Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 15:30   #281
raste i broj twittova po minuti:

:cekajuciozetifotke:




crvena kuca, vila je u mestu/selu/stajevec polonezkoy.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:37   #282
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
raste i broj twittova po minuti:

https://s7.postimg.org/7o3qtdzyj/235...05837314_o.jpg :cekajuciozetifotke:

Što je još zanimljivije, Vatanim sensin, Bizim hikaye i Siyah inci su jučer imale dan emitiranja i za očekivati je da se o njima twita. Naša nije imala dan emitiranja a na 3. mjestu.

Najava pregledana već preko milijun puta ( instagram+ yt)

Na društvenim mrežama jako dobro stojimo. Problem je jedino rejting u totalu ali to ionako baš i nije serija za šire narodne mase. Ako dovedu sad neke mafijoze kako ti kažeš možda se i to popravi.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:48   #283
^ ugh, ne znam bih li se tome radovala ili ne.


jedna cura, turkinja, vrlo lepo je objasnila da su, prema njenim info, mortise dve godine radile na scenariju, nije precizirala dal se radi samo o 5 boluma ili su radile i kostur za dalje, a da je karagulac dosao sad, naprasno, s neba pa u rebra, te da je pitanje kako ce sve to zgledati.
meni se dizi, osobito bolumi 3 - 5, bas dopao, ono posle 100 godina jedan, i volela bih da se ostane u dosadasnjem fazonu. ali to kod turaka slabije prolazi na tv. internet je druga prica, da. funda sarici je u poslednjem osvrtu, za 5. blm, pomenula da veruje kako ce tv i produkcija imati i te brojeve na umu.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:59   #284
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
^ ugh, ne znam bih li se tome radovala ili ne.


jedna cura, turkinja, vrlo lepo je objasnila da su, prema njenim info, mortise dve godine radile na scenariju, nije precizirala dal se radi samo o 5 boluma ili su radile i kostur za dalje, a da je karagulac dosao sad, naprasno, s neba pa u rebra, te da je pitanje kako ce sve to zgledati.
meni se dizi, osobito bolumi 3 - 5, bas dopao, ono posle 100 godina jedan, i volela bih da se ostane u dosadasnjem fazonu. ali to kod turaka slabije prolazi na tv. internet je druga prica, da. funda sarici je u poslednjem osvrtu, za 5. blm, pomenula da veruje kako ce tv i produkcija imati i te brojeve na umu.
Da, čitala sam Fundu. Raspisala se na 2 stranice.
Bila je puna hvale za Bircinu i Ibrinu glumu.
Pa valjda produkcija ima neke koristi i od društvenih mreža. A kolike se tek vrte reklame dok gledamo bolume na njihovom kanalu? A svaka preko milijun i pol pregleda.

Za novog scenaristu ćemo tek vidjeti. Istina, sklizak je to teren. Pogotovo ako je netko radio 2 godine na jednoj priči kako oni to misle nastaviti a da ostane isti duh serije? Dobro pitanje. Meni su bitni smisleni dijalozi a za sada su odlični i da fokus zadrže na glavnom paru jer koliko pratim, histerija je i nastala upravo zbof AsFer. Mislim da bi tada svi progutali i poneki propust.


Slike i ozet bi mogli možda sutra. Namjerno nam to rade.

Bilo mi smiješno jučer, na njihovom kanalu izađe najava Vatamin sensin i još nekih koje emitira a tamo većinom komentari ljudi koji šize da gdje je fragman za SBA. Svašta su pisali. Od toga da proklinju kanal do toga da će im bojkotirati druge serije koje emitiraju. Ludilo......
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:51   #285
drugi fragi

