Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 16:57   #301
Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
Valjda su u strahu da će im se ovo malo gledatelja razbježati po plažama, pa radije čuvaju seriju za jesen.
Ne draga Yinxy upravo suprotno kažu da pauziraj jer su se u dva mjeseca kao reviše približili turcima i da sam ne rade pauzu morali bi za dva mjeseca jer nova sezona u turskoj počinje krajem rujna aoni imaju navodno velikiu gledanost serije pa su im reklame koje špuštaju presukupe da bi seriju riskirali preko ljeta jer prema njima preko ljeta nitko ne glleda tv,


Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
bas bezveze
Znaci na jesen ce bit nastavci?
Da draga OOOOO nastavak anđela krajem osmog mjeseca
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 18:34   #302
Vraćaju se od 22. 08. na Novoj.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 18:39   #303
brzinsko pitanje: pratim napreskokce, pa sad ne mogu skontati zašto je songulin otac ubio onog čovjeka. je li se to spominjalo?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:43   #304
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
brzinsko pitanje: pratim napreskokce, pa sad ne mogu skontati zašto je songulin otac ubio onog čovjeka. je li se to spominjalo?
Ništa specijalno, obična kavanska svađa kojoj je kumovao alkohol .
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:51   #305
Dragi moji evo mene opet malo andeli su mi jako nedostajali ja jedva cekam da pocne 3 sezona u turskoj navodno pocinje 18 rujna ali neznam jeli tocna informacija, sad da prokometniram dosadasnje dogadaje zar ste mislili da je Nazan iz neke dobrote i kajanja reci Cemre za nasljedstvo pa naravno dane rekla joj je jer je znala da je veci dio potrosila tj da je velik dio otisao na njihov luksuzni zivot , dionsu potrosili za dugove, a kucu je napustila tako lako i bez borbe jer je znala da ni ycemre nece moci uzivati u njoj jer kuca ide na bubanj,toliko o nNazaninoj dobroti ali drago mi je da jennestao onaj novac koji je sakrila pod zemlju pravedna kazna ne kaze se zalut oteto prokleto ponovno je htijela izigrati Cemre i eto joj sad dobila sto je trazila .toliko od mene za sad
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:51   #306
pogledam jednu scenu u dva tjedna i što imam vidjeti?! čedomorstvo?!
nisam gledala dalje, recite, je li stvarno utopila onu bebicu? oni nisu normalni. ne mogu ja to gledati, ne mogu...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:18   #307
Na žalost, utopila je!

U ovoj seriji nema kakvih vrsta ubojstava ili pokušaja ubojstava ( uglavnom ženskih) nije bilo.

Jednom u početku kada mi se činilo da se dobro razrađuju ženski likovi i njihovi osjećaji pitala sam poznavateljice jel' su scenaristi žene i dobila potvrdan odgovor.

Sada se samo mogu upitati jel' te žene mrze žene.

Da se razumijemo ovo sam ja sve odgledala bez prijevoda i dalje mazohistički pratim radi dobre glume i onog crva koji me goni, što će dalje s likovima biti i dokle više misle ići u tuzi i jadu.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:54   #308
U zadnje vrijeme gledam tu i tamo ako baš naletim, pa mi nije jasno kaj se desilo da je Banu pukla ko kokica? Kad sam zadnji put škicnula dobro se zabavljala s Mesude, napile se i cerekale, sjećam se da sam pomislila da je bilo samo pitanje vremena kad će se te dvije skompati. Sve u svemu nije mi djelovala toliko nestabilno. Otkud sad ovaj užas s djetetom?
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:07   #309
Evo još jedne obožavateljice ove serije
Mene zanima gdje je nestala ona žena Emine s curicom koju je posvojila iz sirotišta? Propustila sam neke epizode i vidim više se ne pojavljuje.
I da li netko zna gdje se može pogledati prva sezona od početka sa prijevodom?
lostdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:49   #310
Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme gledam tu i tamo ako baš naletim, pa mi nije jasno kaj se desilo da je Banu pukla ko kokica? Kad sam zadnji put škicnula dobro se zabavljala s Mesude, napile se i cerekale, sjećam se da sam pomislila da je bilo samo pitanje vremena kad će se te dvije skompati. Sve u svemu nije mi djelovala toliko nestabilno. Otkud sad ovaj užas s djetetom?
isto tako gledam, ali, ovo sam vidjela. pojavio se mogući ženik koji ne želi djecu, naglasak na mogući
mislim da je emine sa curicom preselila negdje na selo da malo ima lijepo djetinjstvo
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:40   #311
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
isto tako gledam, ali, ovo sam vidjela. pojavio se mogući ženik koji ne želi djecu, naglasak na mogući
Pa nije valjda mislila da će ga se tako dočepati?

