Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 00:52   #13601
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Zatrazis reset telefonske linije, i popravi se brzina. Tako ja radim zadnjih 5-6 godina. Nekad se zna desiti po par puta tjedno, a eto do prije koji dan nisam imao 4-5 mjeseci problema.
Jel ti palo mozda na pamet prijaviti kvar umjesto da zoves par puta tjedno za reset linije
kurijoza is offline  
Old 05.11.2017., 02:26   #13602
Quote:
kurijoza kaže: Pogledaj post
Jel ti palo mozda na pamet prijaviti kvar umjesto da zoves par puta tjedno za reset linije
Ma naravno da je. Prijavljivali su i oni ponekad, pa promjene ruter/smanje brzinu i to je to s njihove strane, no ja radje zovem dva puta tjedno, nego da budem tjedan dana bez interneta dok dođu i kažu da je sve uredu s njihove strane.
mezzzzzo is offline  
Old 07.11.2017., 04:24   #13603
Imao sam nekakve problemčiće sa linijom zadnjih par dana, stalno je pucao net i smrzavao se TV program. Prijavio kvar jučer oko podne ili malo kasnie i kao postoji rok od 48 h da se otkloni kvar. Doslovce u 6 navečer zvoni serviser, lokalni čovjek kojeg znam iz grada, i riješio problem. Nekaj je vani i na centrali i parici kopao. Usput mi je prikopčao novi TV receiver i mogu reći da je sučelje za kanale i ostalo drugačije, djeluje modernije od starog i to poprilično, ali iz moje perspektive, još uvijek inferiornije u odnosu na H1 na kojem sam bio prije. No, TV kanali mi se čine da su u boljoj kvaliteti, skoro pa HD. Dakle, to bi trebalo biti najznačajnije poboljšanje u odnosu na stari receiver i staru MAX TV platformu. još pozitivnih pomaka koje sam uočio je da recimo se vidi potenciometar glasnoće kad se pojačava i smanjuje, i neke druge sitnice koje toliko ne siluju vizualno.<

E da, nakon popravka veze, brzina je ostala ista, 30/5, točnije 31,43/5,83 po zadnjem speedtest mjerenju. Ping je 17.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 15.11.2017., 22:29   #13604
ovo nije tema gdje se raspravlja o pravnim stvarima (za to postoji PDF pravo). svi off topic postovi nadalje će biti uklonjeni i po potrebi sankcionirani.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 16.11.2017., 09:00   #13605
Ovako na kompjuteru mi je normalna brzina 7.5 download speed 0.7 upload i ping 25. Na mobitelu kad se spojim preko wifi sve isto, ali je ping 125, ima ko ideje kako da rješim to?
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 16.11.2017., 09:19   #13606
Koji mob
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 16.11.2017., 10:38   #13607
Huawei p10
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 17.11.2017., 21:55   #13608
Moze pomoc?
U nedoumici sam
Sada sam na b netu vec zadnji par god i imam onan 3D paket i oko 330kn me izadje mjesecno,e sad nudi mi t com isto to za 230kn mj i 400kn kao da ce mi uplatit na karticu ako mi dodju penali od b neta.ugovor sa b netom istice pocetkom 2.mj 2018,oni me uvjeravaju da penala ni nece biti jer kao dok se popise ugovor pa u roku 4tj tek dodju to montirat i puste signal to bi tada vec bio skoro pa kraj 12.mj i da za taj mjesec razlike ne bi nis platila
Zna tko sta o tome? I da ne budem imala probleme i poslije od b neta i t coma skupa dobivala racune
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 17.11.2017., 23:46   #13609
Najvjerovatnije ces dobivat razlicite racune. Pitaj ih eksplicitno jel ti ostaje isti broj.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Old 18.11.2017., 01:18   #13610
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Moze pomoc?
U nedoumici sam
Sada sam na b netu vec zadnji par god i imam onan 3D paket i oko 330kn me izadje mjesecno,e sad nudi mi t com isto to za 230kn mj i 400kn kao da ce mi uplatit na karticu ako mi dodju penali od b neta.ugovor sa b netom istice pocetkom 2.mj 2018,oni me uvjeravaju da penala ni nece biti jer kao dok se popise ugovor pa u roku 4tj tek dodju to montirat i puste signal to bi tada vec bio skoro pa kraj 12.mj i da za taj mjesec razlike ne bi nis platila
Zna tko sta o tome? I da ne budem imala probleme i poslije od b neta i t coma skupa dobivala racune
moguce je da ces dobiti neke sitne penale za tih mjesec dana,ali buduci da ces ovdje dobit jeftniju i kvalitetniju uslugu misli da ti se isplati.Broj ti ostaje isti samo im to moras naglasiti da ne zelis novu uslugu nego NP(number portabile),da ti ne bi jos spojili novi broj.Opremu kod starog operatera moras vratiti,to ti oni dodju po to,novi operater posalje svog tehnicara da spoji i to je to,izi bizi :P
SchnitzelPluto is offline  
Old 18.11.2017., 08:57   #13611
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Moze pomoc?
U nedoumici sam
Sada sam na b netu vec zadnji par god i imam onan 3D paket i oko 330kn me izadje mjesecno,e sad nudi mi t com isto to za 230kn mj i 400kn kao da ce mi uplatit na karticu ako mi dodju penali od b neta.ugovor sa b netom istice pocetkom 2.mj 2018,oni me uvjeravaju da penala ni nece biti jer kao dok se popise ugovor pa u roku 4tj tek dodju to montirat i puste signal to bi tada vec bio skoro pa kraj 12.mj i da za taj mjesec razlike ne bi nis platila
Zna tko sta o tome? I da ne budem imala probleme i poslije od b neta i t coma skupa dobivala racune
U Bnetu ti je 3d paket 199 kuna na 24 mjeseca.

