Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2017., 22:16   #201
Pozdrav svim forumasima!

Imam problem sa Skype-om. Nakon uspostavljanja Skype veze (audio ili video) sa nekom osobom, desava mi se da mi se ta veza prekine poslije odredjenog vremena razgovora (nekad poslije 15 minuta, nekad poslije 30 minuta itd.). Tako da nisam vise povezan na Skype. I ne samo na Skype, nego ni na internet. Onda sam kao "rjesenje" nasao da restartujem racunar. Kada ga restartujem, ponovo imam internet na racunaru pa onda ponovo udjem na moj Skype account i ponovo zovem tu osobu preko Skype-a, veza se uspostavi, ali mi se poslije nekog vremena ponovo prekine i sve isto.

Ovaj problem imam sa svakim sa kim razgovaram preko Skype-a.

Napominjem da koristim ADSL, neogranicen protok, brzina do 7 Mbit/s, lap top, bezicna veza.

Zamolio bih forumase da mi napisu ako znaju u cemu je problem (u Skype-u, internetu, racunaru...) i kako ga mogu rijesiti.

Hvala.

Ovo mi je prvi post
BlueSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 21:22   #202
imam uključen pc cijeli dan i stavim status na away, ali skype mi sam od sebe periodično prebaci na online
uopće ne znam zašto to radi, npr. cijeli dan ne koristim skype a on prebacuje status
ili ako mi je uključen pc i uključim laptop na kojem također imam skype, on mi na oba kompjutera prebaci na online
nikad ne koristim status online, samo away ili invisible

može pomoć?
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 12:21   #203
Pozdrav, imam novi pc i Skype je instaliran sam od sebe. Na prijašnjem kompu sam koristil drugačiju verziju Skype koja mi je bila dobra ali ne vidim da se više može nabaviti. Na trenutačnom ne čujem nikakvi zvuk kad neko pošalje poruku? U postavkama kad idem na "Testiraj zvuk" čujem ga posve normalno, čuje se zvuk za Skype poziv.

Zna netko kako to riješiti?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 16:10   #204
Izbrisi taj skype i skini i instaliraj sa njihove sluzbene i radi sve...moje iskustvo

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 15:38   #205
Jesam sad, izbrisan je i skinut je Windows Desktop. Mrvicu je drugačiji po izgledu i nekim opcijama ali i dalje ne čujem zvukove kad dobim poruku
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 08:05   #206
Onda idi u postavke i poigraj se sa zvucnikom i ev.mikrofonom i nakon toga pokreni skype test

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2018., 17:45   #207
Nauja versija "SKYPE" sugeria didelį laiką
MKGhandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 00:16   #208
Da li se još nekome desilo sledeće - na starom laptopu sa windows 7 godinama sam koristio skype. Pre par meseci kupih nov Lenovo sa Windows 10 i nisam od tada uspeo da se ulogujem na svoj skype profil ni preko novog ni preko starog laptopa.
Kontaktirao sam podršku skypa i oni mi rekoše da su stari podaci najverovatnije izbrisani. Kako je ovo moguće? Microsoft ih je preuzeo i više ne dopuštaju da se ulogujemo preko facebook naloga što sam ranije činio pa mi je i skype adresa bila profilno ime - ime.prezime.735 ( to je ono kad odete na svoj fb profil i pogledate url ). Da dodam da sam otvorio no microsoft nalog tako da sad imam nov skype profil.
Oprostio sam se sa starim skype kontaktima, ali bih voleo da mi neko objasni kako je moguće da se ova situacija uopšte desila?
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 14:44   #209
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Da li se još nekome desilo sledeće - na starom laptopu sa windows 7 godinama sam koristio skype. Pre par meseci kupih nov Lenovo sa Windows 10 i nisam od tada uspeo da se ulogujem na svoj skype profil ni preko novog ni preko starog laptopa.
Kontaktirao sam podršku skypa i oni mi rekoše da su stari podaci najverovatnije izbrisani. Kako je ovo moguće? Microsoft ih je preuzeo i više ne dopuštaju da se ulogujemo preko facebook naloga što sam ranije činio pa mi je i skype adresa bila profilno ime - ime.prezime.735 ( to je ono kad odete na svoj fb profil i pogledate url ). Da dodam da sam otvorio no microsoft nalog tako da sad imam nov skype profil.
Oprostio sam se sa starim skype kontaktima, ali bih voleo da mi neko objasni kako je moguće da se ova situacija uopšte desila?
ja sam koristio stari skype i prebacio sam taj racun na novi (microsoft)
kako, ne sjecam se.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.