Ferhat asik oldu + cjepa drva
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:02   #286
@Bhea, ti si baš klasa optimist kad vjeruješ u to da su Mortiše 2 godine spremale ovaj scenarij? One jedino što su radile su kostur/ideju i možda spremljen bolum dva nudile okolo i to je sve. Nemaju one baš ništa. Tako su govorile i za KPA. U intervjuu u februaru 2014. su rekle da su ideju za KPA imale prije 5 godina i to im se formiralo u glavi, a prije godinu dana su kao prionule na posao. Kako je intervju odmicao saznali smo da su napisale prva 3 boluma, pa su krenule da razvijaju kompletnu priču. Samo malo, čuju li one što pričaju??? Što su radile 5 godina i godinu unazad??? Kasnije je Ahmet Katiksiz (redatelj) dao intervju i rekao da su Mortiše planirale krimi seriju, s malo aška, pa su se uplašile da to neće proći, pa su onda napravile 50-50. Čovjek reče da je na kraju imao 10 različitih verzija serije, ova zadnja nije više imala veze s prvom!!! Ne mogu sad naći te intervjue, ali vjeruj mi na riječ, Mortiše lupetaju ko Maxim po diviziji. One imaju neke kosture, ideje, ali ne više od toga. Scenarij se piše na koljenima, sjećam se dobro fotke jedne od njih ispred compa, otvoren prazan Word.doc uz naslov Bolum 42 (ili tako neki). Ova druga je to slikala i tvitnula, tobože, fanovi, radimo na bomba gibi bolumu. Haha.. Istovremeno su pisale Karadayi, ali i generel hikaye za Karagul. U međuvremenu su se pogubile skroz.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:34   #287
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
drugi fragi

Ferhat asik oldu + cjepa drva
Uffff, vole oni cijepat drva. Kad se sjetim Kerima u Fatmagul. I on se "naradio".

Nije valjda da će Ferhata upucati i ostaviti misleći da je mrtav a Asli oteti?

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
@Bhea, ti si baš klasa optimist kad vjeruješ u to da su Mortiše 2 godine spremale ovaj scenarij? One jedino što su radile su kostur/ideju i možda spremljen bolum dva nudile okolo i to je sve. Nemaju one baš ništa. Tako su govorile i za KPA. U intervjuu u februaru 2014. su rekle da su ideju za KPA imale prije 5 godina i to im se formiralo u glavi, a prije godinu dana su kao prionule na posao. Kako je intervju odmicao saznali smo da su napisale prva 3 boluma, pa su krenule da razvijaju kompletnu priču. Samo malo, čuju li one što pričaju??? Što su radile 5 godina i godinu unazad??? Kasnije je Ahmet Katiksiz (redatelj) dao intervju i rekao da su Mortiše planirale krimi seriju, s malo aška, pa su se uplašile da to neće proći, pa su onda napravile 50-50. Čovjek reče da je na kraju imao 10 različitih verzija serije, ova zadnja nije više imala veze s prvom!!! Ne mogu sad naći te intervjue, ali vjeruj mi na riječ, Mortiše lupetaju ko Maxim po diviziji. One imaju neke kosture, ideje, ali ne više od toga. Scenarij se piše na koljenima, sjećam se dobro fotke jedne od njih ispred compa, otvoren prazan Word.doc uz naslov Bolum 42 (ili tako neki). Ova druga je to slikala i tvitnula, tobože, fanovi, radimo na bomba gibi bolumu. Haha.. Istovremeno su pisale Karadayi, ali i generel hikaye za Karagul. U međuvremenu su se pogubile skroz.
Ako je tako @Mina možda nam se i posreći sa ovim karagulovcem koji dolazi nakon Mortiša.


@Bhea, bila si u pravu. Eno onog tipa u fragmanu što si ga postavila na prethodnoj stranici. Što on spominje da ( netko) samo želi djevojku. Pa nije valjda da žele Asli i zašto nju?


