Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2011., 20:02   #781
Ja sam do sad probala jedino Subrinu charm za 20kn i meni prekriva sjedine savršeno. Kako raste kosa, točno se vidi rub do kud je farbano.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 20:05   #782
Dobro, a u koju točno nijansu se bojaš? Neku tamnu?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 20:15   #783
Je. Imam srednje smeđu inače, dosta sijedu (valjda genetski), farbala se do sad u mahagonij i smeđe-crvenu. Jel one bolej pokrivaju nego svijetle? Ne znam.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 20:23   #784
Pa da, meni se čini da je lako prekriti sijede tamnijom bojom, a da su svijetle nijanse problem.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 20:33   #785
eee drustvo, da li vi znate mozda kako dobiti ovu boju?? itko ?
nina_612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 20:54   #786
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Pa da, meni se čini da je lako prekriti sijede tamnijom bojom, a da su svijetle nijanse problem.
Oke. A kako bi bilo da se recimo sijede farbaju nekom tamnijom nijansom od ostatka kose? Mislim, ne znam na koji način "sijedo". Jel cijela kosa sijeda, samo izrast, ili kako, pa...

Moja mama je skroz sijeda. Farba se Keune-om, nekom plavom....srednje blond? 7? Nisam Sigurna. Ali uhvati sve, sasvim Ok. Ali vidim da ona to drži po sat vremena na glavi.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:09   #787
Sijedo je oko 20% kose, dakle izrast i još par centimetara koji su izgubili boju pranjem. Ne mogu se bojati u tamno smeđu jer mi to ne stoji, izgledam bolesno i loše, a svijetlije boje mi se ne primaju na sijede. Uhvati ih ostatak kose, a sijede samo djelomično. O tome je cijela rasprava na prethodnoj stranici.

Keune mi je jedna od lošijih boja. Bila je dobra dok se nije prodavala u DM-u, a nakon što se pojavila kod njih se jako smanjila kvaliteta. Ako je tvojoj mami dobra, blago njoj.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:18   #788
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Samo da još dodam da ipak nisam dobila sivkasto smeđu boju kose kako mi se to jučer činilo nego lagano crvenkasto smeđu. Onu crvenkastu koja jasno karakterizira bojanu kosu i koju svaka žena koja se boja dobro prepoznaje među mnoštvom smeđokosih glava. Trebam li uopće pisati da mrzim crveni odsjaj i da mi crvena boja kose uopće ne stoji?
Nažalost teško da ces izbjeci crvenkasti odsjaj ovim bojama, ti si stavila 7 i 8, to su Basic natural nijanse, ali one nažalost većinom imaju crvenkasti odsjaj. Za to ubit, morala bi miješat s nekom nijansom koja ima pepeljasto u sebi... Ah cijela nauka to farbanje... Nije lako, znam i sama, farbala sam se u sve živo i svašta mi je znalo ispast na glavi, najmirnija sam s crnom
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:24   #789
Da, radila sam prije i to, miješala s pepeljastom, i bilo je to onda dosta svijetlo na kraju, nije bila loša boja, ali sad sam jednostavno zaboravila na to.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 12:28   #790
Palette Mouse Coulor, jedna rijec: k a t a s t r o f a!!!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 16:34   #791
Ja sam danas bila u romi i trazila majbrown, cura me pogledala ko da sam s marsa pala i uvjeravala me da tak nekaj ne postoji.. Nisam htjela pametovat pa sam uzela sedmicu, ne drze majibrown a tak sam se nabrijala

Imaju samo majirel i majirouge


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 16:40   #792
što mislite o schwarzkopf perfect mousse boji za kosu??Ja sam je mislila kupiti,ali neznam nikoga ko je koristio
mislila sam uzeti čokoladnu nijansu.imam dugu kosu i čula sam da se sa samo jedinim pakiranjem može prekriti cijela dužina
volim samo sebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 18:12   #793
Quote:
volim samo sebe kaže: Pogledaj post
što mislite o schwarzkopf perfect mousse boji za kosu??Ja sam je mislila kupiti,ali neznam nikoga ko je koristio
mislila sam uzeti čokoladnu nijansu.imam dugu kosu i čula sam da se sa samo jedinim pakiranjem može prekriti cijela dužina
ja sam se jucer ofarbala s tom bojom..super je..nemam bas dugu kosu al onako srednje dugu i dosta ima pjene..cinilo mi se kao da mi nece biti dosta al imaaa..
ckokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 19:55   #794
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Probaj s nekim skroz svijetlom smeđom ili tamnijom plavom. Ta se na crnu neće svjetlo primit, al će bit svijetlija kosa. A ako ti pak rezultat bude presvijetli, uvijek je lakše potamniti kasnije.
uzela neku tamno polavu i nije niti malo posvijetlila, boja je ista skroz
samo mi se kosa ostetila od pusog bojanja
sad cu cekat da se ispere....
__________________
justterrored Slike
justterrored is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 14:58   #795
Quote:
ckokic kaže: Pogledaj post
ja sam se jucer ofarbala s tom bojom..super je..nemam bas dugu kosu al onako srednje dugu i dosta ima pjene..cinilo mi se kao da mi nece biti dosta al imaaa..
oke znači dobro ti je ispalamislim da ću i ja probati
volim samo sebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:30   #796
Pozdrav, cure! Ima li možda neka od vas savjet kako da dobijem boju kose kakvu je imala Keira Knightley u 'Piratima s Kariba'?

http://images.indyposted.com/wp-cont...-Caribbean.jpg

Inače imam neku srednje smeđu, nedavno sam je ofarbala u zlatno plavu (Pallette Schwarzkopf br. 460), ali mi nije ispala dovoljno svjetla...
Laroux is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:04   #797
Pozdraf

dal je netko koristio ovu syoss tamno smeđu 3-1 boju http://www.syoss.com.hr/index.php?id=143

kakva ispadne i jel dosta 1 kutija farbe za kosu do cicka
mjehuriic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:07   #798
ja sam ti se ofarbala u 3-1. moja smeđa kosa je postala tamno tamno smeđa,skoro pa crna. meni je super boja.sada imam 4-1, mislim da su dosta slične boje. ja imam jako gustu kosu do pola leđa pa mi trebaju dvije boje. ne znam da li ti štogod pomaže ova moja informacija..
evo ti slika s time da je tu već malo isprana, sad imam svježu boju na glavi.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:47   #799
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ja sam ti se ofarbala u 3-1. moja smeđa kosa je postala tamno tamno smeđa,skoro pa crna. meni je super boja.sada imam 4-1, mislim da su dosta slične boje. ja imam jako gustu kosu do pola leđa pa mi trebaju dvije boje. ne znam da li ti štogod pomaže ova moja informacija..
evo ti slika s time da je tu već malo isprana, sad imam svježu boju na glavi.
odlična ti je boja
a možda bi meni bilo bolje da si uzmem 4-1 jer nebi htjela da mi vuče na crnu, blijedunjava sam uzet ću i ja dvije kutije za svaki slučaj
mjehuriic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:59   #800
ja taj crvenkasti sjaj izbjegnem miješajući u svoju standardnu, izabranu boju bar pola tube 0/11 keune pepeljasto plave boje. ta boja plavog nema ništa, to je čisti sivi nijanser kojeg ima samo u mulleru. super je jer fakat ubije sve narančasto i crveno koje inače meni izbija opako. inače se farbam sa garnirom ili l'orealom, nekad 7.1, nekad 6 bojom. ali uvijek uvijek stavim tu 0/11 keune unutra, duljina kose mi je do ramena, trebam oko pola tube keune sa pola flašice razvijača pomiješano sa 1 kutijom l'oreal boje, garniera trebam 1,5 kutije
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.