Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2017., 23:45   #41
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Možda, ali svejedno mislim da autor treba dokučiti zašto osjeća ljubomoru. Samo zato jer je ona zgodna, a mladi dečki puni hormona, ili postoji i neki drugi problem? Svoju ljubomoru mora riješiti prvo sa sobom, mora krenuti od sebe, to sam htjela reći. Naravno da bi mu ona trebala biti podrška, ipak su partneri. Posve drugačije se situacija tretira ako se ne radi samo o njegovom trenutno niskom samopouzdanju.
Meni se čini da on nije nešto specijalno ljubomoran.Čini mi se da ga zapravo muči samo ponašanje njegove žene za koje smatra da nije sasvim primjereno.Da kojim slučajem moja žena ode igrati odbojku sa 10 godina mlađima i da planira i dalje takva druženja isto bi tako smatrao to neprimjerenim a ti biš rekla da sam ljubomoran i da nemam samopuzdanja a uopće nisam ljubomoran i samopouzdanja imam dovoljno.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:47   #42
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nebitna sam ja, autor je rekao da je češće, ali ne znamo u kojem periodu i je li to samo za vrijeme godišnjeg, a ni koliko češće. Žena mu je rekla da ga obožava i da joj je najbolji prijatelj, meni su to iznimno važne stvari u vezi. To što nema više leptirića kao što ih je bilo prije tko zna koliko godina ne znači da bi uskočila u grupnjak s trojicom, kako ih sama naziva, klinaca dok joj se vlastita djeca igraju malo dalje u pijesku.
Nica, sunac ti.

Kaj mislite da ce zena, osim sto je rekla da veza je u nekoj drugoj fazi - ce rec 'joj daj ajde, idem se fukat?'

Svijet prepun tipova koji ruzne trebe vode na kave i vecere, iz prijateljstva.

Ajde de, moguce da fakat nema niceg, al kak je uvodni post srocen, ne gajim veliku nadu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:56   #43
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nekak mislim da je to kod tebe samo u teoriji.

Oaobno sam poprilicno neljubomoran, ali ovo mi je previse.

Inace, od silnog povjerenja me bivsa zena varala sa tipom koji mi je bio kucni prijatelj, druzio se sa mnom na moru, slavili smo rodjendane skupa...

Kad sam najzad posumnjao mi je rekla da ljubomoru rjesavam sam sa sobom.
Ja sam se grohotom smijala svojoj baki kad je govorila da ne treba frendicu doma vodit kad imaš muža. Ok, još uvijek mi je malo smiješno. Ali nikad ne znaš. Zaista nikad. To đubre od tvog kućnog prijatelja mi je još gore od tvoje žene. Ono, nekakav code, nešto.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:00   #44
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nekak mislim da je to kod tebe samo u teoriji.

Oaobno sam poprilicno neljubomoran, ali ovo mi je previse.

Inace, od silnog povjerenja me bivsa zena varala sa tipom koji mi je bio kucni prijatelj, druzio se sa mnom na moru, slavili smo rodjendane skupa...

Kad sam najzad posumnjao mi je rekla da ljubomoru rjesavam sam sa sobom.
Ne znam je li samo u teoriji jer nisam drugačija u vezama nego što govorim ovdje. Možda trebam spomenuti da me više njih varalo.
Ali ovo tvoje je dvostruko loše jer ti je i taj lik bio prijatelj. Baš jadno od njih oboje.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Da varam i da me cura pita takvo pitanje bi tocno to odgovorio.

