Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2014., 13:49   #1
PS3 - jailbreak, info

Pozdrav,

dobio sam PS3 12 gb/go. Ono što sam dosad uspio naci o njemu je to da je on sa 12 gb memorije bez hard diska koji se može ugraditi. No postoji tek nekoliko igara koje bih igrao tako da neznam koliko se mi to isplati. imam nekoliko usb-ova te prijenosni hard disk od 320 gb i 1t tako da me sa dzanima dal se to može korisiti umjeto tog harddiska preko usba?

No ono što me još više zanima, na koji način ja mogu igrati skinutu igru s neta na njemu? Čitao sam da postoji jailbreak. No može li mi itko objasniti o čemu se tu točno radi. Dal se to može nasnimati preko usba na njega, dal se to mora fizički ugradit neki čip ili kako več to funkcionira? da li to mogu sam napraviti(skinuti s neta ili kaj vec) ili moram nekoga angazirat ko se razumije u to? Inace radi se o tipu konzole cech-4204a

VELIKO HVALA UKOLIKO TKO IMA VREMENA ODG NA OVO
__________________
...doci ce i taj dan...
valentino92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 07:21   #2
Da ne otvaram novu temu, zanima me dali je netko isprobao ovaj novi ps3 jailbreak http://ps4portal.net/ps3-jailbreak-cfw-official/
snekcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 23:15   #3
Quote:
snekcro kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, zanima me dali je netko isprobao ovaj novi ps3 jailbreak http://ps4portal.net/ps3-jailbreak-cfw-official/
Ne bih se nadao, mislim da sam davno negdje pročitao da je fejk.
Potraži ovdje odgovore prva i zadnja stranica (58.)
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:23   #4
Imam modificiranu konzolu.

Zanima me kako se ta modifikacija može skroz maknuti sa konzole, da mi ne banaju account i konzolu.

Da li system restore to može riješiti?
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 14:51   #5
Hmmm zas bi miico, imas one spoofere sto ti sakriju modifikaciju, ali ak bas os mislim da je dovoljno updatetat firmware
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:28   #6
Zato jer igram samo originale, ne želim da mi blokiraju konzolu, ili šta već ako bi recimo skidao neki dlc, ili recimo dok igram Destiny (treba biti online konstantno).
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.