Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 16:23   #121
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Muškarci vole citirati jedan post i na njemu temeljiti zaključak o ženama.

Zakaj je to tak?
Ne poznajem samo jednu zenu i nisam na forumu od jucer.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:24   #122
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa ni ne radi se o školi, napisala je cura već.
Do tog sam dosao tek kasnije. Ono kaj je kasnije napisala je ipak uspjeh.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:24   #123
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Pa ni moja postignuća nisu materijalna. Sam se odškolovati i bez ičije se pomoći osamostaliti ne govori samo o materijalnom postignuću, već o itekakvom osobnom rastu koji je iz toga svega proizašao, no to je neka druga tema. Ovdje sam navela samo u grubo te tri točke, al ti očito ne vidiš dalje od toga.
I za prvi post i ovaj nemoj se ni obazirat na ove gluposti pogotovo ljudi koji nisu napisali svoja postignuća a osuđuju tuđa Uostalom stalno se provlači kupovanje diplome i posa priko veze i kad se javi neko ko je sam sve postiga ajmo trolat
Ne znan za socijalni rad al pravni faks u Zg je jako težak faks a čak i da nije diploma je uvik postignuće

i da @Flat završit faks ko kupit auto?
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:26   #124
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
nije ako za to moraš ispišati krv.
Procitao sam naknadno objasnjenje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:28   #125
flatko, aj malo multiquotaj
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:28   #126
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
I za prvi post i ovaj nemoj se ni obazirat na ove gluposti pogotovo ljudi koji nisu napisali svoja postignuća a osuđuju tuđa Uostalom stalno se provlači kupovanje diplome i posa priko veze i kad se javi neko ko je sam sve postiga ajmo trolat
Ne znan za socijalni rad al pravni faks u Zg je jako težak faks a čak i da nije diploma je uvik postignuće

i da @Flat završit faks ko kupit auto?
Imam faks i auto.

Htio sam reci da je faks standard kao i imanje auta. Nije to vise nikakva vau vau stvar. Druzim se i sa doktorima znanosti pa ne smatraju da je to nesto pretesko.
Lakse je nego imati djecu npr.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:29   #127
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
flatko, aj malo multiquotaj
Haha, sa moba sam pa mi nije zgodno.
Ispricavam se.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:30   #128
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imam faks i auto.
A poznaš i više od jedne žene. Kudos!
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:32   #129
Potpuno mi je nejasna ova potreba vrjednovanja tuđih postignuća. Jel i uživo nekome tko vam kaže "Ja sam si fora zbog..." uzvratite sa "Ma to ti je goli kurac"?

Nepoznat mi je i svemir u kojemu je diploma standard. Je li i u tom svemiru ovako vruće kao u dalekoj, ali prijateljskoj Hrvatskoj?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:32   #130
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
A poznaš i više od jedne žene. Kudos!
Cudo sam.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:34   #131
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imam faks i auto.
Lakse je nego imati djecu npr.
Pa ako čekaš neke godine pa morate na umjetnu oplodnju ili u postupak posvajanja onda to već je trud i napor. Imaš i maloljetničkih trudnoća, naprave bebu u jednoj noći bez nekakvih velikih znanja i kemija. Mislim da se nisu nešto puno namučili oko toga...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:36   #132
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
I za prvi post i ovaj nemoj se ni obazirat na ove gluposti pogotovo ljudi koji nisu napisali svoja postignuća a osuđuju tuđa Uostalom stalno se provlači kupovanje diplome i posa priko veze i kad se javi neko ko je sam sve postiga ajmo trolat
Ne znan za socijalni rad al pravni faks u Zg je jako težak faks a čak i da nije diploma je uvik postignuće

i da @Flat završit faks ko kupit auto?
nebitno je li težak faks ili nije, težak je svaki faks koji sam moraš financirati jer to nije isto kao dodatno raditi poneki studentski poslić da imaš za koje pivo više i robicu.

