Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 10:05   #6001
Psi smrde kad: nisu okupani duže vremena, a hodaju po vani, uvaljaju se u nešto što ne možeš detektirati osim po smradu, budu na kiši/vodi (tzv smrad mokrog psa ), a psi koji imaju kosu umjesto dlake, ove pasmine što se šišaju, smrde najviše jer ta njihova dlaka kupi sve mirise.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 18.11.2017., 10:06   #6002
Zato mačke imaju fin miris po čistom krznu. Ono kad zagnjuriš nos u mačku i šnjoooof....
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 18.11.2017., 10:16   #6003
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Zato mačke imaju fin miris po čistom krznu. Ono kad zagnjuriš nos u mačku i šnjoooof....
... koje je oblizala netom nakon što si je oblizala dupe...
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 18.11.2017., 10:19   #6004
Ipak, 1:0 za mačke.
piki is offline  
Old 18.11.2017., 10:19   #6005
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
Lee anabell, ti nisi iz hrvatske, jelda?
Rodena i odrasla.


Zasto?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 18.11.2017., 10:22   #6006
Moja Mo miriši po pačuliju to joj je uvijek govorila jedna vetica

psi, kad su čisti i održavani, nemju intenzivan miris. izuzetak je kad pokisnu. no opet će zmazan pas više smrdit mokar dok će čist manje smrdit mokar

uglavnom, nama se uvijek ljudi čude kako stan/kuća nemaju miris po psima iako žive dva psa. stvar je i u higijeni prostora
atlantis is offline  
Old 18.11.2017., 10:24   #6007
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Ipak, 1:0 za mačke.
Nikad.

Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
uglavnom, nama se uvijek ljudi čude kako stan/kuća nemaju miris po psima iako žive dva psa. stvar je i u higijeni prostora
Jedina istina.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 18.11.2017., 10:27   #6008
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Zato mačke imaju fin miris po čistom krznu. Ono kad zagnjuriš nos u mačku i šnjoooof....
Sad sam zagnjurila nos u dlaku moga Šusa zvanog "eee imal što izist" i divno miriše.
Na suho meso i kobasice.

Zato jer se svako jutro mota oko susjedove pušnice.Tamo se ovih dana suši meso pa gušta (lud za kobasicama)i čeka da nešto možda padne baš njemu pod zube.Računa na susjedovo moguću klamzavost. Romantik.
Ipak većinu vremena mačke jako lijepo šnjofaju. Ko pufasti zecovi.Možda jer se toliko peru i ne jedu stare kosti ?

Kaj nema vani za kupiti nekakav kakti sprej za mirisnu dlaku naših ljubimaca ?

Zadnje uređivanje pozitivax : 18.11.2017. at 10:40.
pozitivax is offline  
Old 18.11.2017., 10:38   #6009
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Rodena i odrasla.


Zasto?
Uvodi, ijako.
fuj is offline  
Old 18.11.2017., 10:40   #6010
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Zato mačke imaju fin miris po čistom krznu. Ono kad zagnjuriš nos u mačku i šnjoooof....
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
... koje je oblizala netom nakon što si je oblizala dupe...
Vidi se da nemaš mačku. Slabo si one ližu dupe. Nije im to baš.
klonka is offline  
Old 18.11.2017., 10:46   #6011
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
joj klepila bi nekoga kad mi krene s tim "vidjet ćeš kad..." Ok, čak i ako si u pravu, fak of i ostavi me na miru da sama dođem u te godine, bez da mi soliš pamet 5 - 10 - 20 godina prerano od te mudre životne faze.
Nikad neću zaboraviti jednog suputnika iz autobusa, studentski dani, ja osamnaest i luda sva od života u Zagrebu, izlasci, tulumi, a on melje kako oni parovski izlaze nedjeljom na ručkove i večerice, proći će i mene želja za izlaženjem i tulumarenjem kad dođem do DVADESET I PETE.

S dvadeset i pet ne da me nije prošla nego sam tada tulumarila na najjače.
klonka is offline  
Old 18.11.2017., 10:58   #6012
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Moje nepopularno misljenje je da je radoholicarstvo precijenjeno.
Je. Ta famozna protestantska radna etika kojoj se toliko divimo i klanjamo.
Mislim, ako netko želi izgarati na poslu ili ginut za karijeru, nek samo izvoli. Ali neka mi se ne nameće taj izbor kao nekakav ideal kojem bi svi trebali težiti.

@Imala sam i pesa i mačke te mogu reći da mačke kao ljubimci debelo rulaju u svakom pogledu
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 18.11.2017., 11:01   #6013
Najbolje su zlatne ribice. Ne smrde
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 18.11.2017., 11:02   #6014
Koje su to gluposti.
Pa mi izlazimo i dan danas iako imamo 46 i 48.
Maca. is offline  
Old 18.11.2017., 11:11   #6015
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Najbolje su zlatne ribice. Ne smrde
Nsjzahvslnije zivotinje.

Imala sam hrčka kao djete.

Nikad više. Ne ponovilo se. Em smrdi em cijelu noć trči u kolutu.


Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Nikad neću zaboraviti jednog suputnika iz autobusa, studentski dani, ja osamnaest i luda sva od života u Zagrebu, izlasci, tulumi, a on melje kako oni parovski izlaze nedjeljom na ručkove i večerice, proći će i mene želja za izlaženjem i tulumarenjem kad dođem do DVADESET I PETE.

S dvadeset i pet ne da me nije prošla nego sam tada tulumarila na najjače.
Vidit ćeš kad budeš imala svoju djecu mi je debelo najgluplja.

