Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 19:00   #161
Ja jednostavno ne želim vjerovati u to da svi muškarci žele varati te da varaju oni koji mogu. Ne želim.
Jer da u to vjerujem, život bi mi bio poprilično gorak.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:08   #162
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
To ti se desi kad ides bit svetac..
Hajde, jedino je bitno da nisi polomila te svetačke nogice nevjernice jedna
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:13   #163
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Pozdrav narode, u razgovoru sa jednom starijom prijateljicom potaknuta sam postaviti temu i pitati za misljenja drugih ljudi. Ne znam je li bila nedavno ovakva tema jer ne citam cesto pitanja na ljesu pa ne zamjerite.

Moja pitanja su mislite li da svi muskarci varaju i postoji li monogamija?

Citirati cu njeno misljenje. Da monogamija postoji i da nam je prirodna nebi se ljudi toliko trudili ostati vjerni, prevara nebi postojala kao ni ljubomora, vjernost bi bila nesto potpuno prirodno bez truda. Ne varaju svi muskarci ali svi u barem jednom periodu svog zivota sa dugogodisnjom partnericom ili zenom pomisle na prevaru i imaju jak poriv da to i naprave, neki se obuzdaju a neki posustanu.
Također misli da ce 99% muskaraca prevariti ako dođu u situaciju gdje imaju priliku ''obraditi'' veoma privlacnu i zgodnu zenu koja pokazuje interes ili pak navaljuje na njih. Zakljucak njezina misljenja je da neki muskarci ne varaju jer nisu ni dosli u takvu iskusavajucu priliku pa se lakse obuzdaju, neki varaju jer su dosli u iskusavajucu priliku a vrlo mali postotak muskaraca ne vara bez obzira na iskusenja jer vole i postuju svoju partnericu.

Dakle, muškarci, ima li vas? Žene, mišljenja
Sorry,tema je dosta...

Ova tvoja/njezina konstatacija da će de facto svi muškarci prevariti ako dođu u situaciju gdje imaju priliku obraditi

Nama muškarcima je možda taj lov,flert u krvi-zapravo to se traži od muškarca.

Međutim,ženi je dovoljno da se malo provokativnije obuče,postavi ovdje na forum.hr oglas,ili uključi badoo.

Na ovom zadnjem će praktički sve dobiti priliku za seks isti dan Za muške se baš nebi kladio.


EDIT:Moj odgovor,nikad nisam varao.U iskušenju sam bio,ali sam to sasjekao odmah u korijenu,jer nemogu garantirati da ako počnem davati šansu nekome da me neće očarati inteligencijom,duhovitošću...
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:21   #164
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Hajde, jedino je bitno da nisi polomila te svetačke nogice nevjernice jedna
Nisam... Pobrinuo se za mene.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:24   #165
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne varam.
Ne muljam.
Ne radim sto ne zelim da se meni radi.

Znam jos neke takve.


Sent from my D2403 using Tapatalk
Oni koji konstantno izgovaraju ovakve i slične rečenice obično varaju i muljaju na veliko.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:32   #166
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
EDIT:Moj odgovor,nikad nisam varao.U iskušenju sam bio,ali sam to sasjekao odmah u korijenu,jer nemogu garantirati da ako počnem davati šansu nekome da me neće očarati inteligencijom,duhovitošću...
that's the point
cijenim, podrzavam, lajkam odgovor.
Postoji mnogo zanimljivih duhovitih lijepih ljudi koji ti se mogu svidjeti, ljudi smo od krvi, mesa i osjecaja, al ovo rezanje u korijenu je čista bit svega
__________________
Dobila sve na tacni
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:25   #167
Mene je monogamija koštala 2 duge veze i 10 i pol godina,e dosta je bilo!
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:54   #168
Quote:
model500 kaže: Pogledaj post
Mene je monogamija koštala 2 duge veze i 10 i pol godina,e dosta je bilo!
od sada multitaskično jebeš koliko stigneš?