ljudi koji to nisu prošli, uglavnom nemaju pojma i to nije problem samo po sebi. problem je kad se podozrivo odnose prema drugima na račun toga.

također, ljudi koji su u životu bili zaštićeni kao lički medvjedi i nikad im školovanje nije došlo u pitanje zbog financijskih razloga, a život im se kreće pravocrtnom putanjom škola-faks-posao-bez previše stresa i kroničnih egzistencijalnih pitanja, često su skloni precjenjivati svoje diplome (valjda u nedostatku drugih postignuća) i lamentirati o tome od nemila do nedraga.

u konačnici to nije važno jer u stvarnom životu, mimo foruma, da se nekoj osobi povjeriš i kažeš da si ponosna na sebe jer si to sve sama izgurala, a ta osoba ti na to kaže lol, haha, hehe, i obezvrijedi sav tvoj trud, od takvog se okreće i ode.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:37   #133
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Potpuno mi je nejasna ova potreba vrjednovanja tuđih postignuća. Jel i uživo nekome tko vam kaže "Ja sam si fora zbog..." uzvratite sa "Ma to ti je goli kurac"?
Na faks da i cesto ga zene potezu.

Kao ja imam faks pa me se treba postovati i zasluzujem vise.
Bila je i tema na žudu i samo su se neke zene silile i ponizavale one koje ga nisu zavrsili.

Jos su ismijavale robocopa i cevape kao zabavu za smrtnike koji nisu nobel.

Uostalom, ispravio sam se za curu koja je kasnije objasnila o cemu se radi.
Zaboravio sam joj nick.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:40   #134
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa ako čekaš neke godine pa morate na umjetnu oplodnju ili u postupak posvajanja onda to već je trud i napor. Imaš i maloljetničkih trudnoća, naprave bebu u jednoj noći bez nekakvih velikih znanja i kemija. Mislim da se nisu nešto puno namučili oko toga...
Pa nije imat bebu kao imat nove cipelekoje samo trebas nabaviti pa ti je ormaric puniji za jos jedan par i nosis ih kad ti pase i na tome sve staje.

Masa ljudi misli da se beba uklapa u postojece rutine, a to nije istina. Beba promijeni zivot iz temelja.


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:56   #135
Promijeni ti život. Ali to da se dogodi trudnoća i da se ima dijete nije nikakva nauka. Osim ako ne misliš da je to što si naučio mijenjati pelene i brinuti se za bebu samo po sebi neka velika stvar.
Ono što je roxene napisala je ipak nešto drukčije od toga da se samo ima dijete a i rezultate svojeg roditeljstva vidiš s vremenom. Jer za dobiti dijete dovoljan je jedan puknuti kondom kad se odlučite malo pomaziti. I vaše malo čudo je za devet mjeseci tu. Treba neka velika pamet za to i vanserijski trud? Pa čini mi se da i ne baš...

Daleko od toga da mislim da nečije dijete ne bi tim roditeljima trebalo biti najbitnija stvar u njihovom životu i svijetu. I svakom drugom je njegovo dijete velika stvar. Gledaocima sa strane...druga priča.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:59   #136
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Promijeni ti život. Ali to da se dogodi trudnoća i da se ima dijete nije nikakva nauka. Osim ako ne misliš da je to što si naučio mijenjati pelene i brinuti se za bebu samo po sebi neka velika stvar.
Ono što je roxene napisala je ipak nešto drukčije od toga da se samo ima dijete a i rezultate svojeg roditeljstva vidiš s vremenom. Jer za dobiti dijete dovoljan je jedan puknuti kondom kad se odlučite malo pomaziti. I vaše malo čudo je za devet mjeseci tu. Treba neka velika pamet za to i vanserijski trud? Pa čini mi se da i ne baš...

