Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2015., 23:47   #1
Izbjeglička kriza

Dobar dancic.
Ja sam novi na ovim prostorima pa vas zamoljavam da obratite pozornost na moj post jer nisam sam svoj. (Bolje da nisam svoj jer ako vi budete svoji na mom bice vako) Naime posto ste vi ovdje svi muskarci )dobro krkimir je zaljubljen u slizim a cilka se drogira rakijom), volio bih da mi odgovorite na pitanje cak iako ste u kenadi ( citaj 2doom). Sto raditi sa izbjeglicama? Ja sam filantrop (citaj volim cvarke) i nisma kao Milanovic. Njega su srpski novinari proglasili ustasom (znao sam ja to odmah cim je njegov budzjavi napadao regularne cistace). Ja sam feminist (volio bih kresnuti dvije feministice, citaj lezbace).
Uf..te lezbace feministice i komunisti ko da ih je ona jednonogi pravjo.
Dakle pitanje je..kako iskoristiti izbjeglicku krizu...ima li tamo zena sto znaju praviti pitu...jel se one razlikuju od rvatskih kurava koje ne znaju praviti pitu i gledaju sulejmana i tako to.....izgubila mi se misao ne nije glora ona mjesa..da..bil valjalo nesto zbarit pa makar i zensko?

pisi
znao sam ja da ce drago posiviti cim je nako pisao..zene ti vole drugacije..tc tc tc ..
o yebo vas tito masni, mesi se povrijedio
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:57   #2
kaj nije neko prije stavio ovu temu ili sličnu na MK?

problem je kaj nikad im kraja. taman misliš da možeš istrpit par dana onda čuješ da ih neprekidno dolazi još. konkretno tu kod mene par kilometara dalje (blizu Mađarske granice, a nije u Slavoniji) gdje izađu, policija im još pomogne da pređu kroz žbunje i eto ih u Mađarskoj.

Volonteri ih spremni dočekaju i narivaju im hrane da ovi ni ne mogu nositi (budući da ne smiju ni minutu stajat) sve pa pobacaju ono kaj im dođe viška. nije do njih nego jbg, kaj ih bezveze pretrpavate. radije sačuvaj za novu turu.

zasad je tu situacija tečna i mirna, bez ekscesa. jesu premoreni al jbg tak je to dok bježiš prek pol kontinenta. najčešće se radi o obiteljima, znači nije samo pretežno muška populacija makar bi rekao da ih je svakako više u odnosu na žene.

moje razmišljanje je sljedeće: treba im dati priliku za boljim životom jer svatko zaslužuje priliku. međutim, samo ako u potpunosti odjebu ekstremne običaje (krvna osveta, nasilje itd - samo neki pojedinci).

u suprotnom ja bi vodio popis onih koji rade ekscese i tko prekrši to pravilo vratio bih ga nazad posebnim avionom u siriju. jer jbg druže, priliku si imao.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:59   #3
eto. ne da mi se pisat o ovome na politici. ionako nema smisla. jesam lijepo sve argumentirao i sad me svi mogu promptno popljuvat i propisno izvrijeđat. iskoristio sam priliku reć što mislim o tome.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 23:59   #4
nego jesu cevapi bolji unjih no unas
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:09   #5
Uf..danas sam bacio dizelke hlace, crveni dzemper, bijelu mayu i jos nesto u kontejner za izbjeglice. Nisam to bas htio ali selim i cistim stan pa sam ispao dusa od cojeka (dushman). E sad prije 7 dana sam vidio trojicu (brojem 3 crncuga) koji su nosili gajbu pive..mislim da je bila gajbirana ( za amatere, feministice, pedere, komuniste i sl. pm gajbirana piva je topla i odvali te u glavu) . Svaboj to pravjo..Gdje sam ono stao. Eh da..radim ja radim...
pukylly: eh..naravno da nema slicne teme..ovdje na MK..ti pricaju o pivi..jedini ovdje sto valja je 2doom..glazbenik..jelek i tako to..ima doduse jedan simpa admin..mada mi se ne svidja sto navija za dinamo..cuj dinamo ..ko fol sila...a cojek zivi u splitu..nece ovo na dobro izaci
edi: ..tesko pitanje.damas je najsariji glavni grad na svijetu..kako je planiran nekad tako i sad..ne ko u zg..kolko para tolko projekta..il usarajvu..no kad se gleda etimoloski..kebab i cevap (cevapcici) su vrlo blizu..probao sam inacice od hr, prekp bosne i srbije, pa grcke, libanona, irana, palestine..svi imaju slicno ali svu su svoje nesto dodali..
gdje sam ono stao...ah da..zene su vrazi
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:13   #6
ja vidio jednu izdvojenu izbjegličku familiju koji su iz Kc koldovora išli prema Zg. sa svojim parama, uredno platili kartu, nije bilo gužve... fini neki ljudi, i simpatični klinac. nisu svi u tolkim problemima, neki uzeli sa sobom i ušteđevinu... (kob' reko)

dok je žena stvarno lijepa. ono prirodno, čak i s obrvama. jedino kaj je uredno pokrivena s maramom tako da mi to samo po sebi nije baš neš privlačno. podsjetilo me na moju baku koja je tak pokrivena još ko mlada išla po vodu na izvor
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan

Zadnje uređivanje Puky Lee : 27.09.2015. at 00:26.
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:22   #7
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Uf..danas sam bacio dizelke hlace, crveni dzemper, bijelu mayu i jos nesto u kontejner za izbjeglice. Nisam to bas htio ali selim i cistim stan pa sam ispao dusa od cojeka (dushman). E sad prije 7 dana sam vidio trojicu (brojem 3 crncuga) koji su nosili gajbu pive..mislim da je bila gajbirana ( za amatere, feministice, pedere, komuniste i sl. pm gajbirana piva je topla i odvali te u glavu) . Svaboj to pravjo..Gdje sam ono stao. Eh da..radim ja radim...
pukylly: eh..naravno da nema slicne teme..ovdje na MK..ti pricaju o pivi..jedini ovdje sto valja je 2doom..glazbenik..jelek i tako to..ima doduse jedan simpa admin..mada mi se ne svidja sto navija za dinamo..cuj dinamo ..ko fol sila...a cojek zivi u splitu..nece ovo na dobro izaci
edi: ..tesko pitanje.damas je najsariji glavni grad na svijetu..kako je planiran nekad tako i sad..ne ko u zg..kolko para tolko projekta..il usarajvu..no kad se gleda etimoloski..kebab i cevap (cevapcici) su vrlo blizu..probao sam inacice od hr, prekp bosne i srbije, pa grcke, libanona, irana, palestine..svi imaju slicno ali svu su svoje nesto dodali..
gdje sam ono stao...ah da..zene su vrazi
ma kurko nurko
toj isto ko da kazes da si pojo baklavu u sarajvu i u ankari
jest kurac al nije isti
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:28   #8
pukylly: jel znas ti zasto turci pustaju brkove? pa da lice na svoje mame
edi: jest..nema ni tjedan pricao sam or tim razlikama..bosanska i iranska..il libanonska..razgovor s indijcem i arapom (marokanac)..ove njigove su manje i s pistacijama..nisu namocene..ali moram ti priznati nisu ni one lose...dapace..cak sta vise..mozda namocenost deblja
da..eh izbjeglice...kako mi koji mozda imamo pasport ( za feministice i sl. glupace) paseport je putovnica....mozemo utjecati na sicuejsn..i jel mozemo zaraditi koju kunta kintu sa zenidbom..naravno one placaju ( kad ti zensko nesto plati yebo si yeza samo tak: cilka
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:31   #9
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pukylly: jel znas ti zasto turci pustaju brkove? pa da lice na svoje mame
edi: jest..nema ni tjedan pricao sam or tim razlikama..bosanska i iranska..il libanonska..razgovor s indijcem i arapom (marokanac)..ove njigove su manje i s pistacijama..nisu namocene..ali moram ti priznati nisu ni one lose...dapace..cak sta vise..mozda namocenost deblja
da..eh izbjeglice...kako mi koji mozda imamo pasport ( za feministice i sl. glupace) paseport je putovnica....mozemo utjecati na sicuejsn..i jel mozemo zaraditi koju kunta kintu sa zenidbom..naravno one placaju ( kad ti zensko nesto plati yebo si yeza samo tak: cilka
sa pistacijama more al brate onaj kurac sa bademima mi je za kurac
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:34   #10
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pukylly: jel znas ti zasto turci pustaju brkove? pa da lice na svoje mame
hahahaha
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:39   #11
