Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2016., 23:19   #61
Ne, u NAM je mama od cura bila mrtva i ak se sjećam dobro, ta mrtva mama je bila prava ljubav od oca koji se zbog nje posvađal s onim mrtvim likom (ne sjećam se kak se zvao ).
__________________
Nabaci osmijeh i cijeli svijet će se smijati sa tobom
BedOfRoses is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 00:17   #62
Meni su bili toliko dobri u sceni prvog poljupca, da sam cekala cijelu epizodu da se sretnu i bude bilo kakve interakcije. Kako ona njega gleda... Odlicni su mi.
Mislila sam da ovo gledam zbog Ruffo i Evore, ali ni ovi zasad ne zaostaju.
Ne mogu docekat utorak!!
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:40   #63
Palacios i Danna su jako dobri skupa, navukla sam se.

Općenito mi se sviđa ugođaj...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:49   #64
Quote:
BedOfRoses kaže: Pogledaj post
Ne, u NAM je mama od cura bila mrtva i ak se sjećam dobro, ta mrtva mama je bila prava ljubav od oca koji se zbog nje posvađal s onim mrtvim likom (ne sjećam se kak se zvao ).
Mislim da je mama bila živa i igrala je Cecilia Gabriela.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 16:44   #65
Quote:
BedOfRoses kaže: Pogledaj post
Ne, u NAM je mama od cura bila mrtva i ak se sjećam dobro, ta mrtva mama je bila prava ljubav od oca koji se zbog nje posvađal s onim mrtvim likom (ne sjećam se kak se zvao ).
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Mislim da je mama bila živa i igrala je Cecilia Gabriela.
gracias onda je ovdje priča još više zakomplicirana s ovom u ludnici

ah, koji dugačak vikend...
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 18:27   #66
A ne pardon, ja sam mislio da se odnosilo na lik Goyria iz NAM, tj. Palaciosa ovde. Njegova žena je bila živa.

Mama triju sestara mislim da nije bila živa.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 21:23   #67
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
ah, koji dugačak vikend...
da vikend brže prođe ...














njihova history 1-5 ep http://www.dailymotion.com/video/x4bylv7
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 20:30   #68
I dalje su mi jako dobri.

Jedino mi je malo glupo što Grettel traži prvi posao kao arhitektica, što bi značilo da ima, koliko 23-25 god, otprilike.

Sutra ranjavaju Emiliana, mogla bi se onda zahuktati i priča između njega i Constanze (najmlađe kćeri).
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:02   #69
meni se zasad zapravo najmanje sviđaju Casandra i ovaj njezin Mendoza. ono kad je došla k njima u tvrtku glasno pozdravljajući, kao da je došla na plac, i upadljivo se smješkala. preisforsirano mi je to bilo. Casados je totalno promašen za taj lik i ne mogu ni zamislit scene između njih dvoje.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:17   #70
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
meni se zasad zapravo najmanje sviđaju Casandra i ovaj njezin Mendoza. ono kad je došla k njima u tvrtku glasno pozdravljajući, kao da je došla na plac, i upadljivo se smješkala. preisforsirano mi je to bilo. Casados je totalno promašen za taj lik i ne mogu ni zamislit scene između njih dvoje.

Potpis.

Inače baš ne volim Grettell, a ta scena mi je bila baš fors teški. I Casados je neeevjerojatan promašaj. Otto Sirgo je bio za taj lik, ne kužim kako su baš tako fulali.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:21   #71
Ovo je sjajno. Šesta epizoda je bila genijalna.

Ne mogu vjerovati da ovo radi Mejia, totalno sam iznenađena. Nije mi se svidjela ovoliko neka telenovela od La sombre.

Danna i Palacios imaju masu kemije, navukla sam se skroz na njih.

Sve je na mjestu, jedino da je netko drugi umjesto Casadosa, ovako totalno kvari dojam. Grettell izgleda bolje nego ikada i još je dobila najveću ulogu dosad i onda joj daju njega za partnera. Ako već mora biti tu, neka mu promjene frizuru jer izgleda kao da je iskočio iz neke predstave i još ima istu frizuru ko majka mu. S tim da njoj to bolje stoji.
__________________
“Long is the way,and hard,that out of hell leads up to light.”
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:34   #72
Avance za danas. Spojlerčina je, ali jel' moguće već?

Ovaj Palacios je .
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:47   #73
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Avance za danas. Spojlerčina je, ali jel' moguće već?

Ovaj Palacios je .
Meni je avance odličan , ali je to sigurno nečije zamišljanje, pretpostavljam njezino.

Tip je hodajući sex.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 23:17   #74
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Tip je hodajući sex.
Definitivno :klap:

Meni je 6. ep nekako najdosadnija do sad.. A slažem se s vama za srednju sestru i onog njenog. Ja ne znam kako ćemo gledati njihove scene

Diana i Alejandro su stvarno preslatki baš ih je morala vidjeti na kraju ona rospija odvratna
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:36   #75
Prebrzo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:51   #76
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Prebrzo.
Slažem se. Ja sam doista mislila da je to njezino zamišljanje. Malo mi je sve to blesavo napravljeno. Ona jaše, on vozi auto, slijedeća scena on na njezinom konju. Par scena kasnije oni spavaju zajedno... Ma tko je tu lud?

U početku mi se čak i sviđalo što se brzo sve otkriva, saznali smo da je mama u ludnici i Emilianov tata je izašao iz zatvora, ali što ga zbrzaše sa parovima... Trebali su više odugovlačiti s time.... evo, onom prepečenom se Grettelica već počela sviđati, ovi već spavaju zajedno. Ja taman pohvalim Mejiu i što on napravi, pokvari se. Od mene više pohvale neće dobiti.

čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:13   #77
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Prebrzo.
potpis, a ni ono s konjem nisam skužila, odjednom se oporavio od toga što je puška bila uperena u njega?
Diana nakon seksa kaže Alejandru da se počinje zaljubljivati u njega, jel ja stvarno gledam meks. sapunicu? nije mi to držalo vodu danas, zamišljala sam drugačije razvitak njihovog odnosa
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 22:50   #78
Cure, potpis. I ja sam drugačije razmišljala razvoj njihovog odnosa, onako fino da on ide oko nje kao mačak oko vruće kaše, onda padne koji poljubac, on bude uporan pa ona počne priznavati da se zaljubila, itd. A kad mi ono već sve dobili, i nakon "mislim da se zaljubljujem u tebe" odmah padne te amo. Faking TE AMO. Ono, how yes no, ne znaju ništa jedno o drugome. Užasno zbrzano i besmisleno. I napravit će jedino to da im ubije kemiju tako.

A bome mi ni ono s konjem nije jasno, da. Čitavu noć ništa i onda je izliječi u pet minuta. Ma daj...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 13:55   #79
dopeljaju Emiliana u najskuplju bolnicu, a ono operiraju ga u nekoj improviziranoj sali, stvarno je izgledala najprimitivnije moguće. nije da očekujem Uvod u anatomiju, al...

Casados počinjemo gledat njegove osvetničke pothvate nakon što je povjerovao na riječ liku koji je izašao iz zatvora

Diana već tri dana u robi u kojoj je pokisla 2 puta, valjala se u blatu, ležala u konjušnici s konjem... ajde više, vrijeme je da se presvuče i nabaci neki dobar outfit
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 20:34   #80
Hej može mi netko staviti link na kojem gleda seriju, ja pronašla neki al ima samo 1 ep.

Pliz
__________________
No matter how you feel...get up, dress up, show up and never give up!
cherfonda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.