Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 16:01   #2081
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Ček, ti si sad na nekoj verziji etičkog lanca ?
Pa ono… da.
Radije ću nekome objasniti što je dihidrogenmonoksid, čak i ako to znači da ću mu stresti u facu koliki je kreten, nego krenuti prodavati čisti DHMO naivcima, i to po cijenama na kojima bi mi pozavidjeli i prodavači flaširanog DHMO-a.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 16:11   #2082
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Pa ono… da.
Radije ću nekome objasniti što je dihidrogenmonoksid, čak i ako to znači da ću mu stresti u facu koliki je kreten, nego krenuti prodavati čisti DHMO naivcima, i to po cijenama na kojima bi mi pozavidjeli i prodavači flaširanog DHMO-a.
Zar već odustaješ od ideje?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 16:14   #2083
Ja cu onda rasiriti price da je dihidrogen monoksid stetan i prodavati im vodikov hidroksid po duplo vecoj cijeni
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 16:40   #2084
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Zar već odustaješ od ideje?
Ne. Čim si dam amputirati etiku, krećem u realizaciju.

Već sam si počeo nagovarati očuha, elektroničara, da počne slagati antene za skupljanje negativne energije i svašta nešto. Ima budala, treba ih opelješiti.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 17:04   #2085
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
Nudim se kao suradnik te proširujem tvoju tržišnu ponudu. Bit ću čitač aura i postavljati prirodne dijagnoze što pacijente odista muči. Moje poznavanje aura i krpanje rupa u njima bit će komplementarno primjeni homeopatskih lijekova. Iscjeljivat ćemo klijente holistički i cjelovito te u skladu s prirodnim vibracijama i zračenjima.
jel mogu ja lijeciti kvantima? najnovija dostignuca fizike
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 17:10   #2086
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ja cu onda rasiriti price da je dihidrogen monoksid stetan i prodavati im vodikov hidroksid po duplo vecoj cijeni
Svi ćete pasti u marketinški pakao kad ja počnem hidrirati hidroksidne anione.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:19   #2087
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Svi ćete pasti u marketinški pakao kad ja počnem hidrirati hidroksidne anione.
Je li to radikalna nova terapija ili terapija protiv slobodnih radikala?
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:47   #2088
^^prije slobodna terapija radikala.
mozzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:47   #2089
Ja već imam hrpu ljekovitih kristala.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 16:38   #2090
^^za purging (nemam dovoljno dobar, a usto i pomalo onomatopejski orijentiran glagol) crijeva? Da, imam i ja.


@ElliQuinn: ne nego pogon za hidriranje OH- aniona. Neki kloriraju ugljikovodike, neki hidriraju masti. Ja ću hidrirati OH-. Ako ti napraviš pogon za hidroksilaciju oksonijevih iona, vladat ćemo svijetom.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:47   #2091
Talking

Periodni sustav iracionalnih budalaština:
http://symblogia.files.wordpress.com...rprijevod1.png


Preuzeto sa:
http://symblogia.wordpress.com/2011/01/
Iai is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 23:27   #2092
Quote:
Iai kaže: Pogledaj post
dobar
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 23:45   #2093
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
^^za purging (nemam dovoljno dobar, a usto i pomalo onomatopejski orijentiran glagol) crijeva? Da, imam i ja.
Ne trebaju ti kristali, inovacija već postoji: video.
__________________
O mačkama i psima.

Zadnje uređivanje ElliQuinn : 27.01.2011. at 23:51.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 02:02   #2094
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Svi ćete pasti u marketinški pakao kad ja počnem hidrirati hidroksidne anione.
kad smo već kod aniona, ovo je sa jednog foruma kojemu nemate pristup, pa evo:

Quote:
Air ions: Past problems and future directions
"Research on the effects of positively and negatively charged air ions has been hampered by serious methodological flaws, ..."
"Results from a handful of recent studies suggest that positive ions exert adverse effects and negative ions beneficial effects on some indices of physical state, psychological state, and performance."


Studija o utjecaju na radnu učinkovitost
"Much information and several hypotheses have appeared in print concerning the influence of air ions on the health and comfort of man. Yet still our understanding is confused."

Utjecaj negativnih iona na stres izazvan računanjem
"These results suggest that negative air ions are effective for the reduction of and the prompt recovery from stress caused by computer operation."

Kako napraviti mjerač aniona

Negatively-charged air conditions and responses of the human psycho-neuro-endocrino-immune network
"Conclusions::
Negatively-charged air conditions activated the immune system slightly, smoothened blood flow and stabilized the autonomic nervous system. Although this is the first report to analyze negatively-charged air conditions on human biological responses, the long-term effects should be analyzed for the general use of these artificial atmospheres."

Ja sam čuo da negativni ioni pozitivno djeluju na natural killer cells (koje imaju velike veze sa urođenim imuno-sustavom, ako sam dobro preveo termin, i čija je uloga "in the rejection of tumors and cells infected by viruses" velika).

U ovoj znanstvenoj studiji su to testirali in vivo na miševima.

The influence of air ions, temperature and humidity on subjective wellbeing and comfort
"Ions reduced the complaint rate for headache by 50% and also..."
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 02:06   #2095
I to ima veze s tvojim ionskim higijenskim ulošcima kako?
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 02:14   #2096
Ima još vodenih šarlatana.
http://www.zdravavoda.hr

Mikrovoda, alkalna voda, srać truć bljuć. I mali banner za neko srebro za tuš.
Zaboljela me glava čitajući njihova sranja i laži.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 03:35   #2097
Quote:
Iai kaže: Pogledaj post
Sviđam. Posebno kenjaže i mamlaze.

Doduše, fale indigo djeca.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 08:35   #2098
zamolba za pomoć

ako ima koja dobra duša i/ili netko sa viška vremena, na ovoj temi se počeo javljati zagovornik teorija zavjere te počeo filati temu sa "argumentima" kontra cijepljenja.
Budući da nisam dovoljno stručan niti poznajem materiju dovoljno dobro da bi ga pokušao pobiti sa znanstvenim dokazima i argumentima, moram se probati osloniti na nekakav zdravi razum i logiku, a to u 99.99% slučajeva kod takvih razmišljanja ne pomaže. Da se radi o podforumu Alternativa, samo bi odmahnuo rukom, ali budući da sam kasnije naletio na ovaj post skužio sam da se ipak nekakva šteta dešava.
Računam da je to borba sa vjetrenjačama i da se frajera neće uvjeriti u ništa, ali barem da se proba spriječiti da povuče nekoga za sobom.
Hvala!
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:17   #2099
Ovo nije quackery, ali jednostavno to moram s vama podijeliti. Riječ je o totalnom nepoznavanju jednostavnih činjenica o medicini, i to u vodećem tjedniku u Hrvata:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=102

Gdje da to još objavim? Imamo li neki ignorance/idiot watch?
__________________
Nisam lingvist! • daj Pravu šapuMa sigurno!
Daniel.N is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:35   #2100
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
I to ima veze s tvojim ionskim higijenskim ulošcima kako?
Ne znam, zato i jesam ovdje

Vidjeh temu Quackbusters, reko', ili ću prihvatiti da su ti anioni tako super, bez previše razmiljanja, i širiti quack (ako je quack), ili ću predložiti kolegama da provjere o čemu se radi, pa kad (i ako) potvrdimo da je to dobro, da nastavim mirne duše.
Mislio sam da su ovdje stručni ljudi, koji će pogledati o čemu se radi, i pokušati dati odgovore zašto nešto je ili nije dobro.

Izgleda da ću se razočarati, ovo nije tema Quackbusters, odnosno, vidim da se o pojedinim temama uopće ne raspravlja.
Ovo je tema za usamljene znanstvenike koji jedan drugom povlađuju.

Predlažem da se tema preimenuje u Quacklisters.
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.