Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 20:20   #9301
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bih to sročio pristojnije: jebe mi se živo za koga ćeš glasati. Ja nemam svojih koje bih ovdje ili bilo gdje reklamirao.

Sve što radim na ovoj temi je analiziranje populističkih stavova, a posebno ekonomskih mjera .
Ti si zato bolji što nemaš za koga glasati? Mi ovdje smo zaluđeni jer ćemo glasati za stranku koja još nikada nije bila na vlasti? Mi smo sektaši i slijepo slijedimo svog vođu?
Populistički stavovi? Nisu li populistom nazivali Nigela Faragea koji ima više pameti u malom prstu negoli svi ostali zajedno u svojim glavama i koji je na kraju izveo Britaniju iz bolesne tvorevine zvane EU, a smijali su mu se kad je rekao da će to učiniti?
old-soul80 is offline  
Old 05.01.2018., 20:21   #9302
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Pa kužiš... ovi kojima nastojiš nešto objasniti bi te sami da mogu izbacili naglavačke iz tvog stana da ne platiš odmah prvi račun koji ti stigne.
Kome objašnjavaš? Takvima? Pa ŽZ ova zemlja niti ne zaslužuje. ŽZ im je nešto kriv koji nikada nije niti dobio priliku da išta sjebe. Tu kritiziraju samo ŽZ jer vladajuće stranke su tako perspektivnom učinile ovu zemlju da se protiv njih ništa ne može reći. ŽZ želi uništiti taj ideal.
Ne radi se o prvome računu već o dugogodišnjem neplaćanju računa.
Nitko te neće izbaciti iz kuće ako ne platiš dva računa za struju.

Znam da se netko voli raditi pametnijim nego što je, ali, molim te, nemoj vrijeđati naš zdrav razum i obrazovanje.
Smotani2 is offline  
Old 05.01.2018., 20:23   #9303
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Protiv ŽZ govore samo oni koji su uhljebljeni negdje putem drugih stranaka ili žive u 90ima pa glasuju za HDZ, kolikim ljudima sam objašnjavao da HDZ 90ih nema veze s vezom, ali nemoš ti objasniti čovjeku, daj mu argumente, ali on je HDZ i gotovo, isto vrijedi i za SDPovce.


Ljudi koji nisu uhljebljeni i nemaju nikakve koristi od HDZ-a i SDP-a koje su u suštini isto sranja, ali drugo pakiranje svoj glas će dati ŽZ ili nekom drugom, ali treba razmišljati svojom glavom, a ne biti ovca, A ovaca je nažalost previše što je i vidljivo činjenicom da su na vlasti uvijek isti, oni koji nas tjeraju u propast.
Pišeš neistine.
Evo, ja cijeli život radim u realnom sektoru (a zadnje tri godine rasdim sam za sebe), nemam nikakve veze s nikakvom strankom i nikako ne pušim spiku ŽZ.

Dakle, teorija ti ne štima.
Smotani2 is offline  
Old 05.01.2018., 20:25   #9304
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ne radi se o prvome računu već o dugogodišnjem neplaćanju računa.
Nitko te neće izbaciti iz kuće ako ne platiš dva računa za struju.

Znam da se netko voli raditi pametnijim nego što je, ali, molim te, nemoj vrijeđati naš zdrav razum i obrazovanje.
Svatko ima pravo živjeti u jednoj nekretnini. Neka ti uzmu sve ostale, no nitko te nema pravo bacati na cestu. To su civilizacijski i humani temelji. To što je tebi 'zdrav razum i obrazovanje' nakaradni mentalitet degeneričnog i divljeg američkog kapitalizma gdje ima toliko beskućnika da ovakav 'pošten svijet poput tebe' treba gaziti po cesti preko njih je tvoja 'mrvu' iskrivljena percpecija o tome što ljudski rod jest ili što bi trebao biti. Hrvatska nije SAD, niti ćemo ikada dopustiti da to postane.
old-soul80 is offline  
Old 05.01.2018., 20:29   #9305
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Svatko ima pravo živjeti u jednoj nekretnini. Neka ti uzmu sve ostale, no nitko te nema pravo bacati na cestu. To su civilizacijski i humani temelji. To što je tebi 'zdrav razum i obrazovanje' nakaradni mentalitet degeneričnog i divljeg američkog kapitalizma gdje ima toliko beskućnika da ovakav 'pošten svijet poput tebe' treba gaziti po cesti preko njih je tvoja 'mrvu' iskrivljena percpecija o tome što ljudski rod jest ili što bi trebao biti. Hrvatska nije SAD, niti ćemo ikada dopustiti da to postane.

