Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 12:06   #4101


tuberoza , jasmin
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 18:30   #4102


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:16   #4103


chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:32   #4104


navukla se
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:50   #4105
[IMG][/IMG]
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:22   #4106
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post


navukla se
Takodjer Malo sam uzela odmor preko ljeta od njega, ali sad je savrsen.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:46   #4107
Ambre des Merveilles.....joj, kako divno!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:15   #4108


molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:00   #4109
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post


tuberoza , jasmin
sve se više vrtim oko njega i svako malo ga probam. Kad je izašao pio mi je malo previše tuberozan a sad po hladnijem mi više paše. Jako dugo si želim Tom Ford Jasmin rouge i ta dva parfema su u istoj kategoriji i prvo sam se ponadala da će mu ovaj gucci biti zamjena al sasvim su druga priča po hladnom vremenu tako da molim boga da moja luda glava ipak izabere gucci.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:01   #4110
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
Ambre des Merveilles.....joj, kako divno!
daaaa, obožavam ga i kd god ga nosim netko mi ga komentira kako je divan parfem.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:29   #4111
@maslelu i @Quistis ako volite Si, jeste probale YSL Mon Paris? Ja obožavam oba. I da, Si mi nije nikako za ljeto. Malo mi je pretežak. Ovaj YSL-ov je super. Isto dugo traje kao i Si.
BTW nemojte novi od H.Boss-a kupovati (The Scent for her 2017). Meni muž kupio jer sam govorila da mi je brutalan. Traje doslovno 3 sekunde. Ništa se ne osjeti. Bolje Zarini parfemi traju od njega jako me razočarao. A skup je kao vrag...
Curke koje koriste Tom Ford, zavidim Već sto godina snimam i nikako da se odvažim kupiti jedan
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:03   #4112
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
sve se više vrtim oko njega i svako malo ga probam. Kad je izašao pio mi je malo previše tuberozan a sad po hladnijem mi više paše.
Ja sam ga odmah uzela nakon prvog šprica, tj. već kad sam opis čitala još prije probe sam znala da je za mene . Obožavam tuberozu u parfemima, a o jasminu da ne pričam... mada je u ovom parfemu vrsta sambac, inače jasmin smatram svojim saveznikom, imam dva velika jasmina doma koji se otvore uvijek točno na moj rođendan.
Da, i meni više sada leži nego kad sam ga kupila, imam ga već cca dva mjeseca i isprva sam ga 2-3 dana koristila samo, pasalo mi je tad nešto drugo više nego ovo, ne zato jer mi je bio jak, ja bi čak volila ponekad da je malo silniji (ali u tom slučaju bi vjerojatno izgubio na toj profinjenosti). U svakom slučaju jedna fina divota od mirisa .
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:16   #4113
koristim Versace Bright Cristal i Euphoriu
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:03   #4114
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Takodjer Malo sam uzela odmor preko ljeta od njega, ali sad je savrsen.
tokom ljeta minimaliziram parfeme tako da mi je kao lakša zamjena došao La Rive - In woman, na mojoj koži je dosta sličan, lagan i naravno cijenovno nebo i zemlja



Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
@maslelu i @Quistis ako volite Si, jeste probale YSL Mon Paris? Ja obožavam oba. I da, Si mi nije nikako za ljeto. Malo mi je pretežak. Ovaj YSL-ov je super. Isto dugo traje kao i Si.
BTW nemojte novi od H.Boss-a kupovati (The Scent for her 2017). Meni muž kupio jer sam govorila da mi je brutalan. Traje doslovno 3 sekunde. Ništa se ne osjeti. Bolje Zarini parfemi traju od njega jako me razočarao. A skup je kao vrag...
Curke koje koriste Tom Ford, zavidim Već sto godina snimam i nikako da se odvažim kupiti jedan
baš ću bacit nos sad za vikend, uvijek padam na te slične Si-u
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:36   #4115
Moje dvije najveće ljubavi su i dalje Alien i Versace Crystal Noir. Zapeo mi je za oko parfem Dark (kljucic ima na bocici) od Tokyo Milka, svi ga hvale online ali mislim da ga mi tesko mozemo nabavit i da kad bi dosao kod nas da bi bio bruuutalno skup. Šteta
LittleMissA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:59   #4116
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
tokom ljeta minimaliziram parfeme tako da mi je kao lakša zamjena došao La Rive - In woman, na mojoj koži je dosta sličan, lagan i naravno cijenovno nebo i zemlja





baš ću bacit nos sad za vikend, uvijek padam na te slične Si-u
javi jel ti se sviđa
Koja je fora s tim La Rive parfemima? Iskreno nisam nikad probala, a znam da su neke žene nekad davno spominjale da su to skoro pa duplići originala ili?
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:33   #4117
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
javi jel ti se sviđa
Koja je fora s tim La Rive parfemima? Iskreno nisam nikad probala, a znam da su neke žene nekad davno spominjale da su to skoro pa duplići originala ili?
kupila sam bila i ovaj la rive i dezić isti njihov.
ne znam šta bih rekla, istina jest da jako jako podsjeća na Si ali meni nikako nisu u istom košu, hoću reći: nije mi la rive zamjena uopće za Si.
slične note, sličan miris. ali meni to nije to.
ista stvar s onim lidlovim koji je kao dupe za mademoisele. sve to stoji da su slični dosta ali meni to i dalje nije taj miris
smatram da je la rive odličan izbor, niska cijena, dobra trajnost...ako želiš nešto slično..
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:06   #4118


zar je ovaj već izašao iz mode? ja se ne odvajam od njega od sredine jeseni pa do kraja zime. grije i uljepšava tmurne zimske dane, a i još uvijek dobiva komplimente
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:11   #4119
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
sve se više vrtim oko njega i svako malo ga probam. Kad je izašao pio mi je malo previše tuberozan a sad po hladnijem mi više paše. Jako dugo si želim Tom Ford Jasmin rouge i ta dva parfema su u istoj kategoriji i prvo sam se ponadala da će mu ovaj gucci biti zamjena al sasvim su druga priča po hladnom vremenu tako da molim boga da moja luda glava ipak izabere gucci.


mislim da ce tvoja lijepa glavica odabrati sva tri.
kad bude samo
mi javi
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:05   #4120
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
daaaa, obožavam ga i kd god ga nosim netko mi ga komentira kako je divan parfem.
Gdje je dostupan? Po sastavu mi se čini da je izmisljen za mene
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.