Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Moje mišljenje o V. Ferdeljiju je....
pozitivno 18 81.82%
negativno 1 4.55%
Ne poznajem tu osobu 3 13.64%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2012., 12:19   #1
Vladimir Ferdelji

http://www.vecernji.hr/vijesti/ferde...-clanak-455929

Što znamo o Ferdeljiju, je li on nekakav ekonomist opće prakse ili čovjek sposoban za upravljanje metropolom?

Hoće li mu propale stranke poput HSS-a i HSLS-a pomoći ili odmoći?

Ima li Ferdelji šanse pored Bandića, Bernardića i koga god HDZ-ovci od svojih utope?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:25   #2
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/ferde...-clanak-455929

Što znamo o Ferdeljiju, je li on nekakav ekonomist opće prakse ili čovjek sposoban za upravljanje metropolom?

Hoće li mu propale stranke poput HSS-a i HSLS-a pomoći ili odmoći?

Ima li Ferdelji šanse pored Bandića, Bernardića i koga god HDZ-ovci od svojih utope?
Ma nista od toga.
To je onaj sta ga je Zoki potirao.
Nepoznat i u losim strankama....vec vidjeno u HR politickoj sceni.

Imat ce 1 %...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:31   #3
To je onaj sta stalno prica o reindustrijalizaciji Hrvatske. Dobro da ne zagovara ponovno uvodjenje parnih strojeva.
Jagt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:44   #4
Imate li zamjerke u sadašnjem vođenju grada i s kojom ćete porukom krenuti u borbu za gradonačelnika?

- Posebnih zamjerki nemam,



Bandić se godinama razbacuje novcem, doveo je grad na rub bankrota, napravljen je Holding da se kao uštedi a troškovi su veći nego ikada, a ovaj nema posebnih zamjerki na vođenje građa Pa šta se onda uopće kandidiraš? Kakva budaletina.

Onda dalje:

Svi ti projekti zahtijevaju znatna sredstva, a sada nije vrijeme za velike dugove.

- Različite su mogućnosti, a u tome imam iskustva. Ali velike obveze koje bi građani preuzeli sada nisu moguće jer je socijalna situacija takva. Prvo bi trebalo zaraditi, a onda potrošiti.

Fino, a kako to on misli "zaraditi"? Ni riječi o tome. Dizanjem cijena komunalija? Širenjem parking zona? Ili možda bavljenjem poduzetništvom u stilu Bandića i njegovih makljaža sa zemljištima i zgradama?
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 16:04   #5
Nema šanse. Nepoznat javnosti bez podrške SDP-a nema teorije da bude izabran.
Trebao bi biti puno veće ime i sakupiti ogroman broj financijera da uspije.
Uostalo uvijek će mu se zamjerati da je bio Milanovićev potrčko do prve krivine a onda je odustao.
Rufio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 16:09   #6
Mene zanima tko će biti Laburistički kandidat na izborima za gradonačelnika Zagreba?
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 19:06   #7
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Mene zanima tko će biti Laburistički kandidat na izborima za gradonačelnika Zagreba?
Lesar?

Danas HTV objavljuje istraživanja za gradove ZG i ST.

Što se tiče Ferdeljija... Čim ga parazitske stranke HSS i HSLS podržavaju, u mojim očima je nebirljiv. Inače mi ide na živce što ga na HTV vidimo barem 2-3 puta tjedno.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 19:09   #8
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Mene zanima tko će biti Laburistički kandidat na izborima za gradonačelnika Zagreba?
Ma onaj Vukušić ili kako se več zove...
Lovaš koji glumi gljivu u stranci rada....
Nema on šanse, Bernardić to dobiva sigurno jedino je pitanje odnosa snaga u skupštini ali to je totalno nebitno jer se vidi da je skupština margina...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 19:50   #9
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Ma onaj Vukušić ili kako se več zove...
Lovaš koji glumi gljivu u stranci rada....
Nema on šanse, Bernardić to dobiva sigurno jedino je pitanje odnosa snaga u skupštini ali to je totalno nebitno jer se vidi da je skupština margina...
Mislis????
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 19:56   #10
Quote:
Jagt kaže: Pogledaj post
To je onaj sta stalno prica o reindustrijalizaciji Hrvatske. Dobro da ne zagovara ponovno uvodjenje parnih strojeva.
Da, pokvarit će nam cilj da svi budemo u mirovini ili državnoj službi

Lik ima muda,a ni HDZ ni Kukuriku nisu učinile mnogo, ne vidim zašto neovisne liste, ili neke nove ili stare stranke ne bi popunile prazninu

No presudit će stranačka stega i Zagreb ide SDP-u
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!

Zadnje uređivanje rezon@tor : 12.03.2013. at 15:33. Reason: spajanje
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:00   #11
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Da, pokvarit će nam cilj da svi budemo u mirovini ili državnoj službi
Ne znam koliko je on poznat, piše za Dnevno.hr, ali se inače ne reklamira dovoljno.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:38   #12
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Što da se probudimo, Kukuriku bez alternative?
Kyle, to je njihov igrac.......zaboga miloga.....
On prica sta ovi nesmiju.....ko fol zakaci i njih da se takko navede ljude na zabludu......malo sam mu vidio ljude po terenu to je sve ekipa HNS a koja je izasla.....

On nije sigurno alternativa, al ako se Hdz malo preblizi Hsp u, Hss-u to bi mogla biti.....za sada je to nemoguce al na tome bi se dalo graditi temelje....


U biti po meni jedan blago desni treci put je alternativa, nova desna ekipa koja ima realna razmisljanja sa blagim vjetrom crkve ......dalo bi se nesto napraviti.....ovo sve je udba....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:50   #13
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kyle, to je njihov igrac.......zaboga miloga.....
On prica sta ovi nesmiju.....ko fol zakaci i njih da se takko navede ljude na zabludu......malo sam mu vidio ljude po terenu to je sve ekipa HNS a koja je izasla.....


On nije sigurno alternativa, al ako se Hdz malo preblizi Hsp u, Hss-u to bi mogla biti.....za sada je to nemoguce al na tome bi se dalo graditi temelje....


U biti po meni jedan blago desni treci put je alternativa, nova desna ekipa koja ima realna razmisljanja sa blagim vjetrom crkve ......dalo bi se nesto napraviti.....ovo sve je udba....
Mogao bi se složiti s tobom.

Laburisti su projekt Kukuriku koalicije za opstanak na vlasti. Svi izgubljeni glasovi Kukuriku koalicije idu Laburistima, koji će sa sigurnošću proći u svim izbornim jedinicama.

Budalasti HDZovci bi mogli nešto naučiti od SDPovaca i već jednom dopustiti da desno od nje postoji snažna konzervativna grupacija, koju bi trebao poticati. Desno od HDZ-a je propalo više od 200.000 glasova, koju je trebalo pretvoriti u mandate.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:53   #14
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Mogao bi se složiti s tobom.

Laburisti su projekt Kukuriku koalicije za opstanak na vlasti. Svi izgubljeni glasovi Kukuriku koalicije idu Laburistima, koji će sa sigurnošću proći u svim izbornim jedinicama.

Budalasti HDZovci bi mogli nešto naučiti od SDPovaca i već jednom dopustiti da desno od nje postoji snažna konzervativna grupacija, koju bi trebao poticati. Desno od HDZ-a je propalo više od 200.000 glasova, koju je trebalo pretvoriti u mandate.
U ovoj kontroliranoj situaciji to jos nije dozvoljeno.
Takva grubacija se unisti odma......
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:57   #15
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
U ovoj kontroliranoj situaciji to jos nije dozvoljeno.
Takva grubacija se unisti odma......
Ja bih čak rekao, da bi postojanje takve konzervativne grupacije uništio HDZ.
Dobar dio HDZovih glasača glasaju za tu stranku samo da zbog nepostojeće alternative.

Zamisli, kada bi svugdje po Hrvatskoj nastali nekakvi HDSSB-ovi. HDZ bi pao ispod 10%.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:59   #16
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ja bih čak rekao, da bi postojanje takve konzervativne grupacije uništio HDZ.
Dobar dio HDZovih glasača glasaju za tu stranku samo da zbog nepostojeće alternative.

Zamisli, kada bi svugdje po Hrvatskoj nastali nekakvi HDSSB-ovi. HDZ bi pala ispod 10%.
Potpuno si u pravu.Nebi postojao,bio bi ispod 5 %
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 21:01   #17
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Potpuno si u pravu.Nebi postojao,bio bi ispod 5 %
Možda je tako bolje. Nova konzervativna stranka za novo vrijeme (ulazak u EU).
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 21:05   #18
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Možda je tako bolje. Nova konzervativna stranka za novo vrijeme (ulazak u EU).
Upravo to!!!!!!!!!!
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 03:10   #19
Quote:
koka36;41464348... kaže:
jedino je pitanje odnosa snaga u skupštini ali to je totalno nebitno jer se vidi da je skupština margina...
Skupština bira upravu holdinga, a to je budžet približan gradskom. Daleko od nebitnog.

S obzirom da su odlučili zamračiti podatke o poslovanju, to još samo naglašava važnost potrebe za kvalitetnom promjenom političkie zastupljenosti u skupštini. Bez pune transparentnosti poslovanja holding će ostati lokacija za uhljebljivanje i mutne dilove čije troškove naravno plaćaju građani. Tu je potrebna drastična promjena u kvaliteti vodstva, jednako kao i u gradskoj upravi.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 03:44   #20
meni nikako nije jasno kako je bandić uspio toliko dugo godina ostati na čelu grada.
__________________
A.Smithee
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.