ot. monogamija nije nikakav 'moderan' teret kakvim ga se često nastoji prikazati. ima dosta i muškaraca i žena koji su odgovorni u zajednici. i namjerno ne govorim o vjernosti, jer je termin glup do bola. odgovorni smo i biramo poštovati osobu kraj sebe, koju valjda biramo, jer nas i u jebanju zadovoljava. ili ne. bez puno filozofije.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:32   #169
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Pozdrav narode, u razgovoru sa jednom starijom prijateljicom potaknuta sam postaviti temu i pitati za misljenja drugih ljudi. Ne znam je li bila nedavno ovakva tema jer ne citam cesto pitanja na ljesu pa ne zamjerite.

Moja pitanja su mislite li da svi muskarci varaju i postoji li monogamija?

Citirati cu njeno misljenje. Da monogamija postoji i da nam je prirodna nebi se ljudi toliko trudili ostati vjerni, prevara nebi postojala kao ni ljubomora, vjernost bi bila nesto potpuno prirodno bez truda. Ne varaju svi muskarci ali svi u barem jednom periodu svog zivota sa dugogodisnjom partnericom ili zenom pomisle na prevaru i imaju jak poriv da to i naprave, neki se obuzdaju a neki posustanu.
Također misli da ce 99% muskaraca prevariti ako dođu u situaciju gdje imaju priliku ''obraditi'' veoma privlacnu i zgodnu zenu koja pokazuje interes ili pak navaljuje na njih. Zakljucak njezina misljenja je da neki muskarci ne varaju jer nisu ni dosli u takvu iskusavajucu priliku pa se lakse obuzdaju, neki varaju jer su dosli u iskusavajucu priliku a vrlo mali postotak muskaraca ne vara bez obzira na iskusenja jer vole i postuju svoju partnericu.

Dakle, muškarci, ima li vas? Žene, mišljenja
Kako možeš muškarce djeliti na monogamne i one koji varaju? Pa monogamija je uvjet za varanje, da nema monogamije nebi bilo ni varanja.

Dakle monogamija podrazumjeva da jedan muškarac ima jednu ženu. I tek dada se stvaraju uvjeti da ga on malo "trpa tatrane"

Ako nema monogamije onda mnogo muškaraca može biti sa mnogo žena -pa je i "trpanje tatrane" logički nemoguće jer teoretski svatko je sa svakim.

I to u principu i je najnormalnije i najprirodnije. Da se jebe svak ko je sa svakim kompatibilan u fizičkom smislu. A to ti je otprilike sa 90% ljudi suprotnog spola.

Znači normalan i zdrav muškarac pojebat će 9 žena od ponuđenih mu 10

Također normalna i zdrava žena (i što je najbitnije neopterećena okolinom) pojebat će 9 muškaraca od ponuđenih 10
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:38   #170
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
that's the point
cijenim, podrzavam, lajkam odgovor.
Postoji mnogo zanimljivih duhovitih lijepih ljudi koji ti se mogu svidjeti, ljudi smo od krvi, mesa i osjecaja, al ovo rezanje u korijenu je čista bit svega
Zašto?

Zašto se pobogu lišiti mogućnosti da budeš sretnija nego sada?

samo zbog glupog pojma "vjernost" kojeg je čak i nemoguće definirati.

Čisti mazohizam i život po diktatu društva.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:10   #171
Problem po meni je u tome sto(ne zelim generalizirat)poneki muskarci i zene jednostavno nemaju svoj tip osobe i sto udu u vezu,brak jer eto prosli su neke godine,dosadno im je samima,drustvo ih bolje prihvaca ako su u braku(sto je meni za povracanje),navika s tom osobom...itd...mogla bi u nedogled..

