Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 22:33   #421
Thumbs up

Ej ljudi ... Evo ja sam dobila posao u HPB banci ,za blagajnika,bez ikakve veze.. tako da je sve moguće. Samo naprijed !
arijanazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 22:56   #422
Bravoooo!!!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 22:58   #423
Cestitam ti!! Kada startas?!?!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:54   #424
male plaće puno stresa

potvrđujem što je jedna cura pisala na stranici prije ovoga posta. Plaća pripravnika je stvarno jako mala, između 3.000 do 3.500kn i takva je bar godinu dana. Nakon godinu dana se povećava ako vas uopće ostave jer ipak imate targete prodaje. Nije mi jasno čemu tolika euforija oko pozicije osobnog bankara. Mala plaća, puno stresa jer budimo realni bankari su prodavači, samo što su prodavači u odjelima
nzadranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:56   #425
Pripravnicka placa je takva kakva je, prije 2010.te godine bila je jos manja. Cinjenica je da je stresan posao, jer budimo realni tesko je raditi s ljudima svakodnevno, i nisu ljudi svi isti da to ide bez poteskoca.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:18   #426
Quote:
nzadranka kaže: Pogledaj post
potvrđujem što je jedna cura pisala na stranici prije ovoga posta. Plaća pripravnika je stvarno jako mala, između 3.000 do 3.500kn i takva je bar godinu dana. Nakon godinu dana se povećava ako vas uopće ostave jer ipak imate targete prodaje. Nije mi jasno čemu tolika euforija oko pozicije osobnog bankara. Mala plaća, puno stresa jer budimo realni bankari su prodavači, samo što su prodavači u odjelima
nisam znala da cak i hpb ima prodaju i prodajne planove?
matild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 00:09   #427
Sve Banke imaju planove

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 23:53   #428
dižem temu

jel itko zna kako je tu raditi u korporativnim komunikacijama? i kakve su otprilike plaće?
breakfree is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:06   #429
Hej ljudi,
Dobila sam poziv na testiranje u HPB, zanima me koja su to stručna pitanja koja su na testiranju?? Ima li ih tko?!
missdiorcherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:48   #430
Pozdrav ljudi,
molim ako netko može pomoći da napiše bar nešto o tom stručnom dijelu koje bude na testiranju..u pitanju je radno mjesto bankar. hvala
BlondeGirl1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 21:11   #431
Smile HPB 2018

Pozdrav ekipi, jel netko bio na testiranjima, razgovorima, dobio posao i slično u HPB u zadnje vrijeme? Imali su dosta natječaja...
pajs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 14:05   #432
Bila na testiranju i razgovoru, na webu vidim da je još uvijek status: odabir kandidata u tijeku...štogod to značilo, jer zavlači se već tjednima ovo...
Ima li netko da je dobio pozitivan odgovor nakon razgovora?

LP
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 17:28   #433
Predselekcija u tijeku već mjesec dana! Kako mi idu na živce
A vidim sad da za oglas koji je završio 31.3. piše prijave u tijeku. Kako ih nije sram?! Još nas forsaju da kao pratimo na stranici status natječaja! Ne mogu vjerovat kak su aljkavi!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2019., 00:19   #434
Je li netko bio na testiranj 06.08.2019. Za radno mjesto Specijalist izravnog bankarstva
topmanager is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 23:10   #435
Quote:
topmanager kaže: Pogledaj post
Je li netko bio na testiranj 06.08.2019. Za radno mjesto Specijalist izravnog bankarstva
Ja sam bio na testiranju pa na razgovoru, al jos u 3 ili 4 mjesecu
Esperanso1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2019., 11:53   #436
Esperanso 1989
A za koje radno mjesto si bio na testiranju i razgovoru?
Ovo je natjecaj koji je zavrsio 19.07.2019.
Kolio je vremena proslo od testiranja do prvog razgovora? Jesu li ti se povratno javili nakon razgovora
topmanager is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2019., 11:47   #437
Re

Quote:
topmanager kaže: Pogledaj post
Esperanso 1989
A za koje radno mjesto si bio na testiranju i razgovoru?
Ovo je natjecaj koji je zavrsio 19.07.2019.
Kolio je vremena proslo od testiranja do prvog razgovora? Jesu li ti se povratno javili nakon razgovora
Bilo je isto radno mjesto “specijalist izravnog bankarstva”, to je bilo negdje u 4 mjesecu, ili nisu uspjeli nikoga naci ili im je netko dao otkaz vrlo brzo nakon zaposlenja...
Izmedu testiranja i razgovora je proslo oko dva tjedna...
Nisu se vise povratno javili...

Prijavio sam se sad opet i u ovom krugu, ali nisam dobio nikakvu povratnu informaciju..
Esperanso1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2019., 13:14   #438
Quote:
Esperanso1989 kaže: Pogledaj post
Bilo je isto radno mjesto “specijalist izravnog bankarstva”, to je bilo negdje u 4 mjesecu, ili nisu uspjeli nikoga naci ili im je netko dao otkaz vrlo brzo nakon zaposlenja...
Izmedu testiranja i razgovora je proslo oko dva tjedna...
Nisu se vise povratno javili...

Prijavio sam se sad opet i u ovom krugu, ali nisam dobio nikakvu povratnu informaciju..

Imam infirmaciju da su ljudi otisli iz tog odjela. Bila sam prije dva tjedna na testiranju i nema nikakve povratne informacije.
topmanager is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2019., 08:43   #439
Re

Quote:
topmanager kaže: Pogledaj post
Imam infirmaciju da su ljudi otisli iz tog odjela. Bila sam prije dva tjedna na testiranju i nema nikakve povratne informacije.
Iskreno, nesto mi je tu cudno.
Znaci vec su dva puta trazili osobu za ovo radno mjesto, ocito ljudi odlaze. Nesto mi je tu cudno. A i iskreno, kada sam bio kod njih na razgovoru u Vlaškoj, prostor banke izgleda ko neka teška socijala, sve nesto bijedno jadno, neke sobe s drvenim vratima i derutnim parketom, a u sobi za cekanje razgovora neke stare prasnjave stolice, a po zidovima se uhvatila paucina.
Nikako primjereno jednoj banci, ne usporedivo sa stanjem u drugim bankama.
Esperanso1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 11:54   #440
Quote:
Esperanso1989 kaže: Pogledaj post
Iskreno, nesto mi je tu cudno.
Znaci vec su dva puta trazili osobu za ovo radno mjesto, ocito ljudi odlaze. Nesto mi je tu cudno. A i iskreno, kada sam bio kod njih na razgovoru u Vlaškoj, prostor banke izgleda ko neka teška socijala, sve nesto bijedno jadno, neke sobe s drvenim vratima i derutnim parketom, a u sobi za cekanje razgovora neke stare prasnjave stolice, a po zidovima se uhvatila paucina.
Nikako primjereno jednoj banci, ne usporedivo sa stanjem u drugim bankama.
Pozvana sam na razgovor, krajem tjedna.
topmanager is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.