Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2004., 10:11   #61
Joj, danas otvorila najlon sezonu. E, mora se, hladna jutra..
Jako sam zadovoljna sa modelom Laura (Jadran), naprosto su prelijepe (boja kože - ni presvjetla, no pretamna, sjaj sasvim ok) i pre-kvalitetne (već sam ih dosta puta navukla). Imaju lijepu ali dosta debelu (široku) čipku bež boje, pa su i s tog aspekta sasvim mmmmm! Za ostale modele ne znam.
Ja sam te Calzedonia imala kad su mi za neku prigodu trebale užasno tanke crne čarape. Oni valjda najtanje rade, možda imaju nekog paukića zaposlenog.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 10:24   #62
nosim ili samostojeće ili tutto nudo, marke mijenjam
zašto nosim takve, pa zbog ovog tutto nudo
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 10:30   #63
Quote:
LadyInRed kaže:
to ti je ona-nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine (nekvalitetne) stvari
Aha.
Odvikla sam se jednom zauvijek os skupih kad sam prije par godina kupila jedne za 20 DM, a ocito su imale gresku jer im je ocica otisla vec pri oblacenju, a nisam nicim ja poderala niti su zapele za nokat ili slicno.
Od tada kupujem jeftinjake i s njima mi se TO jos nije dogodilo.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 12:24   #64
Quote:
alexxx kaže:
a sta nemate paranoju na psihichkoj bazi da ce to past?
imamo
Quote:
magic kaže:
u jednom sam se trenutku nashla s hrpicom spushtenih charapa oko koljena
oko koljena? moja paranoja je da se ta hrpica nadje oko gleznja ...mozda me paranoja i prodje, ovo s koljenom mi je smanjilo paranoju - na pola
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 12:41   #65
Quote:
maristella69 kaže:
Ja sam te Calzedonia imala kad su mi za neku prigodu trebale užasno tanke crne čarape. Oni valjda najtanje rade, možda imaju nekog paukića zaposlenog.
pa imaju oni svakave capare... ja obicno odem u outlet, i tamo kupim jeftine carape a kvalitetne jako. jos nijende njihove nisam uspjela poderati.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 13:09   #66
TAKO tanke nisam nigdje još vidjela.
No, imaju i 'onih drugih', zašto ne bi imali?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 13:26   #67
Quote:
maristella69 kaže:
TAKO tanke nisam nigdje još vidjela.
No, imaju i 'onih drugih', zašto ne bi imali?!
pa velim... dobro, bas ne kupujem ostale, pa su mi ove nekak normalne, a ne tanke. al ajde, valjda bolje znas ako kupujes i ostale.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 14:37   #68
Ma, trebalo mi je nešto u stilu 'i pošten i jeben', kužiš, da su crne ali ne baš crne. A to je riješila Calzedonia sa tim nekakvim jako tankim, jedva-videće-crnim čarapama.
Crne ne volim, inače.
Jedino one od 40 i više 'dena'.
Moj DH obožava te guste, mogu biti i pamučne, pa na to minica. Ja bih dodala - gore dolčevita u istoj boji ili barem jedna pruga u toj boji. Yes.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 09:46   #69
Ne nosim ih cesto,kupujem uglavnom marku Hudson,najvise volim jako fine,skoro nevidljive u boji koze
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 16:09   #70
s druge strane oceana

Cini mi se da sam do sada jedina s zapadne strane Atlantica da posaljem izvjestaj.
Wolford se mogu kupiti, ali kao i svugdje jako su skupe i kupuju se samo u boljim ducanima.
Calzedonia nema na trzistu
Od uvoznih najlonki ima ponekad Sanpelegrino kao i Filodoro, ne isticu se nekom specijalnom kvalitetom (moguce da imamo samo manji izbor onoga sto oni delaju)
Francuske DIM nisu tak lose, imaju ih s lycrom i srecom jos prave i bez lycre, hulahopke kao i samostojece. za sada su
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 14:06   #71
Evo prepisujem s kutije - Pompea NO STRESS Classico, 20DEN, 3-4 velicina, cijena 8,58 kn. Pucaju ako ih zakacim noktom ili o nesto. Zato je rezervni paketic uvijek u torbi.

Duze traju ako ih prije prve upotrebe nekoliko puta rastegnem da se niti "posloze".

Mrzim one kada se noga "sjaji". volim ove, neprimjetne, daju lijepu boju nozi.
MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 14:21   #72
aj ne pričajte bez veze

Jadran i Polzela uopće nisu jeftino smeće

Štoviše modeli su im kvalitetom, dizajnom, a bome i cijenom tu negdje oko sanpellegrina, oroblua, pa neki modeli i u rangu calzedonie!

očito ih niste godinama kupovale!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 14:47   #73
Mene zanima koje boje nosite najlonke i koliko dena za koju priliku.
Uvijek mi je to bio problem,npr.za dan,na sivu suknju i cizme,crne carape ili sive i koliko dena?
Ili jos gore,na plavu....
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 16:16   #74
Quote:
Noemi kaže:
Mene zanima koje boje nosite najlonke i koliko dena za koju priliku.
Uvijek mi je to bio problem,npr.za dan,na sivu suknju i cizme,crne carape ili sive i koliko dena?
Ili jos gore,na plavu....
pa postoje neka pravila, ali u današnje vrijeme su sva pravila pala u vodu, nosi se sve, na sve načine, nitko ti neće zamjeriti ako staviš nešto što "odudara" od onih old-fashion pravila. npr. na salonku i kratku suknju uvijek je išla tanka tanka crna najlonka, sa malo sjaja. ne znam da li to danas funkcionira.

ja najlonke ne nosim puno, odnosno rijetko nosim šoseve i haljine pa mi nije problem dati više para za npr. Calzedoniu kad to meni traje 2 godine jer obučem rijetko. a Jadran čarape su super, ono, za svaki dan. ispod hlača i sl. iako i oni imaju skuplju čarapu za posebniju priliku.

inače, ako vam se čarapa odmah raspadne, trula je. ponekad te hulahopke stoje i do 2 sezone u dućanu i tada su doslovno trule. zato uvijek pitam prodavačicu je li od ove zime ili prošle i uglavnom mi i same priznaju kad su od prošle, a primjeti se i po ambalaži koja malo izblijedi. to onda ne kupujem.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:13   #75
Quote:
Noemi kaže:
Mene zanima koje boje nosite najlonke i koliko dena za koju priliku.
Pretezno boje koze ili crne.
Za den mi se fucka, na to uopce ne obracam paznju. Bogtepitaj koje sve imam jer ih uopce ne gledam.
A ni prilika mi nije bitna, obucem koje bolje odgovaraju odjeci i bas me briga jesu li "prilicne".
Seljaca, velim vam.
Ali bar sam prestala kupovati bijele.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:14   #76
Quote:
Mene zanima koje boje nosite najlonke i koliko dena za koju priliku.Uvijek mi je to bio problem,npr.za dan,na sivu suknju i cizme,crne carape ili sive i koliko dena?
Osnovno je da vise ne postoji pravilo kakve carape obuci. Ja najvise volim finu tanku najlonku s malo sjaja i te moraju doci u najosnovnijoj kombinaciji boja, crne, sive (ne pretjerano tamne kao off-black), boja noge i onak lijepa smedja boja. Mogu biti do 15 den. Prihvatljiva alternativa su mrezaste carape koje se srecom mogu kupiti isto u razlicitim bojama. Kad je jako hladno volim malo deblje carape 40 ili 50 den, obicno s nekim uzorkom.
Inace sam dugo godina bila vjerna polzelinim carapama, a ponekad i onima kaj su imale kao simbol onu malu macu nacrtanu. Ne mogu se sjetiti imena. Jadran su bile tak-tak, a od ostalih proizvodjaca najgore su bile one carape Jasna - mislim iz sarjevskog Kljuca. Bile su doista tanke i sa onim malo rebrastim tkanjem, ali su spadale do clanaka.
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:20   #77
Quote:
uskasuknjica kaže:
onima kaj su imale kao simbol onu malu macu nacrtanu.
TTP. Prebold.
Meni su super njihove samostojeće. Zovu se Cat Emotion.

Edit: zaboravila sam reć da hulahupke ispod hlača nosim samo u slučaju polarne hladnoće, a možda ni tada. Ne podnosim osjećaj kad mi hlače zapinju na hulahupke. Grozno!!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:25   #78
A trebale bi zapinjati? Hm...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:26   #79
A tebi ne zapinju? Hm...
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:30   #80
Jos nikad...
Najgore sto mi se dogodilo jest da sam obukla svilene hlace, a najlonke se naelektrizirale.
Joj...koja je to pusiona. Zalijepe ti se hlace za nogu kao da si taman u njima iz vode izasla.
TO mi je islo na zivac i to debelo.

Inace sam 90% u trapericama, ma da vidim najlonke za koje bu jeans zapel.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.