Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2013., 16:33   #81
Dragi moji....samnom sve ok!!!!!!
Bila odmah kod profe....osam kg....anestezilog...dobila zuti papir.....i prima me!!!!!!!
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 16:42   #82
Cestitam! I da je sve ok i da si dobila papir!
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 17:15   #83
Jos ne mogu vjerovat!!!! Nakon toliko peripetija....bolnice...straha od tumora....ja sve prosla i idem dalje!!!!!
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 17:59   #84
Eto da bude veselije ja sad dobila neku bakteriju u stolici i na mi vam dok nalaz stolice ne bude negativan! Popizd.... cu vise u bolnici!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 18:00   #85
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Jos ne mogu vjerovat!!!! Nakon toliko peripetija....bolnice...straha od tumora....ja sve prosla i idem dalje!!!!!
Bravo draga
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 18:02   #86
A danas te Beslin meni nahvalio...kako si pametna i stabilna zena....pricali o tebi bas....ajde dragq izdrzi...
vieis netko ima prije malo problma...netko ih ima kasnije....bit ce ok....strpljenje
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 20:20   #87
Bas me Nada danas razocarala! Objašnjava ona meni kako imam tu bakteriju i kako sam si sama kriva jer nisam dovoljno često prala ruke i kako oni nemaju ništa s tim,.... Ja je onako blijedo gledam i objašnjavam da sam uvijek nakon toaleta manijakalno prala ruke onim sredstvima za dezinfekciju, a ona će : ne, ne, niste dovoljno! Malo mi je bilo čudno to njeno naglaseno okrivljavanje mene pa ja ne budi lijena odem malo guglat! Kad ono: bakterija koju najčešće dobiju pacijenti koji su dulje u bolnici, čest slučaj u Vinogradskoj, prenosi se kontaktom s kontaminiranim površinama ili sestre prenosu na pacijente rukama ili instrumentima! A ja sam ih već pitala zašto je wc za žene i muškarce zajednički jer to bas nije ok!cistacice su vrlo, vrlo povrsne! Mislim ne želim nikog okriviti (mozda sam stvarno ja) ali to njeno hostericno naglasavanje moje krivnje ( jer kao nema drugog načina zaraze) je u najmanju ruku bilo neutemeljeno i bezobrazno!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 20:23   #88
I da - piše da se ta bakterija često javlja kod operacija abdomena). Svi ostali, profesor i sestre su bili stvarno ok, rekli da se to dogadja i da će to antibiotik riješiti kroz par dana!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 22:50   #89
Quote:
KITTY1 kaže: Pogledaj post
I da - piše da se ta bakterija često javlja kod operacija abdomena). Svi ostali, profesor i sestre su bili stvarno ok, rekli da se to dogadja i da će to antibiotik riješiti kroz par dana!
Riješit ce se to za koji dan a ti meni i dalje ostani pozitivna i nasmijana kao i do sada. Veeeliki pozdrav i bas mi je bilo drago ponovo te sresti.
musstra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 07:24   #90
Quote:
musstra kaže: Pogledaj post
Riješit ce se to za koji dan a ti meni i dalje ostani pozitivna i nasmijana kao i do sada. Veeeliki pozdrav i bas mi je bilo drago ponovo te sresti.
A meni je bilo drago vidjeti u kakvog si se prekrasnog labuda pretvorila! Ostala sam Pusa
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 13:36   #91
e ovako razgovarala sam s dr.Pašić iz Tuzle i rekao mi je da sjednem u auto i dođem u Tuzlu da bi se sve dogovorili. I evo mene sada u autu na putu prema Tuzli. Poelite mi srecu
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 14:13   #92
Super, sretno!
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 14:37   #93
Quote:
AmyM kaže: Pogledaj post
e ovako razgovarala sam s dr.Pašić iz Tuzle i rekao mi je da sjednem u auto i dođem u Tuzlu da bi se sve dogovorili. I evo mene sada u autu na putu prema Tuzli. Poelite mi srecu
Sretno!!!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 16:11   #94
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Dragi moji....samnom sve ok!!!!!!
Bila odmah kod profe....osam kg....anestezilog...dobila zuti papir.....i prima me!!!!!!!
Jako mi je drago zbog tebe!!!!
icarnier is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 18:13   #95
Wink

bila kod doktora i dogovorila koje nalaze moram uraditi i da dodjem iza nove godine...sve u svemu ja sam zadovoljna i optimisticna...
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 18:35   #96
Eto super .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 19:36   #97
Quote:
AmyM kaže: Pogledaj post
bila kod doktora i dogovorila koje nalaze moram uraditi i da dodjem iza nove godine...sve u svemu ja sam zadovoljna i optimisticna...
Vidiš da smo bile u pravu Sad jedno po jedno i uskoro ces na vlak za bolji život! Sretno!!!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 22:12   #98
Thumbs up

Ja sam danas imala priliku da upoznam momka koji je operisan u petak i koji ce sutra biti otpusten, kaze da se odlicno osjeca a i izgleda odlicno....
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:59   #99
Dragi moji....ja jos uvijek ne mogu vjerovat da sam dobila zuti papir!!!!!!!!! Bravo za mene!!!!!!! Jupi!!!!!!!
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 19:57   #100
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Dragi moji....ja jos uvijek ne mogu vjerovat da sam dobila zuti papir!!!!!!!!! Bravo za mene!!!!!!! Jupi!!!!!!!
Čestitaaaaaaaaaam
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.