Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 21:53   #61
Konačno je netko skužio i napisao kako smrdi novi lenor!!!
Meni par ljudi kaze da ne kuze razliku,a miris katastrofa!
jasmine

Ja sam pala u depresiju kad sam pomirisala nove lenore(jer već godinama koristim žuti lenor),onda sam otkrila da muller nije promijenio sranje od pakiranja koje su napravili samo za istočno tržište!

bila sam toliko očajna da sam im čak i mail poslala.. (dok nisam našla u cc1,taj dan sam slavila!)
mrcika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 23:22   #62
darujem

Ljudi,

dobila sam od Konzuma bonove, pa pošto meni ne treba ako netko želi ja mu "daruem" kupon za kupnju

Deterđent Persil gold plus - Nature fresh

kojim ostvarujete uz kupnju jednoga, drugi besplatno pri kupnji iste. Javite se na pp i dam vam kupon!

Imam iha dva

isto tako za Ariel color gel deterđent 1,5 l
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 23:32   #63
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
ou,đizs. mrzim te istočno/zapadno tržište spike. kod nas ništ nije ko kod njih tamo. pari da smo u ruandi.
baš tako, nijedan nam kurac ne valja u nas.

meni je za bilu robu zakon ariel pa i persil, za škuru tekući dreft (super miriše), a za muževe kombinezone (automehaničar) dok sam ih doma prala (sad imaju firmu koja im ih pere i pegla(!!!))ariel + vanish i bili su ko novi
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 00:01   #64
Sad koristim Rex, ali mi ostavlja bijele tragove na robi isto kao i Dash. Za šareno koristim Woollite (ili kako se već zove).
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 10:39   #65
Quote:
lucas07 kaže: Pogledaj post
..., ali mi ostavlja bijele tragove na robi isto kao i ..
Vjerojatno stavljaš previše praška. Meni se to događa kad ga stavim više nego što treba.



Što se tiče kvalitete, manje-više, svi su mi isti. Radije kupujem domaće proizvođače i svi peru sasvim ok.

Što se fleka tiče, po mom iskustvu fleka ide dole ili odmah ili nikad.
Kad ju skidam odmah, ide s bilo kojim sredstvom, ako je stara, neće ići ni s jednim.
Ako pak nisam sigurna da će otići radije odmah nosim na kemijsko jer poslije pranja ni kemijsko ne pomaže.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 10:50   #66
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
jednostavno je drugačiji i po pakiranju i po učinku.
a slovenci,hm pa oni su u EU pa imaju i druge standarde ali nije to glavni razlog,i prije su slovenci imali veči i bolji i kudikamo kvalitetniji izbor nego mi,zašto nemam pojma a niti se opterećujem s tim.
Slovenci imaju iste deterdžente ko mi. Još uvijek ih izgleda trpaju u istočno tržište. Ja sam tamo kupila Ariel, proizveden je u Češkoj, kao i hrvatski Ariel.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:57   #67
Dash smo davno kupovali u trstu, al onda je mama prala pa neznam kakav je. od nasih mi je najbolji faks, ali najvise koristim Denk Mit iz Dm-a. Imaju mala pakiranja, nisu losi i ono sta sam sigurna je da nisu iz Poljske i sl. kao ovi ostali poput Ariela, persila.... Koja je uopce cijena Dashu? bas me zanima, mozda mi muz donese koji put iz Italije....kao klinki bio mi je fora zbog poklona koje su stavljali unutra.

Dali ste mozda otkrile s cime oprati mrlje na sintetiki, klinci uzasno zaprljaju te trenirke da nema sanse oprat
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:00   #68
ariel
__________________
I BELIEVE IN FAIRIES!!!
I DO!
I DO!
cutie1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 20:33   #69
mi koji god da kupimo, roba izlazi čista iz mašine, bijelo ostaje bijelo i na 90 i na 60 i na 40 i na 30 i kad stavim samo na program na ispiranje i tri kapi deterdženta,
šareno peremo deterdžentima za šareno raznih proizvođača, boje se drže, boje se ne miješaju.


idem svijeću zapalit, nisam znala da je to tako teško postići.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 02:01   #70
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Dash it is
Ali iz Trsta
Dash je majka! I da.. iz Italije obavezno. Dokazano je da mi dobivamo lošije praškove nego europsko tržište. Odavno to govorim svima i svi me blijedo gledaju. Ha!
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:35   #71
dakle

PONAVLJAM

od Todorica sam doila kupone ono "imate plus karticu?". Vec znate babe tam.

Kako meni ne treba - DARUJEm - onoj koja oce...kupon za:

Ariel color gel deterđent - 50% popusta pri kupnji


i

Deterđent Persil gold plus - ako kupite jedan, drugi je besplatno

eto..ko oce...posaljite PP
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 07:31   #72
Molim Vas preporuke za prašak (bilo tekući ili prašak) s kojim bih mogla oprati mrlje od motornog ulja, muž automehaničar i svaki tjedan me čeka masna hrpa radnih odijela, nikada ne odu svi flekovi, ali opet nije do toga, tražim nešto učinkovito.

