Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 12:26   #221
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Meni je svejedno. Imam dara za upakiravanje stvari na razini trogodisnjeg djeteta koje je papir trgalo rukom Tako da sve sto dobijem mi je uvijek
Ovo me bas nasmijalo. Prije posla sam svratila u Offertisimu i tamo imate kutije za 10-15kn, tako velicine kao kutija za cipele. Iako nisu sa bozicnim motivom, super su. Pa eto, za forumasice koje nisu mozda toliko vjeste u pakiranju. Mozda ce kasnije dobiti i sa bozicnim motivima, iako ja nemam nista protiv ni ako je kutija od cipela. Ne treba se tim opterecivati.
putovanježivota is offline  
Old 16.11.2017., 14:29   #222
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Meni je svejedno. Imam dara za upakiravanje stvari na razini trogodisnjeg djeteta koje je papir trgalo rukom Tako da sve sto dobijem mi je uvijek
Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
takva sam i ja više ljepila bude po meni nego po papiru
Pridružujem se, grozna sam. Meni je mama upakirala stvari kada sam bila sudjelovala u svom prvom Darivanju.
Malo sam tužna, u Bosni nije bilo toga što sam htjela kupiti, no našla sam nešto neplanirano što nisam ni znala da ima.
Bila sam i u DM-u i Mulleru, u DM-u kupila jednu stvar, a i u Mulleru. Stvarno sam sretna zbog toga.

Zadnje uređivanje crvenokosa112 : 16.11.2017. at 14:32. Reason: edit
crvenokosa112 is offline  
Old 16.11.2017., 14:37   #223
Da ne editiram opet, ponosna sam na sebe, u Bosni sam si kupila samo jednu stvar koje nema kod nas u Hr, a u Mulleru ništa, čak ni snižena Nivea ulja za tuširanje.
crvenokosa112 is offline  
Old 16.11.2017., 15:11   #224
Božićno darivanje

Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ovo me bas nasmijalo. Prije posla sam svratila u Offertisimu i tamo imate kutije za 10-15kn, tako velicine kao kutija za cipele. Iako nisu sa bozicnim motivom, super su. Pa eto, za forumasice koje nisu mozda toliko vjeste u pakiranju. Mozda ce kasnije dobiti i sa bozicnim motivima, iako ja nemam nista protiv ni ako je kutija od cipela. Ne treba se tim opterecivati.


Ja nemam viška kutija za cipele, a u ostalima i držim i čuvam cipele 🤷🏻‍♀️ a Offertissime nema u Ri. Ma iskopat ću nešto
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 16.11.2017., 19:18   #225
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Ja nemam viška kutija za cipele, a u ostalima i držim i čuvam cipele 🤷🏻‍♀️ a Offertissime nema u Ri. Ma iskopat ću nešto
ja sam iz ri i zna biti lijepih kutija u onom dućanu na uglu između place na brajdi i indexa
danchi ri is offline  
Old 16.11.2017., 20:24   #226
Ja si i ovako moram kupiti neke cizmice, najobicnije, ravne, svaki dan za posao, pa ako nista ne nadem drugo iskoristi cu tu kutiju kad kupim.
putovanježivota is offline  
Old 16.11.2017., 20:33   #227
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Ja nemam viška kutija za cipele, a u ostalima i držim i čuvam cipele 🤷🏻‍♀️ a Offertissime nema u Ri. Ma iskopat ću nešto

sisterica živi u Ri i kaže da su njoj Pepco i Kik otkriće za većinu toga
maslelu is offline  
Old 17.11.2017., 07:39   #228
Hvala na idejama ^^
Kik je i inače mjesto gdje se nađu super stvari
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 17.11.2017., 10:56   #229
Upravo kupila prvu sitnicu.
putovanježivota is offline  
Old 17.11.2017., 11:26   #230
Meni je još prerano za kupnju, još se nismo ufurale s pitanjima, a i možda kakvi popusti kasnije ulete.
anđeo tame is offline  
Old 17.11.2017., 13:34   #231
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni je još prerano za kupnju, još se nismo ufurale s pitanjima, a i možda kakvi popusti kasnije ulete.
U pravu si, ali sam isla sebi kupiti nesto, pa sam uzela sitnicu koju je forumasica napisala da voli.
putovanježivota is offline  
Old 17.11.2017., 13:54   #232
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni je još prerano za kupnju, još se nismo ufurale s pitanjima, a i možda kakvi popusti kasnije ulete.
Isto mislim da si u pravu, no ja sam to što sam kupila već kupila na popustu u Mulleru.
Nisam napisala, no ako mi moja Mrazica želi pokloniti šalicu, šal, može.
crvenokosa112 is offline  
Old 18.11.2017., 08:24   #233
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Isto mislim da si u pravu, no ja sam to što sam kupila već kupila na popustu u Mulleru.
Nisam napisala, no ako mi moja Mrazica želi pokloniti šalicu, šal, može.
Priključujem se na šalice. Tiha su mi patnja iako već ispadaju iz ormarića koliko ih imam