Misliš li?
Ako si dužan 20000 za struju, 5000 za vodu i 55000 za dva nenamjenska kredita, zašto bi bio u kući koju ne možeš uzdržavati?
Zašto bi ti imao nešto što ti mora netko drugi plaćati?

Tko bi trebao platiti račun za struju koju si potrošio?

Zašto smatraš da je plaćanje dugova koje ti napraviš američki kapitalizam?
U socijalizmu nisi plaćao svoje dugove?

I, nadalje; što misliš tko će ti dati kredit ako zaživi ideja ŽZ da jedina nekretnina ne može biti jamac hipoteke?
Smotani2 is offline  
Old 05.01.2018., 20:30   #9306
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Nisu li populistom nazivali Nigela Faragea koji ima više pameti u malom prstu negoli svi ostali zajedno u svojim glavama i koji je na kraju izveo Britaniju iz bolesne tvorevine zvane EU, a smijali su mu se kad je rekao da će to učiniti?
Sada kad je to učinio, fakat se više ne smiju. Doduše, ne zbog toga što se klanjaju njegovu geniju.
Lord Byron is offline  
Old 05.01.2018., 20:30   #9307
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Svatko ima pravo živjeti u jednoj nekretnini.
Čak i ako je to VMD-ova nekretnina od stotinjak kvadrata, a u njoj on i žena mu?
Lord Byron is offline  
Old 05.01.2018., 20:31   #9308
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Sada kad je to učinio, fakat se više ne smiju. Doduše, ne zbog toga što se klanjaju njegovu geniju.
Pa ne, EU definitivno ne samo da se ne smije, već su zakeljeni za Brite kao krpelji kao da će oni propasti, a ne 'jadna' Britanija koju je Farage vratio u 'mračno doba' .. šmrc
old-soul80 is offline  
Old 05.01.2018., 20:33   #9309
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Čak i ako je to VMD-ova nekretnina od stotinjak kvadrata, a u njoj on i žena mu?
SVATKO tko ima samo jednu nekretninu, NE SMIJE mu se oduzet jer NITKO ne smije završiti na cesti.
Nadam se da ova moja 'populistička' izjava nije preteška za shvatiti.
old-soul80 is offline  
Old 05.01.2018., 20:37   #9310
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Misliš li?
Ako si dužan 20000 za struju, 5000 za vodu i 55000 za dva nenamjenska kredita, zašto bi bio u kući koju ne možeš uzdržavati?
Zašto bi ti imao nešto što ti mora netko drugi plaćati?

Tko bi trebao platiti račun za struju koju si potrošio?

Zašto smatraš da je plaćanje dugova koje ti napraviš američki kapitalizam?
U socijalizmu nisi plaćao svoje dugove?

I, nadalje; što misliš tko će ti dati kredit ako zaživi ideja ŽZ da jedina nekretnina ne može biti jamac hipoteke?
Banka mora nešto plaćati ljudima koje izbacuje na cestu? Možda one sve izmišljene silne kamate? Ajde nemoj... rano je još.
Hrvatska je socijalna zemlja bar u teoriji sada i to treba i ostati. Ako ne plaćaš struju, isključe ti struju, no nemaju te pravo baciti na cestu. Ako ne plaćaš plin, isključe ti plin, no nemaju te pravo bacati na cestu.
Te brije kako će neki jadnik... možda jadna banka ili jadna država morati nešto nekome plaćati... pa iskreno, to je i dužnost socijalne države da ljude održava na životu i u njihovom domu.
I još jednom - TO što to tebi nije jasno, to ne znači da su tvoje skučene i psihopatske teze ispravne. Izbaciti nekoga na cestu je mnogim ljudima isto kao oduzeti im život recimo metkom u glavu. Tko ima pravo drugome oduzeti život? Nitko.
old-soul80 is offline  
Received Infraction
Old 05.01.2018., 20:37   #9311
Zapravo, jako mi je teško za shvatiti tvoje zalaganje za moje pravo da puknem pola milje tuđih eura koje ni u snu ne mogu vratiti za raskošnu nekretninu iz koje me onda nitko ne smije izbaciti.

