Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 10:39   #8441
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Tip je hvalio Kososricu i sanadera,da bi im drugog dana oktenuo leđa i postao najveci pljuvac...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Za Jacu sam rekao i reci cu da je bila "kud Ivo tud i ja", ali da je za njezine vlade smanjen vanjski dug, i to cu reci.

Za kleptomana, sto ga meni podvaljujes, mogu samo reci da lazes uzduz i poprijeko. Jer od onog sto bi stitio udbase da ih se ne izruci i sudi u Njemackoj, pravdajuci time Lex Perkovic i Josipovicevu podle prijedloge izmjene Ustava, nista bolje nisam ni ocekivao.
Plavobili is offline  
Old 10.11.2017., 10:43   #8442
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
daj malo o "Iblerovcima", dugo nisi!
Ne možeš ti bez njih! To ti je duševna hrana ili radna obveza?
Moram i tebi nesto (iz)ostaviti, da se imas razlog javiti. Jerbo o svemu drugom sto sam spomenuo si ostao doslovno bez teksta.
Plavobili is offline  
Old 10.11.2017., 11:14   #8443
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Noga Gazdi ....pa kozu ti šugavu, HDZ mu to omogućio, sad ga se odriče...nevjerojatno kako slaviš nogiranje SVOJIH...odvratno, do krajnje mjere licemjerno, druže.
Gazda nije bio bas neka strasno velika fora do 2000-te. Poceo je najvise bujati nakon sto su drugovi zgrabili vlast trecejanuarskim izborima. Tad su mu se otvorile banke i firme u krilo padale za kunu. I tako sve do 2015. Prvi je Crni krenuo izravno na njega i ostale, kad je (uz lustraciju) istakao kako uvozni lobby doslovno divlja i unistava domacu poljoprivredu. I nije proslo dugo, maknuse ga. Samo, to je bila Pirova pobjeda. Dodje Plenkovic i eno sad Gazde brise ko zec ispred novinara po Londonu.

A to sto meni stavljas ".nevjerojatno kako slaviš nogiranje SVOJIH...odvratno, do krajnje mjere licemjerno...", jok milo moje drugarsko s ljeve strane tarabe, ja slavim nogiranje VASIH, ma gdje bili, a narocito cu slaviti kad ih se lustrira i isprasi iz HDZ-a, pa kud kleptoman i twitter narikaca, za njima i ostali.

O tome, sto sad predsjednica trazi da se cijela afera oko Gazde to kraja iskopa i ispita, to je samo voda na mlin ovoj vladi da polomi hrpu rogova i zapocne ostro s reformama. Ajde pogodi tko ce tu obrat bostan?
Plavobili is offline  
Old 10.11.2017., 11:34   #8444
trebao bi krenuti u live nastupe, kazalište bi bilo rasprodano
Pitanje3: zanima me da je podjela naši/vaši redovna tema kod KGK?
Slavi li se svaki put kad se mrkne netko "njihov" (uz obilje zaborava ranijih događaja)?
Mora li se društvo početi bojati etiketiranja od strane same KGK i njenih prijatelja, recimo Bujaneca i Mamića?
Jo_Munja is offline  
Old 10.11.2017., 12:07   #8445
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Gazda nije bio bas neka strasno velika fora do 2000-te. Poceo je najvise bujati nakon sto su drugovi zgrabili vlast trecejanuarskim izborima. Tad su mu se otvorile banke i firme u krilo padale za kunu. I tako sve do 2015. Prvi je Crni krenuo izravno na njega i ostale, kad je (uz lustraciju) istakao kako uvozni lobby doslovno divlja i unistava domacu poljoprivredu. I nije proslo dugo, maknuse ga. Samo, to je bila Pirova pobjeda. Dodje Plenkovic i eno sad Gazde brise ko zec ispred novinara po Londonu.

A to sto meni stavljas ".nevjerojatno kako slaviš nogiranje SVOJIH...odvratno, do krajnje mjere licemjerno...", jok milo moje drugarsko s ljeve strane tarabe, ja slavim nogiranje VASIH, ma gdje bili, a narocito cu slaviti kad ih se lustrira i isprasi iz HDZ-a, pa kud kleptoman i twitter narikaca, za njima i ostali.

O tome, sto sad predsjednica trazi da se cijela afera oko Gazde to kraja iskopa i ispita, to je samo voda na mlin ovoj vladi da polomi hrpu rogova i zapocne ostro s reformama. Ajde pogodi tko ce tu obrat bostan?
Kome se to obraćaš? Meni? Ja sav lijev ko što si vol? Ili griješim? trećejanuarski? Koja si ti staropartijska krama...
Nego, ko o reformama nego će Cowlinda...Izbacila bistu, to je bila njezina reforma A Visoka je završila negdje u mentalnom zaboravu ovaca.
Čuj tebe, gazda nije bio fora do 2000. Kako zamagliti sjebanu privatizaciju 90-tih. Sve svaliti na Račanovu vladu. Daj, sramota si i za najokorjelijeg hadezeovca.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Old 10.11.2017., 12:14   #8446
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Gazda nije bio bas neka strasno velika fora do 2000-te. Poceo je najvise bujati nakon sto su drugovi zgrabili vlast trecejanuarskim izborima. Tad su mu se otvorile banke i firme u krilo padale za kunu. I tako sve do 2015.
ma je li?
jamnica 92.
zvijezda 93.
konzum 94.
ledo 94.
belje 2005.
pik vrbovec 2005.
tisak 2007.
vupik 2010.
dk1 is offline  
Old 10.11.2017., 12:33   #8447
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
ma je li?
jamnica 92.
zvijezda 93.
konzum 94.
ledo 94.
belje 2005.
pik vrbovec 2005.
tisak 2007.
vupik 2010.
Plavobili bot on:
Jamnicu, Zvijezdu, Konzum i Ledo su mu omogućili Manolić, Mesić i slični partijaši ubačeni u HDZ, raspitaj se malo što su htjeli napraviti ti izdanci partije, kako su bacali ljagu na HDZ, Hrvatsku i Franju Tuđmana te su lagali kako je Hrvatska izvršila agresiju na BIH.

Belje mu je omogućio Glavaš koji nije pravi HDZ-ovac, nego ubačeni partijaš po nalogu SDP-a koji je postavio Kleptomana Sanadera, a Pik Vrbovec i Tisak kleptoman Sanader koji je isto bio ubačen od strane partije.

Vupik mu je omogućila narikaša Kosor koju su udbaši umetnuli da bi bacili ljagu na hrvatski suvereni pokret HDZ.

A vi partijaši, vi komunjare se ne možete pomiriti s ničim Hrvatskim vi mrzite sve Hrvatsko, partija vam se raspada, BDP cvjeta, turizam cvjeta, Hrvatska je u TOP 10 gospodarstava Europe, sudovi s čista, Gazda dobio šup kartu, kupuju se avioni, repka dobija Grčku.

Plavobili bot - log off.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 10.11.2017., 12:50   #8448
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Za Jacu sam rekao i reci cu da je bila "kud Ivo tud i ja", ali da je za njezine vlade smanjen vanjski dug, i to cu reci.

Za kleptomana, sto ga meni podvaljujes, mogu samo reci da lazes uzduz i poprijeko. Jer od onog sto bi stitio udbase da ih se ne izruci i sudi u Njemackoj, pravdajuci time Lex Perkovic i Josipovicevu podle prijedloge izmjene Ustava, nista bolje nisam ni ocekivao.
Decko, uhvacen si u toliko lazi,ali ne prestajes...

Daj mi reci,kako je to zivjeti bez morala i osjecaja casti i postenja?

Jel se zgadis sam sebi zbog konstantnih lazi koje produciras?

Koliko lajbek i klaun netko mora biti da se provali kako bi netko stitio udbase ako bi im sudio u RH?

Nisam ti ja tvoj voljeni Karamarko koji ke dva puta bio protiv izrucenja...jer je znao da im se ovdje nece suditi...

Samo,potpora Karamarku ne cudi,ipak je to Sanaderov kadar...a znamo da si Sanadera obozavao...kao i HDZ...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 10.11.2017., 12:51   #8449
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Gazda nije bio bas neka strasno velika fora do 2000-te. Poceo je najvise bujati nakon sto su drugovi zgrabili vlast trecejanuarskim izborima. Tad su mu se otvorile banke i firme u krilo padale za kunu. I tako sve do 2015. Prvi je Crni krenuo izravno na njega i ostale, kad je (uz lustraciju) istakao kako uvozni lobby doslovno divlja i unistava domacu poljoprivredu. I nije proslo dugo, maknuse ga. Samo, to je bila Pirova pobjeda. Dodje Plenkovic i eno sad Gazde brise ko zec ispred novinara po Londonu.

A to sto meni stavljas ".nevjerojatno kako slaviš nogiranje SVOJIH...odvratno, do krajnje mjere licemjerno...", jok milo moje drugarsko s ljeve strane tarabe, ja slavim nogiranje VASIH, ma gdje bili, a narocito cu slaviti kad ih se lustrira i isprasi iz HDZ-a, pa kud kleptoman i twitter narikaca, za njima i ostali.

O tome, sto sad predsjednica trazi da se cijela afera oko Gazde to kraja iskopa i ispita, to je samo voda na mlin ovoj vladi da polomi hrpu rogova i zapocne ostro s reformama. Ajde pogodi tko ce tu obrat bostan?
I opet, hrpa lazi,pogotovo oko Gazde...

Ponavljam,kao zivis sam sa sobom?



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 10.11.2017., 12:54   #8450
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
I opet, hrpa lazi,pogotovo oko Gazde...

Ponavljam,kao zivis sam sa sobom?



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Tako što mu je HDZ omogućio ''posao'' za 5000-6000 kuna, a za uzvrat ovaj mora po forumima trolusat i lagat.
Možda ga i peče nekad grižnja savjesti, ali onda mu sjedne plaća na račun, a ovaj sve zaboravi.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 10.11.2017., 13:05   #8451
prije bih si pucao u glavu nego radio takav beskorisan posao
Jo_Munja is offline  
Old 10.11.2017., 13:13   #8452
Predsjednica: U Hrvatskoj je izvanredno stanje

http://hr.n1info.com/a260050/Vijesti...no-stanje.html
-----
KGK ne prestaje širiti pesimizam.
DJTcro is offline  
Old 10.11.2017., 14:05   #8453
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Predsjednica: U Hrvatskoj je izvanredno stanje

http://hr.n1info.com/a260050/Vijesti...no-stanje.html
-----
KGK ne prestaje širiti pesimizam.
vlado i donald su krivi za njen pesimizam...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 10.11.2017., 14:07   #8454
Quote:
Jo_Munja kaže: Pogledaj post
prije bih si pucao u glavu nego radio takav beskorisan posao
pa i nije beskoristan...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 10.11.2017., 17:28   #8455
https://www.24sata.hr/zabava/regular/2017-11-10
Bolna istina!
leo4 is offline  
Old 10.11.2017., 18:01   #8456
Kada netko svoju "konstrukciju" temelji na ovakvom uvodu...


Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Tocno Michael, puno toga si pogodio ravno u sridu. Jedino se ne slazem da je "koliko god sama funkcija bila nebitna". Predsjednik drzave je i zapopvjednik OS RH, te su mu na raspolaganju i tajne sluzbe. Sto tu sve ima, i cemu pojedini mehanizmi sluze, nemam pojma. Ali da su neke stvari od izrazito velike vaznosti, ni ne sumnjam.
Dakle: "...ja nemam pojma... ali ne sumnjam."

Da neka osoba ovo mrtvo-hladno izjavi recimo u kontekstu bilo koje religije, digli bi se releventni vjerski autoriteti na noge upirući da se ni njihova, vlastita religija ne može tako pojednostaviti.

Pa ni najjadniji PR-honorarac sebi ne bi dozvolio tako se ponuditi "na odstel" doslovno svakome s tri moždane vijuge u glavi.
Još "jači" djeluje svaki izbljuv "argumentiranja", koji su uglavnom može sažeti u jednoj jedinoj, nepromjenjivoj istini: "Kad SDP zasere, kriv je SDP, kad HDZ zasere, onda je kriv HDZSDP".
Takav, jadni pokušaj izuzimanja od krivice, kad doslovno svi oni šljapkaju u istim, vlastitim govnima, može se samo usporediti s "političkim zaokretom naknadno prosvijetljenog" političara, koji misli da se iz te govnate kaljuže može izvuči nabacivanjem govana na ostale.

A ništa... nema veze što ekipa "potaraca" baš svaki tvoj post, sutra je novi radni dan, složit ćeš novi scenarij, po kojem je ljevica obezglavljena jer ne može više po upute u Moskvu, nema Lenjina, nema Trockog, nema Staljina (jebeš činjenicu da su tvorci ideologije u stvari sa "sjevera i zapada središnje Europe"), neki Titov praunuk upravo u Gredeljevoj bravariji tokari minu za hrvatski BDP... bah, šteta utrošene energije. Da je ista utrošena da kantom prelijeveš vodu natrag u Peruću, sam bi reverzibilnu centralu zamijenio.
električni_zec is offline  
Old 10.11.2017., 18:19   #8457
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Predsjednica: U Hrvatskoj je izvanredno stanje

http://hr.n1info.com/a260050/Vijesti...no-stanje.html
-----
KGK ne prestaje širiti pesimizam.
Gdja Kitarovic lucidno opaza kako "Hrvatska izlazi iz sebe same".
To me podsjeti na moje djecje pokusaje da si predocim beskonacnost svemira. U to vrijeme mi otac dadne neku knjgu naseg nezaboravnog (nadam se) Ivana Supeka gdje on objasnjava tu prividnu beskonacnost time da je svemir "uvijen sam u se", dakle nesto pout Hrvatske.
S tim u svezi, jer je ikada netko vidio da bi neki umobolnik sam sebe mogao dijagnosticirati i izlijeciti ? To bi jedino bilo moguce kada bi takav bolesnik umom mogao izaci iz sebe sama.
I da se vratimo na Hrvatsku sada, tesko mi je vidjeti kako se ona moze izlijeciti "iznutra", dakle sama sebe. Prema tome, valja to uciniti "izvana", ne nuzno u materijalnom smislu, vec u politickom i upravnom. Od strane ljudi koji nisu zatrovani nutarnjom trulezi i blebetacko-filozofskom jalovoscu, koji nisu postali uskopljeni od oligarhijski nametnute misli vodilje "Kako nam je da je, barem imamo Hrvatsku danas."

Zadnje uređivanje celsus : 10.11.2017. at 18:36.
celsus is offline  
Old 10.11.2017., 18:30   #8458
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Kada netko svoju "konstrukciju" temelji na ovakvom uvodu...




Dakle: "...ja nemam pojma... ali ne sumnjam."

Da neka osoba ovo mrtvo-hladno izjavi recimo u kontekstu bilo koje religije, digli bi se releventni vjerski autoriteti na noge upirući da se ni njihova, vlastita religija ne može tako pojednostaviti.

Pa ni najjadniji PR-honorarac sebi ne bi dozvolio tako se ponuditi "na odstel" doslovno svakome s tri moždane vijuge u glavi.
Još "jači" djeluje svaki izbljuv "argumentiranja", koji su uglavnom može sažeti u jednoj jedinoj, nepromjenjivoj istini: "Kad SDP zasere, kriv je SDP, kad HDZ zasere, onda je kriv HDZSDP".
Takav, jadni pokušaj izuzimanja od krivice, kad doslovno svi oni šljapkaju u istim, vlastitim govnima, može se samo usporediti s "političkim zaokretom naknadno prosvijetljenog" političara, koji misli da se iz te govnate kaljuže može izvuči nabacivanjem govana na ostale.

A ništa... nema veze što ekipa "potaraca" baš svaki tvoj post, sutra je novi radni dan, složit ćeš novi scenarij, po kojem je ljevica obezglavljena jer ne može više po upute u Moskvu, nema Lenjina, nema Trockog, nema Staljina (jebeš činjenicu da su tvorci ideologije u stvari sa "sjevera i zapada središnje Europe"), neki Titov praunuk upravo u Gredeljevoj bravariji tokari minu za hrvatski BDP... bah, šteta utrošene energije. Da je ista utrošena da kantom prelijeveš vodu natrag u Peruću, sam bi reverzibilnu centralu zamijenio.
Log in. Username Plavobili. Password: HDZmladež

Sto je milo, da nisi zavidan?

Milo moje, a nisi spomenuo kako je Fred Matic ''mobilizovan'' ili kako je SDP 1991. napustio sabornicu prilikom izglasavanja, a onda je eto Zole 2015. otkrio da voli Hrvatsku počeo mahati barjacima i sve pršti od hrvatstva.


A to sto spomenem drugove, pa samo povlacim paralelu, pokazujuci vam kakve nebuloze pisete pljujuci po KGK za one iste stvari zbog kojih ste Zoli i Josipovicu djikali da ste forum poplavili hvalospjevima.

Na zalost, nema nikakvih ulaganja dokle god propali politikanti propale partije preko svih medija i NGO prirepaka arlaucu i lupetaju dan i noc o ustasama i fasistima, te kako je njima drzava pala u ruke, totalno zagusivsi svaku rasparavu o bilo cemu pametnome.


Ne brini se ti za Titine praunuke, pokušao je ih Tole Karamara riješiti, ali su ih partija, NGO zajedno s udbocrkvinim MOST-om spriječili, no to je pirova pobjeda.

Jedino mi nije jasno kako to da vam jos nije sijevnulo izmedju usiju da sve sto je Crni zapoceo se i ostvarilo; sredio stranku, HDZ-ova kandidatkinja KGK pobjedila na izborima za predsjednika drzave, kokosari porazeni na sve i jednim izborima, i jos sad medjusobno samaranje u kokosinjcu kojem se kraja ne vidi.


Plavobili - log off.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 10.11.2017., 19:29   #8459
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Meni jednostvano nije jasno kako to ljevica nikako vidjeti ono sto je najbitnije? Pa sto god se desava izmedju predsjednice i vlade (ima svoje osobno misljenje, ali ga ne cu rec )
Tek sad postaje zanimljivo.

Zašto ne želiš reći svoje mišljenje? Nije valjda zbog toga što čekaš vidjeti koja će strana pobijediti? Ono, da ne ostanes na pogrešnoj...
Lord Byron is offline  
Old 10.11.2017., 20:02   #8460
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tek sad postaje zanimljivo.

Zašto ne želiš reći svoje mišljenje? Nije valjda zbog toga što čekaš vidjeti koja će strana pobijediti? Ono, da ne ostanes na pogrešnoj...
Jebajiga, nije lako... pazi, netko otvori temu o KGK , vjerojatno nečim revoltiran (ne da mi se sad vraćat na uvodni post, pa uvodim presumpciju "krivice", k'o Šareni), i sve je uglavnom u negativnom, kritičkom tonu.
E sad, da se cijela ta stvar ne bi "samoubila", jer nema velikog smisla složno kamenovat jadnicu, valja imat i afirmativnu skupinu forumaša. Ne možeš se ipak sam sa sobom svađat.
I začudo, takvih ima više od očekivanja, ispada da ih ima i previše (ili je to s našim kolektivnim stanjem svijesti "taman", rekli bi erdoganovci?).
Pa krene rasprava, kritički nastrojeni nabrajaju ovo i ono, referiraju se na izjave, programe, pa afirmativna strana pokuša parirati... čime ono
Ah, da, pa ona je divna, ima prekrasnu put, voli čipku, skakutala po livadi, vidila Jamerike, bila protiv boljševika, brala jaglac...
Uglavnom, stvori se kritična masa, koja na sebe privuče pozornost "organizacije". "Organizacija" pametno zaključi da bi to mogao biti dragocijen resurs i plodno tlo, te dodijeli određenom odjelu da lagano "moderira" raspravu po zadanom predlošku, glasovi se mogu skupljati i društvenim mrežama, to je danas hype i bla-bla...
"Odjel" je uglavnom napučen osobljem tipa "mali od tetke, sinovac iz sela, vječni student, nekakav honorarić ili poslić gdje imaju dobar kolektivni ugovor, da mali može sam skupit za polovni BMW"...potrefi se sad tu i netko malo ambiciozniji, tko bi se, barem kroz hijerarhiju "organizacije", volio dobacit malo više, gore je ugodnije.
Al', jebiga, onda ne smiješ puno baljezgat (osim ako to nije izričito naloženo predloškom!), a najgore kad dođe do kakvog raskola iznad tebe. Onda valja spašavat i PR mjesto, a vrag će ga znati je li raskol igrokaz, stvaran, a ti još nisi ni zajašio neku struju kojom si se omastio. Jesi vojnik, ali pješak, a njih se žrtvuje na otvaranju, valja ostat ispod radara...
električni_zec is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.