Evo nam i pjesme iz fragmana.....Cevdet Bağca - Al Ömrümü

Zadnje uređivanje thermskin : 17.11.2017. at 19:00.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:04   #288
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Ako je tako @Mina možda nam se i posreći sa ovim karagulovcem koji dolazi nakon Mortiša.
Ne znam točno što misliš pod boldanim, ali pretpostavljam da scenarista Karagula stiže ovamo? Mortiše su pisale genel hikaye za Karagul i prosljeđivale scenaristu (ili scenaristima, ne znam koliko ih je bilo). Ostaje nedorečeno da li su na početku već imale okvirnu priču, pa je detalje razrađivao scenarista i razvlačio s obzirom na rejting itd. Ili su to tjedno slale ili po nekim etapama, mjesečno i sl. To što odlaze one, a dolazi netko novi ne mora značiti da će priča postati dubiozna. Msm, može biti i 'vako i 'nako. Nakon 2-3 epke će vam se samo reći, vidjet ćete po dijalozima itd. U FHvK je u S02 stigla redateljica, Murat S. otišao. Ne bi vjerovala koje poboljšanje!!!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:12   #289
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Ne znam točno što misliš pod boldanim, ali pretpostavljam da scenarista Karagula stiže ovamo? Mortiše su pisale genel hikaye za Karagul i prosljeđivale scenaristu (ili scenaristima, ne znam koliko ih je bilo). Ostaje nedorečeno da li su na početku već imale okvirnu priču, pa je detalje razrađivao scenarista i razvlačio s obzirom na rejting itd. Ili su to tjedno slale ili po nekim etapama, mjesečno i sl. To što odlaze one, a dolazi netko novi ne mora značiti da će priča postati dubiozna. Msm, može biti i 'vako i 'nako. Nakon 2-3 epke će vam se samo reći, vidjet ćete po dijalozima itd. U FHvK je u S02 stigla redateljica, Murat S. otišao. Ne bi vjerovala koje poboljšanje!!!
Erkan Birgören dolazi na mjesto Mortiša . Nastavio je Karagul od 13.ep.

Mijenja nam se i redatelj ( mislim da baš od ove 6.ep) tako da ćemo, kako i sama kažeš, vidjeti kamo će nas to sve odvesti.



Jel to prvi puta da i ona njega promatra sa zanimanjem?

thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:06   #290
Prijavljujem se kao čitačica teme i gledateljica SBA

Zadnje uređivanje TheWitch : 18.11.2017. at 02:15. Reason: link
Taya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:15   #291
Quote:
Taya kaže: Pogledaj post
Prijavljujem se kao čitačica teme i gledateljica SBA

Pozdrav!

Evo jedna važna sitnica. Sad u 5.ep kad Asli dođe do brata po stvari Cem kaže kako je izgubio (pokopao) jednu sestru i da ne želi izgubiti i drugu. Znači, starija sestra je mrtva.

Zadnje uređivanje TheWitch : 18.11.2017. at 02:15. Reason: link u quote
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 01:35   #292
Ovaj prevod mi se najvise dopao, a ima jos ovaj i ovaj



Ko je ono pored Asli u kuci? Da li je to jos jedna osoba koja ima pozitivno misljenje o njemu? Da li to ona mozda zamislja svog oca koji joj ono prica?



Moguce da je navlakusa, ali sto vise puta gledam ovaj fragi, sve mi deluje da je Namik u dosluhu sa onim brkom, kako bi (s)maknuo Asli.

Vremenska linija, oni su prvo dosli u kolibu, pa je bilo pucnjave, mirna noc i onda opet sledeci dan se nastavlja? Ili ako se sve zavrsilo u jednom danu, zasto su otali u kolibici? Ovo lupam na osnovu ovoga sto smo videli u najavama


Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
crvena kuca, vila je u mestu/selu/stajevec polonezkoy.
Meni se sve vise izmesalo, hvala na ispravci

Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Mijenja nam se i redatelj ( mislim da baš od ove 6.ep) tako da ćemo, kako i sama kažeš, vidjeti kamo će nas to sve odvesti.

Jel to prvi puta da i ona njega promatra sa zanimanjem?

https://i.hizliresim.com/YOpD6k.gif
Novi redatelj je vec radio 5. epizodu. (proverila sam na odjavnoj spici)

Slazem se i meni tako deluje.

Quote:
Taya kaže: Pogledaj post
Prijavljujem se kao čitačica teme i gledateljica SBA
Dobrodosla Taya
__________________
Life is too important to be taken seriously.