S druge strane, neki Marko kojemu je kredit jedini način da si priskrbi jedinu nekretninu, dobit će kredit - ono, nikad. Taj će ti Marko biti silno zahvalan za brigu o njemu.

Po tko zna koji put: oduzimanje nekretnine ne mora značiti "završavanje na cesti". Lijepo ti čovjek iz empatične zemlje kaže kako kod njega temeljito prevladava podstanarstvo.
Lord Byron is offline  
Old 05.01.2018., 20:41   #9312
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zapravo, jako mi je teško za shvatiti tvoje zalaganje za moje pravo da puknem pola milje tuđih eura koje ni u snu ne mogu vratiti za raskošnu nekretninu iz koje me onda nitko ne smije izbaciti.

Po tko zna koji put: oduzimanje nekretnine ne mora značiti "završavanje na cesti". Lijepo ti čovjek iz empatične zemlje kaže kako kod njega temeljito prevladava podstanarstvo.
Pa gle, ako je banka toliko glupa da ne provjeri tvoje 'sposobnosti' onda nije bolje zaslužila nego da joj pukneš ne pola milje, već sve što imaju van. Nije li to napravio onaj Španjolac koji je digao kredite u jedno 10 banaka u Španjolskoj i to masne pare, a nema ništa, niti mu imaju kaj uzeti?
Čuj, neka se banke malo bolje brinu za sebe, a za tebe i tvoja temeljna prava ću se brinuti ja ako ikada dođem na vlast
old-soul80 is offline  
Old 05.01.2018., 20:44   #9313
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Banka mora nešto plaćati ljudima koje izbacuje na cestu? Možda one sve izmišljene silne kamate? Ajde nemoj... rano je još.
Hrvatska je socijalna zemlja bar u teoriji sada i to treba i ostati. Ako ne plaćaš struju, isključe ti struju, no nemaju te pravo baciti na cestu. Ako ne plaćaš plin, isključe ti plin, no nemaju te pravo bacati na cestu.
Te brije kako će neki jadnik... možda jadna banka ili jadna država morati nešto nekome plaćati... pa iskreno, to je i dužnost socijalne države da ljude održava na životu i u njihovom domu.
I još jednom - TO što to tebi nije jasno, to ne znači da su tvoje skučene i psihopatske teze ispravne. Izbaciti nekoga na cestu je mnogim ljudima isto kao oduzeti im život recimo metkom u glavu. Tko ima pravo drugome oduzeti život? Nitko.
Ovim se prevršio svaku mjeru.
Nerealne stavove braniš vrijeđanjem.

