Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ivana Pernara primarno bih opisao/la kao:
Pozitivca i poštenjačinu 36 11.54%
Suviše lajavog pozitivca i poštenjačinu 19 6.09%
Nepromišljenog momka uglavnom dobrih namjera 66 21.15%
Suštinski praznog lovca na medijski prostor 98 31.41%
Društveno opasnog lovca na medijski prostor 93 29.81%
Glasovatelji: 312. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 21:30   #81
Quote:
The Overseer kaže: Pogledaj post
Koliko je to bio ozbiljan prosvjed i tko je uopče taj pernar dokazuje to što je politiku Jace uspoređivao sa politikom Tuđmana
Mislim da to dovoljno govori iz čije središnjice dolazi...
Da je htio biti imalo vjerodostaj nebi pričao o jednom Tuđmanu za čije vrijeme je on pišao u gaće ! Zapravo je on bolji pasit i od Jace,okupio je ovcena prosvjed zbrisao na sigurno u murju ,te pustio svoje drage ovce da naguravaju i batinaju s policajcima. Sapienti sat.
Znaš onu narodnu - "Što mačka koti, miše lovi". Tako su i malog Pernara, kao i druge balavce koji ne mogu smisliti hrvatsku državu lijepo odgojili nihove tatice, koji su radili na dobrim mjestima u bivšoj Jugi, a djedice su im sigurno bili pravi SKOJ-evci. I neka mi sad netko ne kaže kako je ovo nekakvo "brojenje krvnih zrnaca" i sl. gluposti, jer je riječ o čistoj istini.
general Martok is offline  
Old 25.02.2011., 22:03   #82
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Pernar ce biti samo jedan od gostiju kod Ace u nedjelju, medju ostalim gost ce biti netko i sa braniteljskog prosvjeda u subotu
i to je HTV...

u istu emisiju Pernar i Sačić..

Aco
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Old 25.02.2011., 22:04   #83
Ajde ljudi molim vas suzdržite se od primjedbi o tome tko je na državnoj sisi, tko je imao tatu u SKOJu i tako dalje i počnite pisati neke suvisle postove.
clouseau is offline  
Old 25.02.2011., 22:22   #84
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Ma kako nitko ništa ne komentira na pokušaj rušenja vlade?Što se to dogodilo Hrvatima da smo postali samo promatrači scenarija koji se tiče svih nas.I neka nam onda takva vlada, neka nas kradu i nazivaju stokom sitnog zuba i indijancima, neka nas ponižavaju i propisuju dijete a naš novac neka za sebe grabe šakom i kapom, za skupi namještaj u uredima sudaca,za blindirane aute i skupe stanove po svijetu za sve kave koje ispijaju na sjednicama na kojima se uvijek donese kakav zakončić njima u korist nama na štetu.Naša vlada i mi smo čista suprotnost, oni pojma nemaju da neki od nas nemaju za tu kavu koju njima plaćamo, oni su drugi svemir, drugi svijet koji je odijeljen od nas visokom ogradom od našeg novca koji mi ne smijemo i ne možemo dohvatiti,a oni otkinu novčanicu ,dvije, deset za bilo što i bilo kad.FUJ!iI zato čestitke mladom Pernaru koji je od 4 milijuna Hrvata jedini imao muda srcem krenuti u prosvjed, normalno, HVIDRA se dogovorila s vladom-vrana vrani oči ne kopa!
Slažem se s većinom posta,osim ne onim djelom za branitelje,velika većina je pošteno odradila svoj posao i stala kad je trebalo.To je tipična Hrvatska šutnja,dva dana priče ,treći ko da nije niš bilo.Neznam iz kojih redova dolazi ali dečko ima muda,ne mogu pričati o njemu hvalospjeve,neznam ko je on,ali više mu vjerujem ,nego svim političarima zajedno,odslužili su svoje.Da se to dešava u nekoj razvijenoj državi izašlo bi 100 000.
studeni1971 is offline  
Old 25.02.2011., 22:26   #85
Gadite mi se, gori ste od političara!

Imam dojam da su ovaj forum preuzeli sami političari! Koji su to komentari? Vani se ljudi dignu za svaku sitnicu i normalna stvar je da protestiraju kad nisu zadovoljni! A ovdje, konačno je netko uspio dovesti kojih 1000-1500 ljudi da malo uznemire miran san Jaci i onim mafijašima oko nje. I što onda kažete, da malac nema mozga, da je to bez veze, da je poremećen, pa čak i "što se ne zapali?"
Zašto bi se on to trebao zapaliti? Za vaša hemoroidna dupeta?

Gori ste od političara, gadite mi se!

Inače, za svaki slučaj, tema je maknuta u podforum, da se ni ti forumaši-gori-od-političara ne bi bi previše uznemirili!

Atari_ST is offline  
Old 25.02.2011., 22:27   #86
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
i to je HTV...

u istu emisiju Pernar i Sačić..

Aco
otrčat će sačić jadranki u zagrljaj samo nek mu namigne, preko purdinih leđa pokušava dogovorit popust u krivičnom postupku koji se vodi protiv njega.
ryann__ is offline  
Old 26.02.2011., 01:15   #87
Quote:
Atari_ST kaže: Pogledaj post
Imam dojam da su ovaj forum preuzeli sami političari! Koji su to komentari? Vani se ljudi dignu za svaku sitnicu i normalna stvar je da protestiraju kad nisu zadovoljni! A ovdje, konačno je netko uspio dovesti kojih 1000-1500 ljudi da malo uznemire miran san Jaci i onim mafijašima oko nje. I što onda kažete, da malac nema mozga, da je to bez veze, da je poremećen, pa čak i "što se ne zapali?"
Zašto bi se on to trebao zapaliti? Za vaša hemoroidna dupeta?

Gori ste od političara, gadite mi se!

Inače, za svaki slučaj, tema je maknuta u podforum, da se ni ti forumaši-gori-od-političara ne bi bi previše uznemirili!

Protest da ali ne na ovakav način i sa ovakvim likovima koji nešto žele a ni sami ne znaju što žele. Takvi kao Pernar su dobitak za HDZ, ako ih takvi kao on pokušavaju diskreditirati. Pernar i ostali organizatori su svojim istupima pljunuli na onu ženu koja je neki dan iz očaja pocijepala svoju diplomu, pljunuli su na 340.000 nezaposlenih i cijelu problematiku sveli na neku navijačko-huligansku revoluciju. Mali ne zna dali bi mirno prosvjedovao ili bi htio oružanu pobunu, naučio je nešto osnovno i o tome tupi cijelo vrijeme.
zeljko_ri is offline  
Old 26.02.2011., 01:28   #88
Da li je otvoreni javni poziv na bacanje molotovljevih koktela govor mržnje?
Ili je bolestan ili dobro plaćen i zaštićen.
Pitam se kaj bi se nekome tko nije Ivan Pernar desilo da pozove na oružanu pobunu?
Otkud mu pravo pozivati na to?I policija ga pušta van opet uz neku smiješnu zabranu?Tko će odgovarati kad idiot skrivi nečiju smrt?
I kaj je najbolje svi šute o tome i nitko ne postavlja ovakva pitanja javno..
__________________
Zazivanje segregacije za necijepljenje je govor mržnje.
Necijepljeni i ljudi bez maski nisu zaraženi, to su samo pretpostavke i bojazan novonormalnih mizofoba.
VIVA PIVA is offline  
Old 26.02.2011., 02:44   #89
Al kako ga Rozalijica geda okicama... "my hero"
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 26.02.2011., 11:37   #90
Quote:
bracodbk kaže: Pogledaj post
Kad bih bio ljubomoran na ovoga dečka bez trunke mozga u glavi, koji poziva na oružanu pobunu, bacanje molotovljevih koktela, pljačku stranih državljana i slične pizdarije, istog bi se trenutka objesio na sušilu za rublje.
Koka se popalila. U trendu su feminizirani dečeci "s mudima" - Andrej Pejić(puna ga je Gloria) i Assange(doduše ovaj je već opasna zvjerčica upakirana u hermafroditizam)...
misho-pisho is offline  
Old 26.02.2011., 11:53   #91
Gledala ekskluzivni intervju.
Kao prvo, dečko ne zna složiti normalnu rečenicu, balav je i priča nevjerojatne gluposti.
Kao drugo, misli da je novi Mesija spasitelj naroda koji treba doći na vlast nakon što se sruši vlada (da ne spominjem isticanje kako si je on kul, slobodnog duha i ne priznaje autoritet, kao da mu je 15 pa se brine šta će kul alternativna ekipa u školi misliti o njemu).
Ne nudi konkretno nikakvo realno rješenje, nego spominje oružane pobune građana i paljenje ureda HDZ-a ako ih napadnu pendrecima, što pokazuje da je nezreli neinteligentni idiot tinejdžerskog načina razmišljanja.
Da i ne spominjem da večina tih mladih buntovnih "posvjednika" zapravo pojma nemaju za što se bore, nego su došli eto malo se iživiti.

Da, ne želim sadašnju vladu, ali zasigurno ne želim ni Ivana Pernara.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Old 26.02.2011., 12:03   #92
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne, nema tu ni revolucije ni rušenja Vlade. Valjda su svjesni ovi jučer da su svojim ponašanjem zapravo napravili kontraefekt i učvrstili Vladu da izdrži do kraja mandata. Prije bi rekao da Pernar radi za Vladu
malac je lukav, zna di jedino ima kruha danas, baca se navodno u politiku i osniva stranku
ray of light is offline  
Old 26.02.2011., 12:06   #93
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
... ali zasigurno ne želim ni Ivana Pernara.
Ali kuda je krenula ova tragikomedija počevši od Sanadera ne bi bilo čak ni nemoguće da nam zasjedne sutradan, tek toliko da se upotpuni groteska, jedan mali izvitopereni Jehovin svjedok. Pa i ovdje se već moglo nabrojati toliko onih koji bi mu bili spremni umivati noge u mlijeku kao što su svojedobno činili prebjezi iz zagrebačke "Zlatne mladeži" famoznom pubertetliji Rožmanu.
misho-pisho is offline  
Old 26.02.2011., 12:07   #94
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
mladi buntovnici, jako dobro znaju - za što se bore.
problem je, u starijim
Prema snimkama koliko vidim većina je njih došla malo se iskakati, potući i razbacati.
A Pernar se, koliko sam ja shvatila bori da ON OSOBNO bude na vlasti.