Zadnje uređivanje Murka : 18.11.2017. at 02:20.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:30   #293
mina, ja sam sve samo ne optimist, izbija to iz svakog mog posta na ovoj temi , citala sam kod turkinja, a ova koju sam prepricala je zvucala kao da zna sta prica, kao da ima info vise. u biti jos bolje ako nije tako, ako je ovako kako kazes, tj. mozda bude bolje bez mortisa. samo neka birgoren odrzi pocetni duh i milina, imam s cim se zabavljati ove zime.


joj, al omrumu nisam cula jos od kurtlar vadisi, i vremena elif i polata. :usrcemedira:
svidjam fragi. mozda je pesma kriva.


murka, moglo bi biti da namik stoji iza svega.
ono, ferhat je dao rec asli, mi ne diramo svoje, i sada nastoji tu rec ispuniti (nevezano od toga sto asikuje doktor hanim). plus sto mu namik ionako ide na ziFce vec neko vreme. ono, muske stvari.
kada sam kod njihovog odnosa, primetio jos neko facu koju je ferhat napravio u jednom momentu u sceni predaje laptopa? ako se dobro secam namik ga je tada pitao dal ga je otvarao.
trebala bih obnovit gradivo, podsetiti se.



pozdrav novima, izbeglima...


ps. + pps.
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Evo jedna važna sitnica. Sad u 5.ep kad Asli dođe do brata po stvari Cem kaže kako je izgubio (pokopao) jednu sestru i da ne želi izgubiti i drugu. Znači, starija sestra je mrtva.
a ferhatu je rekao da ce ga ubiti ako se samo suza krene pomaljati u aslinom oku.
moj slobodan prevod.
ferhat je imao zanimljivu repliku, ali je se sad ne mogu setiti, nesto ko ce ziveti a ko umreti odredjuje allah svakog dana, u smislu da se ne zna u casu dok razgovaraju.
sama ferhatova faca dok to govori iz kategorije neprocenjivo.

dobro ga ibrahim igra. odaje coveka kojem je prirodno imati Zivot i Smrt u svojim rukama.

i, sad se zaljubio.


ruka u ruci.



velika fotka.

Zadnje uređivanje Bhea : 18.11.2017. at 03:53.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 05:08   #294
posta nocas objavila interview sa celikkolom, deo o sba, ferhatu, saradnji sa birce akalay:
Quote:
Sezen Aksu "Tanrı'nın Gözyaşları" şarkısında, “Her insan meyilli ihanete cinayete, her insan merhametli ve zalimdir” diyor. ‘Siyah Beyaz Aşk’ böyle bir hikaye değil mi?

Evet, tam da Sezen Aksu’nun söylediği gibi. İçinde zıtlıkları barındıran, bazen bu zıtlıkları birbirine yakınlaştıran, duyguları çeşitlendiren bir hikaye. İnsana, “Bu da varmış” dedirtiyor. Tam düşecekken yeniden ayağa kaldırıyor. Senaryoyu okuduğumda da en çok bundan etkilendim. Her karakterin kendine ait etkileyici ve yoğun bir hikayesi var. Ferhat karakterinin gizemi ve derinliği de beni heyecanlandırdı.

Sizce mutlak iyi var mı? Yoksa hepimiz biraz iyi, biraz kötü müyüz?

Aslında her birimizin içinde iyiyi ya da kötüyü tetikleyen şeyler mevcut. Ama bunları ortaya çıkaran da yaşadıklarımız, maruz kaldıklarımız.

Peki, sizin içinizdeki kötü hangi durumda uyanır?

Genel olarak ilişkilerimi şeffaflık, dürüstlük üzerine kurmaya çalışıyorum. Dolayısıyla karşımdakinden de her zaman açık ve net olmasını beklerim. Yalan söylenmesi, aptal yerine konulmak en tahammül edemediklerim arasında. Doğrularımla, yanlışlarımla neysem oyum. Elbette herkesin gelişime açık alanları var. Ben de bunları kabullenerek, üzerine giderek geliştirmeye çalışıyorum.

Dizide yaşadığınız aşkın büyük bir dönüştürücü gücü var. Sizce de aşkın böyle bir gücü var mı?

Sadece aşkta değil, hayatın genelinde büyük cümleler kurmaktan hep kaçınmışımdır. Hayat insana her şeyi yaşatabilir. Ama aşka ve onun gücüne; insanda yarattığı etkiye, pozitifliğe, değişikliğe çok inanırım.

BİRCE AKALAY İLE BİRBİRİMİZE GÜVENİYORUZ

Birce Akalay ile çalışmak nasıl?

Birce ile ilk defa çalışıyoruz. Enerjimiz tuttu. İyi anlaşıyoruz, hikayeyi çok güzel paylaşıyoruz ve birbirimize güveniyoruz. Karşılıklı sahnelerimizi tartışıyoruz. Bunun ekrana da iyi yansıdığını düşünüyorum.

(...)

ferhat ga intrigira, sa birce prolazi scene pre snimanja, imaju poverenja jedno u drugo...

svi elementi da ferhata dugo gledamo su, sto se ibrahima tice, tu. koliko vidim, sve je kliknulo. stvar nadalje mogu zeznuti samo drugi. milo mi je to videti.

(sigurno ce neko uskoro uraditi i prevod kome je tlaka citati uz GT. nazalost ja nemam sanse ni pokusati.)
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 07:05   #295
odgledala 5.

auuu Ferhat im je svima na tragu, suptilno, ali sigurno. Povezuje konce: Abidina pita ako je vidio curu prije 3 mjeseca kako nije vidio da je trudna, nju pita zar za 9 mjeseci trudnoce nije razmisljala kakvo da da ime djetetu. Asli pita da li je ikad porodila ikog, i kad ga ona podbode kako je dobar glumac, isti mater, on se zakaci za to. Sjetice se i da sestra nije izasla iz sobe danima, Asli ju je kakti lijecila, on nije znao za to. Zar nije ovdje bila slika Ferhat i neko drzi bebu kao ispred bolnice? Mora da ce ici na DNA. Jos ce on povezati Cuniyeta s tim, zna da ima neki problem i da je nervoznjikav. Ili ce natjerati sestru da progovori. A maloj je konacno svega dosta.

Namik ga prakticno pita da izabere izmedju njega i Yigita, on bira Yigita, dva zuta je dobio Namik, treci mu ide glava.

Dopada mi se Ferhat, dopada mi se i Asli, ali malo previse dobro i hladnokrvno laze, za moj ukus. Za poljubac je izdramila, namjestila se i ocekivala to. Ali, odvadicu joj na pijanstvo.

Kad mu tatto girl kaze zasto ti je ona zena a ne ja? on veli: ti si imala vise srece odlican je.

Yeter je zlo, zlo. Hajde mogu razumjeti sve, ali kada sipa so na ranu tetki da kako ju je sin osramotio ovom zenidbom. strasno. Komicno mi je kako joj imponuje snaha doktorica a Asli ju ne zarezuje 1%

Ebru nesposobna zasto Asli nije dala onaj prisluskivac, ona bi to odradila bez problema. Ne vidim kako ce se spasiti?
Ako sad pocnu poglupljivati Ferhata, stvarno ce mi to biti $ranje, ono, 5 epizoda je prorok sa nadljudskim mocima, a sad ce se Ebru fol vratiti iz wc-a uplasena pucnjem. hadi bakalim.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:50   #296
to. (citaj: upecala se.)
Ferhat, The Suptilni. moze.

nije bilo slike sa bebom ispred bolnice. bilo je u kuci, u cuneytovim rukama, vildaninim... o tom potom, trenutno nebitno.



na kasicicu nam daju fotke , nema ni ozeta. :josjednadurica:




preko 2m pregleda 1. i 4. boluma samo na kanalu d.

Zadnje uređivanje Bhea : 18.11.2017. at 09:01.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:37   #297
Tu fotku sa bebom u bolnici sam i ja vidjela ali ju sad ne mogu naći.
Posve sam i zaboravila na nju dok nije @Witch spomenula.

Meni se čini da su dvije različite kolibe u pitanju.

U prvu iz 1.fragija se sklanjaju kad ih dvojica ganjaju i čini mi se da ih je Ferhat sredio a onda, pretpostavljam ju vodi u drugu, i to možda kod nekoga koga on pozna. Ona druga sa zelenim detaljima. Taj čovjek možda priča Asli o Ferhatu na početku 2.fragija. Tamo prenoće a ujutro dolaze trojica i kreće jurnjava. Sve su izmiješali pa je teško povezati. Taj koji želi isključivo Asli možda ima neke veze sa bratom? A što ako Zafer sada vraća Namiku za one prijetnje u uredu kad mu je Namik spominjao obitelj?