Ignore.
Smotani2 is offline  
Old 05.01.2018., 20:51   #9314
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mogu samo pretpostaviti da ne pratiš dugo ovaj topic - naime, onaj koga ti opravdano nazivaš lopovom koji želi prevariti banku, ovdje se proglašava žrtvom HDZ/SDP-a, Hanžekovića, ljudi-guštera i masona. Kao što rekoh, u svim slučajevima koje sam pratio ljudi su na neku foru vjerovali da jednostavno ne moraju plaćati jer nemaju novaca. Nikad nisam pročitao da je netko krenuo u pregovore s bankom o reprogramu - a banke su itekako za to zainteresirane.
Ljudi su vjerovali u humanost, naivni, neupućeni, sa urođenim mehanizmom obmane da se neće dogoditi najgore.
Banke su zainteresirane jedino za izvlačenje maksimalnog profita. Malo je nategnuto da između gubitka nekretnine i olakšica otplate kredita ljudi biraju gubitak nekretnine.
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Opet, samo pretpostaviti da ne pratiš dugo ovaj topic - naime, ovdje se pod "riješenim stambenim pitanjem" i "pravom na dom" smatra samo i jedino vlasništvo nad nekretninom. Pokušaj nekome predložiti, pa čak i spomenuti podstanarstvo, automatski si u službi HDZ/SDP-a, Hanžekovića, ljudi-guštera i masona.
Trenutno u hr vlasništvo nad nekretninom na žalost jest jedino rješenje stambenog pitanja. Vjerujem da ti je to jasno.
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Svaku od ovih stavki potpisujem, a uvjeren sam da ih potpisuje i sve do jedan od ovdašnjih kritičara Živog zida. Napisao sam već puno puta: zbrinjavanje deložiranih, osiguranje dostojanstvenog života, itditditd.
E, fino. Ajmo dakle posložiti stvari po nrkoj logici. Prvo treba napraviti uvjete koje si naveo pa tek onda donositi ovrhe. U suprotnom, kao što u hr i jest slučaj, ljude se beskrupulozno izbacuje na cestu bez uvjeta za život.
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Upravo zbog toga mi i smeta zagovaranje načela Živog zida koja su u svojoj osnovi esencija bezakonja: u predizborno vrijeme ovdje se moglo pročitati svega, pa i zagovaranja da Hrvatska naprosto prestane plaćati vanjske dugove, zagovaranja da se sva devizna štednja građana konvertira u kune i potom kuna devalvira najmanje 50% (uz argument da ušteđevinu imaju samo lopovi). Sada su takvi ekstremi nešto rjeđi, ali se i daje zdušno podržava navodno "sprječavanje" (a u naravi odgađanje i poskupljivanje) deložacije, neovisno o tome koji su i kakvi razlozi doveli do odluke o deložaciji.
Ima svakakvih ideja, ali pogledaj pozadinu istih. Ti ljudi razmišljaju kako pomoći onima koji su u bezizlaznoj situaciji. Niti je jednostavno niti lako. Ali za razliku od ostalih koji smišljaju načine kako će ljudima što više i brže oteti, oni se postavljaju na sasvim suprotnu stranu. Koliko danas u hr ima blokiranih?
Ti tu ne vidiš problem? Misliš li da su većinom sami krivi što su u blokadi?
Jedno pitanje za tebe, što misliš koliko naših sugrađana koji su otišli iz hr sada imaju blokiran račun u tim državama? Da li ti to išta govori?
newone is offline  
Old 05.01.2018., 20:51   #9315
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ovim se prevršio svaku mjeru.
Nerealne stavove braniš vrijeđanjem.

Ignore.
Pa jesu, tvoji stavovi su PSIHOPATSKI, a što je najžalosnije, nisu niti tvoji, već su te izdresirali njima.
Kaj ste svi tak uvredljivi pičići tu!? Činjenice nisu uvrede. Sagledajte malo u sebe i zapitajte se biste li smatrali da je ok da vas netko izbaci na cestu zato jer ste ostali bez posla. Ako smatraš da da, tada možda niti nisi psihopat, već samo kmet i mazohist.
I teško će mi past tvoj ignore. Evo već serem tužne smajliće iz guzice.
old-soul80 is offline  
Received Infraction
Old 05.01.2018., 21:05   #9316
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Je, kužiš... lova se ne štampa... nju posere nečiji rad i trud... pogotovo kada bankari seru, onda im iz guzice ispadaju novčanice, a tek kada poispadaju sve one silne kamate nepostojeće zbog kojih ljudi završe na ulici na kraju.
Kamatarenje je in
ž
Samo je ECB naštampao 1050 milijardi eura u posljenje 2-3 godine a za FED se ni nezna cifra,koja je daleko veća od cifre ECB
Niz se može nataviti sa japanskom, kineskom i dugim nizom centralnih banaka koje su primijenile taj ekonomsko/finacijski model da pomognu gospodarstvu da što brže izađe iz krize 2008. I ne samo iz ove krize .
No kad netko spomene "štampanje love" "znalci" se sjete Juge i početka RH, jer za drugo neznaju, umjesto da se potrude i barem bace oko na najobičniju Wkikipedije

