Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 14:34   #41
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Bacio sam pogled i vidio duge popise više različitih političkih lista.
Šarlabahter stane u šaku i ne nosi se u fasciklu.
Sveukupno, bez veze.
Sveukupno,jeftin pokušaj spina nakon što sam te prvo navukao na tanak led,a onda ti pokazao komunjarenje drage ti stranke...

I još obraza o demokraciji imate pričati...

A savjetujem ti nošenje naočala,da bolje vidiš...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:38   #42
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Sveukupno,jeftin pokušaj spina nakon što sam te prvo navukao na tanak led,a onda ti pokazao komunjarenje drage ti stranke...

I još obraza o demokraciji imate pričati...

A savjetujem ti nošenje naočala,da bolje vidiš...
Sveukupno
Jeftini štosevi spina koje prepisuješ iz tiskovina.

A što ne bi bilo lakše i tebi i tom tabloidu da ignorirate što mrzite.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:40   #43
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Sveukupno
Jeftini štosevi spina koje prepisuješ iz tiskovina.

A što ne bi bilo lakše i tebi i tom tabloidu da ignorirate što mrzite.
Meni je ovo zbilja smjesno, koliko si ti opicen i indoktriniran svetom kravom Tomicom, da ovakve budalastine pises po forumu.
Nije to salabahter jer je na listu papira hahahahaha
To pas s maslom ne bi pojeo kakva opravdanja nalazis
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:52   #44
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Meni je ovo zbilja smjesno, koliko si ti opicen i indoktriniran svetom kravom Tomicom, da ovakve budalastine pises po forumu.
Nije to salabahter jer je na listu papira hahahahaha
To pas s maslom ne bi pojeo kakva opravdanja nalazis
Ma kakva sveta krava, jedini kritiziram ozbiljno gospona Karamarka i ne prepisujem navijačke tabloide po njegovoj temi.

Šarlabahter je papirić koji se nosi da bi se potajice sa njega prepisalo.
Ovo su štosevi papira pretpostavljam A4 formata.

Pas sa maslom ne bi cicao takve kao ti koji visiš na njegovoj temi makar ga ne podnosiš.


Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:57   #45
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Sveukupno
Jeftini štosevi spina koje prepisuješ iz tiskovina.

A što ne bi bilo lakše i tebi i tom tabloidu da ignorirate što mrzite.
Ajde ne trollkaj...

Pisao sam o šalabahterima pomoću kojih komunjare zbog nedostatka intleigencije prepisuju i biraju velikog vođu...

Nakon što si pitao odakle mi to,dobio si informacije...

A sada je to spin,jer se komunjarenje ne može objasniti?

Mrzim nešto?Ne,samo žalim vas i vaše neinteligento ponašanje...od obrane neobrnajivo,do nesposbnosti da se popamti par imena koje treba zaokružiti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:00   #46
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Ma kakva sveta krava, jedini kritiziram ozbiljno gospona Karamarka i ne prepisujem navijačke tabloide po njegovoj temi.

Šarlabahter je papirić koji se nosi da bi se potajice sa njega prepisalo.
Ovo su štosevi papira pretpostavljam A4 formata.

Pas sa maslom ne bi cicao takve kao ti koji visiš na njegovoj temi makar ga ne podnosiš.


Aha,ne znaš koji je format,ali pretpostavljaš da je A4...i onda druge za spin optužuješ?

Par pitanjaca...

Kaj misliš d aje ekipa koja nije u stanju popamtiti par imena ima toliko inteligencije da papir učini što manje uočljivim?

Što misliš da bi itko iole intleigentan dopustio da takve stvari budu otkrivene?

Najbolje je kako se ovdje pokušava zamagliti priča o nespsobnosti drugova iz HDZ-a...da su iole sposbni,o ovome se ništa nebi znalo...

Ali da,to nije šalabahter jer format ne odgovara...daj mi objasni,gdjeposotji zakon ili pravilnik o veličini šalabahtera?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:00   #47
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Ma kakva sveta krava, jedini kritiziram ozbiljno gospona Karamarka i ne prepisujem navijačke tabloide po njegovoj temi.

Šarlabahter je papirić koji se nosi da bi se potajice sa njega prepisalo.
Ovo su štosevi papira pretpostavljam A4 formata.

