Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2013., 22:55   #81
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
za one koji ne vide Zmajuka
Ja ni sad ne mogu vidjeti.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:08   #82
skini zabranu do 18 godina. užicaj roditelj lozinku

evo probaj ovako
četvrta slika u prvom rezultatu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:31   #83
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
skini zabranu do 18 godina. užicaj roditelj lozinku
Nije da imam 21 godinu, al' ajde. Hahahahahhahaa
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 09:11   #84
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
možda jaime do sad još samo nije otkrio tu svoju stranu (ni nama ni sebi)
Bio je sekina byatch, a nije ni znao, pa Možda tu ipak ima potencijala
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
ja mislim da bi, ipak su oni nepoznanica ljudima, to bi za njega idealno bilo, neistraženo područje za razvijanje novih metoda mučenja. a i to bi na neki način i dobro došlo, možda bi tako napokon i saznali nešto više o njima, progovorili bi sami htjeli ne htjeli kad bi ih dali ramsayu u ruke
Istina. A i oni mogu dizat zombije. Tako da (kad bi skužio kako to rade) mučenju nekih osoba ne bi bilo kraja
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
a ne bi baš da arya umre, i meni ide na živce sve više kako knjige odmiču (na početku mi je bila dobra), al ipak mislim da ne zaslužuje smrt. ima dobrih razloga zašto je postala takva kakva je postala. makar ne vidim kakav bi to imalo sretan kraj za nju bio, al ipak se nadam da će se nekakav naći, da će se nekako opet sastati s preživjelim članovima obitelji al bojim se da martin ne dijeli moje želje
Martin će ju vjerojatno koknut. To će vjerojatno bit negdje pri kraju. Previše je pravila prekršila.
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
i ja isto vidjet ne mogu, a na kompu sam doma. a zanima me na što to sliči
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
za one koji ne vide Zmajuka
Fora je šišmiš. Sudeći po slici, negdje je i šišmišica u blizini
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Nije da imam 21 godinu, al' ajde. Hahahahahhahaa
Onda ti je komp krivo podešen. Damn admini
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 14:19   #85
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post

Fora je šišmiš. Sudeći po slici, negdje je i šišmišica u blizini
nije mišmiš već kalong senjor ispravljač postova
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 14:37   #86
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
nije mišmiš već kalong senjor ispravljač postova
Ok, I deserved it
Al to je ipak rod šišmiša, iako je vrsta kaaaaa-long (na što se ovo long odnosi ? )
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 15:10   #87
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ok, I deserved it
Al to je ipak rod šišmiša, iako je vrsta kaaaaa-long (na što se ovo long odnosi ? )
surlaču


inače u nas poznat i kao letipas
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 16:25   #88
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
surlaču
inače u nas poznat i kao letipas
Ah da, gledao sam masu dokumentaraca s tim zvjerima. Jedu samo voće ili tako nešto
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 17:32   #89
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Bio je sekina byatch, a nije ni znao, pa : rofl : Možda tu ipak ima potencijala
da. jaime je mnogo kompleksniji nego što se čini

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Istina. A i oni mogu dizat zombije. Tako da (kad bi skužio kako to rade) mučenju nekih osoba ne bi bilo kraja
sviđa mi se smjer u kojem razmišljaš mogli bi se ramsay i drugi udružiti. on njima osigura nesmetan prolaz preko sjevera (nekako već smisli kako će sve sjevernjake u zamku dovesti), a oni njega nauče kako se zombiji rade i osiguraju mu određenu količinu ljudi s kojima se zabavljat može. savez iz snova

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Martin će ju vjerojatno koknut. To će vjerojatno bit negdje pri kraju. Previše je pravila prekršila.
a i ja mislim da nažalost hoće. ni ne vidim kakav bi to ona koliko toliko sretan kraj mogla imati. al još se ipak nadam da je to moguće

Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
skini zabranu do 18 godina. užicaj roditelj lozinku

evo probaj ovako
četvrta slika u prvom rezultatu

dobar je letipas
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 20:41   #90
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
da. jaime je mnogo kompleksniji nego što se čini :
Da ga njih 2 dohvate, ženski sendvič na muški način bi mu vjerojatno još bio najlakši izlaz
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
sviđa mi se smjer u kojem razmišljaš : mogli bi se ramsay i drugi udružiti. on njima osigura nesmetan prolaz preko sjevera (nekako već smisli kako će sve sjevernjake u zamku dovesti), a oni njega nauče kako se zombiji rade i osiguraju mu određenu količinu ljudi s kojima se zabavljat može. savez iz snova
American Psycho 2: Ramsey in action (this time with zombies )
A i ne moraju samo ljudi bit. Raznorazne živine su isto u igri. Ak koknu zmaja, onda je Ramsey na konju
Bi li on stao u neko proročanstvo, il će njega Stannis skratit za glavu?
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
a i ja mislim da nažalost hoće. ni ne vidim kakav bi to ona koliko toliko sretan kraj mogla imati. al još se ipak nadam da je to moguće
Nada umire zadnja. Al kod Martina
Pa neki od nas se još nadaju da će završit knjige prije kraja serije
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post