https://en.wikipedia.org/wiki/Quantitative_easing
#kocar# is offline  
Old 05.01.2018., 21:09   #9317
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Kako ti zoveš onoga koji uzme kredit a zna da ga neće moći vraćati?
Takav ne može dobiti kredit jer nema uvjete ili je mentalno nesposoban pa opet ne može podići kredit.
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Kako ti zoveš onoga koji štanca djecu a zna da ih nema od čega hraniti?
To je posebna tema koja ne spada pod ovaj topic.
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Kako ti zoveš onoga koji ne plaća režije ali uredno puši, ide u kafić i uredno ima pofarbanu kosu?
To su neuredne osobe koje imaju male šanse za kredit kod banaka, bez stalnog zaposlenja sa mutnim društvenim statusom.
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Sorry, to su za mene lopovi.
Nisi ti vidio pravoga.
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Lopov je svaki onaj koji ne ispunjava svoje obaveze koje je stvorio ili nemarom ili troši novac na nepotrebne stvari a ne plaća obaveze.,
I nemoj mi samo o gubitku posla, napisao sam da sam se našao u takvoj situaciji i nije mi ni palo na pamet pušiti i piti kavu a ne platiti struju.
Ne dijelimo svi iste okolnosti, ne živimo u istom okruženju, nemamo iste sposobnosti, nemamo svi potporu, nismo se svi rodili u imućnim obiteljima...
Ti si možda uspio izvući situaciju, mnogi neće moći.
newone is offline  
Old 05.01.2018., 21:19   #9318
Quote:
newone kaže: Pogledaj post
Ne dijelimo svi iste okolnosti, ne živimo u istom okruženju, nemamo iste sposobnosti, nemamo svi potporu, nismo se svi rodili u imućnim obiteljima...
Ti si možda uspio izvući situaciju, mnogi neće moći.
Znaš u čemu je problem? U tome što ljudi radije gledaju druge ljude da završavaju na cesti negoli da bi podnijeli pomisao da su glupi što sami plaćaju kredit ili režije. Znači, draža im je tuđa patnja i uništenje života negoli da oni ispadnu u vlastitim očima budaletine.
To ti je onak u stvari prilično jeftina psihologija malih i iskompleksiranih umova koji nemaju viziju da shvate da smo svi mi JEDNO i da svatko od nas ima pravo na dostojan život i krov nad glavom, pa TAMAN da ti i sebi ispadneš glup radi toga. Netko tko puno ima zna da je to bio splet životnih okolnosti i nesebično će podijeliti dio love onome koji treba, no netko ne... netko će smatrati da je zaslužio sve što ima kao što je netko drugi zaslužio crknut od gladi ako nema.
To je bolest u glavi na koju smo izdresirani. Ona temeljna empatija usađena u mnoge od nas je bila ubijana odmalena. Upravo ljudi koji misle da zaslužuju nešto dok drugi zaslužuju biti bačeni na ulicu su ljudi koji sebe ne vole, ne vjeruju u svoje sposobnosti i na takav na žalost bolestan način nekako sebe tješe i liječe.
Ovaj sistem je učinio sve da ubije ljudskost i empatiju u čovjeku, a što je najgore ljudi misle da je ovakav sistem vrhunac ljudskog razvoja i civilizacije na isti način kako su primitivci i mediokriteti tamo negdje 1478. vjerovali da je uspostavljanje Inkvizicije, mučenje ljudi i spaljivanje 'vještica' vrhunac ljudskog i civilizacijskog dosega. Stoljeća su trebala proći da ljudi shvate da su glupi kao kurac i da inkvizicija NIJE u redu... da robovlasništvo NIJE u redu... da svi nakaradni sistemi koji su isprali mozgove ljudima NISU u redu.
Isto tako danas ne shvaćaju da ovaj sistem jednostavno NIJE ispravan ni dobar i da će evolucija kad-tad učiniti korak naprijed s njima ili bez njih.
Idealisti su mijenjali svijet, a ne konformisti i mediokriteti.
old-soul80 is offline  
Received Infraction
Old 06.01.2018., 08:28   #9319
Quote:
newone kaže: Pogledaj post
A ne mogu platiti iz istog razloga iz kojeg ne mogu pronaći posao. Ne zato jer ne žele raditi, nego jer nema posla za njih. I to je razlika. A posla nema, pogotovo nema adekvatno plaćenih radnih mjesta jer je u hr na snazi takav sistem.
Na koji način će zidari omogućit otvaranje brdo novih radnih mjesta i omogućit adekvatnu plaću svima?
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bih to sročio pristojnije: jebe mi se živo za koga ćeš glasati. Ja nemam svojih koje bih ovdje ili bilo gdje reklamirao.