Ne znam za vas curke, ali meni je ovaj tjedan bio ludnica Škicnula sam tu koji put, ali nikako da sjednem kako spada i napišem nešto

Mislim da su tema bile kutije, pakiranja.. Meni je zbilja svejedno, ne mora se mrazica dodatno trošiti, može i DIY, može i ko djete zapakirano, i ja sam takva Bitno da je sa ljubavi složeno

Sad totalno offtopic, ali jeste vidjele Catrice adventski kalendat igdje? Vidim da ga reklamiraju, ali nigdje nema neki unboxing, ili gdje kupiti, cijena..
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 18.11.2017., 08:34   #234
Kod nas se ne moze kupiti. Mislim da ga nema u slobodnoj prodaji nigdje.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 18.11.2017., 08:46   #235
I bolje.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 18.11.2017., 11:51   #236


Kako ste cure?
Ja sam jedva dočekala vikend, baš mi je bio naporan tjedan.

Šalice i ja volim, pogotovo neke sa zimskim i božićnim motivima

Kakve lakove za nokte volite, koje nijanse su vam najdraže, koje uopće ne volite?

Ja sam sam o tome pisala u upitniku, ali budem malo i tu
Najviše volim holo lakove, nježne nude i roskaste boje.
Tamnije nijanse volim jedino sa šljokicama, jako volim šljokice
Inače ne nosim baš tamne lakove, pogotovo ne crvene.
ljubii is offline  
Old 18.11.2017., 12:15   #237
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post


Kako ste cure?
Ja sam jedva dočekala vikend, baš mi je bio naporan tjedan.

Šalice i ja volim, pogotovo neke sa zimskim i božićnim motivima

Kakve lakove za nokte volite, koje nijanse su vam najdraže, koje uopće ne volite?

Ja sam sam o tome pisala u upitniku, ali budem malo i tu
Najviše volim holo lakove, nježne nude i roskaste boje.
Tamnije nijanse volim jedino sa šljokicama, jako volim šljokice
Inače ne nosim baš tamne lakove, pogotovo ne crvene.
Ja volim gotovo sve boje. Nisam bas sigurna da bih zutu, zelenu i svjetlo plavu si kupila sama. Ni sljokice ne volim u lakovima za nokte. Ali ove sve druge boje moze.
putovanježivota is offline  
Old 18.11.2017., 13:33   #238
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post


Kako ste cure?
Ja sam jedva dočekala vikend, baš mi je bio naporan tjedan.

Šalice i ja volim, pogotovo neke sa zimskim i božićnim motivima

Kakve lakove za nokte volite, koje nijanse su vam najdraže, koje uopće ne volite?

Ja sam sam o tome pisala u upitniku, ali budem malo i tu
Najviše volim holo lakove, nježne nude i roskaste boje.
Tamnije nijanse volim jedino sa šljokicama, jako volim šljokice
Inače ne nosim baš tamne lakove, pogotovo ne crvene.
Uzasan tjedan,jos kolokviji i ovaj nadolazeci pa se onda nadam miru malo.

Lakovo prolaze svi osim zutih i bas zelenih. Holo obozavaaam Najdrazi i najboljo holo lakovi su Golden Rose, sve ih moram skupit ko Pokemone..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 18.11.2017., 14:07   #239
I meni su najdraži holo Golden Rose
ljubii is offline  
Old 18.11.2017., 14:09   #240
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
I meni su najdraži holo Golden Rose
A daaj Jesi ih sve isprobala? Ja imam 3 nijanse ali me i ostale mame

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.