Pas sa maslom ne bi cicao takve kao ti koji visiš na njegovoj temi makar ga ne podnosiš.


Nista ja ne mrzim, niti mrzim Karamarka. Samo smatram da je nesposoban i bezlican.
To nema veze s mrznjom. Ne izmisljaj.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:07   #48
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Aha,ne znaš koji je format,ali pretpostavljaš da je A4...i onda druge za spin optužuješ?

Par pitanjaca...

Kaj misliš d aje ekipa koja nije u stanju popamtiti par imena ima toliko inteligencije da papir učini što manje uočljivim?

Što misliš da bi itko iole intleigentan dopustio da takve stvari budu otkrivene?

Najbolje je kako se ovdje pokušava zamagliti priča o nespsobnosti drugova iz HDZ-a...da su iole sposbni,o ovome se ništa nebi znalo...

Ali da,to nije šalabahter jer format ne odgovara...daj mi objasni,gdjeposotji zakon ili pravilnik o veličini šalabahtera?
Nemam pojma o čemu se radi jer ni ne znam kako izgledaju stranački izbori.

Imaš HDZove gdje ima dosta kandidata i sukladno tome "šarlabahtere",
citiram:
"pronađeni su u ugostiteljskim objektima oko Koncertne dvorane "Vatroslav Lisinski" u zaboravljenim fasciklima premorenih delegata, i to zajedno s dnevnim redovima minulog sabora i kartonima za glasanje na kojima s jedne strane na plavoj podlozi piše "DA", a na crvenoj, drugoj strani piše "PROTIV". " šarlabahteri,

ili one SDPove gdje glasaš za jednog kandidata za jednog predsjednika.

Na jednom tom famoznom papiru "šarlabahteru" koji se vidi samo djelomično sam prebrojao ukupno 23 imena i to onako vrlo komotno razvučeno.
http://danas.net.hr/hrvatska/pronadj...anje-hdz-ovaca

Na drugom "šarlabahteru su desetine imena pa mi ih se ne da brojati.

Šarlabahteri ko avioni.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:55   #49
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Nemam pojma o čemu se radi jer ni ne znam kako izgledaju stranački izbori.

Imaš HDZove gdje ima dosta kandidata i sukladno tome "šarlabahtere",
citiram:
"pronađeni su u ugostiteljskim objektima oko Koncertne dvorane "Vatroslav Lisinski" u zaboravljenim fasciklima premorenih delegata, i to zajedno s dnevnim redovima minulog sabora i kartonima za glasanje na kojima s jedne strane na plavoj podlozi piše "DA", a na crvenoj, drugoj strani piše "PROTIV". " šarlabahteri,

ili one SDPove gdje glasaš za jednog kandidata za jednog predsjednika.

Na jednom tom famoznom papiru "šarlabahteru" koji se vidi samo djelomično sam prebrojao ukupno 23 imena i to onako vrlo komotno razvučeno.
http://danas.net.hr/hrvatska/pronadj...anje-hdz-ovaca

Na drugom "šarlabahteru su desetine imena pa mi ih se ne da brojati.

Šarlabahteri ko avioni.
Sve ti to ide po stupnju inteligencije i snalažljivosti...

Imaš HDZ-eove gdje s eu maniri najvećih komunjarskih vremena predsjednici ne biraju,već proglašavaju...

A od demokratskog glasanja se radi šprdnja...

Tako da psssstttt...sram vas može biti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 23:59   #50
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Pa zar nije Milanović nedavno bio JEDINI kandidat za predsjednika SDP-a ?? I slažem se sa tobom da je to autokratsko vođenje stranke analogno onom od strane SKH !!
Kolko je ono Tudman imao protukandidata unutar HDZa?
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 09:04   #51
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Komunjara je svatko onaj koji je bio član SKJ-SKH ili Pokreta za Jugoslaviju.
A takvih je 90% današnjih političara u HR.
Na čelu s prvim hrvatskim predsjednikom doktorom Franjom.
PeroOrlić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 09:47   #52
Ovo ide u krivom smjeru u smislu, uzimati SDP ili bože sačuvaj HDZ kao neke primjere demokratičnosti, ne pokazuje cijelu sliku.

