Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 15:55   #81
Hmm, sumporovodik i maslačna kiselina su prilično gadni.
Charobniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 16:38   #82
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Neki francuski sir kaj se s rakijom dela, sjećam se se samo da mu ime na E počinje...smrdi ko zapišani mrtvac sedam dana star. Nisam nikad od smrada bljuval, al od ovog mi je skoro pobeglo.
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
kako se zove taj sir? ja bi to probao
To bi mogao biti Epoisses.
EDIT: Sad vidim da me netko preduhitrio.
Bynw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 23:02   #83
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
E mašala, darthraven ga potrefi ko prstom u...sir. Vele da ga je zakonom zabranjeno nositi u sredstvima javnog saobraćaja.
i durian http://www.slowtrav.com/blog/candi/2...hailand_1.html
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 00:00   #84
Vlak Zg-Vinkovci. Nakon par pivi idem u wc. A tamo smrad amonijaka koji spaljuje dlacice u nosu. Jel ima neo sredstvo za ciscenje s tim smradom il koji vrag?
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 03:09   #85
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pseća kakica - najdovratniji miris ikad
Hehe, meni je najgore bilo kad sam stao u "pseću kakicu" koja je bila točno ispred vrata mog auta, stao sam desnom nogom i vozio par stotina metara - i pritom nekoliko puta stisnuo kočnicu i gas... Tako se fino zavuklo u one gumene pore na papučicama, a ja sam morao klečati ispod volana i čistiti to...

Btw. jednom sam i provjeravao kako dihta ventil na boci sumporovodika (nasreću, na balkonu i na vjetroviti dan) - i to je fakat gadno, ali uvijek su mi bili gori ovi mirisi koji još imaju i vizualnu ili taktilnu komponentu od nevidljivih.
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 13:07   #86
Bliži se ljeto, a frendica negdje pročitala da bršljan pomaže kod celulita, treba ga staviti da odstoji u vodi... i tako nakon par dana otvorimo mi tu bocu i kad nismo zamrle od smrada te vode i bršljana, nešto neopisivo, kao da je nekakva crkotina. Momentalno je završilo u smeću i nismo uspjele doznati da li je učinkovito.
__________________
Your knife, my back! My gun, your head!
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 09:31   #87
probajte proliti mlijeko u autu po podu. nakon nekoliko dana auto vam je siguran od krađe,a i uštedjet će te na benzinu jer se nećete voziti.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 12:28   #88
Quote:
Göttspöđä kaže: Pogledaj post
kumeq, kumeq, kako jedva čekaš

Inače, vegići vole srat kako mesojedi smrde. Kako nam iz probavila bazdi trulež i kako je meso teže probavljivo od celuloze. Ne znam kako i zašto jer ja kad se napucam mahunarki (zbog seriouz issuz sa njima, na granici su mi neprobavljivosti) ne ostavljam živoga oko sebe. Kad pojedem stejkčinu, ništ. O čemu oni pričaju ?
Inače, kad ideš na kolonoskopiju, par dana ranije ne smiješ jesti povrće, jer duže ostaju ostaci nego od mesa. Kao što svi znamo, nismo krave, nemamo 4 želudca i celuloza nije toliko probavljiva u našem slučaju.

Moj kandidat za top smrad stoljeća je smrad koji se širi iz tvornice Zvijezda na Šitnjaku. Smrad tisuću pokvarenih jaja. Nekad cijeli Šitnjak smrdi po tome.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 14:27   #89
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Miris (bolje rečeno smrad) leševa je najodvratniji, ali ima nešto čudno u tom smradu. Svaki dan, miris je odvratniji barem pet puta. Baš onako jezivo mu se povećava intenzitet.
To me je sjetilo kada se neki tip u zgradi od moje kolegice ubio.Našli su ga sedmi dan.Vani je bilo preko 30,maj mjesec.
Jebeno.

Uglavnom,trebali su dani da se izluftira,a kako je bilo patologu ne želim ni razmišljati.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 12:14   #90
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Inače, kad ideš na kolonoskopiju, par dana ranije ne smiješ jesti povrće, jer duže ostaju ostaci nego od mesa. Kao što svi znamo, nismo krave, nemamo 4 želudca i celuloza nije toliko probavljiva u našem slučaju.
Ma znam

