Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 19:48   #1
Povučena sam i ne znam koketirati

Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Paige the cool is offline  
Old 15.11.2017., 19:56   #2
kako znas unaprijed tko je kvalitetan, a tko ne?
ZgSash is offline  
Old 15.11.2017., 20:04   #3
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?

Odgovor na prvo pitanje bi bio ne, uvijek postoji ona jedna skupina ljudi kojimaje baš to napeto. Koliko su oni netko s kime bi se ti vidjela u vezi je drugi par opanaka.
A na drugo uvjetno ne. Uvjetno zbog toga što doista postoje budale na ovom svijetu u usporedbi s kojima je možda ipak bolje nemati nikoga.
Ali ako zanemarimo njih svijet je prepun ljudi koji možda neće biti the one i nećeš s njima odjahati u suton i živjeti sretno do kraja života no definitivno bi ti bilo vrijedna iskustva zbog i po kojima bi jednoga dana znala prepoznati i cijeniti ono pravo.
Ovako govoriš o kvaliteti bez da zapravo imaš kriterij po kojem bi sortirala.

E sad, kako da postaneš koketna ne znam, čisto sumnjam da se to da naučiti, pogotovo ne čitanjem foruma. Po meni bi bilo dovoljno da se ponašaš otvoreno i dostupno, nešto što sada očito ne radiš onače bi u trideset godina netko već uletio u priču.
lurker312 is offline  
Old 15.11.2017., 20:08   #4
Imas preko 30 i nevina si? Mislim da nas zezas.
BrianS is offline  
Old 15.11.2017., 20:35   #5
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Imas preko 30 i nevina si? Mislim da nas zezas.
nemora bit, imam ja frendicu 30+ koja ga nikad nije dobila pod rep a inace je sasvim simpa, neznam kaj ne štima u toj prici

btw, nemoj se ni trudit bit koketna ako ti to nije prirodno jer nekima muskarcima je to odbojno...samo lagano i opušteno
__________________
slike golih forumaša
Kobayashi is offline  
Old 15.11.2017., 20:42   #6
Nije to nesto sto se da naučiti. Kao sto je gore napisano, treba biti otvoren, a istovremeno samozatajan. Razgovor pratis jednako kao i govor tijela. Jako brzo se vidi kliknes li s nekim ili ne,te ima li smisla voditi taj razgovor.

Po meni je bolje da ne forsiras. Samo budi svoja, budi pristupačna i da se s tobom može pitko pričati, a ne da se vade rečenice sa nekakvim pitanjima cisto da razgovor tece. Puno je to bitnije od samog flertanja. Kad tad ce doci onda neka zanimljiva osoba s kojom ces to moci, sa lakocom koju nisi ni znala da imas. Dosta slusaj, ali i pricaj prateci temu...

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Old 15.11.2017., 20:51   #7
Mislim da joj "samo budi svoja" ne funkcionira ekipa, sorry

Mora barem malo izici iz komfort zone. Tko zna.. mozda joj se svidi.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 15.11.2017., 21:04   #8
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Kak se zove onaj kršćanski dating portal, Katsus? Mislim da si idealni kandidat za to.
Pistol is offline  
Old 15.11.2017., 21:06   #9
ima ih dosta koje su nevine s 30 godina
Ja sam izgubio nevinost poslije 30-e
Svjetlosni is offline  
Old 15.11.2017., 21:10   #10
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Kak se zove onaj kršćanski dating portal, Katsus? Mislim da si idealni kandidat za to.
https://www.pravispoj.net
smoothjazz is offline  
Old 15.11.2017., 21:13   #11
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Dobra stvar. Ovdje budem zenu trazio nekad.
BrianS is offline  
Old 15.11.2017., 21:13   #12
Bolje da si takva, nego se o tebi priča da si drolja, možda ti se sad tako ne čini, ali naći češ mnogo kvalitetnijeg momka nego ove koje šire noge nakon dva pića.
mark 88 is offline  
Old 15.11.2017., 21:15   #13
A nije ti palo na pamet da se krećeš u "površnom" društvu.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 15.11.2017., 21:36   #14
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Isuse!