Strašno koliko je ova serija postala bolesna...
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:02   #312
Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
Pa nije valjda mislila da će ga se tako dočepati?

Strašno koliko je ova serija postala bolesna...
pričala je onoj kćeri od upraviteljice doma da se zaručila samo što to još zaručnik ne zna. ona vjeruje da svaki muškarac samo na nju čeka i da je neodoljiva, a prepreke uklanja putem, pa ako dijete smeta - ubij ga.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 12:34   #313
O moj Bože.. Mislila sam da je to kod nje neki žešći oblik postnatalne depresije, al čini se da je jednostavno luda do daske.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:27   #314
Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
O moj Bože.. Mislila sam da je to kod nje neki žešći oblik postnatalne depresije, al čini se da je jednostavno luda do daske.
njoj život prolazi u potrazi za muškarcem, djeca su dobrodošla samo ako ih muškarac doživljava, strašno!!!!!!! nema normalnih u seriji, nijedna mater nije u nekim standardima.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:02   #315
ja imam talent. uletim jednom u dva tjedna na najodvratniju scenu. od one scene čedomorstva ih uspješno preskačem, i sad slučajno prebacim... još se tresem od onog kemalovog napada na ejlul, ugasila bih tv jednom za svagda, a ne mogu prestati gledati u nadi da će se nekako spasiti
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 12:36   #316
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
pogledam jednu scenu u dva tjedna i što imam vidjeti?! čedomorstvo?!
nisam gledala dalje, recite, je li stvarno utopila onu bebicu? oni nisu normalni. ne mogu ja to gledati, ne mogu...
da,pa? nije ona toliko kriva nego drugi,ako su vidjeli i znali da je dvoje djece odbacila i unistila,nisu joj dali da pobaci, iako je sama nekoliko puta pokusala. a i kud se j... ak je mogla zatrudnit a ne treba djecu. ja sam isto slicnog stajalista kao ona,jer mi djeca ne trebaju,da mi smetaju samo,nisam ni svoj zivot prozivjela kak spada,al ja zato pazim..nedaj boze da zatrudnim illi nesta.iz vise razloga to dijete bi se islo upoznati s doktorom vrlo rano
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:31   #317
cek ko je ubio bebicu?
zbog posla stignem gledat samo jednom tjedno pa nis ne znam
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:17   #318
kaderina majka (sad se ne mogu sjetiti imena, totalna blokada).
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:21   #319
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
kaderina majka (sad se ne mogu sjetiti imena, totalna blokada).
omg

jel Banu ako se ne varam?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:39   #320
je, banu. mene je ta scena toliko potresla kao majku da sam seriju prekrižila.

a što se tiče onoga da je napustila dvoje djece, nije. napustila je kader. drugo dijete joj je oduzeo bivši muž. za tu curicu je okrenula nebo i zemlju da joj pomogne kad je bila bolesna, i nisam ni u jednom trenu vidjela da joj nije bila dobra majka. druga stvar je što se paralelno odnosila odvratno prema kader.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.