Jebiga, ja sam malo kraljica naive. Moj bivši je redovno išao doma kod cure za koju sam znala da je zaljubljena u njega, nešto joj je pomagao, ona mu je spremala ručkove "u znak zahvale", a on tikvan ništa nije kužio. Tek kad mu je počela sa šprehama "ja sam ti bolja od nje" ju je posve odjebao i još mi zgroženo ispričao što je bilo. Pa dobro jutro, majstore, šta si mislio da te zove stalno i kuha ti iz dobrote svoga srca? Ali dok se dešavalo mu nisam rekla ni riječ. Njegovo prijateljstvo, njegov izbor, njezina zaljubljenost. Da se išta desilo između njih krivila bih isključivo njega, ona mi ništa nije bila dužna. Nisam imala lijepo mišljenje o njoj, naravno, ali ne bi mi padalo na pamet obračunavati se s njom.


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajde de, moguce da fakat nema niceg, al kak je uvodni post srocen, ne gajim veliku nadu.
Normalno da nije samo to kad je na forumu. Kad su ljudi došli na forum s pričom koja na prvu ne djeluje kao velik problem, a da nije prerasla u nešto puno gore nakon nekoliko postova? Samo čekam kad ćemo već čuti i to gore.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:06   #45
muški, morate shvatit da se oko ovakvih tema ne vrijedi raspravljati sa zenama.
one ce racionalizirati kao sto racionalizira i autorova zena, a onda ce se napaliti na nekog mladjeg, jačeg, ljepseg i zgodnijeg i pojebat ce se s njim.

autore, ne citaj postove od ovih zena. cim uvidis da je zensko pisalo post, ne citaj dalje inace ce te izmanipulirati da vjerujes da nemas razloga za brigu.
imas razloga za brigu
ne dozvoli zeni da pravi magarca od tebe.
ako ti unutarnji osjecaj govori da nesto nije u redu, onda nije u redu. tjeraj to do kraja i bez popustanja.

evo da ti ispricam jednu pricu.
znam jednog covjeka od kojih 5 banki.
on je takodjer nekad u proslosti osjecao da nesto nije u redu, ali nije slusao sebe.
nedavno sam bio kod njega u gostima, pili smo pice on, njegova zena i ja, kad njegovoj zeni zazvoni telefon, a ona ce na to ovim rijecima:
"evo, zove me dečko".
(on je sutio i u sebi gutao bijes i sve ono sto ti gutas, samo puno jace. i ti ces isto osjecati ako ne razvijes kicmu.)
meni da tako nesto zena kaze, istog trenutka bih je otjerao iz kuce, a i ti moras isto tako.
inace ce te jebat, ali u mozak, a nju ce u vaginu jebat kolega s posla.
sretno
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.08.2017., 00:08   #46
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja sam se grohotom smijala svojoj baki kad je govorila da ne treba frendicu doma vodit kad imaš muža. Ok, još uvijek mi je malo smiješno. Ali nikad ne znaš. Zaista nikad. To đubre od tvog kućnog prijatelja mi je još gore od tvoje žene. Ono, nekakav code, nešto.
Bio nam je zajednicki frend, steknut nakon dugo godina veze, preko njenog posla smo se upoznali.
imao je i dugogodisnju curu s kojom se trebao zeniti i s kojom sam bio u boljim odnosima nego s njim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:10   #47
Flat, ako je tacno ono sto si napisao, stekao si moje postovanje
ne zato sto si bio naivcina, vec zato sto si sad mudriji
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:10   #48
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Bio nam je zajednicki frend, steknut nakon dugo godina veze, preko njenog posla smo se upoznali.
imao je i dugogodisnju curu s kojom se trebao zeniti i s kojom sam bio u boljim odnosima nego s njim.
Divno. I jel pokazao ikakvu savjest, išta, ili ono, džon obraz? A što ja pitam, netko tko je sposoban za tako što ima džon obraz in the first place... White trash.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:14   #49
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ne znam je li samo u teoriji jer nisam drugačija u vezama nego što govorim ovdje. Možda trebam spomenuti da me više njih varalo.
Ali ovo tvoje je dvostruko loše jer ti je i taj lik bio prijatelj. Baš jadno od njih oboje.




