Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2012., 22:30   #41
Pozdrav svima! Danas sam bila na razgovoru u tvrtci Meritus plus,u savskoj,vjesnikova zgrada,pozivni centar...proslo je dobro,opusteni razgovor,sve mladi ljudi,sve mi je objasnjeno,i sad me ocekuju u ponedjeljak na treningu,pa me zanimalo,ako netko ima iskustva od tamo,radio je,ili radi,s obzirom da su mlada firma,cisto bi me zanimala njihova tj vasa iskustva tamo,ako ih ima..tnx!
laura lovrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 16:39   #42
Quote:
laura lovrić kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Danas sam bila na razgovoru u tvrtci Meritus plus,u savskoj,vjesnikova zgrada,pozivni centar...proslo je dobro,opusteni razgovor,sve mladi ljudi,sve mi je objasnjeno,i sad me ocekuju u ponedjeljak na treningu,pa me zanimalo,ako netko ima iskustva od tamo,radio je,ili radi,s obzirom da su mlada firma,cisto bi me zanimala njihova tj vasa iskustva tamo,ako ih ima..tnx!
Ljudi moji ne nasjedajte u Meritus Plusu,i Vita Perfectusu u tim firmama da je plaća 2.200+provizija.Po 4,5 dana vam je ta tzv.edukacija,ako što prodaš u tih 4,5 dana ide firmi ne tebi,nakon toga se njihova priča mijenja nema nikakvog ugovora od mjesec dana,jer oni ti ne mogu dati fiksnu plaću zato,jer ne znaju koliko ti možeš napraviti,u toj fazi dok ne dostigneš tu famoznu brojku od xy prodaja(a nikad ju ne dostigneš)radiš na proviziju i trudiš,se trudiš,a nikako,i ono malo što zaradiš od provizije,ne dobiješ,jer je kak ti začarani krug neplaćanja od strane drugih firmi,pa dok se to ne riješi mole za strpljenje,i tako u krug dok ne dođu,novi,novi naivci,koji vjeruju u med i mlijeko,koje oni napričaju,osobito dobro šprehu ima Domagoj-Voditelj call centra M plusa,on će vas uvjeriti da je to nešto najbolje što vam se moglo dogoditi,da onaj tko se dokaže može samo napredovati,u više pozicije.Ako ne vjerujete odite uvjerite,radite, pa ćete vidjeti.Nemam razloga izmišljati,samo želim pomoći da ljudi ne nasjedaju na takve firme,a dovoljno o njima govori što obadvije firme vrte oglase non stop.
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 18:05   #43
Ma toga se i ja malo bojim ustvari..i meni je taj lik,neznam tocno kak se zove,zaboravih,da cu zaradivat po 4000kn najmanje mjesecno,samo da bi pocela radit brijem..a daj mi reci jel ti to govoris iz vlastitog iskustva bas tamo ili na temelju cega?
laura lovrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 23:45   #44
Quote:
laura lovrić kaže: Pogledaj post
Ma toga se i ja malo bojim ustvari..i meni je taj lik,neznam tocno kak se zove,zaboravih,da cu zaradivat po 4000kn najmanje mjesecno,samo da bi pocela radit brijem..a daj mi reci jel ti to govoris iz vlastitog iskustva bas tamo ili na temelju cega?
Iz vlastitog iskustva,radio sam kod njih
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 09:55   #45
Quote:
Dvor_zg kaže: Pogledaj post
Ljudi moji ne nasjedajte u Meritus Plusu,i Vita Perfectusu u tim firmama da je plaća 2.200+provizija.Po 4,5 dana vam je ta tzv.edukacija,ako što prodaš u tih 4,5 dana ide firmi ne tebi,nakon toga se njihova priča mijenja nema nikakvog ugovora od mjesec dana,jer oni ti ne mogu dati fiksnu plaću zato,jer ne znaju koliko ti možeš napraviti,u toj fazi dok ne dostigneš tu famoznu brojku od xy prodaja(a nikad ju ne dostigneš)radiš na proviziju i trudiš,se trudiš,a nikako,i ono malo što zaradiš od provizije,ne dobiješ,jer je kak ti začarani krug neplaćanja od strane drugih firmi,pa dok se to ne riješi mole za strpljenje,i tako u krug dok ne dođu,novi,novi naivci,koji vjeruju u med i mlijeko,koje oni napričaju,osobito dobro šprehu ima Domagoj-Voditelj call centra M plusa,on će vas uvjeriti da je to nešto najbolje što vam se moglo dogoditi,da onaj tko se dokaže može samo napredovati,u više pozicije.Ako ne vjerujete odite uvjerite,radite, pa ćete vidjeti.Nemam razloga izmišljati,samo želim pomoći da ljudi ne nasjedaju na takve firme,a dovoljno o njima govori što obadvije firme vrte oglase non stop.