Možda, puno možda....

Zadnje uređivanje thermskin : 18.11.2017. at 11:48.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:03   #298
Da, fotografija je nestala sa mesta gde sam je videla Moguce je da je to iz neke scene koja je izbacena pri montiranju epizode pa su je obrisali. Ionako se pojavila pred epizodu.

thermskin, dobro si provalila da su razlicite kuce u pitanju. Sad mi deluje da su u ovoj iz fragija zavrsili kad su pobegli od napadaca.

Malo bi mi bilo naivno da se tek u ovoj epizodi pojavi razlog za otmicu/ubistvo Asli. Ako razmisljam u pravcu razvoja njihove price, u slucaju da je ovo organizovao Namik time je sebi dodelio crveni karton i Ferhat se onda definitivno okrece protiv njega.
Ako je zbog Cema nesto, ko bi imao cojones da udari na Namika i Ferhata? Cem policajac, ovi mafioze. Zafer ima Cuneyita u saci, logicno bi mi bilo da u tom slucaju ne bi rizikovao i prljao ruke a i cini mi se da ipak ima frku od Namika.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:11   #299
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Da, fotografija je nestala sa mesta gde sam je videla Moguce je da je to iz neke scene koja je izbacena pri montiranju epizode pa su je obrisali. Ionako se pojavila pred epizodu.

thermskin, dobro si provalila da su razlicite kuce u pitanju. Sad mi deluje da su u ovoj iz fragija zavrsili kad su pobegli od napadaca.

Malo bi mi bilo naivno da se tek u ovoj epizodi pojavi razlog za otmicu/ubistvo Asli. Ako razmisljam u pravcu razvoja njihove price, u slucaju da je ovo organizovao Namik time je sebi dodelio crveni karton i Ferhat se onda definitivno okrece protiv njega.
Ako je zbog Cema nesto, ko bi imao cojones da udari na Namika i Ferhata? Cem policajac, ovi mafioze. Zafer ima Cuneyita u saci, logicno bi mi bilo da u tom slucaju ne bi rizikovao i prljao ruke a i cini mi se da ipak ima frku od Namika.

Što više gledam najave ( i ja podižem broj pregleda ) ovaj tip u autu mi ne djeluje kao neki posrednik već veća faca. Kaže "sadece kizi istiyorum". Znači on je taj koji želi Asli, ne za nekog drugog. E sad, da li je on neki Namikov neprijatelj ili možda Cemov to je drugo pitanje. Nekako ne vjerujem da bi sad Namik organizirao Aslinu otmicu, a i ovi ljudi što ih ganjaju imaju očito dopuštenje da pucaju u Ferhata?
I da, ako je netko vezan za Cema možda ne zna koje face su Namik i Ferhat. On se samo želi domoći Asli. Možda će tek sad saznati u što se/ s kim se upetljao.

Mada, sad sam se sjetila jednog detalja. Onaj tip koji puca u vrata kolibe u kojoj je Asli, kaže njoj kako je Ferhat mrtav. Otkud zna njegovo ime?

Kad bih morala birati rekla bih da je u igri neki Namikov neprijatelj.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:17   #300
Pozdrav svima,
Evo i ja se upecala na ovu seriju, prošlo je točno godinu dana kako sam zadnji put pisala na forumu, odgledala sam prve 4 epke i za sada mi je sve po volji, glumci su mi kliknuli na prvu, Ibro naravno malo više, ova uloga Ferhata mu je legla samo tako, mislila sam da će ostati zapamćen po ulozi iz Merhameta ali se nadam da će i s ovom rasturiti, do sada su mi oboje odlični i Ferhat i Asli mi se sviđaju kao likovi, jako me zanima kako će se dalje razvijati njihov odnos, imam osjećaj da se Ferhat polako peca , sve sam pročitala što ste pisale do sada i nadam se da nam neće ukinuti ili zabrljati seriju

možda uspijem ovaj vikend ponoviti gradivo i odgledati prevedene epizode pa se pišemo više ako mi RL dozvoli
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.