Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 21:33   #1
Xbox One

Nakon PlayStationa 4, predstavljen i Xbox One.
http://www.xbox.com/en-US/



HARDWARE
8 Core CPU
8 GB System Memory
500 GB HDD
Blu-ray Drive
Wi-Fi
HDMI
USB 3.0

KONTROLER

Integrated Battery Compartment
Impulse Triggers
Precision Directional Pad

Fotke by IGN.

Datum izlaska: krajem 2013.
Cijena: 499 €

RECENZIJA: http://www.ign.com/articles/2013/11/20/xbox-one-review

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 29.11.2013. at 16:20.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 21:40   #2
Izgleda obečavajuće, pogotovo kontrola glasom. Samo se nadam da će to funkcionirati kod glasnijeg gledanja/slušanja/igranja.
MaLuA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 23:10   #3
Dizajn mi je, blago receno - katastrofa.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 00:21   #4
Microsoft Stocks Down Following Xbox One Reveal, While Sony’s are up Nearly 9%


Enivej, o Xboxu One.
Više me vuče na neki multimedijalni uređaj nego gaming konzolu. (za razliku od PS4)
Dizajn konzole mi izgleda OK (niš posebno), ali gamepad mi je loš. Ko sa prvog Xboxa. Jedino mi se gljive sviđaju.

Uglavnom, čitam i po ostalim forumima da nije ekipa baš nešto zadovoljna. Iako će u USA vjerojatno prešišat PS4 po prodaji (a tu je još naravno i ekskluzivni COD DLC).
A kad sam već kod COD-a nije me oduševio. Bolji je nego prethodni, al' mi izgleda lošije od BF3.

Sve u svemu, da moram birati dajem glas PlayStationu.

EDIT:
Pričam neš s frendom... posuđene igre će se morat posebno platit. Igre će biti vezane za samo jedan account (dakle neće ti nitko od ukućana moć igrat bez da plati). Zna li netko više o ovome?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 01:08   #5
http://www.youtube.com/watch?v=SyD1VlQdj2s Fejk je, al' potrgao sam se kad je objasnio zašto "Xbox One".
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 10:35   #6
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Pričam neš s frendom... posuđene igre će se morat posebno platit. Igre će biti vezane za samo jedan account (dakle neće ti nitko od ukućana moć igrat bez da plati). Zna li netko više o ovome?
Bit će nešto ala Steam na PC-u, igre će valjda dolaziti s CD keyevima koji će se vezati uz account (instalacija na HDD će biti obvezna). Ako poželiš zaigrati tu istu igru na tuđoj konzoli, ili ćeš se morati logirati sa svojim računom ili ćeš morati platiti nekakvu naknadu (koja će biti u visini same igre).
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 10:41   #7
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Bit će nešto ala Steam na PC-u, igre će valjda dolaziti s CD keyevima koji će se vezati uz account (instalacija na HDD će biti obvezna). Ako poželiš zaigrati tu istu igru na tuđoj konzoli, ili ćeš se morati logirati sa svojim računom ili ćeš morati platiti nekakvu naknadu (koja će biti u visini same igre).
Sluzbeni komentar
http://majornelson.com/2013/05/21/xb...nd-used-games/
__________________
The Answer to the Great Question Of Life, the Universe and Everything Is...
Forty-two
Bozidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 11:31   #8
Super, američanci su dobili idealnu konzolu za svoja debela dupeta. Tragično je kud je ovaj svijet otišao... igraća konzola na kojoj je sve preče od samog igranja.

Ovo sa used igrama im neće proći dobro, ispada da nećeš igru nikome moći posuditi, a da je on ne plati. A očito je da će morati platiti punu cijenu jer tko bi onda kupovao nove igre, samo bi međusobno dijelili taj disk i platili manju cijenu.

Trebati će i stalno biti online, odn. spajati se bar jednom dnevno, što je također apsurd.

Skrivanje tehničkih specifikacija znači samo jedno, nemaju se čime pohvaliti. U protivnim bi se to lupalo na sva zvona.


Mislim da Sony neće imati težak posao...


btw... lijepo sam vam rekao da ne žurite s imenom 720
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 15:21   #9
Xbox One Reveal 2013 Highlights
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 09:21   #10
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post


Mislim da Sony neće imati težak posao...


btw... lijepo sam vam rekao da ne žurite s imenom 720
Sto za tebe ili mene znaci dal je Xbox ili PS bolji po prodaji? Nista. Obje konzole ce se jebeno prodati, ponajvise publici koja je privrzena ovom ili onom brandu, igre se maltene rade za obje konzole, s iznimkom nekih minimalnih eksluziva. Po meni je odabir konzole cisto stvar konformizma, nista drugo. To sto je jedna bolja 10%, jebiga.

Always online mene uopce ne smeta, komp mi je always online, nemam problema nikakvog da konzola bude. I da blesavo ovo sa used igrama.

Jedino sto mene smeta je sto stare igre ne mogu igrati.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 12:37   #11
Najnoviji biser je da hardware koji je radio na X360 na XO neće raditi... pa tako, svi oni koji su kupovali skupe Fanatecove volane da bi igrali Forzu Motorsport neće ih moći koristiti na XO.


@philber - nemam ni ja problema sa always online, ali ima ljudi koji imaju problema. Isto tako, po njihovoj logici igra na tvrdom mediju postaje besmislena, jedina korist je što nećeš morati dowloadirati cijelu igru i gubiti vrijeme na to. Ali nakon što se instalira sa diska taj disk generalno postaje beskoristan.

Stare igre će se izlgeda moći igrati, ali na način da ćeš morati kupiti nešto što se zove X360 mini i biti će predstavljen uskoro na E3... e sad, kako će funkcionirati ne znam, vidjeti ćemo još
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 13:19   #12
A koja je "kazna" ako XO nebude cijelo vrijeme online? Tj., ako se ne spojim koji dan?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 13:26   #13
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
A koja je "kazna" ako XO nebude cijelo vrijeme online? Tj., ako se ne spojim koji dan?
Kao diablo 3, ne možeš igrat igru ak nisi online.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 14:06   #14
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
A koja je "kazna" ako XO nebude cijelo vrijeme online? Tj., ako se ne spojim koji dan?
Ništa posebno, samo nećeš moći igrati igre
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 14:20   #15
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 15:02   #16
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 10:21   #17
Ne vidi se slika



btw... M$ je pojeo prvo govno, pa se odustalo od naplate korištenja rabljenih igara http://www.polygon.com/2013/5/24/436...cks-used-games
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 13:02   #18
mazgoon, quotaj ga i onda ćeš vidjet link.


Lijepo od njih da isprave pogrešku kad vide da su korisnici nezadovoljni.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 14:06   #19
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Ne vidi se slika



btw... M$ je pojeo prvo govno, pa se odustalo od naplate korištenja rabljenih igara http://www.polygon.com/2013/5/24/436...cks-used-games
Citajuci ovo sve, itekako sam dojma da MS pola toga nije rekao nego su casopisi i ekipa sami zakljucili i napisali.

Druga polovica je da MS pusti glasinu i gleda reakciju.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 14:07   #20
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Ne vidi se slika



btw... M$ je pojeo prvo govno, pa se odustalo od naplate korištenja rabljenih igara http://www.polygon.com/2013/5/24/436...cks-used-games
Citajuci ovo sve, itekako sam dojma da MS pola toga nije rekao nego su casopisi i ekipa sami zakljucili i napisali.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.