Dragi Dvor_zg, Vita Perfectus nije niti jednom svom radniku obećala plaću + proviziju (jeste ali ako napraviš preko 20 prodaja, tada dobivaš na plaću i proviziju) u suprotnom dobivaš samo plaću, a ti kao bivši uposlenik bi trebao znati sva pravila poslovanja te firme, a ne širiti okolo laži
softwarewolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 10:24   #46
Quote:
Dvor_zg kaže: Pogledaj post
Ljudi moji ne nasjedajte u Meritus Plusu,i Vita Perfectusu u tim firmama da je plaća 2.200+provizija.Po 4,5 dana vam je ta tzv.edukacija,ako što prodaš u tih 4,5 dana ide firmi ne tebi,nakon toga se njihova priča mijenja nema nikakvog ugovora od mjesec dana,jer oni ti ne mogu dati fiksnu plaću zato,jer ne znaju koliko ti možeš napraviti,u toj fazi dok ne dostigneš tu famoznu brojku od xy prodaja(a nikad ju ne dostigneš)radiš na proviziju i trudiš,se trudiš,a nikako,i ono malo što zaradiš od provizije,ne dobiješ,jer je kak ti začarani krug neplaćanja od strane drugih firmi,pa dok se to ne riješi mole za strpljenje,i tako u krug dok ne dođu,novi,novi naivci,koji vjeruju u med i mlijeko,koje oni napričaju,osobito dobro šprehu ima Domagoj-Voditelj call centra M plusa,on će vas uvjeriti da je to nešto najbolje što vam se moglo dogoditi,da onaj tko se dokaže može samo napredovati,u više pozicije.Ako ne vjerujete odite uvjerite,radite, pa ćete vidjeti.Nemam razloga izmišljati,samo želim pomoći da ljudi ne nasjedaju na takve firme,a dovoljno o njima govori što obadvije firme vrte oglase non stop.
Dvor, ja prosto ne mogu a da ne popravljam tvoje glupe komentare. Za sve koji čitaju ovaj forum i temu, ja ću dati informacije iz prve ruke.

U firmi Vita Perfectus SVAKI agent ili akviziter koji dođe na razgovor dobije detaljne upute. Isto tako svaki agent koji dođe da radi, rečeno mu je da je 5 dana probno, ako se pokaže za 2 dana on ide na honorar. Taj dio je takav jer nismo svi za telefonsku prodaju. Tko ostane, ide dalje... Ja osobno poznajem čovjeka koji je za mjesec dana dobio ugovor o radu, čovjek došao, odradio posao i dobio ugovor... Plaćanje je svako na vrijeme osim u slučaju više sile, ali i to ako se desi to je jednom u 10 god. Mi vrtimo oglase jer tražimo ljude za projekat rada od kuće, za projekat d2d... I ne znam tko si ti Dvor_Zg da sudiš i donosiš sud o ovoj firmi, mi već znamo tko si, i vjeruj mi da neće biti dobro po tebe ako tako nastaviš da širiš laži i klevete... Smiri se malo, spusti se na zemlju i razmisli zašto si otišao iz firme, zbog naše ili svoje gluposti?

Za sve forumaše koji se žele okušati u ovom poslu i vidjeti šta je zapravo naša firma Vita Perfectus, natječaj je još otvoren... Dođite i uvjerite se
softwarewolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 17:04   #47
Meritus plus-M-plus

Kod njih vam je ista šema kao i kod Vita Perfectusa.Rad na proviziju,makar isto kažu da možete zarađivati do četri tisuće kuna,nema ugovora,nema prijave,tri dana volontiranje,bez kune,nakon toga rad na proviziju.Iako kažu da daju fiksnu osnovicu od 1.400.00 ili 2.200.00kn kuna plus prijava,plus još i bonusi na to samo zato što dođete i zovete.Telefonska prodaja je danas na žalost postala branša gdje više nitko ne daje fiksnu plaću+bonusi i prijavu,jer im se to ne isplati.I zato svatko od tih firmi ima problem kako naći zaposlenike koji će raditi na proviziju,pa smišljaju svi raznorazne načine kako to i na koji način zapakirati.A tko ne vjeruje neka sam vidi na svojoj koži i da će čekati te krvavo zarađene novce dva mjeseca.Sretno!
