Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 11:20   #1
Unhappy Uloga žena u neoliberalnom druš tvu

Nesto sam razmisljao o zenama ali nisam uspio doci sam do odgovora. Koja je uloga zene u danasnjim drustvima? Prije u normalna vremena se znalo, radjale su djecu, brinule su o njima i gospodaru, uzivale u poeziji i zalasku sunca.
Danas ni jedna ne zna praviti pitu (ne od gotovih kora), sve imaju pametne telefone (pametni telefon je pametan samo onoliko koliko i osoba koja ga koristi). Nokti orao bi ih se uplasio. Sve neke VIPovke, silikoni majka, od knjiga ni Videkovu kosuljicu nisu procitale. Inteligencija im je kao filozofija na Zenskom kutu. Nisu procitale bracu Karamazove ali o modi znaju vise od one sto je pijana zavrsila u jarku u Parizu (lejdi daj).

Recite mi molim vas u cemu je danas smisao postojanja zena i mogu li one ikako pridonijeti da ja dobijem pemziju. Ja sam jos maloljetan ali pemzija se kuje dok je vruca. Ako mene pitate nece ovo na dobro izaci

Cilka daj vode, ovaj rakije
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:50   #2
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Recite mi molim vas u cemu je danas smisao postojanja zena i mogu li one ikako pridonijeti da ja dobijem pemziju. Ja sam jos maloljetan ali pemzija se kuje dok je vruca.
Mogu, kako ne mogu. Pomognu ti s invalidskom dok si rekao keks, dzaba ti sto si mlad.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:03   #3
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Nesto sam razmisljao nece ovo na dobro izaci

Cilka daj vode, ovaj rakije
Nema. Jutros sam rano doručkovala.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:14   #4
sotona: jel se mi znamo odnekud?
kako one to pomazu..naprave invalida od mene? necu ni 18. napuniti...znas ti praviti pituljice?

cilka: uf..dobro je ziva... si..ja nisam..bio..bio kod sv. Petra..i kazem ja njemu..de molim te pusti me nekoliko dana dole da probam brlju od cilke..a on ce..a ako je od cilke mozes ici..e sad ti vidi..
nego reci ti meni je li jedna moderna zena treba znati na mjesalici (za feministice: ne radi se o tom mijesanju vec ona za beton)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:24   #5
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sotona: jel se mi znamo odnekud?
kako one to pomazu..naprave invalida od mene? necu ni 18. napuniti...
:klap:



Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
znas ti praviti pituljice?
Cega?
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:02   #6
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sotona: jel se mi znamo odnekud?
kako one to pomazu..naprave invalida od mene? necu ni 18. napuniti...znas ti praviti pituljice?

cilka: uf..dobro je ziva... si..ja nisam..bio..bio kod sv. Petra..i kazem ja njemu..de molim te pusti me nekoliko dana dole da probam brlju od cilke..a on ce..a ako je od cilke mozes ici..e sad ti vidi..
nego reci ti meni je li jedna moderna zena treba znati na mjesalici (za feministice: ne radi se o tom mijesanju vec ona za beton)
treba, muž betonira prilaz kući, ona betonira prilaz kuhinji
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:06   #7


vidin nejma cilimbaba rakije , evot malo travarice samsan ju bra i gaza
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 20:28   #8
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sotona:....a ako je od cilke mozes ici..e sad ti vidi..
nego reci ti meni je li jedna moderna zena treba znati na mjesalici (za feministice: ne radi se o tom mijesanju vec ona za beton)
Koja ne zna miksat nije žena..nije ni po žene...ma ni kvarat...to je isto ko da ne zna razvuć jufku...


