Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2005., 20:38   #1
Mali Lošinj

Zna li tko nešto o vili Rosemary u Malom Lošinju? Inače, to je odmaralište Hrvatskih šuma. Zahvaljujem na svakoj informaciji!
Pozdrav
boromir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 16:31   #2
Zao mi je sto ti se niko ne javlja
Ja naime znam otok Losinj relativno dobro i otok je jako lijepi i valja ga cijeloga obici. Ako imas vremena i prilike, obidji i Cres, neces zazalit
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 18:05   #3
S Losinja sam i podrzavam ideju da ga treba otici razgledati, ali o toj vili nazalost ne znam ama bas nista.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 17:12   #4
Mali Lošinj (i Veli Lošinj)

molim informaciju.....gdje ima lijepih plaža na Malom Lošinju a da nisu prenapučene turistima, s čistim morem...za obiteljskog čovjeka?? zadnji put sam bio kao klinac na lošinju pa nemam pojma gdje su takve plaže....
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 19:55   #5
meni je predivna ona plaža u Velom Lošinju. khm, mislim da se zove Punta. uglavnom, tamo kod onih nekakvih apartmana/hotelskih paviljona kad se od centra krene prema Malom Lošinju
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:39   #6
ima šetnica duž cijelog otoka, možeš krenuti od grada prema Čikatu okolo naokolo... ili od Sunčane uvale dalje... iza Borika je neasfaltirano i vodi stazica... ima krasnih uvalica i obično nisu prenapučene.
anouk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 09:46   #7
hvala na infu
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 08:29   #8
Imas super sljuncanu plazu(tj.nekoliko malenih,1 veca i 1 velika),gdje gotovo da nema turista malo dalje od losinjskog aerodroma.
Ide se do aerodroma,pa dalje do mora (zemljani put).
Zove se Kurila.
Isto tako u uvali Zabodarski,ali tamo vec ima vise turista(ali nema guzve).
badejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:49   #9
mali lošinj

kakvi su izlasci na lošinju po noći ??
frendice i ja bi htjele negdje na more a ne znamo di pa smo misle možda tamo
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:17   #10
Quote:
Ida_zgb kaže: Pogledaj post
kakvi su izlasci na lošinju po noći ??
frendice i ja bi htjele negdje na more a ne znamo di pa smo misle možda tamo
Slabi.
Ali uvijek su tu sunce i more
badejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 13:38   #11
ako malo procackas i nadjes domacu ekipu moze ti biti pre.ebeno
davidoff_lights_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 09:58   #12
Quote:
marioreni kaže: Pogledaj post
molim informaciju.....gdje ima lijepih plaža na Malom Lošinju a da nisu prenapučene turistima, s čistim morem...za obiteljskog čovjeka?? zadnji put sam bio kao klinac na lošinju pa nemam pojma gdje su takve plaže....

imas dosta toga pitanje je da li zelis ici barkom, autom ili pjeske...
barka je idealna solucija ali teze izvediva opcija....
moji prijedlozi su slijedeci:

- iza crkvice na Cikatu
- potez izmedju Suncane uvale prema uvali Cikat
- Valdarke (prema velom losinju)
- ako imas djecu lijepo ti je na susku, pjescane plaze idealno za klince
ako te jos sta zanima pitaj...
__________________
Think about your clean environment!
www.losinj-croatia.com
losinjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 10:00   #13
Quote:
Ida_zgb kaže: Pogledaj post
kakvi su izlasci na lošinju po noći ??
frendice i ja bi htjele negdje na more a ne znamo di pa smo misle možda tamo
ako mislis na izlaske tipa zrce zaboravi losinj....
na losinju imas 1 klub, 2 konkretna kafica a sve se svodi na samoinicijativu sto ce reci da nocni zivot nijebog zna kakav ....
__________________
Think about your clean environment!
www.losinj-croatia.com
losinjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 10:06   #14
Losinj