Duš'ce draga na najboljem si putu da usidjela dijeva postaneš

Jebiga, neke moraju i usidjele dijeve biti.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Old 15.11.2017., 22:09   #15
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških?
nije neprivlačno ako neznaš koketirati, neprivlačno je ako se držiš ko da si nezainteresirana za išta. Osobno mislim da nema žene kojoj nitko neće uletiti ako ona drži do sebe a držanje do sebe je da budeš ženstvena.
Da li se šminkaš? Da li se oblačiš u usko? Da li ističeš ženske atribute? Da li si uredna? Ako je sve da, onda lažeš da ti nitko ne uleće jer većini muških je dovoljno da se žena samo našminka i već time pokazuje da se osjeća spremnom da joj netko komplimentira a pošto si žensko sve što trebaš kad ti netko daje komplimente je pogledati osobu u oči, nasmiješiti se od uha do uha i reći do srca "hvala!" te zadržati pogled pogled na očima i taj je tvoj garant.
__________________
Apokalipsa je oduvijek bila nad nama i oduvijek je postojala mogućnost da budućnost postane grozna, ali hej, uspjeli smo mnogo puta u prošlosti nadići svakakve prepreke i ne postoji razlog zbog kojeg to nebi mogli i sada
maleesh is offline  
Old 15.11.2017., 22:24   #16
Quote:
maleesh kaže: Pogledaj post
nije neprivlačno ako neznaš koketirati, neprivlačno je ako se držiš ko da si nezainteresirana za išta. Osobno mislim da nema žene kojoj nitko neće uletiti ako ona drži do sebe a držanje do sebe je da budeš ženstvena.
Da li se šminkaš? Da li se oblačiš u usko? Da li ističeš ženske atribute? Da li si uredna? Ako je sve da, onda lažeš da ti nitko ne uleće jer većini muških je dovoljno da se žena samo našminka i već time pokazuje da se osjeća spremnom da joj netko komplimentira a pošto si žensko sve što trebaš kad ti netko daje komplimente je pogledati osobu u oči, nasmiješiti se od uha do uha i reći do srca "hvala!" te zadržati pogled pogled na očima i taj je tvoj garant.
Ja ulećem samo nenašminkanim nekoketušama s nepočupanim obrvama.
smoothjazz is offline  
Old 15.11.2017., 22:29   #17
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Jel ti imaš problema sa opijatima bilo koje vrste?
Joshua is offline  
Old 15.11.2017., 22:32   #18
izasno je čudno da je netko u tvojim godinama toliko neiskusan , ali to ne mora nužno biti turn off
Meni osobno bi bio - zaključila bih da sa tobom nešto nije u redu ako nisi ostvarila nikavu dublju emotivnu vezu niti intimnu do tridesete godine ,osim one roditeljske.

Ali to sam ja , valjda sam površna
lara79 is offline  
Old 15.11.2017., 22:42   #19
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
izasno je čudno da je netko u tvojim godinama toliko neiskusan , ali to ne mora nužno biti turn off
Meni osobno bi bio - zaključila bih da sa tobom nešto nije u redu ako nisi ostvarila nikavu dublju emotivnu vezu niti intimnu do tridesete godine ,osim one roditeljske.

Ali to sam ja , valjda sam površna
Meni ovo tvoje ne djeluje toliko površno, koliko ograničeno - kao svi moramo bit isti i ako se netko ne uklapa u društveno nametnute okvire, onda mora da nešto nije u redu s njim.
Alienica is offline  
Old 15.11.2017., 23:14   #20
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
izasno je čudno da je netko u tvojim godinama toliko neiskusan , ali to ne mora nužno biti turn off
Meni osobno bi bio - zaključila bih da sa tobom nešto nije u redu ako nisi ostvarila nikavu dublju emotivnu vezu niti intimnu do tridesete godine ,osim one roditeljske.

Ali to sam ja , valjda sam površna
ogranicena si
koji ti kurac znas sta je nju sprijecilo da ostvari dublju emotivnu vezu do 30?
kad te moram ružiti na trolovskoj temi...

za slucaj da nisi trol, autorice, malo se vise kihoći, trepći okicama, ne budi preozbiljna, uputi koji kratki dodir.
razmisli o tome zasto nisi imala frajera, a kad otkrijes razlog, razmisli i o tome da pocnes govoriti istinu o tome. to ce otkriti jedan novi dio tvoga karaktera.
btw, ima muskaraca koji cijene zensku nevinost
PussyLicker is offline  
Received Infraction
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger