Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2013., 10:35   #81
Quote:
Dijete Kreten kaže: Pogledaj post
igrao sam i ja sa Sahtom 112 puta pa nas rivalet nije epskih proporcija uopce. 2011. dominacija Djokovica, ao 2012 dobar mec, prije toga Nadalovo. Ostalo lagana kamilica od meceva.
X

Mada su od pojave ''novog'' Đokovića odigrali dobar broj kvalitetnih mečeva ne bi to nazivao epskim. Većina mečeva je bjesomučno grindanje mada je tu ''krivica'' na znamo kome.
Ipak, poslije Federer - Đoković koji zbog godina prvog to neće još dugo (ili uopće), najizvjesniji matchup za vrhunski meč.
Uz dužno poštovanje Ovci on mi je u svakoj kombinaciji osim na travi i eventualno bržem hardu dosadan.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 17:59   #82
Quote:
Dijete Kreten kaže: Pogledaj post
igrao sam i ja sa Sahtom 112 puta pa nas rivalet nije epskih proporcija uopce. 2011. dominacija Djokovica, ao 2012 dobar mec, prije toga Nadalovo. Ostalo lagana kamilica od meceva.
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Rusedski i Zec su imali epskijih meceva od ove dvojice bunkerasa..

Kad već povlačiš Rusedskog u kontekstu epskih mečeva, voditelj u Sky studiu ga je pitao prije ovog finala šta bi on radio da mora igrati protiv jednog od ove dvojice. On je odgovorio bi igrao na pobjedu, ali da bi vjerojatno izgubio sve mečeve.
To bi bilo vrlo "epski"

Što se tiče "kamilice od mečeva" po tvojim kriterijima, hm, čuveni Fedal mečevi su uglavnom bili bez rezultatske neizvjesnosti, dakle - kamilica
Sadašnji Rafiole su sigurno neizvjesniji od ondašnjih Fedala, bemliga
Pored toga, ipak je tu 16 finala Mastersa i Slamova. I oko 30 mečeva su bili rangirani u top 3 (sada je Rafa peti po bodovima, ali svi znamo da je zapravo drugi).


I naposletku, dok sam napisao tu sintagmu "epskih proporcija", tačno sam znao da će se mnogi nalijepiti na to ko muve na g.
A ta sintagma zapravo i nije moja (ja je lično ne bi koristio) nego sam ju samo preveo. Originalni autor tog boldanog dijela je teniski komentator Matt Cronin.

Nije Croninovich

Živi i veseli bili
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:17   #83
Meni je Federer legenda zato što kad osvoji npr. Wimbledon on hladnokrvno digne onaj pehar u zrak, napravi kiseli smiješak, čestita protivniku na partiji i ode se u svlačionicu istuširati.

Dok se s druge strane Đoković ponaša k'o zadnja seljačina, baca se po terenu, dere se, psuje, arlauče, imitira druge tenisače se itd.
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:51   #84
Quote:
luckyhappy kaže: Pogledaj post
Kad već povlačiš Rusedskog u kontekstu epskih mečeva, voditelj u Sky studiu ga je pitao prije ovog finala šta bi on radio da mora igrati protiv jednog od ove dvojice. On je odgovorio bi igrao na pobjedu, ali da bi vjerojatno izgubio sve mečeve.
To bi bilo vrlo "epski"

Što se tiče "kamilice od mečeva" po tvojim kriterijima, hm, čuveni Fedal mečevi su uglavnom bili bez rezultatske neizvjesnosti, dakle - kamilica
Sadašnji Rafiole su sigurno neizvjesniji od ondašnjih Fedala, bemliga
Pored toga, ipak je tu 16 finala Mastersa i Slamova. I oko 30 mečeva su bili rangirani u top 3 (sada je Rafa peti po bodovima, ali svi znamo da je zapravo drugi).


I naposletku, dok sam napisao tu sintagmu "epskih proporcija", tačno sam znao da će se mnogi nalijepiti na to ko muve na g.
A ta sintagma zapravo i nije moja (ja je lično ne bi koristio) nego sam ju samo preveo. Originalni autor tog boldanog dijela je teniski komentator Matt Cronin.

Nije Croninovich

Živi i veseli bili
Ovo za Rusedskog nije baš tako. Rekao je da bi na zemlji izgubio 10 od 10 mečeva, ali da bi na hardu ili travi njegove šanse protiv Rafe ili Noleta bile 50:50...
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 21:46   #85
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Ovo za Rusedskog nije baš tako. Rekao je da bi na zemlji izgubio 10 od 10 mečeva, ali da bi na hardu ili travi njegove šanse protiv Rafe ili Noleta bile 50:50...
Pa ni živčanog Gorana ne bi dobio, a kamoli ovu dvojicu. 50:50 moj k...ac!
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 16:49   #86
Quote:
hrc123 kaže: Pogledaj post
Pa ni živčanog Gorana ne bi dobio, a kamoli ovu dvojicu. 50:50 moj k...ac!
Ma da, normalno da ne bi, ne vjerujem da ni on to misli...

Ali kontekst je bio takav da su pričali kako je Fognini na svojoj podlozi ušao u meč protiv Noleta bez imalo ambicije da ga pobijedi, znao je da će izgubiti. I sad Rusedski kritizira takav pristup, na to ga voditelj pita kako bi vi prošli s Noletom ili Rafom, i sad ovaj stvarno nije mogao reći, pa pomeli bi me s terena kako bi ova kritika Fogninija imala smisla....
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 14:59   #87
Bodo o rivalitetu Nole-Rafa:

http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UXkWT0pv_t5

Sampras: Djokovic can challenge my record run at No. 1:

http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UXkaQ0pv_t5
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 21:50   #88
Quote:
luckyhappy kaže: Pogledaj post
Bodo o rivalitetu Nole-Rafa:

http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UXkWT0pv_t5

Sampras: Djokovic can challenge my record run at No. 1:

http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UXkaQ0pv_t5
Prika,što nisi mene pito, isto bi ti reko.
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 22:22   #89
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Prika,što nisi mene pito, isto bi ti reko.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:15   #90
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Prika,što nisi mene pito, isto bi ti reko.
Nisam ni njega pito, al on ipak piše

Uostalom, to je for the benefit onih koji ne (žele da) znaju
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:32   #91
ovaj Samprasov rekord po broju završenih sezona kao numero uno, je veoma zajebano zajebati
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:38   #92
Takve izjave su ionako obična trivia koja jako malo znači.
O svakom najboljemu na svijetu, koji usput i dominira, pričaju se iste priče.

Evo, ovako na prvu, 2005. o Fedu, Federer the best ever, says Agassi.
Koliko je onda imao, 6 slamova, i poderane Roddicke i Hewitte iza sebe?

I o Nadalu bi bilo jednake priče da Federer nije bio toliko svjež, uostalom nakon 10. su počele priče o potencijalno 20-ak Rafinih.

Hoću reći, to su sve vrhunski igrači, i u vrijeme same dominacije se uistinu čini kako mogu sve, ali realnost se ipak može sagledati nakon što vrijeme prođe, a onda ipak ostaju samo brojke (zašto si Nole mora zamjeriti 2012.).
Uostalom, tko se sad sjeća Ronaldinha, a itekakvih je priča bilo o njemu kao najboljem ikad?

Dakle, ostaju brojke, način odlaska, kao i sama kvaliteta u peaku, a dok vrijeme ne prođe, to su (ipak) samo priče za razbibrigu između velikih turnira.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:46   #93
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post

Uostalom, tko se sad sjeća Ronaldinha, a itekakvih je priča bilo o njemu kao najboljem ikad?
ja.

prodao je finte Farseloni, uzeo kintu, iskarao par puta Frankov Madrid, zajebao Berluskonija, ugojio se 20+ kila kao svaki pravi brazilac i otišao u legendu sa jahtom punom kurvi.

gde češ više....

i da, namestio reklamu gde bezbroj puta pogađa prečku van 16-erca
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:07   #94
Nije mi jasno da se kaže, kao, ne bi Fed bio tako uspješan da su u igri bili Djokovic i Murray, a ne kaže se, recimo, kak bi bilo mladcima da je sad Fed njihovih godina.

Nije ni da im sad, u svojim 30-ima, ne stvara probleme, blago rečeno.
crnili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 23:16   #95
Quote:
crnili kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno da se kaže, kao, ne bi Fed bio tako uspješan da su u igri bili Djokovic i Murray, a ne kaže se, recimo, kak bi bilo mladcima da je sad Fed njihovih godina.

Nije ni da im sad, u svojim 30-ima, ne stvara probleme, blago rečeno.
ne počinji ponovno, molim te ko Boga
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:36   #96
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 12:00   #97
Jel morem ja poneku o The Punisheru?



__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 13:27   #98
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Jel morem ja poneku o The Punisheru?



Sve smo čuli ali daj koju o serveboot momku imenom Sampras i kako su podloge omogućile da dominira specijalist i manje talentirani igrač.
Da malo za promjenu slušamo o sretniku Peteu.
Kasnije netko može povući paralelu sa Federerom da ostanemo na temi.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 16:08   #99
Ne zelim trositi rijeci na tu spodobu zvanu Pistol Pete..

__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:05   #100
E, pa ja sada nešto razmišljam, koliko bi Nadal ima više titula da Novak nije 2011 godine imao onakvu sezonu. Imao bi skoro kao Federer sada. I sada ima šansu da pa stigne, a ne da je onih 7 finala dobio. Znači, to je još 3 GS titule i još gro mastersa. A da napomenem, i sada ima veliku šansu da ga stigne i bez tih 7 titula, a sa onih 7 zasigurno bi ušao u istoriju kao najbolji. Za nepoverovati. A uz to je bar 18 meseci imao pauzu(kada se sve sabere)
Zaista impresivno. Ne volim ga, ali ovo mu se mora priznati.
Ko bi rekao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.