Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 17:03   #1
Question Pomoć u dijagnozi - auto se gasi prvih 5min vožnje!

Bok ekipa,
vozim Suzuki Splash (2008) s ugrađenim BRC sistemom (isto 2008).

Unazad godinu dana počeo mi se događati neugodan simptom da mi se auto gasi u vožnji prvih 5min, nakon prvog paljenja u danu. Procijenio bih da se to događa 9 od 10 puta. U početku se osjeti kako okretaji u leru padaju s 900 na ispod 500 pa auto "zaštuca", ali se obično ne ugasi.
Uvjeti pod kojima se gasi:
- to je uvijek unutar nekih prvih 3-5km/5min
- događa se kada auto usporava na semafor ili u zavoju (svejedno je li lijevi ili desni)
- događa se najčešće dok je auto još na benzinu (nije se prebacio na plin)
- iako, dogodi se i na plinu ako se automatski prebaci na plin unutar tih 3-5km
- probao sam isključiti plin pa voziti samo na benzin - isto se gasi na početku.
- čudno, ali ako se vozim popodne (drugo/treće... paljenje u danu) rijeđe se ugasi.

Svih ovih godina koristio sam flashlube, iako je bilo perioda kad se ispraznio..

Bio sam kod jednog mehaničara koji kaže da ventili više ne dihtaju dobro i da ih treba mijenjati, drugi mehaničar misli da je nešto do regulacije temperature, a jedan plinski mehaničar mi je pročistio ventile, ali nije ništa pomoglo.
Kod jednog sam vozio auto samo da ga spoji na kompjuter i nije pokazivao nikakve probleme.

Čitao sam različite forume i postove sa sličnim problemom, no obično je problem na plinu ili specifičan za marku automobila.

E sad u toj šumi informacija više ne mogu procijeniti niti što je s autom niti koliko bi koštalo da to sredim. Pa ako je netko imao slična iskustva, molim da podijele sa mnom i daju neku preporuku ako može gdje da to idem srediti.

Hvala!!
foxxmulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 08:50   #2
Quote:
foxxmulder kaže: Pogledaj post
Bok ekipa,
vozim Suzuki Splash (2008) s ugrađenim BRC sistemom (isto 2008).

Unazad godinu dana počeo mi se događati neugodan simptom da mi se auto gasi u vožnji prvih 5min, nakon prvog paljenja u danu. Procijenio bih da se to događa 9 od 10 puta. U početku se osjeti kako okretaji u leru padaju s 900 na ispod 500 pa auto "zaštuca", ali se obično ne ugasi.
Uvjeti pod kojima se gasi:
- to je uvijek unutar nekih prvih 3-5km/5min
- događa se kada auto usporava na semafor ili u zavoju (svejedno je li lijevi ili desni)
- događa se najčešće dok je auto još na benzinu (nije se prebacio na plin)
- iako, dogodi se i na plinu ako se automatski prebaci na plin unutar tih 3-5km
- probao sam isključiti plin pa voziti samo na benzin - isto se gasi na početku.
- čudno, ali ako se vozim popodne (drugo/treće... paljenje u danu) rijeđe se ugasi.

Svih ovih godina koristio sam flashlube, iako je bilo perioda kad se ispraznio..

Bio sam kod jednog mehaničara koji kaže da ventili više ne dihtaju dobro i da ih treba mijenjati, drugi mehaničar misli da je nešto do regulacije temperature, a jedan plinski mehaničar mi je pročistio ventile, ali nije ništa pomoglo.
Kod jednog sam vozio auto samo da ga spoji na kompjuter i nije pokazivao nikakve probleme.

Čitao sam različite forume i postove sa sličnim problemom, no obično je problem na plinu ili specifičan za marku automobila.

E sad u toj šumi informacija više ne mogu procijeniti niti što je s autom niti koliko bi koštalo da to sredim. Pa ako je netko imao slična iskustva, molim da podijele sa mnom i daju neku preporuku ako može gdje da to idem srediti.

Hvala!!
Identičan problem na Vitari / Landi Renzo, 1.6, 120 ks.

Još par stvari da utvrdimo da se radi o istom:

- kad se upali crvena lampica (auto se ugasio), auto se ponovno upali ako se istog trena stisne gas.
- izraženije ako pri toj prvoj vožnji dodam više gasa, a zatim naglo stanem (ili ako sam na uzbrdici). Zapravo je problematičan trenutak u kojem stisnem kvačilo, tada okretaji naglo padnu i auto se gasi.

