Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 10:24   #61
Galadriel baš mi je žao da ti se posušio, ja sam stvarno prezadovoljna (ne znači da ću biti opet kad ponovim kupnju)
ono što mi se čini za tattoo (i slične njemu, s tako tankim vrhom i tipa flomastera) je da je za početnike stvarno jednostavno rukovati.
ne smatram se ni najmanje ekspertom za tuš, čak prije tattoo linera sam ga puuuuuno rjeđe stavljala, sad ga baš često na očima nosim.
prije sam koristila essence s kistićem, loreal u teglici pa isto kistićem stavljala...ovo mi je daleko jednostavnije i što je bitnije, super se briše ako fulam. ne mrlja se okolo
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:27   #62
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ovo nije loša ideja.Ima samo jedan NYX ili?
Meni je super, a ocito dupe za Tattoo, NYX Epic Ink eyeliner (to mi je najdrazi eyeliner vec neko vrijeme, a nisam ni znala da je kao dupe za Tattoo). Cak mi je bolji.
Ovdje (ovaj lijevi je tattoo, desni epic ink) je slika dok sam se probala odluciti da kupim ili ne Tattoo, na kraju mi se NYX pokazao bolji nakon cijelog dana (12h na ruci) pa eto. I da, ful su slicni bojom i nanosenje i cetkica, sve.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:43   #63
@mali_cox isitina, ja ga isto stavljam cesce jer mi se cini da ide lakse (iako naravno nikada oba oka nisu ista hehe)

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ovo nije loša ideja.Ima samo jedan NYX ili?
Evo Quistis me pretekla

Bas sam na youtube-u gledala malo usporedbe...zakljucak je da je nxy inteznivniji ali kat von d ima tanji vrh pa je malo lakse raditi s njim (nije neka velika razlika, ali bas taj tanji vrh kod njega mi je super).

Sto se tice trajnosti bi trebali biti slicni, a cjenovno je nyx duplo jeftiniji.

Ja cu sigurno kupiti nyx kada se jednom pomirim da mi se ovaj posusio..jos uvijek se nadam da samo krivo koristim ili ga ne protresem dovoljno

P.S. Da li netko ima provjerene upute kako da probam oziviti posuseni liner? Gledala sam neke upute da se otvori pa namoci u vodu dio sa tintom ali me strah da ga ne unistim
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:20   #64
Galadriel, ja sam isto htjela kupiti taj liner, ali sam odustala jer sam u par navrata čitala da se ljudima posušio nakon kratkog vremena, dok ga neki koriste stalno i nemaju problema s proizvodom. Ne znam je li možda do ambalaže pa od stajanja na polici, ali to se ne bi smjelo dešavati. Ja bih se javila KvD i tražila povrat novca (iako proizvod nije kupljen od njih direktno, ali očito ima manu kad se to dešava ljudima).
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:22   #65
Kat Von D

Meni su se redovno sušili lineri u tom formatu pa sam na kraju i odustala od linera u olovci i koristim samo gel ili klasičan jer znam da me neće prevarit. Stoga me ni ovaj ne tangira pretjerano, a 20€ joj ne dam za proizvod sa greškom.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:13   #66
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Galadriel, ja sam isto htjela kupiti taj liner, ali sam odustala jer sam u par navrata čitala da se ljudima posušio nakon kratkog vremena, dok ga neki koriste stalno i nemaju problema s proizvodom. Ne znam je li možda do ambalaže pa od stajanja na polici, ali to se ne bi smjelo dešavati. Ja bih se javila KvD i tražila povrat novca (iako proizvod nije kupljen od njih direktno, ali očito ima manu kad se to dešava ljudima).
ovo za skladištenje je i meni palo na pamet. meni stoji na stolu, u posudici s olovkama nekim, nije čak ni na mračnom, normalna sobna temperatura.
stvarno šteta jer eto, ja bih ga preporučila svima apsolutno kao baš baš dobar liner.
sljedeći imam ovaj gore, nisam još otvorila, čekam da se tattoo posuši, greškom kupljen, htjela sam opet tattoo
nadam se da će biti bar upola kao tattoo
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:51   #67
ja sam već dosadna, ali tko želi superprecizan liner koji trajeeee - physicians formula. kat nisam probala, ali teško mogu povjerovati da može biti toliko precizniji. (ma, imalo, ustvari...)
evo usporedbe: https://i.pinimg.com/736x/e0/f4/13/e...p-swatches.jpg
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:45   #68
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Stavim u petak, na putu sam do tad, a nisam sve nosila. Ali oba su mi
Evo slika, swatchevi1 i swatchevi II Lolite. Lijeva/donja je Lolita, desna/gornja je Lolita II (ova zemljanija).

edit. vjerojatno sam najgori swatcher ikad, uglavnom kad se posuse, kojih 20ak sekundi kasnije, budu mat.

