Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 15:08   #121
ja sam baš sad probao krafnu od čokolade od Leda iz Konzuma...krafna je super mekana a nadjev od čokolade malo vuče na one preljeve kaj se stavljaju po sladoledu i jako je ukusan.
starman100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 15:52   #122
Quote:
starman100 kaže: Pogledaj post
ja sam baš sad probao krafnu od čokolade od Leda iz Konzuma...krafna je super mekana a nadjev od čokolade malo vuče na one preljeve kaj se stavljaju po sladoledu i jako je ukusan.
Neki dan sam probala te Ledove i bile su mi neprirodno meke, brijem da su neki aditivi u pitanju.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 20:39   #123
Fina je krafna u intersparu u king crossu ali buhtla sa šljivama je odlična.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:52   #124
Rano jutro, pola šest... Ups, pola osam.
Pedeset nijansi krafni. Plus još 30 u vrećicama.

Sent from CocoNut Galaxy using Tapatalk
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:17   #125
Krafne

Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Rano jutro, pola šest... Ups, pola osam.
Pedeset nijansi krafni. Plus još 30 u vrećicama.

Sent from CocoNut Galaxy using Tapatalk


Be still my heart!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:11   #126
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Neki dan sam probala te Ledove i bile su mi neprirodno meke, brijem da su neki aditivi u pitanju.
Quote:
starman100 kaže: Pogledaj post
ja sam baš sad probao krafnu od čokolade od Leda iz Konzuma...krafna je super mekana a nadjev od čokolade malo vuče na one preljeve kaj se stavljaju po sladoledu i jako je ukusan.
Ja probao te ledove u subotu, ali s pekmezom od marelice. Odlične mi bile. I fajn pekmeza unutra
Ne znam jesu li aditivi, ali fine su bile.

Danas probao varianntu s čokoladom iz Frumentuma, čokolada je zapravo nutela, ali same krafnesu bile jako dobre.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:23   #127
Gotovo svima u našem uredu ove krafne iz Jakšića bile su odlične ili bar dobre. Ali imamo jednog kolegu kojemu ništa ne valjaju i najbolje su mu te iz Konzuma.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:49   #128
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Gotovo svima u našem uredu ove krafne iz Jakšića bile su odlične ili bar dobre. Ali imamo jednog kolegu kojemu ništa ne valjaju i najbolje su mu te iz Konzuma.
Ja nisam nešto prezahtjevan što se krafni tiče, ali ove Ledo su me okusom i količinom file ugodno iznenadile.


Hm... vidim, opel. jutros vidio na čulinečkoj nekog u Insigniji s dve ovakve kutije krafni na stražnjem sjedalu, da nisi to bio ti?
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:09   #129
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ja nisam nešto prezahtjevan što se krafni tiče, ali ove Ledo su me okusom i količinom file ugodno iznenadile.


Hm... vidim, opel. jutros vidio na čulinečkoj nekog u Insigniji s dve ovakve kutije krafni na stražnjem sjedalu, da nisi to bio ti?
Nisam, bio sam u astri
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2020., 23:22   #130
Preporuke za krafne u Zagrebu?
Naletio na neki članak koji preporučio i neke slastičarnice u centru, pa sam pohitao do njih, al bogami, kad sam vidio cijenu, okrenuo sam se na peti, pa jel može netko ovdje potvrditi da krafna u Vinceku doista vrijedi onih 8 kn?
Još su preporučivali Princess, ako se ne varam, al nisam tamo išao...Iz nekog razloga su mi generalno najbolje krafne po kvartovskim pekarama, em su finije od ovih iz franšiznih pekara, em u pravilu i manje koštaju, huh.

I da, ima li igdje u Zagrebu mjesto koje nudi više od tri okusa krafni (ne računam one s rupom po Konzumima, Sparovima i sl) ? Ne znam zašto su naši proizvođači toliko zatucani i ograničeni da je već i ta jebena vanilija, izgleda, lutrija za pronaći, a i ona često ne valja (pogotovo kod Panpeka i Dubravice, gdje stavljaju neku stvarno bezukusnu vaniliju u krafne ) ...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 12:51   #131
Jutros kupila u sparu od pan peka krafne i moram rec super su vise pekmeza za razliku od drugih nisu slatke ni masne
Kat1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 16:20   #132
Je li netko probao krafne u Meet Mia? Na Indexu su ih nahvalili. Htio sam ih probati u subotu, ali nema, oko 6 sati jedva da su imali ikakvih kolača.

Trebam za firmu kupiti nekih 30, 40 komada prije korizme, pa da se počastimo ako su tako dobre
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 19:11   #133
meni su jako fine, osobito vanilija i ljesnjak, a sad vrijede li 12kn/komadu, dalo bi se diskutirati
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 23:59   #134
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Preporuke za krafne u Zagrebu?
Naletio na neki članak koji preporučio i neke slastičarnice u centru, pa sam pohitao do njih, al bogami, kad sam vidio cijenu, okrenuo sam se na peti, pa jel može netko ovdje potvrditi da krafna u Vinceku doista vrijedi onih 8 kn?
Još su preporučivali Princess, ako se ne varam, al nisam tamo išao...Iz nekog razloga su mi generalno najbolje krafne po kvartovskim pekarama, em su finije od ovih iz franšiznih pekara, em u pravilu i manje koštaju, huh.

I da, ima li igdje u Zagrebu mjesto koje nudi više od tri okusa krafni (ne računam one s rupom po Konzumima, Sparovima i sl) ? Ne znam zašto su naši proizvođači toliko zatucani i ograničeni da je već i ta jebena vanilija, izgleda, lutrija za pronaći, a i ona često ne valja (pogotovo kod Panpeka i Dubravice, gdje stavljaju neku stvarno bezukusnu vaniliju u krafne ) ...
Sad zavisi ljudi izbjegavaju pekare i onda kupe one iz mlinara od recikliranog kruha jer nemam pojma kak bi drugačije nazvao taj materijal za krafnu
Vincek krafna niš posebno OK fina je ali 8kn malo previše
Nečeš vjerovati ali krafne iz pekare Sloboština su mi zasad najbolje žena dofurala vruče htio uzeti neka peciva za gablec kupio deset krafni ne znam koje su mi bolje sa pekmezom ili čokoladom
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2020., 08:35   #135
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
meni su jako fine, osobito vanilija i ljesnjak, a sad vrijede li 12kn/komadu, dalo bi se diskutirati
I ja sam probala Mijine krafne - samo s marmeladom. Jako fine, ali vrlo slične Vincekovim. Obje su 8 kuna. Sad da li je to za preporuku, ne znam
Pan Pek ima korektne krafne kad su svježe, ali to je baš kocka
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 14:05   #136
Probala sam u Meet Mii, fine su, ali ne bih rekla da baš vrijede 12 kn. Najbolji omjer cijene i kvalitete je u Intersparu, Pan Pekove krafne koje su fakat ukusne.
xmarokankax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 14:17   #137
Htio jutros oko 8h kupiti te krafne po 10,99 u lokalnom Sparu, da iznenadim ekipu s posla, kaže prodavačica - odmrzavaju se, bit će dostupne za pola sata.
Za pol sata već prođe jutarnja kava, tko će skupljati ekipu tada po sobama...
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 19:57   #138
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Htio jutros oko 8h kupiti te krafne po 10,99 u lokalnom Sparu, da iznenadim ekipu s posla, kaže prodavačica - odmrzavaju se, bit će dostupne za pola sata.
Za pol sata već prođe jutarnja kava, tko će skupljati ekipu tada po sobama...
Strašno
Niš više ne proizvodimo sve uvozimo i sve naravno smrznuto
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 23:36   #139
pa naravno da se u trgovackim centrima, lancima pekara i slicnim objektima koriste smrznuti proizvodi, to je jedino racionalno, da se pece po potrebi. a pekarske proizvode i uvozimo i izvozimo, pa bureke iz osijeka izvozimo po cijelom svijetu, to nema veze s tim. Ako hoces svjeze idi u neku od zanatskih pekara, nece u sparu svaki pekarski proizvod svaki dan posebno dovodit i pec nasumicno, to bi bila najobicnija rasipnost resursa
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2020., 09:41   #140
Meni je pored Pan pekove dobra i Mlinarova krafna..ali ona iz Lidla čokoladna je naj
purplelicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.