Daleko od toga da mislim da nečije dijete ne bi tim roditeljima trebalo biti najbitnija stvar u njihovom životu i svijetu. I svakom drugom je njegovo dijete velika stvar. Gledaocima sa strane...druga priča.
Ja i pricam o roditeljstvu.
Jebat se svi znaju. Uglavnom lose, ali i to je dosta za napravit bebu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:00   #137
Gledajte. U svom, prvom postu sam, na ovoj temi napisao nešto i iza toga stojim. Ovo je tema u kojoj ljudi pišu o viđenju svojih postiguća, tj definiranju te riječi, i svako postignuće opisano pod tim terminom je upravo ono.

Ono što meni ne ide u glavu jest upravo činjenica gdje se nešto spominje u superiornom kontekstu iako ono to nije, dakle kada netko napiše 'imam fakultet' meni je identično kao da je napisao 'završio sam srednju', 'riješio sam osnovnu'. Spominje se u kontekstu nadnaravnog postiguća, iako ono to nije, niti je norma, niti nije norma, jednostavno je nešto sporedno u odnosu na aspekt kakv ja smatram postignućem. Ne znam. Ne omalovažavam ničije škole, zadnji sam koji će to napraviti, ali kada se u nebesa diže nešto što je danas pod 'normalno', iako, naravno u nekom spektru školstva odudara od većine, svejedno ne smatram to nečim toliko relevantnim, iako je, u egzistencijalnom smislu(iako ni ovdje nema pravila).

I da, stojim iza toga da postoje sprdačine od fakulteta i FAKULTETI, ajde da si tu ne farbamo oči, molim vas. Što god da jeste završili.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:04   #138
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja i pricam o roditeljstvu.
Jebat se svi znaju. Uglavnom lose, ali i to je dosta za napravit bebu.
Pa i roditelja imaš svakakvih, uspjesnih, manje uspješnih, groznih, onih koji i završe u zatvoru ili s prijavom centru za socijalnu skrb.

A i nekad je teško postići konsezus, ti ćeš možda govoriti da si bio super roditelj a tvoj mali će misliti i pričati drukčije.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:05   #139
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa i roditelja imaš svakakvih, uspjesnih, manje uspješnih, groznih, onih koji i završe u zatvoru ili s prijavom centu za socijalnu skrb.

A i nekad je teško postići konsezus, ti ćeš možda govoriti da si bio super roditelj a tvoj mali će misliti drukčije.
Nadam se da nece.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:07   #140
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Promijeni ti život. Ali to da se dogodi trudnoća i da se ima dijete nije nikakva nauka. Osim ako ne misliš da je to što si naučio mijenjati pelene i brinuti se za bebu samo po sebi neka velika stvar.
Ono što je roxene napisala je ipak nešto drukčije od toga da se samo ima dijete a i rezultate svojeg roditeljstva vidiš s vremenom. Jer za dobiti dijete dovoljan je jedan puknuti kondom kad se odlučite malo pomaziti. I vaše malo čudo je za devet mjeseci tu. Treba neka velika pamet za to i vanserijski trud? Pa čini mi se da i ne baš...

Daleko od toga da mislim da nečije dijete ne bi tim roditeljima trebalo biti najbitnija stvar u njihovom životu i svijetu. I svakom drugom je njegovo dijete velika stvar. Gledaocima sa strane...druga priča.
A kako si ti zapravo došla do "napraviti dijete = postignuće"?
Možda nisam primjetila, da je netko tako nešto ustvrdio.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja i pricam o roditeljstvu.
Jebat se svi znaju. Uglavnom lose, ali i to je dosta za napravit bebu.
Istina.

Podici djecu i odgojiti kvalitetne ljude je ipak nešto drugo. Rekla bih - samo po sebi razumljivo, da to učiniš kako treba i sa najboljim mogućim rezultatom... ali onda se osvrnem oko sebe, pa mi se to mišljenje poljulja. Ima ih koji to ne urade dobro; ima ih koji to izbjegavaju. Zanemare, ne smatraju da je to njihova stvar. Tako da - ipak je postignuće.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.