote:
megiii kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je poznat u Turskoj, ali definitivno nema status ni blizu Kivançovog, što nikako ne razumijem... Čak mi Mehmet djeluje simpatičnije i pristupačnije od njega.
Ma kakvi, baš ni blizu Kivançovog. A Kenan i Halit su mi pak skroz druga liga, to ni ne uspoređujem. Meni je i Kivanç drag, u biti su mi svi ti turski glumci dragi, ali Mehmet me osvojio doslovno na prvu, to nijedan od navedenih nije. Baš mi nije jasno, očekivala sam listu projekata kad sam otišla na imdb i wikipediu, a kad ono ćorak, nakon Sile samo te 2 serije, a za nijednu prije nisam ni čula. Izgled definitivno ima, a i gluma mu je sasvim solidna, komotno ide uz bok Kivançu i sl. ekipi. Jedino ako on bira takve projekte i pauze, djeluje čovjek vrlo samozatajno.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:07   #75
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, baš ni blizu Kivançovog. A Kenan i Halit su mi pak skroz druga liga, to ni ne uspoređujem. Meni je i Kivanç drag, u biti su mi svi ti turski glumci dragi, ali Mehmet me osvojio doslovno na prvu, to nijedan od navedenih nije. Baš mi nije jasno, očekivala sam listu projekata kad sam otišla na imdb i wikipediu, a kad ono ćorak, nakon Sile samo te 2 serije, a za nijednu prije nisam ni čula. Izgled definitivno ima, a i gluma mu je sasvim solidna, komotno ide uz bok Kivançu i sl. ekipi. Jedino ako on bira takve projekte i pauze, djeluje čovjek vrlo samozatajno.
a ja kontala kad sam ga vidjela da je veća zvijezda od kvanča. kad tamo i obični bali beg popularniji
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:26   #76
Evo još jedne obožavateljice.

Jučer sam počela pratiti Silu i odmah me oduševio svojim izgledom. Baš je jako zgodan. Gledala sam dosta turskih serija i definitivno mislim da mi je on najzgodniji glumac iz te zemlje.

Čini mi se da je i serija jako dobra, za sad mi je super.
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:27   #77
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a ja kontala kad sam ga vidjela da je veća zvijezda od kvanča. kad tamo i obični bali beg popularniji
Ja sam isto mislila. Znam za seriju otprije, ali samo po slikama pa kad sam vidjela slike njega i Cansu, reko ovaj sigurno ima još dobrih serija. A kad ono jok. Nadam se sad nekoj u 2013., preduga mu je ta pauza nakon Reisa.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:32   #78
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ja sam isto mislila. Znam za seriju otprije, ali samo po slikama pa kad sam vidjela slike njega i Cansu, reko ovaj sigurno ima još dobrih serija. A kad ono jok. Nadam se sad nekoj u 2013., preduga mu je ta pauza nakon Reisa.
al dobro, sav mi je nekakv miran i samozatajan. možda čojk neće, ne možemo znati jel ima ponuda ili ne.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:49   #79
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, baš ni blizu Kivançovog. A Kenan i Halit su mi pak skroz druga liga, to ni ne uspoređujem. Meni je i Kivanç drag, u biti su mi svi ti turski glumci dragi, ali Mehmet me osvojio doslovno na prvu, to nijedan od navedenih nije. Baš mi nije jasno, očekivala sam listu projekata kad sam otišla na imdb i wikipediu, a kad ono ćorak, nakon Sile samo te 2 serije, a za nijednu prije nisam ni čula. Izgled definitivno ima, a i gluma mu je sasvim solidna, komotno ide uz bok Kivançu i sl. ekipi. Jedino ako on bira takve projekte i pauze, djeluje čovjek vrlo samozatajno.
I meni su svi dragi, ali to što kažeš, on me osvojio na prvu.
I ja sam išla na imdb nakon prve epizode Sile i baš sam se začudila kad sam vidjela da ništa zapaženije nije snimio...
Da, djeluje samozatajno i dosta povučeno, nisam baš vidjela nikakve slike s nekih događanja i slično, tako da očito želi ostat u sjeni.
megiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:52   #80
Malo sam istražila našeg Mehmeta, evo nekih podataka s francuske Wikipedie. (preskočila sam dio gdje govori o karijeri, jer to sve već piše u prethodnim postovima).

Dakle:

Mehmet Akif Alakurt visok je 190 cm, težak 95 kg, te nosi cipele veličine 45.
U horoskopu je lav (rođen 23.7.1979.)
Ima crnu kosu i tamno smeđe oči. on
Uživa u joggingu, košarci, te je snažno podupirao klub Beşiktaş.
Omiljena hrana su mu tjestenina i meso.
Vozi BMW, a ponekad i motocikl.
Kao dijete, Mehmet Akif Alakurt sanjao je da će postati pilot.
S 15 godina pohađao je satove kickboxinga.
Beretke, kape, satovi, lanci i prstenovi su među njegovim omiljenim modnim dodatcima. Njegov stil odijevanja je doista jednostavan, najčešće nosi traperice i košulje (odijelo za posebne prigode: tv ladice).
Voli čitanje psihologije, knjigu "Yaratıcı Beyin".
Najdraži parfem Armani i Hugo,
Omiljena turske pjevačice su mu Baris Manco i Sezen Aksu.
Omiljene modne marke Lacoste, Nike i Timberland.
Dvije stvari koje voli najviše su njegova ljubav prema sportu i kuhanje. To nije teško, a posebnu pozornost posvećuje imati dobar doručak.
Mehmet Akif Alakurt voli i crtiće, posebice, "Štrumpfovi", "Crveni Kit", "Simpsoni" i "SpongeBob SquarePants".
Rekao je Elle magazin da želi brak i on još uvijek traži djevojku svojih snova, da bude lijepa, uvjerena, mudra i jaka. Glumac je rekao da je imao ljubavnu aferu s Demiratar Selin, turskom glumicaom koju je upoznao na snimanju serije Adanali, ali oni se odvajaju prije vjenčanja.
Njegovi prijatelji i obožavatelji kažu da ima dobro srce, on je skroman, on je duboko suosjećajan, a to je vjerojatno zbog toga što voli i poštuje ljude. Poznato je da vole djecu, i dijeli mnoge aktivnosti s njima.
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.