Onaj tko kaze da izgled partnera nije bitan taj laze👌
Jednostavno mora se desit taj neki klik izmedu ljudi,da se sve nekako uklopi da bi taj odnos bio dobar.
Mora ti se svidit kompletno osoba.
Ja osobno nebi nikad prevarila kada bi kraj sebe imala osobu koja je tu kad mi treba,koja me postuje,redoviti seksualni odnosi,koja mi se svida fizicki i psihicki...itd..
carolans cream is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:12   #172
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
I hvala sto me nazivas problematicnom.......
Meni je zao ako si ovo shvatila (pre)osobno.
Ni na kraj pameti mi nije bilo, nikoga osobno dotaknuti. Cak ne citam imena, ne gledam profile.
Jednostavno, svoje misljenje suprotstavljam nekom drugom misljenju.

Kao i na mnogim drugim (slicnim) temama, i ova je privukla dvije grupe zena: jedno su djevojcice iz sedmog/osmog razreda osnovne, koje sanjaju o visokim crnim deckima s plavim ocima, kraljevima fitnes-centara, koji pred skolu dolaze (u svojem!!) BMW-u. Druga grupa su casne sestre, koje potajno dolaze na ove stranice.
Naravno, to vazi za ovu, pomalo zaostalu sredinu.
Sta kaze statistika??

Zavisno od sredine-drzave-podneblja (EU !!), u mnogim zapadnim zemljama je broj zena koje "saraju sa strane" statisticki veci od statistickog broja muskaraca.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 04:33   #173
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
...
Znači normalan i zdrav muškarac pojebat će 9 žena od ponuđenih mu 10...
Ne! To ce napraviti muskarac bez ikakvog ukusa i kriterija.


Quote:
Također normalna i zdrava žena (i što je najbitnije neopterećena okolinom) pojebat će 9 muškaraca od ponuđenih 10.
Takoder...
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:00   #174
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Pozdrav narode, u razgovoru sa jednom starijom prijateljicom potaknuta sam postaviti temu i pitati za misljenja drugih ljudi. Ne znam je li bila nedavno ovakva tema jer ne citam cesto pitanja na ljesu pa ne zamjerite.

Moja pitanja su mislite li da svi muskarci varaju i postoji li monogamija?

Citirati cu njeno misljenje. Da monogamija postoji i da nam je prirodna nebi se ljudi toliko trudili ostati vjerni, prevara nebi postojala kao ni ljubomora, vjernost bi bila nesto potpuno prirodno bez truda. Ne varaju svi muskarci ali svi u barem jednom periodu svog zivota sa dugogodisnjom partnericom ili zenom pomisle na prevaru i imaju jak poriv da to i naprave, neki se obuzdaju a neki posustanu.
Također misli da ce 99% muskaraca prevariti ako dođu u situaciju gdje imaju priliku ''obraditi'' veoma privlacnu i zgodnu zenu koja pokazuje interes ili pak navaljuje na njih. Zakljucak njezina misljenja je da neki muskarci ne varaju jer nisu ni dosli u takvu iskusavajucu priliku pa se lakse obuzdaju, neki varaju jer su dosli u iskusavajucu priliku a vrlo mali postotak muskaraca ne vara bez obzira na iskusenja jer vole i postuju svoju partnericu.

Dakle, muškarci, ima li vas? Žene, mišljenja
Ako te muško voli nema tog boga da te prevari. Ako te ne voli, onda mu ionako nije bitno koga jebe, već da jebe ako mu je baš jebanje na pameti.

Tvoja frendica je zaključila da su sve mogućnosti moguće, pa je tako postala kapetanica očitog
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:15   #175
Svi muskarci varaju, a buduci su zene posve razlicite to nuzno znaci da se ti prevaranti seksaju medjusobno.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:18   #176
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Kako možeš muškarce djeliti na monogamne i one koji varaju? Pa monogamija je uvjet za varanje, da nema monogamije nebi bilo ni varanja.

