Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2013., 14:34   #2961
Quote:
madmat kaže: Pogledaj post
Kada kupim kartu za tekmu preko interneta, onda printam potvrdu i kartu podižem na stadionu? Jel mogu kartu podići na stadionu na dan utakmice ili moram dan prije?
Ja sam do karte došao na drugi način, ali moji frendovi su si karte i kupili i podigli na dan tekme.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:53   #2962
Quote:
madmat kaže: Pogledaj post
Kada kupim kartu za tekmu preko interneta, onda printam potvrdu i kartu podižem na stadionu? Jel mogu kartu podići na stadionu na dan utakmice ili moram dan prije?
Ja sam kupio kartu preko expedie, i mogao sa ju podići sam na dan tekme
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 16:09   #2963
Imam raiffeisen bank karticu, tekuci račun.. Maestro , mogu li s njome placati u Barceloni ?
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 06:45   #2964
Quote:
oriv88 kaže: Pogledaj post
Imam raiffeisen bank karticu, tekuci račun.. Maestro , mogu li s njome placati u Barceloni ?
koristila maestro od zabe, pa ne vidim zašto nebi mogao od raiff...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:03   #2965
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
koristila maestro od zabe, pa ne vidim zašto nebi mogao od raiff...
Ako ćeš kupovat na karticu naravno da možeš. Za visu znam da je plaćanje bez provizije a vjerojatno je tako i za maestro
stipe86st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:46   #2966
Od 04.04. sam u Barci, i za sad prognoza vremena nije optimistična, pa da poludiš nakon ove duge zime u Zgb još ću doći na loše vrijeme i u Barcu (doduše to loše vrijeme je još uvijek OK vrijeme za Zgb - ali je loše za Barcu).Držim fige da će se vrijeme promjenit na bolje.....tim vremenskim prognozama ionako nije za vjerovat! Bar ne za 7+ dana unaprijed!
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 19:22   #2967
Quote:
stipe86st kaže: Pogledaj post
Ako ćeš kupovat na karticu naravno da možeš. Za visu znam da je plaćanje bez provizije a vjerojatno je tako i za maestro
nisu nikakvu proviziju uzimali, još mi je ispalo povoljnije zbog obračuna eura kupovati na maestro nego na amex, ok nije neka turbo velika razlika
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 14:39   #2968
Molim pomoć ako netko zna.Planiram sa aerodroma prema gradu sa vlakom i znam da su tri satnice Barcelona Sants, Passeig de Gràcia i Clot.Meni odgovara Clot zbog blizine hotela, a moje pitanje je jer vlak sa aerodroma vozi izravno do stanice Clot ili se treba presjedati na Barcelona Sants? Na internetu sam naišao na dvostruke odgovore, netko kaže da vozi izravno, a netko da trebaš izaći na Barcelona Sants i presjest na drugi vlak koji onda vozi na stanicu Clot.Ima tko iskustav iz prve ruke?
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 01:27   #2969
Prolazi kroz Clot - linija R2 Nord:

