Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2009., 11:27   #21
Pitala sam za sovicu, operirana je i dobro je.
__________________
~albumi~
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 14:02   #22
Pa kad se već ja nisam javila, hvala ti kaj si se sama sjetila. Drago mi je da je sve u redu. mi smo imali opet jednog ranjenika koji nam je par dana zaokupljao pažnju i veselio nas. Ograda na daljinsko je ježeku malo stisnula nogicu pa je, eto, bio na rehabilitaciji kod nas.I on je već otišao svojim putem, micek mali slatki.

Inače tih zgoda sa ranjenim životinjama imamo pun kufer. jedamput smo uz cestu našli ranjenog jastreba, bez oka sa slomljenim krilom. Njega je muž uspio zaliječiti i tolko se oporavio da je odletio sam. Samo kaj smo ga našli u Mađarskoj pa smo ga šverali prek granice u poštanskom sandučiću
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:56   #23
Quote:
sandra i marko kaže: Pogledaj post
Pitala sam za sovicu, operirana je i dobro je.
:klap:
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 16:22   #24
Question Našao sam vjevericu / srndaća / krokodila... Što s njim sada?

Danas smo pronašli divlju mladu vjevericu...Veoma je mala..Pustili bi je u prirodu,ali nije sposobna sama se brinut za sebe..Pa nas zanima cime je hraniti.??Kako se brinuti o njoj dok ne ojaca..??
markova__mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 16:42   #25
Gdje ste ju našli i zašto ste ju uopće dirali?

Može kakva fotografija, da se vidi sa koliko malenom vjevericom imaš posla? Jel progledala makar?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 16:59   #26
Ako su ju uhvatili, znači da je VRLO mlada... Malo stariju vjevericu je apsolutno nemoguće uhvatiti rukama.

Ovako... najbolje bi bilo hraniti ju mlijekom za mačiće, može i kravlje mlijeko malo razrijeđeno. Mlijeko treba zagrijati na tjelesnu temperaturu prije nego im se da. Bebač također nikako ne smije biti pothlađen prije jela. Dakle, najbolje kupiti u ljekarni kapaljku, napuniti mlijekom, klinca neko vrijeme grijati u ruci i onda mu dati da jede. Treba paziti da mu glava ne stoji previše prema gore dok jede da se nebi zagušio. Hraniti treba svakih nekoliko sati.

Ja sma odhranio dvije male, pa ako bde kakvih pitanja... tu sam

PS. koja je vrsta vjeverice? Jel ima čuperke na ušima?
__________________
Zli zeleni kefir

Zadnje uređivanje Ego : 15.03.2010. at 17:05.
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:13   #27
Vjeverica očemo sliku
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:21   #28
Amo s vjevericom!
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 00:32   #29
divlja vjeverica? ajde...

moze fotka da vidimo ima li cuperke na usima?


vidte moju.. koja je vrsta, zna tko?

Zadnje uređivanje 18Delta : 18.03.2010. at 00:50.
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 15:59   #30
Izgleda prijeteće...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 16:26   #31
nisam imao oraščića pri ruci
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:24   #32
http://www.metacafe.com/watch/4312505/action_squirrel/

e fakat
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 03:21   #33


Evo jedne u kućnoj atmosferi...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 03:23   #34
Delta... tvoja je crvena vjeverica... Poveća je, dobro uhranjena. Ovo je negdje u ljeto slikano?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 11:16   #35
crvena? gledam po netu... crvena ima čuperke na ušima, moja ne.. jesam nesto propustio?
doduse izguglo sam nekoliko fotki crvenih vjeverica koje zaista nemaju cuperke... znas mozda latinsko ime vrste da se ne trosim na guglu?

uslikano 3.8.09.
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 19:27   #36
Quote:
18Delta kaže: Pogledaj post
crvena? gledam po netu... crvena ima čuperke na ušima, moja ne.. jesam nesto propustio?
doduse izguglo sam nekoliko fotki crvenih vjeverica koje zaista nemaju cuperke... znas mozda latinsko ime vrste da se ne trosim na guglu?

uslikano 3.8.09.
Čuperci su dio zimskog imiđa crvene vjeverice. Po ljeti im se stanji krzno i otpadnu ti čuperci.

Inaće, latinsko ime je Sciurus vulgaris.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 17:04   #37
Ja sam mali zeko

Ovaj mali lav je pronađen danas u vinogradu. Ne znam kolko bi mogao biti star al mislim da nije više od 2-3 tjedna. Bio je jako uplašen i mislili smo da ne bi sam preživio al sad kad je par sati kod nas sve si mislim da i bi. Kak je ratoboran mališa, napada ko pravi uz neki čudni zvuk. Ak se neko kuži u zečeke, jel on još siše ili već jede krutu hranu. Mislim da bi mu mrkva bila pretvrda. Kaj mislite? Evo slikica





nyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 19:30   #38
zašto o zašto ste ga dirali?!!?!? ojoooooj!!!!
ovako: iz iskustva ti mogu reći da će taj zec krepat. ja sam imao divljeg zeca. nije podnosio zatočeništvo i ubio se. ili je krepo sam od sebe. uglavnom - kaput. dead. gone. jednog jutra, ničim izazvan. do tog dana savršeno zdrav i živ zec. kad sam ga dobio bio je slične veličine kao ovaj. i nije bio ratoboran. što znači da bi tvoj mogao i prije anpasovat.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 19:33   #39
vrati ga u šumu među vukove gdje i pripada
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 19:40   #40
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
vrati ga u šumu među vukove gdje i pripada
i to odmah, na isto mjesto. ne čekati sutra jer bi ga do sutra stara zečica već mogla prekrižiti. ako već i sad nije zaboravila na nejga misleći da ga je nešt pojelo.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.