Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 22:33   #41
Quote:
Frumentius kaže: Pogledaj post
Meni to vise govori o njoj, osim ako to nije neki njezin
osobni zaokret i duhovno posvecenje pa joj scenaristi idu
na ruku...ali bas steta jer su joj scene sa Sukruom pune
potencijala i ta kocnica dosta razvodnjava stvari.
nadam se da nije do nje, nego do produkcijske kuće, svejedno puno smo uskraćeni, a i oni sami, baš mi je žal

Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi njega lansirati negdje na Zapad,dodati nekog dobrog komada,pa da vidiš akcije....ovako,šteta ako ostane samo unutar ovih granica i malo šire okolice.....a u tom Endemolu su očito neki malo žešći,jer sam to već na više mjesta na Forumu pročitala...jake im politike....
ma lansirala bi ja njega....
politika Endemola, ne, ne sviđa mi se
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Da vidite malo kako dečko i igra

Kerem Bursin & Sükrü Özyildiz Zeybek https://www.youtube.com/watch?v=_Z8fwo17cok iz serije Şeref Meselesi

https://pbs.twimg.com/media/CAjJ0JcWgAADyV1.jpg
igra mali, dobro igra
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 02.09.2016., 22:43   #42
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Jel' bio ovaj kiss? Zbog scene se podigla prašina, RTUK ovo-ono... Mali zna znanje, šteta što u Kis Gunesi nije bilo akcije s Asli Enver. Možda je i do Endemola? Uglavnom, ŠO ima strašan potencijal! GO BOY.


mina from galaxy s5
zna zna, mensečini da bi on i s komadom kamena imal kemiju
pa da su oubacili koju ovakvu scenu , snimali bi sad 2 sezonu(čistomojemišljenje)

meni sve ovaj klip bilo neugodno gledat
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Isto

U “Kış Güneşi” je pokazao šta sve može kad je gluma u pitanju
Bio je potpuno ravnopravan sa Asli Enver, koja me je oduševila u seriji "Kayip", a naravno i ovde




I moja omiljena glumica
Biće to, kažu, i drama i komedija, "Kisele jabuke", evo:

Ekşi Elmalar - Fragman

Doduše, ima tu još mnogo likova, pitanje je koliko će ovi naši biti "glavni", ali daj šta daš

Što se tiče poljubaca i sl. , jeste da su TR filmovi darežljiviji od serija ali s obzirom na sredinu u kojoj se radnja događa, i da nije neka teška drama u pitanju, ne očekujem baš mnogo

Za sada, možemo da uživamo u jednom odlomku iz serije koju nisam gledala, "Tatlı Küçük Yalancılar"

Zaman, zaman
baš sam se pitala kad bude film, evo informacije stižu, glumicu sam gledala kao Ajlin, bila mi odlična, čini mi se da on nije glavna uloga, nejse, bude zanimljivo

edit
u međuvremenu sam još par puta odgledala najavu za film, jedva čekam
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje imatina : 02.09.2016. at 23:17.
imatina is offline  
Old 03.09.2016., 00:09   #43
Cure imate preveden Sukrijev film Sve zbog ljubavi, ne zna smije li linkati ovdje.
Obavezno pogledajte tamo je Sukru mmmmm da ga pojedes
jasnapg is offline  
Old 03.09.2016., 00:16   #44
Ja bi taj film rado pogledala, ako mozes link na pp.
Frumentius is offline  
Old 03.09.2016., 00:21   #45
Pogledajte taj prirodan osmijeh



Srce slatko
jasnapg is offline  
Old 03.09.2016., 00:32   #46
Ovo je taj film, on&Hande Dogandemir
Hande se nije ustručavala kao Asli







jasnapg is offline  
Old 03.09.2016., 00:35   #47
joj sto mi dobar ovaj ljepotan sav mi meden, presladak
lory01 is offline  
Old 03.09.2016., 00:48   #48
Quote:
Frumentius kaže: Pogledaj post

Njima tamo je to valjda normalno, bas me nazivciralo
kad sam negdje procitala da je Asli njezin momak zabranio
ljubljenje, mislim halo. Zena vec bila u braku i ljubila se i prije
i sad treba glumit nevinost odjednom. Ne kuzim pa ne kuzim.

Evo jedan klipic s novinarima za vrijeme snimanja serije i cini
mi se da ga pita na pocetku u vezi tog Murata, ako koja vise
razumije da znamo o cemu su pricali.
http://youtu.be/r73PDhiw3uQ
gdje si citala to da je Asli njezin momak zabranio ljubljenje i da je dolazi na set??

a vidio covjek sa kakvim ljepotanom mu zena ima posla pa pomislio bolje sprijecit nego lijecit mislim tko bi mu odolio, sukru
lory01 is offline  
Old 03.09.2016., 00:55   #49
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Da vidite malo kako dečko i igra

Kerem Bursin & Sükrü Özyildiz Zeybek https://www.youtube.com/watch?v=_Z8fwo17cok iz serije Şeref Meselesi

https://pbs.twimg.com/media/CAjJ0JcWgAADyV1.jpg
Auuuu, kud nabasa na ovu fotku u sitne noćne sate...:Sweetdreams:

Ovo za Asli i momka lako moguće. Pa Šukrici/Šekeru/Šećeru vatra sijeva iz očiju. Da sam mu cura, taj bi imo čip u gujsci, a kamoli što drugo. :klap:
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje TheWitch : 03.09.2016. at 20:04.
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2016., 01:06   #50
Odličan glumac, jako talentiran.
Ja sam gledala samo u seriji "Ponovno rođen" i tu mi se jako svidjela njegova gluma. U najtežim, najemotivnijim scenama fantastično je prenio emocije. Za svaku pohvalu.
Ema od Lahora is offline  
Old 03.09.2016., 09:03   #51
Quote:
jasnapg kaže: Pogledaj post
kak mi je super sav čupav ovakav, predobro mu stoji,a i sigurno nema nekih problema s gelovima i češljevima, al da mu treba šampona i regeneratora više neg meni, to da
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 03.09.2016., 12:50   #52
Imatina
(p.s. tenks za pp)

Pogledala sam trailere za oba njegova filma koja navodite u postovima prije. Oba se čine odlična (i onaj sa Farrah i onaj sa Hande). Vidim da bubnja u "Sve zbog ljubavi". To mi je čok čok . Obavezno pogledam.
A i bivša ga bome prati...čini mi se da i ona glumi u Kiselim jabukama.

Iz Večernjaka.
http://www.vecernji.hr/zvijezde/sukr...-njima-1109241
Želi proputovati svijet, studirao brodogradnju, najdraži glumac mu je Daniel Day Lewis. Taman po mom guštu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 03.09.2016. at 13:29.
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2016., 15:10   #53
Lolita,ta bivša nek ga samo prati i nek ostane bivša......sorry njenim obožavateljima.....meni nije neko oduševljenje gledati ju....nije me impresionirala kao glumica(???).Nije ružna,daleko od toga...samo mi nije baš u top pet TR glumica.....a ako je istina,da su se stalno svađali,dok su bili zajedno,onda je bolje,da nisu skupa.....
On je očito talentiran,svestran momak...ima sve predispozicije za uspjeh i baš mu želim,da uspije.....
nala321 is offline  
Old 03.09.2016., 15:20   #54
Bivšu mu ne podnosim. Još od davnih dana.

Umirem na onaj video di ga ženska odjebe za zagrljaj
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 03.09.2016., 20:57   #55
Ma i meni je Sukran (jel se tako zove?) neka bezvezna.

Asli mu u biti jako dobro paše. Cura mi je prelijepa a i čini se simpa i vesela, baš kao on.
Čitam da je sa onim svojim mamlazom od veljače 2016. i da se se spetljali na setu nekog filma. Onda ni ne čudi da je visio na setu Kis Gunesi i ljubomorisao oko ljubavnih scena. Zna čovjek kako to ide. A još Šukru s druge strane.

Pogledala sada taj video s fanicom. A žene i pojave. Pa ne bi da bi ju kući nosio pa odma vadi prsten u obranu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 03.09.2016. at 21:10.
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2016., 22:07   #56
Danas sam imala dan sa Sukruom....odgledala oba filma....odlična su mi oba,super partnerice,a on savršen.....dečko stvarno ima smisla za glumu....svaka čast.
Jedva čekam sad ovaj novi.....

Hajde,dobro je,da me niste popljuvale zbog te Sukran.....sve sam se bojala napisati,da ne ispadnem neka bezveznjača,pa samo ja u njoj ne vidim potencijal.....

U ovom filmu sa Ayčom,Ozcan pokupio pola Karagula,a šokirala me i pojava one grozne Asline svekrve (zaboravih ime,nešto Kader ili sl) iz FH.
Dobro,uloga mala(ona babica ili što već),pa me nije dotakla.....
Očekivala sam i Kendala....rekoh si,ima ovdje mutnih poslova,pa bi i njemu legla neka uloga.
Uglavnom,lijepo sam provela večer.....
nala321 is offline  
Old 04.09.2016., 12:52   #57
I evo zanimljivih scena iz filma Sevimli Tehlikeli, Nala je mislila da će vam se svidjeti.









Najbolje je bilo nakon te scene, "Jako si zgodan." i nezgoda s kapuljačom Zna cura.


I kad sam već ovdje,

Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Da vidite malo kako dečko i igra

Kerem Bursin & Sükrü Özyildiz Zeybek https://www.youtube.com/watch?v=_Z8fwo17cok iz serije Şeref Meselesi

https://pbs.twimg.com/media/CAjJ0JcWgAADyV1.jpg
što im znači ovo na kraju zeybeka, dodirnu usne i čelo rukom?


Meni je Şükran Ovalı OK ženska, ništa posebno, ali nemam ništa protiv nje.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Old 04.09.2016., 13:00   #58
gubitnice odlični gifići

O zeybeku i to što pitaš o dodirima usne i čela rukom, već smo imale tumačenje na Emanetu no ne bih htjela krivo opisati dok ne nađem post.

Şükran Ovalı, gledala sam je u nekoliko serija, uglavnom je imala sporedne uloge (ali ipak s dovoljnom minutažom), meni se jako svidjela u Şeref Meselesi, bila je odlična njena sporedna priča u seriji.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 04.09.2016., 13:29   #59
Nala hvala tebi za ideju a Gubitnice tebi hvala na izvedbi.
Sad moram i ovaj film pogledati, jucer sam onaj sa Hande.
Nakon toga krecem sa Seref Meselesi. Predozirana skroz naskroz.
Frumentius is offline  
Old 04.09.2016., 15:14   #60
Gubitnice...svaka čast i mnogo hvala.
Ovako malo na brzinu,pogledaš nešto lijepo,da se ne otvara film.....dijete je mnogo lijepo građeno!!!!!!

Frumentius,svakako gledaj...meni je film odličan stvarno.....
Ja baš nisam neka zaljubljenica u Ozcana,ali je napravio vrhunski film....znači,odlučujem da bude iza kamere......

Ayca mi je isto fantastična,a ta scena sa kapuljačom vrh......
nala321 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.