Hvala unaprijed!
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 16:52   #73
ja koristim tekući dash + lenor omekšivać. sasvim sam zadovoljna. obavezno calgonit da sačuvam perilicu od kamenca. a nekad u bijelo rublje hitim i vanish.
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 20:08   #74
ja sam sad kupila lel iz lidla pa ću vidjet kakav je...
dosad smo stalno koristili ariel,po mogućnosti onaj s mirisom lenora tak da je uz omekšivač roba bila wonderful ali kriza je pa smo kupili neki rialov i mogu vam reći da je sasvim ok..nije ko ariel samo za strojno već i za ručno pranje i ima sasvim ok miris pogodovo uz plavi coccolino
mmaarrttiinnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 12:08   #75
Quote:
mmaarrttiinnaa kaže: Pogledaj post
ja sam sad kupila lel iz lidla pa ću vidjet kakav je...
dosad smo stalno koristili ariel,po mogućnosti onaj s mirisom lenora tak da je uz omekšivač roba bila wonderful ali kriza je pa smo kupili neki rialov i mogu vam reći da je sasvim ok..nije ko ariel samo za strojno već i za ručno pranje i ima sasvim ok miris pogodovo uz plavi coccolino
Već tri mjeseca koristim taj LEL iz Lidla, kao i MAXI TRAX (tako nešto), ali samo za bijeli veš.
Prvih mjesec dana nisam vidjela nikakvu razliku, no sad već, nakon dužeg vremena primjećujem da nema one bjeline kao inače kad sam koristila Persil.
Imam slijedeću strategiju: svaki drugi mjesec kupit ću Persil, a između Lel.
Inače Lel mi miriši savršeno, sve mi žao stavljati omekšivač...
Za šareno tekući Rex
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 11:49   #76
Šareno rublje isključivo Tide (zato što se jedini potpuno otopi i na 30, ne ostavlja nikakve bijele tragove na odjeći) a bijelo Ariel. Nježniju odjeću tekućim Dreftom.

Lel mi nije dobro prao, probala odmah kad se otvorio Lidl. Promašaj godine
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 18:48   #77
Najbolji prašak na svijetu, cijela kuća miriše od njega, Bold [IMG][/IMG] i omekšivač od ruže i bagrema, predivno [IMG][/IMG]
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 23:13   #78
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Najbolji prašak na svijetu, cijela kuća miriše od njega, Bold [IMG][/IMG] i omekšivač od ruže i bagrema, predivno [IMG][/IMG]

di ima taj omekšivač i prašak za kupiti? i koliko koštaju?

imam još jedan problem...stavim omekšivača jedan čep u mašinu (ima bubanj do 6kg),al ne miriši ko kod ostalih koliko ja primjećujem što napraviti da se omekšivač duže osjeti? koristim coccolino ili lenor.
mmaarrttiinnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 04:55   #79
Problem

Imam Candy perilicu staru oko dvi godine, i obicno koristim Ariel za bijelu robu, Perwool ili Woolite za sarenu, tekuće. Prije nesto vremena mi je perilica pocela uzasno smrdit, pogledala sam na internetu i kazu da je to cesta pojava sa novim perilicama, jer zbog ustede energije krace peru, pa slabije otapaju tekuce deterdzente, koji se onda taloze unutar masine i smrde. Zbog toga za nove perilice preporucuju "high efficiency" deterdzente koji se lakse otapaju. E sad, problem je u tome da ja nigdje jos kod nas nisam vidjela da se prodaju takvi deterdzenti - tribalo bi pisat HE na boci. Od marki sta sam nasla na netu samo se Tide prodaje kod nas, ali ne znam ima li ga u HE verziji (http://img.walgreens.com/dbimagecach..._450x450_a.jpg)... Zna li itko gdje bi se kod nas mogli naci? Stvarno, ponekad mi se cini ka da je Hrvatska na mjesecu, i ono malo sta ima za kupit kod nas obicno je ispod uobicajene kvalitete...
tannalein is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 10:14   #80
Koristila sam godinama Ariel i bila sam zadovoljna, ali ne onim za Hrvatsko tržište, uz onaj kupljen u njemačkoj nisam moral stavljati ni omekšivać koliko je bio dobar.

frendica je prije 3 godine otkrila konzumov prašak za bijeli veš - Standard 3 kg/ 20,00 kn , ma rekla sam uzet ću, ako ne valja bacit ću..
Prezadovoljna...bijelo, čisto i mirisno bolji od Tajda, Rexa, Ariela..a cjena?
dakle za bijelo preporučujem Standard,.
crno - Perwoll
šareno - Tide
__________________
Ako imaš dovoljno razloga zašto, naći češ načina kako!
bombonina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.