Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2024., 12:19   #1381
Poliklinika Sabol, dr. Krakar.

https://poliklinika-sabol.hr/dr-sc-goran-krakar/

Temeljit, profesionalan, zna s djecom, a i s roditeljima komunicira na razini sto nije nazalost sa svim doktorima slucaj
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 15:50   #1382
Također preporucujem dr Krakara
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 18:42   #1383
Ne znam spada li ovo ovdje, ili je za zasebnu temu

Da li je itko ikada uspio uspješno promijenit pedijatra?

Naš pedijatar je užas, ne šalje na pretrage, roka antibiotike šakom i kapom, ne pregleda dijete ni osnovno, odmah antibiotik, prljavi nokti bez rukavica, ne javlja se, ne odgovara na mailove danima...

Pokušali smo promijenit pedijatra na našem području, ali niti jedan nas ne želi primiti, naravno iz kolegijalnih odnosa.

Jedino što nam preostaje je pokrenuti postupak pri hzzo, jel ima netko iskustva s tim, da mi da kakav savjet?
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 18:52   #1384
Nije da se sad moze i preko egradjana?
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 08:18   #1385
Quote:
Zla barbika kaže: Pogledaj post
Nije da se sad moze i preko egradjana?
mislim da se tamo mora navest jedan od tri razloga (promjena adrese i sl.) a mi realno ne spadamo niti na jedan od ta tri
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 08:53   #1386
Može se staviti nešto u smislu da je dodijeljen trenutni, u smislu nezadovoljstvo. Nekoliko znam da je promijenilo i nikakvih problema, već sutra bude riješeno, pa probajte, ništa ne gubite.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 09:32   #1387
Jednom godisnje se moze mijenjati doktor bez navodjenja razloga. A tek ako se radi promjena ranije od 12 mjeseci onda treba navesti neki konkretan razlog

Navodno se moze preko eGradjani: https://gov.hr/hr/usluga-promjene-iz...ika-ehzzo/2382

Samo ne znam jel bi funkcioniralo za dijete i za promjenu pedijatra. Isto tako - na popisu onih koje se moze odabrati su samo oni koji su slobodni i imaju mjesta, a nas kad su primali (i lom i pedijatar i zubar itd) nisu bili oglaseni da imaju mjesta nego smo dosli, zamolili i primili su nas
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 09:52   #1388
Može se promijeniti za dijete, i nema više roka od godinu dana nikakvog. A problem je češće da ih puno odbija upisati, ali po HZZO imaju mjesta i na ovaj način ne mogu odbiti.
Prijateljici je jednoj otišla u mirovinu, druga dala otkaz i ambulante su spale na zamjene. Zivkale su okolo i svi pedijatri odbili da ne upisuju, otišle na e-građanin, odabrale i sutradan stigla potvrda.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 10:21   #1389
A je li potreban fizički prijenos kartona ili i to ide automatski? Oprostite ako pitam gluposti, nemam iskustva sa zdravstvenom administracijom....
Dakle, ja odaberem doktora za kojega piše da postoji mogućnost primanja novih pacijenata (konkretno, radi se o dječjem stomatologu ali svejedno je...), pošaljem zahtjev preko e-građana i dobijem potvrdu uskoro
Stari više nije njegov odabrani nego taj novi, javim mu se samo radi dogovora o terminu pregleda, a on već sve ima

E da, kod nekih doktora označeno je zelenim što znači da primaju, kod nekih pak žutim što znači "ograničena mogućnost primanja novih pacijenata"
Pretpostavljam da žuto znači da će ga ili primiti ili ne pa ako ga ne primi, tražim novog ili ostajem kod starog
__________________
Znamo da je podrazumijevanje jedan od najboljih načina za nerazumijevanje.
zanesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 10:27   #1390
Kartoni su uvelike digitalizirani pa vjerojatno ide automatski, ako nešto fali doktor će već pitati. Zeleno vjerojatno upisuju automatski, žuto možda imaju pravo odbiti.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 11:43   #1391
A i nisu bas digitalizirani skroz.. ja sam mijenjala LOMa pred mjesec dana i upozorila me da im treba sigurno mjesec dana da kartoni stignu do njih
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 11:53   #1392
Ja sam selila sina od pedijatra opcoj praksi i isto smo dobili fizički karton za odnijeti
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.