Dakle monogamija podrazumjeva da jedan muškarac ima jednu ženu. I tek dada se stvaraju uvjeti da ga on malo "trpa tatrane"

Ako nema monogamije onda mnogo muškaraca može biti sa mnogo žena -pa je i "trpanje tatrane" logički nemoguće jer teoretski svatko je sa svakim.

I to u principu i je najnormalnije i najprirodnije. Da se jebe svak ko je sa svakim kompatibilan u fizičkom smislu. A to ti je otprilike sa 90% ljudi suprotnog spola.

Znači normalan i zdrav muškarac pojebat će 9 žena od ponuđenih mu 10

Također normalna i zdrava žena (i što je najbitnije neopterećena okolinom) pojebat će 9 muškaraca od ponuđenih 10
Prije 1 od 10, ako ne i manje.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:47   #177
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Prije 1 od 10, ako ne i manje.
To ti samo govori kolko ima kriterija.

Sigurno mi ne odgovara 10 posto zena +/- 7 godina od mojeg godista.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:06   #178
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Ne! To ce napraviti muskarac bez ikakvog ukusa i kriterija.




Takoder...
Hoćeš li pojesti 9 od ponuđenih 10 jela? Hoćeš!

Zašto onda nebi pojebao 9 od ponuđenih 10 žena?

Koja je razlika jebote? Koja?

Zašto jedeš gotovo sve i za to ne rabiš ni ukus ni kriterij, aliiiiii kod jebanja se treba držati i ukusa i kriterija.

Da ne govorimo o tome da ćeš probati i neko jelo koje ti i nije baš fino, al ajde ponuđeno ti je pa iz pristojnosti pojedeš.

Zašto nebi mogao i neku ženu koja bi te ljubazno zamolila isto tako pojebati iz čiste pristojnosti.

A također sigurno si jeo i neka jela koja ti nisu baš bila fina ali si ih išao probati iz znatiželje. Da vidiš kakvog je okusa. Možda je i dobro.

Zašto nebi mogao i pojebati neku, koja ti se baš ne sviđa iz čiste znatiželje da vidiš kako je s njom. Možda je i dobra.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:28   #179
I stalno govorite o tim kriterijima i ukusu. Ma koji kriteriji pa to je samo seks. Razonoda i zabava.

Puno je bitnije imati visoke kriterije u prehrani. Jer jelo unosiš u sebe, probavljuješ, u konačnici sve što pojedeš reflektira se na tvom tijelu na ovaj ili onaj način.

U seksu me unosiš ništa u sebe osim eventualno tih nekoliko centimetra kurca u pičku, šupak ili usta ali taj kurac uvjek izađe van. Nikad ne ostane unutra i ne ostavlja nikakve tragove.

Osim trudnoće. Ali za to postoji kontracepcija.

O bolestima ne govorim jer sam više puta naglasio pojmove "zdrav muškarac" i "zdrava žena"
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:29   #180
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Zašto nebi mogao i neku ženu koja bi te ljubazno zamolila isto tako pojebati iz čiste pristojnosti.

A također sigurno si jeo i neka jela koja ti nisu baš bila fina ali si ih išao probati iz znatiželje. Da vidiš kakvog je okusa. Možda je i dobro.

Zašto nebi mogao i pojebati neku, koja ti se baš ne sviđa iz čiste znatiželje da vidiš kako je s njom. Možda je i dobra.

Eno sve mole za sex i onda nekog poševiš iz pristojnosti.
Najbolje su mi ove fore oko jela i kad netko uspoređuje sex sa hranom.
Sex sa Štefom je odojak sa krumpirom,sa Mirkom juhica,a Branko...On je pizza.
Tolko mi je ovo smiješno,ali neću stavljat previše smajlića.

Samo ću vam reć da pojma o ljubavi nemate (koji imaju ovakvo mišljenje) i da ne pričate o nečem kaj nemate pojma.
Nisu svi ljudi isti.I to kaj je vama u mozgu,nije svima.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger