Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2016., 14:40   #41
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Pisite me
Evo i branitelj naslova se uključio, sad će krenuti lavina prijava
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 14:54   #42
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
11.
Ne igraš znači?


Ako ništa drugo dolaze nam novi pa zamjenjuju ove redovne od prije
Valjda ćemo doći do bar 16 prijavljenih.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:58   #43
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Ne igraš znači?
Da, ne da mi se.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 16:46   #44
Jebateled, jedva cekam da pocne i da na chatdu bez kazne spomenem sve Juznoamerikance i Afrikance koje znam

No, poznavajuci mene, vjerojatno cu spomenuti Vieiru i Thiaga Mottu
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 19:47   #45
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Jebateled, jedva cekam da pocne i da na chatdu bez kazne spomenem sve Juznoamerikance i Afrikance koje znam

No, poznavajuci mene, vjerojatno cu spomenuti Vieiru i Thiaga Mottu

A što reći da se također radujem igranju s vama ekipo, kao u stara vremena
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 22:07   #46
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post

Ako ništa drugo dolaze nam novi pa zamjenjuju ove redovne od prije
Valjda ćemo doći do bar 16 prijavljenih.
Sorry, prerano sam se prijavio i tako ubio konkurenciju. Znaju da im nema smisla ić protiv mene pa se ni ne prijavljuju.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 22:17   #47
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Da, ne da mi se.
Žao mi je što se tako osjećaš, no ti si zadnji kojem bih osporio pravo na takav stav.
Više zamjeram raznim Mahovima, Ratovima i inima koji dnevno produciraju po 100 postova, a nemaju hrabrosti dokazati nogometno znanje u direktnom okršaju s forumskim kolegama prema jasnim i transparentnim kriterijima
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 22:19   #48
Vec imam u glavi viziju momcadi. Necu reci po koju naciju idem, ali mislim kako je vec sve jasno.
Eric Delko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 22:54   #49
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Žao mi je što se tako osjećaš, no ti si zadnji kojem bih osporio pravo na takav stav.
Više zamjeram raznim Mahovima, Ratovima i inima koji dnevno produciraju po 100 postova, a nemaju hrabrosti dokazati nogometno znanje u direktnom okršaju s forumskim kolegama prema jasnim i transparentnim kriterijima
Hear, hear.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 23:05   #50
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Sorry, prerano sam se prijavio i tako ubio konkurenciju. Znaju da im nema smisla ić protiv mene pa se ni ne prijavljuju.
Sorry, nisam te prepoznao odma.

Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Žao mi je što se tako osjećaš, no ti si zadnji kojem bih osporio pravo na takav stav.
Više zamjeram raznim Mahovima, Ratovima i inima koji dnevno produciraju po 100 postova, a nemaju hrabrosti dokazati nogometno znanje u direktnom okršaju s forumskim kolegama prema jasnim i transparentnim kriterijima
Iskusno privlačenje novih igrača moram priznat.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 13:28   #51
Čudi me i nedostatak interesa lorda Byrona...
Letimičnim pregledom rostera reprezentacija iz 80-tih ističe se činjenica da su tadašnje generacije iznjedrile velik broj poznavatelja plemenitih vještina, praktički odumrlih u modernom nogometu - mesara, sjecikesa i drvosječa - od kojih bi iskusan znalac s jasnom vizijom bez po' muke složio respektabilnu i kompetitivnu momčad.
Bilo bi interesantno vidjeti kako bi današnji baletani, navikli na zaštitu sudaca i viših instanci, cupkali po travnjaku, manje koncentrirani na prezentaciju vlastitih (mahom skromnih i precijenjenih) nogometnih vještina, a više na neuspješnu eskivažu protivnikovih moćnih krampona.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 15:48   #52
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Žao mi je što se tako osjećaš, no ti si zadnji kojem bih osporio pravo na takav stav.
Više zamjeram raznim Mahovima, Ratovima i inima koji dnevno produciraju po 100 postova, a nemaju hrabrosti dokazati nogometno znanje u direktnom okršaju s forumskim kolegama prema jasnim i transparentnim kriterijima


Da nisam preopterećen s par stvari, uključujući i igrice Fhr ligu, VM ligu, planirani Coupe PlatiMi, igrao bih. Jebiga. A i sudjelovao sam dosad već, malo sam i zasićen.

Apropos posljednjenavedene igre, nastavka Cope Brazuca, tko je od ovdašnjih forumaša zainteresiran? Zanima me kakvo zanimanje vlada za ovu igru, da uguram kvalifikacije.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 16:02   #53
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Apropos posljednjenavedene igre, nastavka Cope Brazuca, tko je od ovdašnjih forumaša zainteresiran? Zanima me kakvo zanimanje vlada za ovu igru, da uguram kvalifikacije.
Da ne bude zabune, neki možda nisu u toku:
Mitch će organizirati natjecanje tijekom nogometnog EP po Copa sistemu - svaki igrač izabere jednu od reprezentacija i pogađa rezultate svih utakmica po kolima, s tim da mu se svaki ostvareni bod na utakmici reprezentacije koju je izabrao duplicira, a rezultat na još jednoj dodatnoj utakmici, izabranoj prema vlastitom nahođenju - triplicira.

Ne moram valjda naglasiti da na mene možeš svakako računati?
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 20:01   #54
Quote:
callahan 4 kaže: Pogledaj post
nisam u mogućnosti ovo odigrati
Šteta...

Izbor odličnih izvedbi na Eurima je prilično sužen, ali zato ovaj draft može biti zanimljiviji (više će se tereta davati snalažljivosti natjecatelja).

Inače, kad si mislio započeti sa prvom rundom, Jigsaw ? Gdje su ostali btw (Gojko, jameio, preat...) ?
Inženjer- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 20:07   #55
Smiju li lurkeri igrati?
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 20:14   #56
Mitch, + od mene.

Quote:
Inženjer kaže: Pogledaj post

Inače, kad si mislio započeti sa prvom rundom, Jigsaw ? Gdje su ostali btw (Gojko, jameio, preat...) ?
01.03. u 00:00.
Dat ćemo ovim neodlučnim i ovima koji ne pišu puno na pdf-u dosta vremena da se izjasne, možda se neki predomisle.

Poslao sam pp prije nekoliko dana, pa ćemo vidjeti (šejo, woody, edo, brojčani...)... Gojko je bio baniran, ne znam jel i dalje.

edit:

Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Smiju li lurkeri igrati?
Šalji pickove na vrijeme, poštuj pravila i možeš igrati koliko oćeš.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 21:02   #57
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post


, planirani Coupe PlatiM

Apropos posljednjenavedene igre, nastavka Cope Brazuca, tko je od ovdašnjih forumaša zainteresiran? Zanima me kakvo zanimanje vlada za ovu igru, da uguram kvalifikacije.
+
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 21:47   #58
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
01.03. u 00:00.
Dat ćemo ovim neodlučnim i ovima koji ne pišu puno na pdf-u dosta vremena da se izjasne, možda se neki predomisle.
Uh, tko će dočekati...
Nadam se da se nećemo početi osipati prije nego nam se počnu ostali priključivati
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 14:28   #59
Quote:
Bitno!!!

Razlika od prethodnih ATD-ova je u tome što u ovom posebnom draftu natjecatelj mora izabrati igrača iz točno određenog natjecanja, što automatski znači da se isti igrač može nalaziti u više ekipa na kraju igre (za različita prvenstva, naravno), ili se u jednoj ekipi isti igrač može naći dva ili više puta (također za različita prvenstva).

Dakle, svaki pick, osim naziva igrača, mora sadržati i godinu SP-a po kojoj ćemo ga vrednovati.
Jigs, vrijedi li ovo?
Nisam nastupao u ZZ-jevom SP ATD, kakva je bila praksa?
Je li se uopće desilo da je netko imao istog igrača iz različitih godina u ekipi?
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 14:44   #60
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Čudi me i nedostatak interesa lorda Byrona...
Letimičnim pregledom rostera reprezentacija iz 80-tih ističe se činjenica da su tadašnje generacije iznjedrile velik broj poznavatelja plemenitih vještina, praktički odumrlih u modernom nogometu - mesara, sjecikesa i drvosječa - od kojih bi iskusan znalac s jasnom vizijom bez po' muke složio respektabilnu i kompetitivnu momčad.
Bilo bi interesantno vidjeti kako bi današnji baletani, navikli na zaštitu sudaca i viših instanci, cupkali po travnjaku, manje koncentrirani na prezentaciju vlastitih (mahom skromnih i precijenjenih) nogometnih vještina, a više na neuspješnu eskivažu protivnikovih moćnih krampona.
Hvala, neki drugi put. Hirovite sam naravi pa mi je teško obvezati se na nešto i zadržati interes tri mjeseca, pogotovo na internetu.

Sve da i sad imam volje; a iz respekta prema jednoj ekipi što je dosegla besmrtnost 04-e mi je kroz glavu i prošla ideja za prijavu; tko zna opet kako ću biti raspoložen za kojih tjedan ili mjesec dana, moguće da mi sudjelovanje postane tlaka neviđena; što iz prijašnjih iskustava znam da u pravilu dovodi do toga da zbog nepoštivanja rokova ulazim u glasovanje sa 20-ak, 30-ak kaznenih bodova i kojom ovcom previše.. a instituciju ATD-a i njegove cijenjene natjecatelje suviše respektiram da bih sve to odrađivao iz obveze, preko kurtza..
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.