Zadnje uređivanje Quistis : 17.11.2017. at 16:03.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:56   #69
Uzivo izgledaju dosta drugacije nego na tvojim swatchevima. Meni je Lolita kaor tamnija boja mesa a II mi vuce dosta na svjetlije i ciglasto. A mozda je to i do nijanse usana onoga tko ih nosi.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:54   #70
malo Kat Von D Artistry

https://www.youtube.com/watch?v=XXi2CRh6Ky8


izgleda baš kul, dalo bi se na nekakav koncert
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:02   #71
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja sam već dosadna, ali tko želi superprecizan liner koji trajeeee - physicians formula. kat nisam probala, ali teško mogu povjerovati da može biti toliko precizniji. (ma, imalo, ustvari...)
evo usporedbe: https://i.pinimg.com/736x/e0/f4/13/e...p-swatches.jpg
Neka si ti dosadna, ja sam ga zato i naručila čekam iherb pa javim
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:05   #72
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Neka si ti dosadna, ja sam ga zato i naručila čekam iherb pa javim
Ovaj?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:42   #73
Galadriel, upravo taj

EDIT: nadam se da neće biti watery. Ja ne vjerujem dok ne vidim da postoji flomić koji pušta pigmentiranu finu crnu boju. Sve i jedan koji sam probala je bio kao vodena bojica.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:15   #74
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Evo slika, swatchevi1 i swatchevi II Lolite. Lijeva/donja je Lolita, desna/gornja je Lolita II (ova zemljanija).

edit. vjerojatno sam najgori swatcher ikad, uglavnom kad se posuse, kojih 20ak sekundi kasnije, budu mat.

Hvala na swatchevima
Lolita je divna Ljepša mi je od Lolite II, ali su obje divne
BellaMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 06:04   #75
Cure, htjela bih si naruciti studded kiss ruz. Od kuda? S koje stranice, a da dostavljaju u hr i da nije ogroman shipping?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:38   #76
Kat Von D

Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Cure, htjela bih si naruciti studded kiss ruz. Od kuda? S koje stranice, a da dostavljaju u hr i da nije ogroman shipping?


http://houseofbeauty.co.uk/search?q=...atures-search=

Angelsss ih preporučila, nisam naručivala.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:32   #77
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
http://houseofbeauty.co.uk/search?q=...atures-search=

Angelsss ih preporučila, nisam naručivala.

S jos jednom forumasicom sam narucivala i sve je proslo u najboljem redu. To je bilo samo jednom, tako da nemam bas previse iskustva.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 02:30   #78
Ta stranica ima stvarno ogromne cijene. Ako uzimaš više stvari, više se isplati naručiti iz češke Sephore, čak i uz njihov ogroman shipping.
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 12:40   #79
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Ta stranica ima stvarno ogromne cijene. Ako uzimaš više stvari, više se isplati naručiti iz češke Sephore, čak i uz njihov ogroman shipping.
Koliki shipping imaju Cesi, isto 30€ kao Fr?

A sto se cijena tice, nisam usporedjivala jer tada nije bilo u Eu Sephorama KVD, samo u Fr. Italija, Srbija i Ceska su kasnije dobile. Ono sto znam je da sam gledala Clinique aae rich kremu tamo i bila je oko 250kn a kod nas je preko 400.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 14:35   #80
Ja sam jako zainteresirana za njene tekuće ruževe. Uzela bih lolitu, bow n arrow i sanctuary.

Sta se tiče tattoo linera, ja imam od artdecoa liner koji je dupe tom njezinom navodno (iako nije ni on tako jeftin oko 140kn), ali je vrh. Imam back up za njega.

Zna li neko dali u Njemačkoj se može nac KVD negdje?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.