Ima neke travarice, al je gorka brate..ljuta trava za ljute rane
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 21:03   #9
imaš ti orehovače, samo nedaš škrtico

ps
eleme, živijo
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:00   #10
tudume: smanjuj sliku pobicu i uciteljicu i cijeli razred
cm: to neki amaro? nisam ja peder..imas neke rakije
karlo: bolje te nasao..

ja nisam bas pametan : elemnijepametan: ali ako nam roboti pocnu radjati djecu mislim sta ce nam zene...
jedan od velikih svjetskih junaka uz velikog bleka, jeremiju iz alanforda, mene itd. bio je general sun zu..on je napisao knjigu umijece ratovanja u kojem ima 13 poglavlja..sve lijepo opisano kako pobijediti neprijatelja..
na zalost nije stigao napisati 14. kako pobijediti zene..izgleda da cu to morati ja napraviti
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:21   #11
elem
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:32   #12
ako se mene pita zene u neoliberalnom drustvu promisljaju o selfiju. nekad su zene razmisljale kako da se ukrase vrpcama i volanima, a danas se selfaju iz radjaone. i sama sam u dilemi da li da se selfam sada mokre kose ili kasnije kad je posusim. ili da ne susim bezveze nego da odmah stavim shubaru? onda recimo ti androgini, pogledajte npr. ovo, to je zensko u neoliberalnom drustvu. kakva je to narancasta rozapisa??? jesu citale one uopce carobnu goru kada ona rara onog na planini?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:28   #13
vezano uz temeu, ovo cu reci ozbilnog cela i samo jedanput. pogledala sam nekidan jedan dobar film. ona je zena neoliberalnog drustva koja ganja karijeru i bjezi od emocija kao sotona69 od tamjana, on je razbaruseni ali zabrinuti otac koji nije vise siguran je li mu dete (to dete ima oko 40-tak godina) nesretno ili je dete bre kreten. rijec je o generacijskom srazu i srazu zivotnih vrednota u ocevoj sumnji da iste kod 40+ djeteta ne postoje. ovo nije kao u onoj pjesmi dezurnog bradatog mekanog melankolicara racunajte na nas, ovo je vazno pitanje neoliberalnih zena i svih koji se tako osjecaju (ne racunajte na mene, ja sam jos dijete), jesu li oni nesretni ili bezdusni ili oboje. :recenica a ne pitanje:

ovaj eleme cuvaj se sotone ona te samo hoce povaliti. ne daj joj.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:45   #14
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
ovaj eleme cuvaj se sotone ona te samo hoce povaliti. ne daj joj.
A sta trebam, da mu pisem stihove ko ti?
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:17   #15
ovaj eleme, sotona me napastvuje , brani me ili mi barem ne daj da se sama branim stihovima
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:41   #16
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
ovaj eleme, sotona me napastvuje , brani me ili mi barem ne daj da se sama branim stihovima
Vidi Pip, treba jos dosta toga da naucis.

__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:55   #17
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Nesto sam razmisljao o zenama ali nisam uspio doci sam do odgovora. Koja je uloga zene u danasnjim drustvima?
Sve beznačajnija.
Većinu njihovih poslova polako preuzimaju roboti - rad za šalterom (automat na Glavnom kolodvoru ti sada da kartu, da ne spomenem i online opciju), McDonalds', blagajne u dućanima, gruntovnica, proizvodnja odjeće/obuće/hrane,... Samo im je polje njegovateljice još kako-tako osigurana domena.
A tko radi na održavanju i izradi robota/strojeva? FER-ovci, FSB-ovci, strukovnjaci. Znači,muški u 90% slučajeva.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:26   #18
ja ovo stvarno vise ne mogu izdrzati a elem kao tito na pobuni studenata '68. nigdje ga nema na vidiku da donese pravorijek i kaze : studenti, oni su nasa djeca! , ko sto rece pjesnik , ubi me lijepa rijec..drugi pak pjesnik-krmak rece oh odavno bih je zaprosio da sam samo smeo


tudume: zima zima e pa sta je ako je zima nije lav (s kapom )
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:33   #19
Vi se zajebavate a rozepiše nestaju

eleme, nije amaro neg travarica

pjegava, ti filmove gledaš a ledenjaci se tope , muški kutek se rastopio nema se s čim rupe pokrpat a rupa sve više

idem jednu popit u zdravlje mk

Karlo, živio
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:39   #20
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Vi se zajebavate a rozepiše nestaju

eleme, nije amaro neg travarica

pjegava, ti filmove gledaš a ledenjaci se tope , muški kutek se rastopio nema se s čim rupe pokrpat a rupa sve više

idem jednu popit u zdravlje mk

Karlo, živio
cilka ja odsad pijem samo kacavide. za neznalice kacavida je srafciger i naziv jednog pica ali se vise ne sjecam kojeg, stigle su me godine.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.