Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2009., 19:21   #21
https://www.forum.hr/showthread.php?t=504005

evo poveznice sa temom koju si otvorila na Zdravlju... da ne lutaju oni koji ne mogu naći...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 15:35   #22
Evo dragi moji nalazi krvi i jetrenih proba su gotovi. I s oduševljenjem vas obavjestavam da je SVE U NAJBOLJEM REDU!

Oni usrani metamijelociti su nestali. Krv je skroz u redu. Jetra također sve super. Pedijatrica kaže da se najvjerojatnije prevarila kad je opipala da su jetra i slezena povećana pošto je nalaz tako dobar. I da je vjerovatno imala viroze jednu za drugom kad je tako dugo trajalo.

Uhhh kakvo olakšanje.
MN1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 15:44   #23


Super za dobre nalaze, čestitam!

P.s.
Quote:
Pedijatrica kaže da se najvjerojatnije prevarila kad je opipala da su jetra i slezena povećana ...
Prevarila? Ma mislim
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 16:52   #24
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Prevarila? Ma mislim
Ah, a šta ćeš. Al nema veze opraštam joj sve danas
MN1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:04   #25
super za dobre nlaze
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 08:57   #26
Quote:
MN1010 kaže: Pogledaj post
Pedijatrica kaže da se najvjerojatnije prevarila kad je opipala da su jetra i slezena povećana pošto je nalaz tako dobar.
Znam da si joj oprostila ovu "grešku" jer je tvoja agonija završila, ali stvarno je to nevjerojatno...

U svakom slučaju, presretna sam zbog tebe i djetešca. Bili ste u mojim molitvama....
Neka vas dragi Bogo sve čuva...
Pusa.
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 09:57   #27
Quote:
MN1010 kaže: Pogledaj post
Evo dragi moji nalazi krvi i jetrenih proba su gotovi. I s oduševljenjem vas obavjestavam da je SVE U NAJBOLJEM REDU!

Oni usrani metamijelociti su nestali. Krv je skroz u redu. Jetra također sve super. Pedijatrica kaže da se najvjerojatnije prevarila kad je opipala da su jetra i slezena povećana pošto je nalaz tako dobar. I da je vjerovatno imala viroze jednu za drugom kad je tako dugo trajalo.

Uhhh kakvo olakšanje.

Eto vidiš da taj 1 metamijelo ne znači baš nešto. Drago mi je da je sve tako se završilo. Moguće je da se dr. prevarila, ali svakako je postupila profesionalno, posumnjala na nešto, obradila dijete, demantirala svoje sumnje i sve ok.
A onima koji bi doktorici takvu 'omašku' zamjerili, nek sami uzmu pregledati nepoznato 2 godine staro dijete. Koji put ne uspijem pregledati niti vlastito kad joj je nešto i sa sigurnošću tvrditi nešto.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 10:05   #28
ajoj super, svracala sam na ovu temu iako nisam pisala i mislila sam na djetesce. tako mi je drago sto je sve dobro
danivava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 12:58   #29
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
A onima koji bi doktorici takvu 'omašku' zamjerili, nek sami uzmu pregledati nepoznato 2 godine staro dijete. Koji put ne uspijem pregledati niti vlastito kad joj je nešto i sa sigurnošću tvrditi nešto.
Slažem se s tobom potpuno. Doktorica je temeljita, ponekad i pomalo paničar....ali bar sve odradi do kraja.


Svima hvala za ljepe komentare!
MN1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 14:36   #30
za uredne nalaze
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 14:58   #31
super !!!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.