Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2014., 04:19   #21
Quote:
wtb kaže: Pogledaj post
Želiš biti optimist ?

Učini nešto za sebe,radi ono što voliš,jebeno se ne obaziti na komentare današnjeg društva,jer kao što možeš i sam vidjet kakvo je stanje u svijetu,da je vec prešlo neku normalnu mjeru.
U mom slučaju je to nogomet ili teretana,ispucaš se,ubiješ od treninga i kada dodješ kući mogu mi raditi šta god hoće,nemože me ništa naljutit
Eto jedna od jučer situacija .. velim frendu da ono ići ću u teretanu a on kaže, ma joj kaj će ti to, trošenje vremena itd ... bolje otići u teretanu za 300kn nego kupovat cigare cijeli mjesec za duplo toliko novaca ... Boli me briga šta misle o meni, sve dok ja lijepo i dobro mislim o sebi, meni će biti super . Uvijek treba biti optimista i uvijek te nešto treba gurati da kreneš dalje u životu
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 13:41   #22

Optimism is a fucking disease, You skip the "think" and go straight to the "believe."
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 14:22   #23
Nemora bit.Ako nisi optimism i ne vjerujes u napredak onda neces nista napravit da se taj napredak zaista desit i samo ces sjedit doma apaticno dok se svijet oko tebe polako raspada.
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 18:32   #24
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post

Optimism is a fucking disease, You skip the "think" and go straight to the "believe."
Ovo je genijalno.
Old 24.06.2014., 12:23   #25
Quote:
Matya157 kaže: Pogledaj post
Eto jedna od jučer situacija .. velim frendu da ono ići ću u teretanu a on kaže, ma joj kaj će ti to, trošenje vremena itd ... bolje otići u teretanu za 300kn nego kupovat cigare cijeli mjesec za duplo toliko novaca ... Boli me briga šta misle o meni, sve dok ja lijepo i dobro mislim o sebi, meni će biti super . Uvijek treba biti optimista i uvijek te nešto treba gurati da kreneš dalje u životu
A najbolje je ne pušiti i ne ići u teretanu, nego tih 300kn spremiš u džep. Al' svatko ima svoje veselje i sam odlučuje na što će potrošiti svoje novce.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:44   #26
Ja mislim da to nije lako izgradit jer je bitno kompletnu sliku i percepciju vlastitog sebe mijenjat, a to zahtjeva trud i pozitivne ljude koji te okružuju. To se gradi kroz život, ali ponekad treba bit i realan... Ako sve okrećeš na šalu, to je u neku ruku i čudno i nezrelo...
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:02   #27
Ako ti u nešto ne vjeruješ, onda te nitko u to neće uvjeriti, a samoga sebe je najteže uvjeriti u nešto. Trebaš odrediti svoje ciljeve u zivotu i sto zelis postici, ali ne previsoko niti prenisko, i onda ces lakse biti sretan kad ih ostvaris.
Klarajson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:16   #28
Čuj, to je zapravo i bit svega, tj. našeg postojanja. Ne da sebe uvjerimo u nešto, već da pronađemo bit vlastitog postojanja i da se aktivno suprostavimo konformističkim učenjima. Poanta je u prihvaćanju sebe takvog kakav jesi i unaprjeđivanju kroz čitanje i spoznavanje...
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:03   #29
Quote:
Milii kaže: Pogledaj post
Kako kod vas dobre strane uspijevaju nadjačati loše ?
razmisli sta ti je najgore sta ti se moze dogodit i kad shvatis da taj razlog nije toliko strasan - postajes optimist
goky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:23   #30
Optimizam se danas u medijima servira kao neka instant filozofija zdravog života. Kako i zašto se veseliti sunčanom danu i malim stvarima nisam nikad naučio. Te i slične parole samoprozvanih ljubitelja života još uvijek mi se čine pomalo šupljoglavim.
Svi oko tebe govore da moraš i želiš biti sretan. No ipak, sve ovisi od karaktera. Ako voliš stvari sagledavati realno, češće ćeš se nalaziti u lošijem stanju, a s druge strane ćeš ipak biti na zemlji. Forsiranje optimizma (ako nije realno) lako dovede do razočaranja, a tu se opet vracamo na isto.
Mlađarija se danas i tako dijeli na ironične, sarkastične (jako jako vole tu riječ ), intelektualce (češće oni koji bi to htjeli biti) i optimizmom "zaražene" lijepe, dobre, mlade i zdrave osobe (barem tako kažu). Teretana, odraslo ponašanje, planiranje budućnosti, ozbiljna veza, vozački, itd, itd... Naravno da skupine ne definiram jasno, samo se šalim.
Sve u svemu, ne moraš se smijati glupim forama i misliti da ti je štene u prolazu uljepšalo dan. Osobnosti su različite
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.