dobar je letipas
Valjda im je sezona parenja
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 22:50   #91
onako će sandor raširit mantiju kad opet ugleda sansu

pokazat će joj mač ispod plašta
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 23:49   #92
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
onako će sandor raširit mantiju kad opet ugleda sansu
pokazat će joj mač ispod plašta
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 01:22   #93
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Da ga njih 2 dohvate, ženski sendvič na muški način bi mu vjerojatno još bio najlakši izlaz : rofl :

hbo bi jako sretan s ovako nečim bio

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
American Psycho 2: Ramsey in action (this time with zombies : ))
A i ne moraju samo ljudi bit. Raznorazne živine su isto u igri. Ak koknu zmaja, onda je Ramsey na konju : D
Bi li on stao u neko proročanstvo, il će njega Stannis skratit za glavu?
trebao bi martin ramsayu dati pov. znam da neće, da je rekao da je to što je do sad bilo to, da nijedan novi lik neće više svoj pov dobit. al bi bilo zanimljivo čitat o njemu iz njegove perspektive, ne samo iz theonove. možda bi ispao simpatičan dečko koji je nesretan u životu i mučenje mu je ispušni ventil, al u duši je zapravo dobar i osjećajan

i mislim da ništa od ramsaya, da on umire u šestoj knjizi (jednog lijepog dana kad dobijemo šestu knjigu). tak da ništa od nekog proročanstva za njega, šteta. al ne bih voljela da ga stannis ubije, to bi bilo bezbolno, stannis nije sadist. ok, mogao bi ga dati melisandre da ga spali, to je već bolje, al nije baš dugotrajno. mislim da bi za njega (kad ga već ne možemo samom sebi na mučenje dati ) odgovarajuća kazna bila da ga se preda qyburnu da eksperimentira na njemu. s gregorom je završio valjda, taman mu netko novi treba

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Nada umire zadnja. Al kod Martina : (
Pa neki od nas se još nadaju da će završit knjige prije kraja serije : D
ja se tome ne nadam, osim ako bude pauza u seriji između pojedinih sezona. al se zato nadam da će završit s knjigama, nekad

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Valjda im je sezona parenja
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
onako će sandor raširit mantiju kad opet ugleda sansu : lol :

pokazat će joj mač ispod plašta


sad je sandor redovnik, ne bi on to nikako
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 02:27   #94
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
hbo bi jako sretan s ovako nečim bio
Vidiš, vidiš, treba se to unovčit
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
trebao bi martin ramsayu dati pov. znam da neće, da je rekao da je to što je do sad bilo to, da nijedan novi lik neće više svoj pov dobit. al bi bilo zanimljivo čitat o njemu iz njegove perspektive, ne samo iz theonove. možda bi ispao simpatičan dečko koji je nesretan u životu i mučenje mu je ispušni ventil, al u duši je zapravo dobar i osjećajan
Tata ga nije volio, a za sve je kriv Vonj. On naime nije znao ni mučit kako treba
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
i mislim da ništa od ramsaya, da on umire u šestoj knjizi (jednog lijepog dana kad dobijemo šestu knjigu). tak da ništa od nekog proročanstva za njega, šteta. al ne bih voljela da ga stannis ubije, to bi bilo bezbolno, stannis nije sadist. ok, mogao bi ga dati melisandre da ga spali, to je već bolje, al nije baš dugotrajno. mislim da bi za njega (kad ga već ne možemo samom sebi na mučenje dati ) odgovarajuća kazna bila da ga se preda qyburnu da eksperimentira na njemu. s gregorom je završio valjda, taman mu netko novi treba
Složio bi se, ali Mel je ostala na zidu, a Grudobran je daleko. Bojim se da će nas Martin tu morati iznenaditi. Možda da ga proguta Drveće ?
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
ja se tome ne nadam, osim ako bude pauza u seriji između pojedinih sezona. al se zato nadam da će završit s knjigama, nekad
Ja sam još uvijek mlad i naivan
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post

sad je sandor redovnik, ne bi on to nikako
Čekaj, treba vidjeti kakvom magijom još raspolažu sedmorica
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 03:37   #95
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Vidiš, vidiš, treba se to unovčit : rofl :
prodaj im tu ideju, ako dobre novce ponude, naravno tvoja je ideja, ja te samo potaknuh, pa tražim samo 10% od dobivenog honorara

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Tata ga nije volio, a za sve je kriv Vonj. On naime nije znao ni mučit kako treba: rofl :
tako je, nije ramsay kriv, sve je to do trauma iz djetinjstva i odrastanja.
a tata mu ne voli nikoga, tati su svi samo sredstva. jadan ramsay, nije ni čudo da je takav ispao