http://www.bnet.hr/paketi/tv_internet_telefon#?of=tab1

nazovi ih i sigurno će ti dati po toj cijeni.
lutkar is offline  
Old 18.11.2017., 12:02   #13612
Ako volis sport kod ht-a mozes za 9 kn ugovoriti sportski paket sa onom promo ponudom koju su ti dali.Samo trebas se malo cjenkati.
Ako si zadovoljan bnetom onda ostani tamo.
Ja bi najradje iskon jer oni jedini imaju h2 kanal a i dobru ponudu kanala uz dobru cjenu.Sport me ionako ne interesira.Steta sto nema neki wrestling channel u Hr kao WWF ili Tna ili fight network koji daje i wrestling,to bi vec gledao iz zabave
Xxmen is offline  
Old 18.11.2017., 21:58   #13613
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Najvjerovatnije ces dobivat razlicite racune. Pitaj ih eksplicitno jel ti ostaje isti broj.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
pitala to rekli da ce mi jedan dolazit

Quote:
SchnitzelPluto kaže: Pogledaj post
moguce je da ces dobiti neke sitne penale za tih mjesec dana,ali buduci da ces ovdje dobit jeftniju i kvalitetniju uslugu misli da ti se isplati.Broj ti ostaje isti samo im to moras naglasiti da ne zelis novu uslugu nego NP(number portabile),da ti ne bi jos spojili novi broj.Opremu kod starog operatera moras vratiti,to ti oni dodju po to,novi operater posalje svog tehnicara da spoji i to je to,izi bizi :P
broj bi ostao isti,bar mi tako rekli

Quote:
lutkar kaže: Pogledaj post
U Bnetu ti je 3d paket 199 kuna na 24 mjeseca.

http://www.bnet.hr/paketi/tv_internet_telefon#?of=tab1

nazovi ih i sigurno će ti dati po toj cijeni.
ali dok jos prosireni program uzmem,to uzimam malom radi nekih djecjih prog. To je jos oko 40kn vise to i sad placam,a i iskreno nisam zadovoljna njihovom uslugom bas ,net stalno prekida i usporeno je

Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Ako volis sport kod ht-a mozes za 9 kn ugovoriti sportski paket sa onom promo ponudom koju su ti dali.Samo trebas se malo cjenkati.
Ako si zadovoljan bnetom onda ostani tamo.
Ja bi najradje iskon jer oni jedini imaju h2 kanal a i dobru ponudu kanala uz dobru cjenu.Sport me ionako ne interesira.Steta sto nema neki wrestling channel u Hr kao WWF ili Tna ili fight network koji daje i wrestling,to bi vec gledao iz zabave
ni mene sport ne zanima
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 19.11.2017., 00:57   #13614
@00000- imas i ovo kod ht-a ako su ti ponudili promo akciju:

HBO paket 29,50 kn mj

Prošireni paket 5,00 kn mj

Pickbox mjesečne naknade 4,00 kn

Ili se raspitaj kod Iskona,meni osobno iskon ima najbolju ponudu kanala.
Sve programe za djecu koje postoje ima i ht i iskon..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Old 19.11.2017., 16:40   #13615
Poštovanje!