Ovo što su nam stranke kakve jesu, jeste posljedica komunizma, u svim tim strankama su ljudi koji imaju partijske knjižice, i to je taj mentalitet i taj princip rada.

Problem je što kada se takvi uhvate vlasti isto preslikaju na državu.
I mi nemamo demokraciju.

Po meni, ono što ja osobno smatram "komunjarom" su osobe koje se zalažu za jugoslavensku ideju, odnosno, kako je to propalo, za opravdavanje iste.
naravno u demokraciji svatko ima pravo na svoje mišljenje i stavove, pa tako i oni...ali ja nemam dobro mišljenje o takvima i za mene su "komunjare".

jer u hrvatskoj od 19 st. u sukobu su dvije osnovne ideje, ona za nezavisnu državu i ona koja je smatrala da će hrvatima biti bolje u zajedničkoj državi s drugim slavenima.
I povijest nikoga ništa nije naučila.

uglavnom, ove svađe oko SDP-a i HDZ-a tko je od njih demokratičniji, nije produktivno, jer su pilići iz istog legla

To je ovako moj stav i mišljenje o problematici. A to će se morati mjenjati želimo li ustinu demokratsko društvo.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 10:35   #53
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ovo ide u krivom smjeru u smislu, uzimati SDP ili bože sačuvaj HDZ kao neke primjere demokratičnosti, ne pokazuje cijelu sliku.

Ovo što su nam stranke kakve jesu, jeste posljedica komunizma, u svim tim strankama su ljudi koji imaju partijske knjižice, i to je taj mentalitet i taj princip rada.

Problem je što kada se takvi uhvate vlasti isto preslikaju na državu.
I mi nemamo demokraciju.

Po meni, ono što ja osobno smatram "komunjarom" su osobe koje se zalažu za jugoslavensku ideju, odnosno, kako je to propalo, za opravdavanje iste.
naravno u demokraciji svatko ima pravo na svoje mišljenje i stavove, pa tako i oni...ali ja nemam dobro mišljenje o takvima i za mene su "komunjare".

jer u hrvatskoj od 19 st. u sukobu su dvije osnovne ideje, ona za nezavisnu državu i ona koja je smatrala da će hrvatima biti bolje u zajedničkoj državi s drugim slavenima.
I povijest nikoga ništa nije naučila.

uglavnom, ove svađe oko SDP-a i HDZ-a tko je od njih demokratičniji, nije produktivno, jer su pilići iz istog legla

To je ovako moj stav i mišljenje o problematici. A to će se morati mjenjati želimo li ustinu demokratsko društvo.
Pa pp tvojoj definiciji onda i nemamo komunjara jer nema te stranke koja je projugoslavenska ili za ideju juznih slavena...
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 10:56   #54
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ovo što su nam stranke kakve jesu, jeste posljedica komunizma, u svim tim strankama su ljudi koji imaju partijske knjižice, i to je taj mentalitet i taj princip rada.


uglavnom, ove svađe oko SDP-a i HDZ-a tko je od njih demokratičniji, nije produktivno, jer su pilići iz istog legla
Točno tako.
Princip je isti samo su boje različite.
Tek nakon smrti Račana (Kao i nakon smrti Tuđmana u HDZu) došlo je do koliko toliko demokratskih izbora u SDPu i pobjedio je Milanović.
I čim se dohvatio trona, on je odmah išao sebi pripremati teren za sljedeće izbore na koje će izaći sam. A to je postigao razbacivanjem i eliminiranjem svih koji bi mu mogli biti konkurentni, te instaliranjem u vrhu SDPa nesposobnih i neambicioznih.
Rezultat vidimo. On sam, i svi mu se iz vrha dive.

Ne isključujem da će i Karamarko krenuti tim putem. Vidjeti ćemo da li će i on na sljedećim izborima biti jedini kandidat ili će možda imati nekog tek za ukras.

HNS i IDS ni nisu političke stranke već tvrtke sa direktorima koji se ponašaju kao vlasnici.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 10:58   #55
Quote:
KarayaOne kaže: Pogledaj post
U biti on ne budali. Stvarno "antilomunisticki" HDZ je prava komunisticka stranka ako gledamo izbor predsjednika. Od Tudmana i njegovog prvog izbora u "baraci" u biti pucu. Pa do Kosor koja nije ni birana.