yao badem...ima yedna torta .kad el_em dodje mama mu napravi..s pistkotama ( za femisnistice i sl. pm i glupace..toy ono kao keks)... s sumskim jagodama..bergman..neka zena joj proda brala po minskim poljima..predivno..muzika..arsen dedic..jadranka..ibrica..i tako to..mrtva bi je usta jela..i yednom dosao ja kad badem..yebote tito masni yednonogi..nije dobro..kao sto kazezana ..nisam nisam djevojka tvoga druga..
da..izbjeglicka kriza...ima poznanik ovdje u njemackoj neku radnju..svaki dan izbjeglica ko u prici..kao htjel bi raditi..zar nije bolja struca u ladu neg dvije nasuncu... kaze mi ...el...eme izbjeglickih koka kouprici...ko prezvii piricace..
edi: ak nis gledao teversenove bajke vrijeme je
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:43   #12
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
yao badem...ima yedna torta .kad el_em dodje mama mu napravi..s pistkotama ( za femisnistice i sl. pm i glupace..toy ono kao keks)... s sumskim jagodama..bergman..neka zena joj proda brala po minskim poljima..predivno..muzika..arsen dedic..jadranka..ibrica..i tako to..mrtva bi je usta jela..i yednom dosao ja kad badem..yebote tito masni yednonogi..nije dobro..kao sto kazezana ..nisam nisam djevojka tvoga druga..
da..izbjeglicka kriza...ima poznanik ovdje u njemackoj neku radnju..svaki dan izbjeglica ko u prici..kao htjel bi raditi..zar nije bolja struca u ladu neg dvije nasuncu... kaze mi ...el...eme izbjeglickih koka kouprici...ko prezvii piricace..
edi: ak nis gledao teversenove bajke vrijeme je
nisam
ja gledo komsiju halida i zenu mu zinaidu
imala sisu da valja
i cesto znala prat haustor
a imala gizicu ko kredenac onaj zeleni
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:54   #13
edi: nemam tv vec 12 godina al cu ti odgovoriti kao da imam
kredenac ..zeleni...kokod amidze..sistem ti je to..austor..cijeli zivot sanjam kako plovim starim parobrodom koji vozi sol...austor..sve zna..jadranka..sve smo mogli bi..ibrica..udje fata u magazu sama..om je luk a duisa je strijela ( za feministice i sl. glupace ovo je bilo od ermana esea (svaboj to pravjo) iz sidarte)...gdje smo ono stali..eh da izbjeglicka kriza..radim ja radim..pise mile al pise i hund..slavko oci moje dodaj mi ..lajte kere jakobsvelda...itar pejo dusa vesela...poet tvoj nov venec vije..djido mova da ti sto ne zenska..nek mi keva djuska pred dragstorom ak nije istina..casa zuci iste casu meda...bice svaka puska ubojita...sto je bilo u ocimu u dalekoj zemlji ruskoj..gdje sam ono stao ..eh da..zene su vrazi
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 01:02   #14
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
edi: nemam tv vec 12 godina al cu ti odgovoriti kao da imam
kredenac ..zeleni...kokod amidze..sistem ti je to..austor..cijeli zivot sanjam kako plovim starim parobrodom koji vozi sol...austor..sve zna..jadranka..sve smo mogli bi..ibrica..udje fata u magazu sama..om je luk a duisa je strijela ( za feministice i sl. glupace ovo je bilo od ermana esea (svaboj to pravjo) iz sidarte)...gdje smo ono stali..eh da izbjeglicka kriza..radim ja radim..pise mile al pise i hund..slavko oci moje dodaj mi ..lajte kere jakobsvelda...itar pejo dusa vesela...poet tvoj nov venec vije..djido mova da ti sto ne zenska..nek mi keva djuska pred dragstorom ak nije istina..casa zuci iste casu meda...bice svaka puska ubojita...sto je bilo u ocimu u dalekoj zemlji ruskoj..gdje sam ono stao ..eh da..zene su vrazi