Imam djecu.


I ono kako ti je sad kad je mali, pa vidit ćeš kad mali napuni godinu, pa dvije, pa pet pa petnaest.

U to od roditelja starije djece. Kojima je uvjek najteže.


Mnpm je lakše mi je s djetetom od dvije godine nego s bebom od dva mjeseca.
Lakše mi je od kad je prohodao.
U zadnj vrijeme sve se zene trgaju kojoj je gore
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 18.11.2017., 11:32   #6016
E vidjet ces kad polozi vozacki, ode u nocni zivot, zaljubi se pa pati...
Zezam se naravno.
Svaki period odrastanja djece, nosi nesto novo.
Briga roditelja ne prestaje nikad, zato meni bas i ne smeta to vidjet ces.
Maca. is offline  
Old 18.11.2017., 13:27   #6017
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Koje su to gluposti.
Pa mi izlazimo i dan danas iako imamo 46 i 48.
Ja bi i večeras van al nemam s kim.
Ay Carmela is offline  
Old 18.11.2017., 13:32   #6018
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ja čitam ove priče i ne mogu vjerovati čime se ljudi zamaraju. Ne mogu se zamisliti da pizdim oko boje balona ili kumove cure. Jebo te bog
Baš
Neki stvarno nemaju život

Za svadbu nisam imala pozivnice, uzvanike sam zvala u srijedu za subotu, nije bilo zahvalnica, koreografija, prvog plesa, bijele vjenčanice, igrica, slikanja, poziranja, vrpca u istoj boji salveta i inih boleština. Nemam niti snimku i album.
Da godinu dana planiram tu glupost i da zbog toga tlačnim ljude oko sebe samu bi sebe šamarala svaki dan.

I meni psi smrde, pogotovo mokri.

U mačku gnjurim glavu redovito i to je jedna od najljepših stvari što postoji , naročito ljeti, kada izađe iz perilice (voli tamo spavati jer je svježe) pa sva miriše po omekšivaču
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 18.11.2017., 13:42   #6019
Moje mišljenje je da mladenci imaju pravo imati svadbu kakvu god požele, ako nema partnera, djece- nema, to je njihovo pravo, njihov je to dan. Smiješno mi je što je u takvim situacijama nerijetko više manje svima to ok i ne drame jer ne mogu povesti partnera, dijete, a onda se nađe jedna ili dvije drama queen koje smatraju da se zemlja vrti oko njih i određivale bi pravila na tuđoj svadbi, i još to često bude i ne baš previše bitna osoba na toj svadbi, nerijetko nečija cura i slično koja ne bi ni vidjela te svadbe da nije s tim koji je pozvan. Takve ne bih ni zvala.

Meni se nije problem prilagoditi i poštujem tuđa pravila i ne smatram takve stvari osobno kao neki koji umišljaju da pozivatelj ima nešto protiv njihove djece, dečka/ cure, a ljudi jednostavno žele taj dan isplanirati onako kako oni žele....

Meni je najgori smrad kad se vozim tramvajem i onda se rulja nagura i mene stisne ili još bolje puše mi u usta, a sve neki miomirisi kolaju, od češnjaka do nepranja, inače imam problema s osjetom mirisa, ali to se itekako osjeti. Dezodorans i kaugume u 21. stoljeću su nužnost.
black fairy is offline  
Old 18.11.2017., 13:57   #6020
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da mladenci imaju pravo imati svadbu kakvu god požele, ako nema partnera, djece- nema, to je njihovo pravo, njihov je to dan. Smiješno mi je što je u takvim situacijama nerijetko više manje svima to ok i ne drame jer ne mogu povesti partnera, dijete, a onda se nađe jedna ili dvije drama queen koje smatraju da se zemlja vrti oko njih i određivale bi pravila na tuđoj svadbi, i još to često bude i ne baš previše bitna osoba na toj svadbi, nerijetko nečija cura i slično koja ne bi ni vidjela te svadbe da nije s tim koji je pozvan. Takve ne bih ni zvala.

Meni se nije problem prilagoditi i poštujem tuđa pravila i ne smatram takve stvari osobno kao neki koji umišljaju da pozivatelj ima nešto protiv njihove djece, dečka/ cure, a ljudi jednostavno žele taj dan isplanirati onako kako oni žele....

Meni je najgori smrad kad se vozim tramvajem i onda se rulja nagura i mene stisne ili još bolje puše mi u usta, a sve neki miomirisi kolaju, od češnjaka do nepranja, inače imam problema s osjetom mirisa, ali to se itekako osjeti. Dezodorans i kaugume u 21. stoljeću su nužnost.
Imamo svi pravo odlučiti kako ćemo organizirati svadbu ali nemamo se pravo ni u toj situaciji nametat svoju volju.
Ako mi se neko ne sviđa nebi ga zvala. Ali ako nekog zovem to podrazumijeva da on povede svog partnera i svoje djete jer ima puno pravo ta osoba povest sebi najbitniju osobu.

Recimo meni bi bilo glupo da moja prijateljica koja ne pozna nikog od ostatka svadbe nije povela partnera jer bi ona najvjerovatnije njoj bilo dosadno.

Isto tako kum je poveo pratnju jer mu se nije dalo dolaziti sam i zelio je povest nekog skim će moć opušteno plesati.

Meni je glupo zamart se tko će koga dovest.

Nije da mi neko dovodi serijskog ubojicu ili bivšeg na svadbu pa da dramatiziram s razlogom.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.