Sve ostale siptome potvrđujem, do najmanjeg detalja. Ne vidim nikakvu razliku u ponašanju plin/benzin. Nažalost nisam imao vremena pozabaviti se ozbiljnije time, ali hoću po povraku s godišnjeg.
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:07   #3
Quote:
amrko36 kaže: Pogledaj post
Identičan problem na Vitari / Landi Renzo, 1.6, 120 ks.

Još par stvari da utvrdimo da se radi o istom:

- kad se upali crvena lampica (auto se ugasio), auto se ponovno upali ako se istog trena stisne gas.
- izraženije ako pri toj prvoj vožnji dodam više gasa, a zatim naglo stanem (ili ako sam na uzbrdici). Zapravo je problematičan trenutak u kojem stisnem kvačilo, tada okretaji naglo padnu i auto se gasi.

Sve ostale siptome potvrđujem, do najmanjeg detalja. Ne vidim nikakvu razliku u ponašanju plin/benzin. Nažalost nisam imao vremena pozabaviti se ozbiljnije time, ali hoću po povraku s godišnjeg.
Tocno tako! I meni se znalo dogoditi da se ugasi, ali ako se potrefi da taman i gas stisnem, sam se upali.
Takodjer, ako startam auto na uzbrdici, nekad zna verglat i ne upalit iz prve.
Amrko, koliko dugo imas ugradjen plin?

Kakvo jr to prokletstvo baceno na Suzukije?
foxxmulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:48   #4
Quote:
foxxmulder kaže: Pogledaj post
Tocno tako! I meni se znalo dogoditi da se ugasi, ali ako se potrefi da taman i gas stisnem, sam se upali.
Takodjer, ako startam auto na uzbrdici, nekad zna verglat i ne upalit iz prve.
Amrko, koliko dugo imas ugradjen plin?

Kakvo jr to prokletstvo baceno na Suzukije?
Cca godinu i pol imam plin, auto je star niti dvije godine, 60 tkm, uredno servisiran u službenom servisu. Kad se to počelo događati, nekih godinu dana, u zimskim mjesecima, bio sam ziher da je do niskih temperatura (možda prerano prebaci na plin, ali očito nije).

Planiram posjet majstoru kroz dva tjedna me prije ni nema u ZG. Nije stručnjak za plin pa mi je rekao da ne dolazim dok ne probam voziti isključivo na benzin par dana.

Kvar je nezgodan kad ostaneš bez volana i kočnica, prvih par puta nije bilo lijepo.

Javim ako budem pametniji.

Čovjek koji mi je ugradio plin nikad nije vidio takav slučaj na velikom broju suzukija na plin (ne sumnjam u njega, sam sam svjedočio nekim ugradnjama).
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:28   #5
odgovor obojici....probajte voziti na benzin dan-dva-tri, ako simptomi nestanu ili se znatno ublaže, gotovo sigurno je kriv plinski uređaj koji "iskrivi" postavke kompjutera motora.
Možete i odpojiti klemu akumulatora na jednu noć, no to sa sobom obično povlači i naknadno podešavanje sata, radio-uređaja i sl....
Ako nakon ovoga motor radi ispravno na benzin, sigurno nije izgorio ventil niti senzor temperature....kvar je u plinskom uređaju ili možda treba ponovno podešavanje....
sinisaplatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:44   #6
Quote:
sinisaplatz kaže: Pogledaj post
odgovor obojici....probajte voziti na benzin dan-dva-tri, ako simptomi nestanu ili se znatno ublaže, gotovo sigurno je kriv plinski uređaj koji "iskrivi" postavke kompjutera motora.
Možete i odpojiti klemu akumulatora na jednu noć, no to sa sobom obično povlači i naknadno podešavanje sata, radio-uređaja i sl....
Ako nakon ovoga motor radi ispravno na benzin, sigurno nije izgorio ventil niti senzor temperature....kvar je u plinskom uređaju ili možda treba ponovno podešavanje....
Evo da se javim nakon što sam probao što je sinisasplatz sugerirao.
Vozio sam jedno tjedan dana na benzin i gasio se i dalje - možda mrvicu manje nego kad je uključeno prebacivanje na plin.
Otpojio sam kleme preko noći i sljedeći dan mi se auto gasio non stop (na benzinu), na svakom semaforu i svakom kočenju gdje se brzina spusti ispod cca 30km/h - jako nezgodno. Dan kasnije sam nakon paljenja ostavio da radi jedno 5 min u ler gasu i nakon toga sam mogao voziti bez gašenja, no upalila se check engine lampica.

Opet sam otpojio kleme na 5min da se chck engine resetira i sad je stanje takvo da prvo nakon paljenja moram držati auto u ler gasu neko vrijeme - i to tako da okretaji jako padaju od cca 600rpm na 200 pa se ugasi, i tako nekoliko puta. No jednom kada se ustabili (zagrije?) na oko 600-700rpm mogu voziti bez da se ugasi.