Jebiga, ja sam malo kraljica naive. Moj bivši je redovno išao doma kod cure za koju sam znala da je zaljubljena u njega, nešto joj je pomagao, ona mu je spremala ručkove "u znak zahvale", a on tikvan ništa nije kužio. Tek kad mu je počela sa šprehama "ja sam ti bolja od nje" ju je posve odjebao i još mi zgroženo ispričao što je bilo. Pa dobro jutro, majstore, šta si mislio da te zove stalno i kuha ti iz dobrote svoga srca? Ali dok se dešavalo mu nisam rekla ni riječ. Njegovo prijateljstvo, njegov izbor, njezina zaljubljenost. Da se išta desilo između njih krivila bih isključivo njega, ona mi ništa nije bila dužna. Nisam imala lijepo mišljenje o njoj, naravno, ali ne bi mi padalo na pamet obračunavati se s njom.




Normalno da nije samo to kad je na forumu. Kad su ljudi došli na forum s pričom koja na prvu ne djeluje kao velik problem, a da nije prerasla u nešto puno gore nakon nekoliko postova? Samo čekam kad ćemo već čuti i to gore.
Ma tak sam si i ja brusil obraz na sve strane, da budem cool i stabilan jer mene to ne jebe kao i nije me jebalo na emotivnoj razini koliko na razini zdrave pameti.

Ne pada mi na pamet podnositi nesto takvo opet.

To se ne radi sto se mene tice i bit ce ili po mojem ili nikako.
Strogo od mene, ali zelim se osjecati sigurno. Samo takva veza je ispravna.

Ljubomoru ne podnosim, ali nek se slobodno druzi s kime hoce i kolko god hoce bez mene.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:16   #50
Meni autor više zvuči zabrinuto nego ljubomorno... a u određenim ležernim ljetnim okolnostima mora, sunca i uzavrelih tijela s mladim i ludim društvom punim hormona teško se oteti dojmu raznih varijanti proklizavanja.
Čovjek je naprosto zabrinut i pita se kako bi to moglo završiti, pa mi se čini da bi htio dobiti nekakve "garancije" da će to sve proći bez ikakvih posljedica. No, iskreno, ne mogu se oteti dojmu da rizik postoji... Makar, ovisi naravno i o ženi.. Meni bi to bila premlada "piletina", ali možda nekoj ženi ne bi. Ali, autor najbolje poznaje svoju ženu i zna koliko je ona sklona flertanju i/ili nekim "igricama" s drugim muškarcima? Koliko je meni poznato, ako voli muško društvo, nema garancije i za nešto više "hot". Osim toga, ponekad i prilika čini lopova.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:16   #51
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Divno. I jel pokazao ikakvu savjest, išta, ili ono, džon obraz? A što ja pitam, netko tko je sposoban za tako što ima džon obraz in the first place... White trash.
Haha.
Ne, prijetio mi se da ce me ubiti jer sam ih cinkao njegovoj curi, a mojoj bivsoj je rekao da je kurvetina koja si je upropastila brak.
Danas zive skupa.
Zahvalan sam mu, ali mislim da jos ne zna kolko se zajebao.
A mozda i nije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:19   #52
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Haha.
Ne, prijetio mi se da ce me ubiti jer sam ih cinkao njegovoj curi, a mojoj bivsoj je rekao da je kurvetina koja si je upropastila brak.
Danas zive skupa.
Zahvalan sam mu, ali mislim da jos ne zna kolko se zajebao.
A mozda i nije.
Pa iskreno vjerujem da dvoje toliko sjebanih i pokvarenih ljudi ne mogu biti sretni, ali tko zna, kako retki nađu retke, možda se i zlo na zlo sklopi u skladan mozaik. Iako, poznavajuć neke dugogodišnje parove koji su gradili sreću na trusnim temeljima, nisu se usrećili, a i karma ih je gadno spojebala.