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 17:32   #48
Quote:
Dvor_zg kaže: Pogledaj post
Kod njih vam je ista šema kao i kod Vita Perfectusa.Rad na proviziju,makar isto kažu da možete zarađivati do četri tisuće kuna,nema ugovora,nema prijave,tri dana volontiranje,bez kune,nakon toga rad na proviziju.Iako kažu da daju fiksnu osnovicu od 1.400.00 ili 2.200.00kn kuna plus prijava,plus još i bonusi na to samo zato što dođete i zovete.Telefonska prodaja je danas na žalost postala branša gdje više nitko ne daje fiksnu plaću+bonusi i prijavu,jer im se to ne isplati.I zato svatko od tih firmi ima problem kako naći zaposlenike koji će raditi na proviziju,pa smišljaju svi raznorazne načine kako to i na koji način zapakirati.A tko ne vjeruje neka sam vidi na svojoj koži i da će čekati te krvavo zarađene novce dva mjeseca.Sretno!
hvala ti na informacijama...vjerujem da je tako, a oglasa kontakt centara je nažalost cijelo čudo...
angelina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 19:38   #49
Quote:
angelina333 kaže: Pogledaj post
hvala ti na informacijama...vjerujem da je tako, a oglasa kontakt centara je nažalost cijelo čudo...
Da na žalost oglasa za call centre ima hrpa,i razumijem ljude jer je velika nezaposlenost,pa misle bolje išta nego ništa,ali i to što navedu u oglasu ništa nije istina.
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 22:55   #50
Quote:
Dvor_zg kaže: Pogledaj post
Da na žalost oglasa za call centre ima hrpa,i razumijem ljude jer je velika nezaposlenost,pa misle bolje išta nego ništa,ali i to što navedu u oglasu ništa nije istina.
Ne znam sta da kazem na to ali jeste li sigurni da u oglasu pise jedno a kasnije ispadne drugo? Pitam zato jer ja puno radim sa ljudima i vrlo cesto ljudi sami sebe uvjere u nesto sto ne stoji i nije im receno. Ne znam, ali mislim da i po zakonu nebi smjeli davati takve oglase.
Krajakovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 23:13   #51
Quote:
Krajakovic kaže: Pogledaj post
Ne znam sta da kazem na to ali jeste li sigurni da u oglasu pise jedno a kasnije ispadne drugo? Pitam zato jer ja puno radim sa ljudima i vrlo cesto ljudi sami sebe uvjere u nesto sto ne stoji i nije im receno. Ne znam, ali mislim da i po zakonu nebi smjeli davati takve oglase.
Ne bi baš rekao da da sam sam sebe uvjerio u to,jer sam tamo radio,i još masa ljudi,koji nisu ništa krivo shvatili.Treba otvoreno reći radi se na proviziju i to je to.I onda nema problema sa ničim.Iskrenost je jedini način da ljudi budu zadovoljni.Samo što call-centri nikada nisu iskreni,na žalost.
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 15:14   #52
Meritus plus

Ima li tko informacija o firmi Meritus plus za radno mjesto prodavač u kontak centru. Zvali su me da dođem na razgovor slijedeći tjedan u utorak. Kako je tamo raditi? Kakve su plaće i radno vrijeme? Radi li se vikendom? Mora li se ostvariti određena norma u prodaji svaki mjesec?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:15   #53
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Meritus plus

Ima li tko informacija o firmi Meritus plus za radno mjesto prodavač u kontak centru. Zvali su me da dođem na razgovor slijedeći tjedan u utorak. Kako je tamo raditi? Kakve su plaće i radno vrijeme? Radi li se vikendom? Mora li se ostvariti određena norma u prodaji svaki mjesec?