Sve što radim na ovoj temi je analiziranje populističkih stavova, a posebno ekonomskih mjera .
Naravno,to je i cij teme.
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Onaj u kojem u članku 56 piše da svatko ima pravo, za sebe i porodicu, zarađivati za život dostojan čovjeka.

Problem je u razumjevanju,
Živi zid pod tim podrazumijeva i pravo na krov nad glavom ili dom.
dok neki to tumače da te iz doma mogu deložirati i smjestiti pod zvjezdano ili kišovito nebo.

Zbog takvog tumačenja Ustava se i zovu Živi zid i na njihovu inicijativu i pritisak ilikako ti kažeš "viku" ublažen je ovršni zakon i sada se mora naći nužni smještaj za deložiranog.
Kad ŽZ bude u vlasti, budi siguran da će se ovršni zakon još dodatno i jako popraviti.

Nismo mi tu radi banaka i profita pojedinaca, nego oni svoje benefite i profite ostvaruju na temelju zajednice, svih građana.

No čemu ja trošim tipkovnicu, to u stranačkom biltenu ne piše i ne roji se
Možeš ti tumačit i ustav da imaš i pravo na auto pa ne znači da ga ispravno tumačiš.A da se držiš krivog tumačenja je i pisanje krov nad glavom jer ga ima i podstanar a opet nema svoj dom.
Banka zarađuje na pojedincu na isti način kao i ti.Ni banka ne posuđuje lovu bez naknade niti ti ne daješ ribu bez naknade.Niti je banka štampala svoju lovu niti si ti uzgojio ribu al opet uzimate lovu od naroda.Nije ti pero objasnio u stranačkom glasilu da ste ti i banka jednaki ili se praviš grbav?
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Trava je legalizirana evo u ruci imam recept i drugi tjedan ju podižem u apoteci....
Znači trava je dozvoljena za rekreaciju?Nešto sam propustio?
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Još jedan koji nezna da ovaj + BDP-a je iz razloga što Europska središnja banka radi u tri smjene i štampa eure...
Inflacija je gdje????
Da ti marić nije susjed?Čiji bdp je u plusu?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is online now  
Old 06.01.2018., 08:36   #9320
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post

Možeš ti tumačit i ustav da imaš i pravo na auto pa ne znači da ga ispravno tumačiš.A da se držiš krivog tumačenja je i pisanje krov nad glavom jer ga ima i podstanar a opet nema svoj dom.
Banka zarađuje na pojedincu na isti način kao i ti.Ni banka ne posuđuje lovu bez naknade niti ti ne daješ ribu bez naknade.Niti je banka štampala svoju lovu niti si ti uzgojio ribu al opet uzimate lovu od naroda.Nije ti pero objasnio u stranačkom glasilu da ste ti i banka jednaki ili se praviš grbav?
Znači trava je dozvoljena za rekreaciju?Nešto sam propustio?
Opetneznanje ili krivva percepcija i naivnost kod informiranja.
Banke posuđuju samo dio novca a ostalo "štampaju"

To je i Guverner Vujčić u pisanom odgovori zastupnici Holy priznao i jasno napisao da banke kreiraju novac koji posuđuju.

Što se trave tiče, osvrni se malo šta se u svijetu događa i vidi šta je Kalifornija po tom pitanju odlučila i ozakonila.

Hebi ga , zna da je teško o svemu saznati u grmićku, pa ti to ubrajam u olakotne okolnosti.
#kocar# is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.