Ništa ja nemam protiv toga da dečko osnuje svoju stranku, ali da budu izbori, pa da jednostavno ne glasam za njega, a ne da mi sutradan odjednom taj žvaljo dođe na vlast i počne svoju teenage diktaturu.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 28.02.2011. at 15:22. Reason: spajanje poruka
LadyWriterOnTV is offline  
Old 26.02.2011., 12:16   #95
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
Gledala ekskluzivni intervju.
Kao prvo, dečko ne zna složiti normalnu rečenicu, balav je i priča nevjerojatne gluposti.
Kao drugo, misli da je novi Mesija spasitelj naroda koji treba doći na vlast nakon što se sruši vlada (da ne spominjem isticanje kako si je on kul, slobodnog duha i ne priznaje autoritet, kao da mu je 15 pa se brine šta će kul alternativna ekipa u školi misliti o njemu).
Ne nudi konkretno nikakvo realno rješenje, nego spominje oružane pobune građana i paljenje ureda HDZ-a ako ih napadnu pendrecima, što pokazuje da je nezreli neinteligentni idiot tinejdžerskog načina razmišljanja.
Da i ne spominjem da večina tih mladih buntovnih "posvjednika" zapravo pojma nemaju za što se bore, nego su došli eto malo se iživiti.

Da, ne želim sadašnju vladu, ali zasigurno ne želim ni Ivana Pernara.

ti tražiš nešto što ne postoji. ispada da si najmanje nezadovoljna s onime gdje si sada. nisi usamljena, mnogi su takvi.
bj1980 is offline  
Old 26.02.2011., 12:18   #96
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
Ništa ja nemam protiv toga da dečko osnuje svoju stranku, ali da budu izbori, pa da jednostavno ne glasam za njega, a ne da mi sutradan odjednom taj žvaljo dođe na vlast i počne svoju teenage diktaturu.

ako se vlada sruši, idu prijevremeni izbori i ti glasuješ za koga hoćeš ( nadam se, pametno )
dečka treba podržati - ima muda
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 26.02.2011., 12:23   #97
Quote:
bj1980 kaže: Pogledaj post
ti tražiš nešto što ne postoji. ispada da si najmanje nezadovoljna s onime gdje si sada. nisi usamljena, mnogi su takvi.

Vjeruj mi, jako sam ja nezadovoljna, imam 20 godina i nikakvu budućnost.
I da, jesam za rušenje postojeće vlade, ali ne oružanim prosvjedima.
Postoje i mladi, inteligentni i pošteni ljudi, ali nažalost on ne odaje dojam takvog.
Možda se varam, ali molim te, reci mi što kad bi se srušila vlada odmah sutra? Što bi nastalo i koja su rješenja?

Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
ako se vlada sruši, idu prijevremeni izbori i ti glasuješ za koga hoćeš ( nadam se, pametno )
dečka treba podržati - ima muda
je, ima muda, ali muda nisu dovoljna, potreban je i mozak.
A neke njegove izjave su van svake pameti...
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 28.02.2011. at 15:23. Reason: spajanje poruka
LadyWriterOnTV is offline  
Old 26.02.2011., 12:28   #98
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
je, ima muda, ali muda nisu dovoljna, potreban je i mozak.
A neke njegove izjave su van svake pameti...

možda samo tebi, nije pametan
sada ti nisu toliko bitne izjave, koliko njegova djela.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 26.02.2011., 12:33   #99
Lik bi bio Che Guevara ali nakon dvije noći u pritvoru se "umorio" od prosvijeda i kaže "pa nemogu svaki dan". Nedosljedan i kukavica (bez obzira što mnogi misle da ima ogromna muda), a bio bi veliki vođa nekog narodnog pokreta.
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Old 26.02.2011., 12:34   #100
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
možda samo tebi, nije pametan
sada ti nisu toliko bitne izjave, koliko njegova djela.
Čuj, svi mi želimo isto.
Samo vi to nešto vidite u Pernaru, ja recimo zasad ne.
I koja djela? Dečko je preskočio ogradu.
Umjesto da preskače ograde, neka bolje ponudi neko STVARNO RJEŠENJE, promišljeno, osnuje stranku, napravi program, pa možda i krenemo za njim.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.