Uskoro mi ističe ugovor s Tcom-om pa bih vas zamolio za savjet. Trenutno imam max3 paket koji uključuje internet, osnovne maxtv programe i neograničeno telefoniranje unutar tcom mreže. To plaćam 319 kn. Zainteresiran sam za njihov sportski paket pa me zanima može li to ići jeftinije od trenutne cifre koju plaćam?
Čuo sam da se s njihovim prodajnim predstavnicima može "cjenkati" ali sada na njihovim stranicama vidim da ne nude uslugu prodajnog prestavnika u mom gradu.

Ima li tko nekakav savjet kako da malo spustim cijenu odnosno da dobijem taj sportski paket jefitinije od 89 kn koliko košta u redovnoj prodaji? Znači uzeo bih taj max3 paket + sportske programe ali mi je puno dati 400+ kn za to. Također sam njihov dugogodišnji korisnik pa ne znam ima li i to kakvu "težinu"?

Unaprijed hvala na savjetima!
amat45 is offline  
Old 19.11.2017., 17:32   #13616
Quote:
amat45 kaže: Pogledaj post
Poštovanje!

Uskoro mi ističe ugovor s Tcom-om pa bih vas zamolio za savjet. Trenutno imam max3 paket koji uključuje internet, osnovne maxtv programe i neograničeno telefoniranje unutar tcom mreže. To plaćam 319 kn. Zainteresiran sam za njihov sportski paket pa me zanima može li to ići jeftinije od trenutne cifre koju plaćam?
Čuo sam da se s njihovim prodajnim predstavnicima može "cjenkati" ali sada na njihovim stranicama vidim da ne nude uslugu prodajnog prestavnika u mom gradu.

Ima li tko nekakav savjet kako da malo spustim cijenu odnosno da dobijem taj sportski paket jefitinije od 89 kn koliko košta u redovnoj prodaji? Znači uzeo bih taj max3 paket + sportske programe ali mi je puno dati 400+ kn za to. Također sam njihov dugogodišnji korisnik pa ne znam ima li i to kakvu "težinu"?

Unaprijed hvala na savjetima!
https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici.

Probaj na toj stranici ih kontaktirati pa vidjeti ako ti mogu dati promo ponudu.
Ako ti nedaju oni onda trebas nazvati ht i trazi sluzbu za savjetovanje/sluzba za zadrzavanje korisnika i reci im da razmisljas da se prebacis u vip jer ti je skupa usluga koju sada placas kod ht-a i da trazis povoljniju ponudu od ht-a..Napomeni da ce ti ubrzo isteknuti ugovor
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Old 20.11.2017., 14:42   #13617
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici.

Probaj na toj stranici ih kontaktirati pa vidjeti ako ti mogu dati promo ponudu.
Ako ti nedaju oni onda trebas nazvati ht i trazi sluzbu za savjetovanje/sluzba za zadrzavanje korisnika i reci im da razmisljas da se prebacis u vip jer ti je skupa usluga koju sada placas kod ht-a i da trazis povoljniju ponudu od ht-a..Napomeni da ce ti ubrzo isteknuti ugovor
Hvala na odgovoru, ali na toj stranici treba odabrati grad, a mog grada nema na popisu. Na popisu su Bjelovar, Osijek, Pula, Rijeka, Slav. Brod, Split, Šibenik, Varaždin, Vukovar, Zadar i Zagreb. Ima li možda nekog ovdje da nije iz tih gradova a da je uspio doći do prodajnog predstavnika?

To bi mi najviše odgovaralo jer drukčije je kad s njima razgovaraš u četiri oka nego kad ti studenti(ili tko već radi kod njih) na telefonima nude brda i doline, a na kraju ugovor nema veze s tim...
amat45 is offline  
Old 20.11.2017., 14:58   #13618
Istina da , meni npr ovi sta su bili kod mene neki dan rekli jedno na tel.drugo a jutros u tcom bila trece svaki svoje prica i naravno razlicite cijene cula,katastrofa!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 20.11.2017., 20:47   #13619
Postavili su mi jučer novi priključak i dali mi ruter Thompson TG782i koji izgleda kao stari radiokazetofon . Izgleda da T-com debelo zaostaje za konkurencijom.
sandymandy is offline  
Old 20.11.2017., 20:50   #13620
Ti probaj dobiti prodajnog predstavnika neka ti se jave.
Stavi najblizi grad koji ti je pod tim opcijama,pod napomenom napisi da si iz grada iz kuda si i koje usluge trazis i da te nazovu na broj mobitela.
Probaj na taj nacin..
Kao sto sam rekao prodajni predstavnici i sluzba za savjetovanje ima najbolje ponude,samo je komplicirano doci do njih
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.