Zbog toga smatram da je SDP komunisticka stranka jer zoki nije imao protukandidata u drugom izboru nema smisla.

Ili su pak sve stranke komunisticke...
U HDZu su demokratski izbori, koliko toliko, bili jedino nakon smrti Tuđmana i ovi zadnji Karamarkovi. A sada ćemo vidjeti predstojeće.
Sve ostalo su bile farse.

U SDP su demoikratski bili jedino nakon smrti Račana.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:19   #56
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
U HDZu su demokratski izbori, koliko toliko, bili jedino nakon smrti Tuđmana i ovi zadnji Karamarkovi. A sada ćemo vidjeti predstojeće.
Sve ostalo su bile farse.

U SDP su demoikratski bili jedino nakon smrti Račana.
Sto bi reklo da su SVI komunjare
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:25   #57
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Točno tako.
Princip je isti samo su boje različite.
Tek nakon smrti Račana (Kao i nakon smrti Tuđmana u HDZu) došlo je do koliko toliko demokratskih izbora u SDPu i pobjedio je Milanović.
I čim se dohvatio trona, on je odmah išao sebi pripremati teren za sljedeće izbore na koje će izaći sam. A to je postigao razbacivanjem i eliminiranjem svih koji bi mu mogli biti konkurentni, te instaliranjem u vrhu SDPa nesposobnih i neambicioznih.
Rezultat vidimo. On sam, i svi mu se iz vrha dive.

Ne isključujem da će i Karamarko krenuti tim putem. Vidjeti ćemo da li će i on na sljedećim izborima biti jedini kandidat ili će možda imati nekog tek za ukras.

HNS i IDS ni nisu političke stranke već tvrtke sa direktorima koji se ponašaju kao vlasnici.

Vidjeti ćemo hoće li uopće raspisati izbore kao što je obećao...unutar godine dana...dakle,ima još 3-4 mjeseca...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:37   #58
Quote:
KarayaOne kaže: Pogledaj post
Sto bi reklo da su SVI komunjare
Slažem se.
Jedino smrt ili neka slična izvanredna situacija zavrti u stranci kolo miševa pa se kandidira nekoliko ozbiljnih kandidata sa određenom podrškom u članstvu.
Čim suveren zajedne, odmah posloži kocke tako da dok je on na tronu, miševi kolo ne vode a izbori su obična farsa.

Što se tiče Milanovića i Bernardića, mnogi tvrde, skupa sa mnom, da je glavni razlog njegove smjene upravo ta opasnost koju vidi Milanović u njemu.
Da "mali" postane gradonačelnik Zagreba, ojačao bi već toliko da bi postao i ozbiljna prijetnja Zokiju Velikom.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:37   #59
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Vidjeti ćemo hoće li uopće raspisati izbore kao što je obećao...unutar godine dana...dakle,ima još 3-4 mjeseca...
Točno tako.

2008.
Milanović je obećao sljedeće: "Ako ne osvojim više mandata od HDZ-a, dat ću ostavku i neću se više kandidirati". Nije dao ostavku, a sutra će ga izabrati za predsjednika SDP-a.

http://www.index.hr/video/film/2416/...-obecanje.aspx

Zadnje uređivanje Ber : 31.01.2013. at 11:43.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 12:05   #60
Quote:
KarayaOne kaže: Pogledaj post
Pa pp tvojoj definiciji onda i nemamo komunjara jer nema te stranke koja je projugoslavenska ili za ideju juznih slavena...
Oho, nema? jesam rekao opravdavanje jugoslavenske ideje, jesam

Slikanje pod slikama od tite, veličanje jugoslavije i partizana, i dan danas puzaju po beogradu, valjda je u pitanju nekakav kompleks ili nešto..

uglavnom, ovako osobno, to ja smatram "komunjarom". I to je moje mišljenje.

A ako ćemo baš pravski o komunistima, kako rekoh nema stranke koja nema njih s partijskim knjižicama, što je još jedan ali veliki razlog zašto ne funkcioniramo kako bi uređena demokratska država trebala.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.