vidim da je losinj nesto slabije zastupljen na ovom forumu...
zanima me vasi komentari vezani za losinj? (naravno oni koji su bili neka komentiraju)....
__________________
Think about your clean environment!
www.losinj-croatia.com
losinjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 13:25   #15
Ja sam s Lošinja i to je najljepši otok na Jadranu! Znam da sam malo subjektivna, ali, nema ljepše stvari nego kad otplivaš malo dalje i onda osjetiš one mirise, ma predivno! Lošinj je idealan za obitelji s klincima i one koji se baš žele odmoriti. Ja imam stresan posao i ništa mi nije draže nego otići dolje i odmoriti se. Ljetni raspored - doručak, kava i novine u gradu ili na terasi, malo na plažu pa ručak, pa opet plaža, večera, telka, izlazak. Čista uživancija.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 01:12   #16
meni je losinj u super sjecanju ostao - to mi je bilo prvo more solo sa frendicama tak da sam mozda subjektivna... ali paze su mark i ima ih dosta, susak je blizu, noćni zivot i nije bas lud, ali moze biti dobar..

kad sam ja bila bio je neki "night club" priko i diskac je bio energy cini mi se...ostalo su bircevi... al meni je i tako bilo dobro i uspjela sam se zabavit i upoznat nove ljude, sto domacih sto turista
girl_from_ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 10:53   #17
Meni je Lošinj u jako lijepom sjećanju. Ljetovala dvije godine u Malom Lošinju i bilo mi je super. Lijepe plaže, mir, borovi...a sve tako nekako daleko od kopna (za razliku od npr. Krka ili Raba...iako potonji volim jer sam s mamine strane od tamo...ali nije to kao Cres ili Lošinj).
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 00:24   #18
Pola dana sam proveo, imao sam velika očekivanja a skroz sam otišao na kriva mjesta i pokvario si dojam o Lošinju.
Ja sam bio u subotu na Lošinju i ne mogu vjerovati da samo km od centra zjapi napuštena bivša vojarna koja se pretvara u smetlište i to na ogromnom prostoru.
Otišao sam u pizzeriu, e sad ne znam jel se zove galeb ili koralj i plodovi mora su im katastrofa, ma da netko takvu pizzu ponudi u Zagrebu nitko mu ne bi došao; a Cola je po 18 kuna i to onak bez flašice.
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:55   #19
Quote:
walter wingfield kaže: Pogledaj post
Pola dana sam proveo, imao sam velika očekivanja a skroz sam otišao na kriva mjesta i pokvario si dojam o Lošinju.
Ja sam bio u subotu na Lošinju i ne mogu vjerovati da samo km od centra zjapi napuštena bivša vojarna koja se pretvara u smetlište i to na ogromnom prostoru.
Otišao sam u pizzeriu, e sad ne znam jel se zove galeb ili koralj i plodovi mora su im katastrofa, ma da netko takvu pizzu ponudi u Zagrebu nitko mu ne bi došao; a Cola je po 18 kuna i to onak bez flašice.
Baš mi je žao to čuti, da si bar bio duže i malo prošetao, sigurno bi imao bolji dojam.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 17:27   #20
ja sam dosta vremena provela na Lošinju, frendica mi tamo živi, i moram reći da sam skroz zavoljela taj otok. Doduše, sigurno je to stvar osobnog doživljaja jer su mi se tamo uvijek događale lijepe stvari, a manje se radi o lijepim plažama ili sličnom. ipak, preporučam Lošinj ljudima kojima se sviđa mirnije ljetovanje, a pogotovo onima koji vole pješke istraživati nova mjesta. Naime, oko Malog Lošinja ima jako puno dobro označenih pješačkih staza tako da sam ja praktično prohodala cijeli taj dio otoka i svaki sam se dan kupala u nekoj novoj neotkrivenoj uvali (preporučam uvalu Krivica). Ako se odlučite za to dobro ćete se zabaviti i nahodati , al ne idite nikud bez ogromnih zaliha vode, ja to naučila iz vlastitog iskustva.
__________________
malo sam se pregrijala
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.