Bok,
pisao sam već o Meritusu plusu i radio sam tamo.Radi se na proviziju,i to što obećavaju prijavu i fiksnu plaću nije točno,prodaješ sve i svašta,povrće,voće...itd preko telefona.Pisao je i jedan dečko koji je tamo radio,pa malo prevrti forum.Otiđi na razgovor slobodno,ali svi koji su radili su popušili i zato stalno vrte oglase.Osobito se čuvaj Domagoja,taj će te uvjeriti,da je to posao snova i možeš napredovati,a plaća samo je nebo granica!!Sretno
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 22:19   #54
Quote:
Dvor_zg kaže: Pogledaj post
Imaš hrpu postova o njima na forumu,pregledaj forum.Bok
nema, jer da ima nebi pitala
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:27   #55
evo malo informacija o meritus plus,u splitu.
Bila sam danas na razgovoru za posao telefoniste,tj.prodaja ht usluga.
Placa je 15 kn po satu-koliko znam toliko iznosi vec godinama kod njih,pa se na kraju mjeseca zaradi tocno minimalac,oko 2000kn.
Radi se 6h dnevno,6 dana u tjednu.na iznos place ide dodatak-provizija na prodane usluge,i s tim prosjecna placa telefoniste je oko 20-22kn po satu,znaci nesto vise od 3000kn mjesecno,to je pod uvjetom da prodas svaki dan 5-6 paketa.
bicsunset is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 02:05   #56
Quote:
bicsunset kaže: Pogledaj post
evo malo informacija o meritus plus,u splitu.
Bila sam danas na razgovoru za posao telefoniste,tj.prodaja ht usluga.
Placa je 15 kn po satu-koliko znam toliko iznosi vec godinama kod njih,pa se na kraju mjeseca zaradi tocno minimalac,oko 2000kn.
Radi se 6h dnevno,6 dana u tjednu.na iznos place ide dodatak-provizija na prodane usluge,i s tim prosjecna placa telefoniste je oko 20-22kn po satu,znaci nesto vise od 3000kn mjesecno,to je pod uvjetom da prodas svaki dan 5-6 paketa.
Boldano nije istina. Prodaje se razno voće i povrće, a ne HT i kojekakve ostale operator usluge.
Norsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 17:08   #57
Quote:
Norsk kaže: Pogledaj post
Boldano nije istina. Prodaje se razno voće i povrće, a ne HT i kojekakve ostale operator usluge.
ha?
kako to ljudima preko telefona prodaješ voće i povrće?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:11   #58
Smile

Quote:
Norsk kaže: Pogledaj post
Boldano nije istina. Prodaje se razno voće i povrće, a ne HT i kojekakve ostale operator usluge.
Bok,
u pravu si voće i povrće.I rad je samo na proviziju.I ovo što pišu sve super su djelatnici Meritus Plusa koji na taj način žele doći do potencijalnih zaposlenika da se jave na oglas inače svi koji dođu na razgovor odustanu.Nemam ništa protiv njih,ali više manje u svim call-centrima je isto i zato većina tih tvrtki traži non stop zaposlenike i vrte oglase.Umjesto da da daju poštenu plaću,ugovor na neki duži period,i da te ljude cijene i stimuliraju oni čine obrnuto.Postoje i tvrtke u tom poslu koje rade na taj način daju ugovor,plaću prosječnu,i ljudi rade kod njih godinama,nemaju potrebu vrtiti oglase stalno,nego ulažu u te zaposlenike i oni nemju osjećaj da rade u "propuh"firmi i da ih se cijeni,iako je isto to težak psihički posao,jer to ne može biti alibi za non stop fluktaciju ljudi.Takve tvrtke zbilja postoje,no one su rijetke,ali postoje.Book
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 17:22   #59
za call centar,mplus u splitu,tamo radim,ali nisam zadovoljna.
Ja sam nova tamo,ali ekipa mi kaze da nisu dobili bonuse od prodanih ugovora jos od petog mjeseca.i onda ti prezivi od minimalca na nepuno radno vrijeme.
Ovo je klasicna prica kako dode stranac u hr,u ovom slucaju iz nizozemske,i izrabljuje radnike.
Posao u mplus ne bi preporucila nikome,jer osim sto je psihicki naporan jos te i ne plate za ugovore koje si ti napravio-to su ti prodaja ht proizvoda,halo maxtv i adsl.
bicsunset is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 19:00   #60
Za firmu Meritus Plus d.o.o., ekipa mi javlja da još nisu dobili lovu za lipanj. Izgleda pušiona.......
__________________
Anđele moj mili, svojom snagom me zakrili.
albaharija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.