Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 05:42   #9041
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
..čku materinu, u svome gradicu i nemam nekih opcija nego za Živi Zid. Majke mi, ostalo su sve lopine.
jesu...
dobar izbor...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 10.05.2017., 07:13   #9042
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Nažalost je istinita ona da su ljudi lako pokvarljiva roba.
ljudi...a tek politicari...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 21.05.2017., 09:57   #9043
Ajde samo hrabro. https://youtu.be/K34JhqCIz7A
Biti će tu promjena, biti.
duxi is online now  
Old 22.05.2017., 12:07   #9044
Generalno loš rezultat živog zida. Osvojili manje od 1% na lokalnim
tihojla is offline  
Old 22.05.2017., 13:46   #9045
Mislim da su dobro prošli, i ne moraju nikome zahvlajivati na tome što su dobili.

Inače, ŽZ po meni treba biti u Saboru, manje su bitne lokalne jedinice!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.05.2017., 14:47   #9046
ŽZ kaže da su (skupa s koalicijskim partnerima) na lokalnim izborima dobili preko 100 mjesta u gradskim vijećima.

Da li netko možda zna koliko je od tog broja baš članova ŽZ a ne koalicijskih partnera?
Marina Fiume is offline  
Old 22.05.2017., 18:57   #9047
Ne znaju si niti stranku organizirati. Koliko ono,5 ih je ušlo a ostala su trojica. Takve stranke samo otvaraju prostor za prebjege. Da bi imali ozbiljnu stranku,prvo moraš na lokalnoj razini nešto napraviti pa onda na državnu uz preduvjet da si napravio nešto na osobnoj razini inače si bezveznjak.
Detektor is offline  
Old 23.05.2017., 08:30   #9048
Još su mladi tj.kako netko kaže nisu ni prava stranka pa imaju 20-30 godina da nauče kako idu stvari.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 23.05.2017., 13:45   #9049
Pasti će oni na parlamentarnim izborima na rit.
Narod je pokazao šta misli o pljuvačnici sdp - u, tako će pokazati i Živom zidu. Naravno da će pokupiti neki postotak glasova,kao i sada na lokalnim izborima, za njih glasaju ljudi tipa kumčeta moje kćeri i određenog profila sa teme o Pernaru.
Stranka da bi imala legimitet i podršku širokog kruga glasača mora prvenstveno imati kadar koji je sposoban znanjem, intelektualnim dosegom, stručnošću, iskustvom, voditi državu.
Jednostavno drugačije ne ide.
Ja za sada nikoga takvoga u Živom zidu ne vidim.
Hoće li im takvi pristupiti, postati njihovi članovi - vidjeti ćemo. Ali mislim da neće. Barem ne u respektabilnom broju koji bi im dao težinu prosperitetne stranke u usponu.
Ovakvm načinom promocije kojim se vode idu silaznom putanjom, bila sam već jednom rekla, debelo prije onih saborskih dogodovština da imaju utrt put laburista, tako mislim još uvijek - pomesti će ih vlastito nesnalaženje u politici, a zapravo najviše način na koji se žele afirmirati - kao što sam predprošle srijede rekla Bernardiću osobno - to pljuvanje bez čvrstih argumenata u ljudima zapravo stvara averziju - otpor, kontra učinak. Kod većine. Ima jedan sloj koji pada i glorificira takav način, no, to nisu birači visokog mentalnog dosega, to je sljedbenik koji gleda pravocrtno. Dobar političar mora znati šta želi - takvu manjinu ili intelektualno više profiliraniju većinu. I nju neupitnim čistim faktima pridobiti za svoju opciju vođenja politike i državničkih aktivnosti.

Politika nije srce, politika nije magla - politika je mozak.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 23.05.2017., 15:43   #9050
Quote:
duxi kaže: Pogledaj post
Ajde samo hrabro. https://youtu.be/K34JhqCIz7A
Biti će tu promjena, biti.
itekako će biti.

Prvi put izašli na lokalne izbore i osvojili 100 vijećnika.

http://www.globalno.org/zivi-zid-u-h...a-je-stvorena/
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 23.05.2017., 16:48   #9051
Na lokalnim izborima ukupno je izabrano 9579 ljudi.

U odnosu na tu brojku, 100 je tek nešto više od 1% i prije je podatak za ritualni harakiri nego za likovanje. Dodaju li se tome Lovrinovićev i Sinčićev fijasko, slika je još drastičnija.

Za to vrijeme, Tomašević i ekipa su u Zagrebu napravili malo čudo, a sve bez ikakve mogućnosti saborske promocije.
Lord Byron is offline  
Old 23.05.2017., 19:44   #9052
Quote:
duxi kaže: Pogledaj post
Biti će tu promjena, biti.
Ima,nema smjeha ni selfanja samo tužan pogled
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
itekako će biti.

Prvi put izašli na lokalne izbore i osvojili 100 vijećnika.
A gdje nestadu međimurski i karlovački župani,zagrebački,čakovečki,karlovački gradonačelnici

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Na lokalnim izborima ukupno je izabrano 9579 ljudi.

U odnosu na tu brojku, 100 je tek nešto više od 1% i prije je podatak za ritualni harakiri nego za likovanje. Dodaju li se tome Lovrinovićev i Sinčićev fijasko, slika je još drastičnija.
Zar si zaboravio da im matematika nije jača strana
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 24.05.2017., 02:20   #9053
Kakva je to priča da nemaju love pa da nisu mogli imat kampanje u cijeloj Hrvatskoj.Kaj su spiskali lovu od izbora.Pernarova sestra radi u banci doduše kao savjetnica za kredite no mogla mu je dati savet kako oploditi lovu.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Old 24.05.2017., 08:54   #9054
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Kakva je to priča da nemaju love pa da nisu mogli imat kampanje u cijeloj Hrvatskoj.
Šuplja priča.

Naravno da se neće pokriti škarniclom. Naravno da se hvataju za svaku slamku koja im se učini spasonosna. Naravno da neće spomenuti silne televizijske minute koje su im, potpuno besplatno, bile na raspolaganju svih ovih mjeseci.

Pernar im je došao na naplatu.
Lord Byron is offline  
Old 24.05.2017., 10:24   #9055
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Kakva je to priča da nemaju love pa da nisu mogli imat kampanje u cijeloj Hrvatskoj.Kaj su spiskali lovu od izbora.
netko valjda treba i platit sva pojavljivanja po kafićima,pizzerijama i konobama
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 24.05.2017., 11:24   #9056
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Šuplja priča.

Naravno da se neće pokriti škarniclom. Naravno da se hvataju za svaku slamku koja im se učini spasonosna. Naravno da neće spomenuti silne televizijske minute koje su im, potpuno besplatno, bile na raspolaganju svih ovih mjeseci.

Pernar im je došao na naplatu.
Baš tako.
Kao i sdp - u Bernardić, Maras, Grbin.

Cirkus je zabavan neko vrijeme, ali život se sastoji i od ozbiljnih stvari.
I politika.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 18.07.2017., 22:16   #9057
Vidim da Živi Zid u Karlovcu s HDZ-om sudjeluje u micanju Brozovog imena s nekog trga.

Generalno mi se jebe za Tita, nisam nikad vjerovao u kultove ličnosti i autokrate, smeta me kod novog trenda što je začet od ekipe koja paralelno pokušava revitalizirati ustašiju.

Jadna li nam majka ako Živi zid dođe na vlast, oni ništa ne znaju pod milim bogom.

I da, možeš mrtvom diktatoru svašta zamjeriti, ali dragi Vilibore, sve te stanove koje ti pokušavaš spasiti su sagrađeni pogodi za vrijeme koga

Zadnje uređivanje Odmaknut : 18.07.2017. at 22:34.
Odmaknut is offline  
Old 20.07.2017., 18:10   #9058
Quote:
Odmaknut kaže: Pogledaj post
Jadna li nam majka ako Živi zid dođe na vlast, oni ništa ne znaju pod milim bogom.
Ja mislim da među njima ima itekako sposobnih i pametnih ljudi i da bi oni na vlasti bili ugodno i kvalitetno iznenađenje samo da ljudi shvate kome je stalo do naroda a kome ko para.
Quote:
I da, možeš mrtvom diktatoru svašta zamjeriti, ali dragi Vilibore, sve te stanove koje ti pokušavaš spasiti su sagrađeni pogodi za vrijeme koga
Sooo? Jel' to opravdanje da se u ulicama i trgovima pojavljuje ime osobe odgovorne, kako izravno tako i neizravno, za mučenja, progone i ubojstva?
Dobro da sudjeluju u micanju Titova imena, mada bi se za to trebao donijeti zakon na razini cijele RH
JINGIZU is offline  
Old 20.07.2017., 21:14   #9059
Quote:
JINGIZU kaže: Pogledaj post
Ja mislim da među njima ima itekako sposobnih i pametnih ljudi i da bi oni na vlasti bili ugodno i kvalitetno iznenađenje samo da ljudi shvate kome je stalo do naroda a kome ko para.
nemoj mislit nego nabroji i objasni.

I peri je stalo do naroda sa 17-tak tisućaka kuna mjesečno,62 dana ljrtnog godišnjeh i 30.tak dana zimskog.

Tko od naroda ima takvu plaću i toliko godišnjeg

Pa eto iznanadili su sve.Obećali narodu da neće bit više daložacija a one svakodnevne.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 21.07.2017., 00:47   #9060
Quote:
Odmaknut kaže: Pogledaj post
Vidim da Živi Zid u Karlovcu s HDZ-om sudjeluje u micanju Brozovog imena s nekog trga.

Generalno mi se jebe za Tita, nisam nikad vjerovao u kultove ličnosti i autokrate, smeta me kod novog trenda što je začet od ekipe koja paralelno pokušava revitalizirati ustašiju.

Jadna li nam majka ako Živi zid dođe na vlast, oni ništa ne znaju pod milim bogom.

I da, možeš mrtvom diktatoru svašta zamjeriti, ali dragi Vilibore, sve te stanove koje ti pokušavaš spasiti su sagrađeni pogodi za vrijeme koga
Dajmo više počnimo živjeti demokraciju, hebo nas Tito više u pičku da nas hebo.

shvatite, da ovi što danas pričaju o tzv. antifašizmu, pa zbog njih, ne možemo HDZ maknut s vlasti, jer plaše ljde Titom i onda oni daju glas instaliranim tipovima kao što su Sanader, Orešković, Plenković...

Gledam te okrugle stolove tzv. antifašista i prvi je tamo Rajko Ostojić, čovjek koji je slao hrvatsku policiju na radnike, seljake, deložiranu sirotinju, ratne vojne invalide i on bi meni sad o antifašizmu, e moj Ostojiću, pokazao si se na kog šalješ policiju!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.