Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.10.2007., 14:49   #11
normall care ili carice, nemam pojma sto si prema ovom abnormall avataru LOL

ali ako vec kvotas onda to radi kako spada

Quote:
normall kaže: Pogledaj post
čitao sam o mom imenjaku dosta, uvijek je govorio da ne liječi on nego bog itd. no čitao sam i izjave bolesnika koji su rekli da sada i sam Bruno na predavanjima liječi.
tako je i greska su ti iscijeljeni ljudi koji nisu znali kako se izraziti i sto reci.
i ti bi rekao iscijelio me pater/ svecenik/ rabin Ime i Prezime a ne Bog a taj isti pater/ svecenik ilistovec te nije iscijelio vec Bog.
neznanje ljudi cini takve stvari koje su ti vidis neprihvatljive a samo malo treba razmisljati.

Quote:
normall kaže: Pogledaj post
može, npr. ja ti mogu garantirati da ću izlječiti 99,9% bolesnika s akutnim (gnojni iskašljaj) bronhitisom u roku 15 dana i to antibioticima.
samo daj, no ne vidim smisao sto zelis time reci osim raspravljati i nadmudrivati se a obican si covjek kao i ja. LOL

Quote:
normall kaže: Pogledaj post
ništa novo, to medicina odavno zna.
i zasto se onda cudis?

Quote:
normall kaže: Pogledaj post
bolest je prirodna pojava i nema veze s religijskim tumačenjima.
ovo što sam ti boldao posebno zapamti.
što je s djecom na onkologiji koja umiru, koje su ona imala negativne misli, odsustvo od boga , loša djela.
sada mi možeš početi lupati o djelima njihovih roditelja, pa djedova, pa karmi.....
za tu djecu se isto tako mozes moliti i ciniti djela da im se pomogne, olaksa pa i da dozive iscjeljenja.
samo malo procitaj www i vidjet ces da se jos nisi dovljno uvjerio i da zapravo mene i ostale koji citaju pokusavas uvjeriti u negativnom smjeru..
a zasto se djeca radjaju bolesna ili rano obolijevaju..?
za odgvoriti na to pitanje ne trebas biti visoko obrazovan ili nekakav cudak duhovnog svijeta.. samo se osvrni i pogledaj u kakvim se uvijetima djeca radjaju i odrastaju.
u kakvom su im skladu roditelji.. da li su u skladu sa Bogom i bozjim zakonima..
ima puno stvari koje jos ne razumijes jer da razumijes ne bi ovako pisao po forumu.
na ovakve rasprave gubim snagu i svoj mir, zato cu te lijepo zamoliti da prestanes sa neargumentranim izjavama i da odustanes jer bez obzira na sve ja sam samo obican covjek i ne mogu ti sve objasniti..
to ti moze samo najveci prijatelj na ovom svijetu, Bog.
nitko drugi ..

Quote:
normall kaže: Pogledaj post
i bolje ti je da ne pišeš jer zaista nisi kompetentan
da, vec sam napomenuo da nisam kompetentan.
zasto si to ponovio i sto time zelis postici?
biti veca "faca" na ovom dijelu foruma?
care, cvrsto stani nogama na tlo..
ako smo u pod-forumu duhovnost ne znaci da si bas smijemo sve dopustati u vezi toga.
i pripaziti na rijeci i nacin izrazavanja.

i zapamti, dobro uvijek pobjedjuje!

zelim ti svako dobro, mir i bozju zastitu od sveg negativnog!

Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.