Aeroport
El Prat de Llobregat
Bellvitge
Barcelona-Sants
Barcelona-Passeig de Gràcia
Barcelona-El Clot-Aragó
Barcelona-SAnt Andreu Comtal
...
Viscount is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 23:27   #2970
Veceras se vratio iz Barce.. Bilo super
Posobno je zivo nocu..
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 14:50   #2971
Quote:
oriv88 kaže: Pogledaj post
Veceras se vratio iz Barce.. Bilo super
Posobno je zivo nocu..
Koliko si dana bio?S kim si letio?Kako si išao od aerodroma do grada?
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 10:16   #2972
Cura i ja sami. Isli sa croatiaairlans.. Nismo isli preko nikakve agencije jer je skuplje samo smo si karte avionske uzeli.. Zg-bar-Zg.. Sletili na 2 terminal pa onda busom do 1 terminala, pa vlakom do barcelone, pa dalje metro..kupili t10 kartu koja dode 9.80 i imas za 10 voznji bilo cime!
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 12:42   #2973
Quote:
oriv88 kaže: Pogledaj post
Cura i ja sami. Isli sa croatiaairlans.. Nismo isli preko nikakve agencije jer je skuplje samo smo si karte avionske uzeli.. Zg-bar-Zg.. Sletili na 2 terminal pa onda busom do 1 terminala, pa vlakom do barcelone, pa dalje metro..kupili t10 kartu koja dode 9.80 i imas za 10 voznji bilo cime!
To si se onda vratio u nedjelju sa Croatiom?Jer znam da Croatia ima izravne letove četvrtkom i nedjeljom.Ako ideš Croatiom onda si trebao sletiti na terminal 1 pa ići besplatnim busom do terminala 2 od kuda vozi vlak za grad.T10 ste kupili na automatu?
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 12:46   #2974
Mislim da je netko malo pobrkao. Croatia sljeće na terminal 1, a vlak vozi s terminala 2.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 14:39   #2975
Mozda sam ja zamijenio terminale, sletio sam na terminal 1 i isao na terminal 2 busom pa onda vlak itd.. Isao je carter let .. U petak ujutro u 6 i nazad u pon u 18:40 za zg! Cijena 950+750 taksa!
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 12:32   #2976
Bok svima, imam jedno pitanje, ali veliko Ima li netko za preporučiti neki stan u Barceloni, za 5,6 ljudi? Išla bih u 9mj. Surfala sam netom, al nisam sigurna što je ok... hvala na odgovoru.
asja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 13:33   #2977
Quote:
asja007 kaže: Pogledaj post
Bok svima, imam jedno pitanje, ali veliko Ima li netko za preporučiti neki stan u Barceloni, za 5,6 ljudi? Išla bih u 9mj. Surfala sam netom, al nisam sigurna što je ok... hvala na odgovoru.
stavi linkove stanova koji ti financijski odgovaraju, pa ti kažemo da li je u redu što se lokacije tiče...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 13:44   #2978
Krajem 6 mjeseca idemo ja i cura u barcelonu na tjedan dana ugl avio karte smo kupili hotel jos nismo rezervirali sad nas zanima dal je bolje uzet hotel u samom centru malo losiji il malo dalje bolji.

http://www.booking.com/hotel/es/nh-d...1df39f9;dcid=1

ovo nam je recimo zapelo za oko pa ako ima neko bolji prijedlog u tom cjenovnom rangu bili bi mu zahvalni,nemora bit nesto eksta hotel bitno je da je cist i da ima vlastitu kupaonu soba.

Jos ako ima ko savjet o kaficima i restoranima di se isplati pit i jest, i mozda koje mjesto za izlaske hvala!

Zadnje uređivanje proroletar : 06.04.2013. at 13:50.
proroletar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 17:00   #2979
Quote:
proroletar kaže: Pogledaj post
Krajem 6 mjeseca idemo ja i cura u barcelonu na tjedan dana ugl avio karte smo kupili hotel jos nismo rezervirali sad nas zanima dal je bolje uzet hotel u samom centru malo losiji il malo dalje bolji.

http://www.booking.com/hotel/es/nh-d...1df39f9;dcid=1

ovo nam je recimo zapelo za oko pa ako ima neko bolji prijedlog u tom cjenovnom rangu bili bi mu zahvalni,nemora bit nesto eksta hotel bitno je da je cist i da ima vlastitu kupaonu soba.

Jos ako ima ko savjet o kaficima i restoranima di se isplati pit i jest, i mozda koje mjesto za izlaske hvala!
nije ti ovo tak loša lokacija. u kvartu nemaš apsolutno ništ zanimljivo, ali ti je blizu metro, a nema ni to plaže tak puno (ja npr. na toj metro stanici silazim kad idem na plažu u bcn jer najvoljem Bogatell plažu )

u tom kvartu sam viđao i dosta lokalnih restorančića (ma vraga resorančića, prčvarnica i gostionica) s gablecima tak da možeš tamo i nešt čvakut povoljno.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 19:31   #2980
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
nije ti ovo tak loša lokacija. u kvartu nemaš apsolutno ništ zanimljivo, ali ti je blizu metro, a nema ni to plaže tak puno (ja npr. na toj metro stanici silazim kad idem na plažu u bcn jer najvoljem Bogatell plažu )

u tom kvartu sam viđao i dosta lokalnih restorančića (ma vraga resorančića, prčvarnica i gostionica) s gablecima tak da možeš tamo i nešt čvakut povoljno.
http://www.booking.com/hotel/es/apar...df39f9;dcid=1#

naletio sam i na ovo cjenom slicno, apartman je pozicija mi se mozda cini bolja a i mislim da bi se moglo ustedjet na hrani jel bi mogli jest i u sobi
proroletar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.