Definitivno moram voditi auto kod mehaničara, samo on je zadnji put predložio da treba mijenjati ventile na motoru. Što mislite, je li moguće da treba samo nešto "poštelati" pa da ne treba taj veliki zahvat?
foxxmulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:49   #7
Pošto se radi o Suzukiju velika je mogućnost da su ventili
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:55   #8
Nisu ventili. Možda IS venti iliti onaj od ler gasa.

Jer kako objasnit da mu auto krepava dok je HLADAN dakle kad je ventil najkraći, tj kad bi trebao najbolje zatvarat. A kad se ugrije, stabljika istog se neminovno produlji i tad bi trebao LOŠIJE zatvarat, tj više kompresije bi bježalo van.

A kod njega obratno.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:06   #9
makaršta, ako ima plin i ne radi dobro - ventili su

jednom sam bio u nekoj priči s gdinom Boyskim na temu ventila i kaže mi čovjek - ne spominji mi ventile dok nemaš bar 300 000 km. I tako i bi.

A kao "osjetljiva" mašina. Po forum ekspertima otići će na 70 000. Pa kad nisu, vidjet češ na 100 000. Pa na 130 000. Jebiga.
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:53   #10
A gle - moj kum spalio ventile na 100.000. A "pouzdana" mašina. Redovito održavana u OVLAŠTENOM servisu. Tak da nije nemoguće ali po ovom kak on opisuje - meni se ne čini.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:05   #11
Benzinske dizne puštaju najvjerojatnije. Imao slićne ali puno blaže simptopme (nemiran rad kod hladnog paljenja do klepetanje na 3 cilindra i mućenje) topal radio normalno.
Problem bio u benzinskim diznama koje su se poćele zaštopavati, posebno jedna. Nakon UZV čišćenja i provjeravanja na aparatu za provjeru dizni (nakon drugog pokušaja tek se sve dizne uskladile) simptopmi nestali. To bilo nekih godinu i kusur prije prodaje Cordobe. Nakon tog čišćenja nisam nikad više imao problema s radom na hladno. Tako da bih ja dao provjeriti benzinske dizne kod nekog tko ima opremu i zna što radi. Nije skupo, nekih 100-tinjak kn po injektoru.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:03   #12
Svaki normalan mehaničar će kod ovakvih simptoma mjeriti kompresiju, makar i dijagnostika kod znalca mora pokazati gdje je greška. Čisto sumnjam da je ovaj mehaničar koji je spominjao zamjenu ventila to pričao napamet bez mjerenja kompresije. Vlasnik auta neka manje filozofira i traži odgovor na internetu, treba ostaviti auto kod meštra i neka rješava.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 00:04   #13
Slažem se da prvo pregleda dizne
mack5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:00   #14
ekipa, hvala svima na idejama i sugestijama.

epilog je takav da sam prekjučer ostavio auto kod mehaničara, auto više nisam mogao voziti s toliko gašenja. Po kompjuter-dijagnostici je zaključio da bi auto trebao ići, no kasnije je dva puta mjerio kompresiju i zaključio da je do ventila.

mehaničar je i sam imao suzuki (ignis) i imao je isti problem na koji kaže da je potrošio hrpu love u traženje solucije, dok nije promijenio ventile..

tako da i ja idem na zamjenu ventila...

@amrko36, kako si ti prošao na kraju?
foxxmulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:21   #15
pa može se i to provjerit bez da se prvo mjenjaju
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:35   #16
Jasno da može - skineš glavu i vidiš.

Jel ti nije jasno da vozi auto nekom telcu koji ga navlači ko kondom? Imao sam Suzuki M13 motor i svašta o njemu mogu reći ali da su ventili osjetljivi - a ne, to ne.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:56   #17
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
pa može se i to provjerit bez da se prvo mjenjaju
tacno
lordflashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:33   #18
Da, stvarno je cudno kako mogu riknuti ventili na plinasu
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 14:38   #19
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Da, stvarno je cudno kako mogu riknuti ventili na plinasu
To bi zaista bio prvi zabilježeni slučaj rikavanja ventila južno od Alpa (i zapadno od Alepa)
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:46   #20
Meni su rekli da promijenim pumpu goriva jer je zbog pregrijavanja povezanog sa niskom razinom benzina u tanku oslabila pa više ne može nabiti dovoljan tlak dok je motor hladan.

Nisam još, nemam sad novaca... Ako budem javim rezultate.
b_special is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.