a kupim ti jaro jedan onaj ravni
on ti je ravan ko goblen vilerov
pa da mores turit na isto mjesto
i ne gledat vise onu seljancicu sa janjetom
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 01:12   #15
yoy sto ja volim vilerove goblene..cetri godisnja doba..fajv sisns..kakse zove ona sto ceka svog dragog ..ofelja..nego sad zaprave..dolazi sutra srbin pomene..selim..a nabavio sam nekih srpskih dinara iz rvatske..nekoristenih..pa smo nas dvojica veceras skontala da promjenimo naciju ..da ne kazem narodnost..osecam se tak bedasto..a prosao sam juznu srbiju uzdus i popreko pesice..nek jedem bre pesak ako ovo nije istina...
eh da..gde sam stao..da ..pretvaracu se ja sa sam srbin a on hrvat..pa cemo zezati ove rvatske kucke s smarfonima koje ne znaju pitu pravit..vansebic olvejz e bic..moj ocka ima konjca dva..
nego edi..da se vratimo na izbjeglice....sto mislis je li lako ostaviti svoj dom..sve svoje prijatelje i susjede..svoj grad....i sl..i postati izbjeglica.
ja mislim da je to izuzetno tesko...zamisli..recimo 5 generacija na svom ognjistu..i onda dodju lord of the ratova i primoraju te na to..
uf..pretesko...ajd da promjenim temu
koje su zene bolje izbjeglicke ili feministicke kurvetine sa smart fonima i tako to)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 01:16   #16
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
yoy sto ja volim vilerove goblene..cetri godisnja doba..fajv sisns..kakse zove ona sto ceka svog dragog ..ofelja..nego sad zaprave..dolazi sutra srbin pomene..selim..a nabavio sam nekih srpskih dinara iz rvatske..nekoristenih..pa smo nas dvojica veceras skontala da promjenimo naciju ..da ne kazem narodnost..osecam se tak bedasto..a prosao sam juznu srbiju uzdus i popreko pesice..nek jedem bre pesak ako ovo nije istina...
eh da..gde sam stao..da ..pretvaracu se ja sa sam srbin a on hrvat..pa cemo zezati ove rvatske kucke s smarfonima koje ne znaju pitu pravit..vansebic olvejz e bic..moj ocka ima konjca dva..
nego edi..da se vratimo na izbjeglice....sto mislis je li lako ostaviti svoj dom..sve svoje prijatelje i susjede..svoj grad....i sl..i postati izbjeglica.
ja mislim da je to izuzetno tesko...zamisli..recimo 5 generacija na svom ognjistu..i onda dodju lord of the ratova i primoraju te na to..
uf..pretesko...ajd da promjenim temu
koje su zene bolje izbjeglicke ili feministicke kurvetine sa smart fonima i tako to)
nesto sve kontam men svaka ista kad turim glavu medj noge
da mi ne kazes jel izbjeglicka ili feminista ja neb znao
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 01:29   #17
moja zadnja poruka pred spavanja..mislim koje mudo marjanovo zele te feministicke glupace..ljudi i zene dolaze..izbjeglice..rat...war and peace my ass...i sada dolaze feministice kurvetine i tako...to lezbace..gej prajd..gej prajd maes..gdje sam ono stao..eh da..kemal monteno.kemo je legenda..kemo moj te lemo...to nije lijepo ..moram vam priznat.oh...tko to kuca na moj prozor..gibam u krevet snova
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 03:56   #18
sine meleme jes ti meni ok ?
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:37   #19
bit će da je gladan
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:25   #20
@elem: moram te obavijestiti da te ljudi ne doživljavaju iz razloga što sam donedavno koristio tvoj avatar pa misle da sam to ja i zato ne odgovaraju
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.