Sprdam se
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 12:48   #91
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
probajte proliti mlijeko u autu po podu. nakon nekoliko dana auto vam je siguran od krađe,a i uštedjet će te na benzinu jer se nećete voziti.
ajme podsjetio si me sad opakom konkurentu onoj psećoj bljuvotini koju sam opisao! u srednjoj školi jedan kolega je nekad došao autom (konkretno tamnoplavom Temprom ) pa bi se iza škole vozali i razvozio nas kućama (nafta je bila oko 3,5 kn još ). e ali jednom je taj auto tako odvratno smrdio da je to strava i užas bilo. naime, prolilo mu se 5 litara svježeg domaćeg mlijeka pod sjedala. očistili su koliko su mogli, ali su oni tapecirunzi poda to upili, ipak se nije mogao rasturiti cijeli auto. i onda se nakon nekoliko dana to usmrdilo. to je smrdilo jezivo. ne postoji miris s kojim bih to usporedio. ono što me iznenađuje nije bilo uopće slično nekakvim smradovima na koje smo navikli kad se raspadaju organske tvari, znači crkljutine, truleži i slčno. možda trulež neki u kombinaciji sa smradom kuhanih čarapa nošenih u vojničkim čizmama jedno 10 dana zaredom. vuklo je i na nešto gorko.
meni se bila razlila sukrvica od mesa po autu i počela zaudarati, ali to nije ni u pol tako odvratno kao mlijeko.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 13:05   #92
Kada se prži panceta/slanina u tavi. Toksično po mene. Majci sam zabranio da to sprema. Zatim, neki anestetici. Bio sam 3 puta operiran u 90-ima kao dijete, i još se prisjetim tog smrada kada nešto slično udahnem.
Kojiro Izawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 15:19   #93
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ajme podsjetio si me sad opakom konkurentu onoj psećoj bljuvotini koju sam opisao! u srednjoj školi jedan kolega je nekad došao autom (konkretno tamnoplavom Temprom ) pa bi se iza škole vozali i razvozio nas kućama (nafta je bila oko 3,5 kn još ). e ali jednom je taj auto tako odvratno smrdio da je to strava i užas bilo. naime, prolilo mu se 5 litara svježeg domaćeg mlijeka pod sjedala. očistili su koliko su mogli, ali su oni tapecirunzi poda to upili, ipak se nije mogao rasturiti cijeli auto. i onda se nakon nekoliko dana to usmrdilo. to je smrdilo jezivo. ne postoji miris s kojim bih to usporedio. ono što me iznenađuje nije bilo uopće slično nekakvim smradovima na koje smo navikli kad se raspadaju organske tvari, znači crkljutine, truleži i slčno. možda trulež neki u kombinaciji sa smradom kuhanih čarapa nošenih u vojničkim čizmama jedno 10 dana zaredom. vuklo je i na nešto gorko.
meni se bila razlila sukrvica od mesa po autu i počela zaudarati, ali to nije ni u pol tako odvratno kao mlijeko.
e iz sličnog primjera je i moje iskustvo. smrad se osjećao mjesecima nakon proljevanja,a ako bi otvorio prozor ljeti smrad u autu bi tako prvlačio muhe da ih je uvijek bilo bar 5,6 unutra.

dobra je ovo ideja i za sve koji se nekome žele osvetiti a kreativnije je od struganja po autu ključem i ne treba 5 litara proliti,dovoljno je pola
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 16:43   #94
Nije losa ideja, cak ti nije potreban niti kljuc nego samo proliti koju litru oko brisaca gdje je obicno usis ventilacije
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 23:48   #95
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
od smradova koji su mi se urezali u pamćenje je smrad nafte kod rafinerije u Bosanskom Brodu.
Da, ovo je poprilično oduran vonj. Vrlo slična stvar i s Petrokemijom u Kutini, a pogotovo kad zapuše vjetar.


Najodurniji smradovi:

1. Kuhani krumpir nakon što je odstajao 2-3 dana van frižidera, a još i više, bože me sakloni. Majko isusova.
2. Voda u vazi nakon što je cvijeće u njoj stajalo nekoliko dana. Majko božja.


Inače nisam osjetljiva i ne povraćam na takve stvari, ali ovo diže želudac gore nego crkotine, navikla sam valjda na roadkill stink i beskućnike iz tramvaja (i općenito znoj/cigarete/pišalina/septička).
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 17:34   #96
1.) Ostaci sirove piletine zaboravljeni 2 dana u košu za smeće
2.) CH3SH & piridin
4.) Maslačna kiselina
ChemLab is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 17:58   #97
najgori je miris svjezeg lesha,
smrdi po siru

drugi najgori je miris starog lesha,
smrdi po prshutu

ako zelite osjetiti te mirise prosecite se ispred zavoda za sudsku medicinu na Salati


eh da, vise ne jedem sir ni prshut
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 11:41   #98
...pokušajte zapaliti zavoj za rane,
pa ga potom ugasiti nogom neka dimi...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 15:34   #99
Uz govno, kao neupitan br.1, trula sarma stara preko 15 dana (van frižidera) i ustajala voda od cijeća u vazi.
__________________
Bardic poetry-Brave Sir Robin
Nightsinger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 16:59   #100
Mačka koji se tjera
__________________
Khm...ja sam žensko
bozo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.