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Složio bi se, ali Mel je ostala na zidu, a Grudobran je daleko. Bojim se da će nas Martin tu morati iznenaditi. Možda da ga proguta Drveće ? : D
mogu nekako doputovat, ramsay k njima ili oni k njemu, kako već zgodno bude. je da će potrajat, al za tako nešto vrijedi pričekati
a može i drveće pobrinut se za njega, ako može osigurati dugotrajnu i bolnu smrt za ramsaya. sve takvo je prihvatljivo

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ja sam još uvijek mlad i naivan : rofl :
bila i ja nekad. naivna, mlada još uvijek jesam al martin me odučio od naivnosti

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Čekaj, treba vidjeti kakvom magijom još raspolažu sedmorica : zubo :
da, do sad su se prilično beskorisnima pokazali. možda samo djeluju u tajnosti, a sandor je spoznao što mogu (učiniti da izgleda kao na klodovikovoj slici. više neće biti pas, nego letipas ). uvijek sam se pitala što ga je potaklo da im se pridruži, ovo bi moglo biti objašnjenje
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 09:20   #96
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
prodaj im tu ideju, ako dobre novce ponude, naravno tvoja je ideja, ja te samo potaknuh, pa tražim samo 10% od dobivenog honorara
Imam feeling da se približim HBO da bi prošao gore od Jaimea
A to baš nije 10 posto koje bi netko drugi želio primiti
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
tako je, nije ramsay kriv, sve je to do trauma iz djetinjstva i odrastanja.
a tata mu ne voli nikoga, tati su svi samo sredstva. jadan ramsay, nije ni čudo da je takav ispao
Što bi Freud tu sve imao za reći? Pogotovo oko igre s theonovom "alatkom" ?
Zapravo je on najveća žrtva, sam mi to sve ne razumijemo
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
mogu nekako doputovat, ramsay k njima ili oni k njemu, kako već zgodno bude. je da će potrajat, al za tako nešto vrijedi pričekati
a može i drveće pobrinut se za njega, ako može osigurati dugotrajnu i bolnu smrt za ramsaya. sve takvo je prihvatljivo
Njegov put (s uputnim zgodama, naravno) bi sigurno bio zanimljiviji od onog vucaranja Brienne. Ukoliko ga drveće stisne... Mora biti dobra scena. Korijen za vrat, cap u kičmu i onda lagano postaje drvo. Ali da osjeti svaki mm. Hm, imam feeling da jadni Ramsey loše utječe na mene
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
bila i ja nekad. naivna, mlada još uvijek jesam al martin me odučio od naivnosti
Ajd, bar neka korist od njega
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
da, do sad su se prilično beskorisnima pokazali. možda samo djeluju u tajnosti, a sandor je spoznao što mogu (učiniti da izgleda kao na klodovikovoj slici. više neće biti pas, nego letipas ). uvijek sam se pitala što ga je potaklo da im se pridruži, ovo bi moglo biti objašnjenje
Vidiš, vidiš, fakat dobro opažanje
7ica koliko vidim djeluju u nekoj vezi s citadelom, a ona se bori protiv magije. Tko zna koji su im razlozi i što se sve tu skriva u ormaru/ima.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 09:55   #97
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Čekaj, treba vidjeti kakvom magijom još raspolažu sedmorica
podrick štuje sedmoricu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 10:57   #98
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post


Vidiš, vidiš, fakat dobro opažanje
7ica koliko vidim djeluju u nekoj vezi s citadelom, a ona se bori protiv magije. Tko zna koji su im razlozi i što se sve tu skriva u ormaru/ima.
jel ima neko objašnjenje zašto je citadela poslala meštra Aemona na Zid? znam da on o tome priča Samu al ja sam zaboravila....jel on imao neke magijske moći s obzirom da je bio Targ ili?

bilo bi super kad bi malo više saznali o Quiburnu, tip je totalno sumljiv, bavi se magijom garant, eto i on diže ljude iz mrtvih.......

bogte, u martina je svako drugi lik neki prorok, čarobnjak, iscjeljivač i Isus Krist
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 11:03   #99
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
podrick štuje sedmoricu
Fakat
To je vjera preko 7 incha ili ?
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
jel ima neko objašnjenje zašto je citadela poslala meštra Aemona na Zid? znam da on o tome priča Samu al ja sam zaboravila....jel on imao neke magijske moći s obzirom da je bio Targ ili?
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Aemon
Sam je izabrao stražu; He then chose to go to the Wall to take the vows of the Night's Watch for fear that he may be used in a plot to usurp his brother. pod history.
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
bilo bi super kad bi malo više saznali o Quiburnu, tip je totalno sumljiv, bavi se magijom garant, eto i on diže ljude iz mrtvih.......
DA, westeroški Mendele
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
bogte, u martina je svako drugi lik neki prorok, čarobnjak, iscjeljivač i Isus Krist
Tako nekako. A počeo je sa svijetom u kojem je magija bila skoro pa mrtva
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 12:36   #100
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Fakat
To je vjera preko 7 incha ili ?
sedam a u bit svi su jedan podrick
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.