Zaslužili su se u svakom slučaju. Ako i jesu miserable, vjerojatno neće priznati nikome iz čistog inata jer znaju da su krivi pa onda mora biti sjajno, naravno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:23   #53
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Meni autor više zvuči zabrinuto nego ljubomorno... a u određenim ležernim ljetnim okolnostima mora, sunca i uzavrelih tijela s mladim i ludim drušvom punim hormona teško se oteti dojmu raznih varijanti proklizavanja.
Čovjek je naprosto zabrinut i pita se kako bi to moglo završiti, pa mi se čini da bi htio dobiti nekakve "garancije" da će to sve proći bez ikakvih posljedica. No, iskreno, ne mogu se oteti dojmu da rizik postoji... Makar, ovisi naravno i o ženi.. Meni bi to bila premlada "piletina", ali možda nekoj ženi ne bi. Ali, autor najbolje poznaje svoju ženu i zna koliko je ona sklona flertanju i/ili nekim "igricama" s drugim muškarcima? Koliko je meni poznato, ako voli muško društvo, nema garancije i za nešto više "hot". Osim toga, ponekad i prilika čini lopova.
Tak je i nama nasa bracna savjetnica objasnjavala da postoji razlika izmedju opravdane sumnje i ljubomore.
Mene se uvjerilo da sam lud i ljubomoran jer kaj se ja sad odjednom cudim da zene nema 5 dana tjedno doma.

Tak i ova mozda autora uvjerava da je to bas ce ce i da nema bolje nego kad pustis partnera da se druzi sa napaljenim dvadesetogodisnjacima, a ako ima nesto protiv onda je to ljubomora koju mora rjesavati sam sa sobom kao sto to nica kaze.

Da mi se opet desi slicno bi si i ja nasao par prijateljica s kojima bih isao po vecericama i tulumima pa nek ona bude doma sa djetetom.

To savjetujem i autoru pa ako zeni smeta, nek si ljubomoru rjesava sama sa sobom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:24   #54
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa iskreno vjerujem da dvoje toliko sjebanih i pokvarenih ljudi ne mogu biti sretni, ali tko zna, kako retki nađu retke, možda se i zlo na zlo sklopi u skladan mozaik. Iako, poznavajuć neke dugogodišnje parove koji su gradili sreću na trusnim temeljima, nisu se usrećili, a i karma ih je gadno spojebala.

Zaslužili su se u svakom slučaju. Ako i jesu miserable, vjerojatno neće priznati nikome iz čistog inata jer znaju da su krivi pa onda mora biti sjajno, naravno.
Ona je mama mom sinu. Potrebno mi je da bude sretna i stabilna.

Karma, iš iš
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:25   #55
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ona je mama mom sinu. Potrebno mi je da bude sretna i stabilna.

Karma, iš iš
Ajoj, da. To kužim.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:28   #56
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post

To savjetujem i autoru pa ako zeni smeta, nek si ljubomoru rjesava sama sa sobom.
Ja sam dojma da je kojim slucajem zena otvorila temu i napisala ovako nesto da bi pljustali savjeti da ga odmah odjebe.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:29   #57
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne, prijetio mi se da ce me ubiti jer sam ih cinkao njegovoj curi, a mojoj bivsoj je rekao da je kurvetina koja si je upropastila brak.
Danas zive skupa.


Sori al kako sam se ja počela smijati na ovo...
Mir i tišina, susjedstvo spava i odjednom cerekanje na sav glas.

Ali imam i sama slučaj dvoje poznanika koji je slično završio, prvo joj je vikao da je kurva koja se jebe sa svima (osim s njim), kasnije su se vjenčali.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:30   #58
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ajoj, da. To kužim.
A i da nije mama, kaj ja imam od toga da ona bude nesretna?

Uz to, sretan bivsi partner je partner koji te ne uznemirava i ne radi probleme.

Lik je ok prema sinu pa mu hvala i na tome.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:34   #59
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A i da nije mama, kaj ja imam od toga da ona bude nesretna?

Uz to, sretan bivsi partner je partner koji te ne uznemirava i ne radi probleme.

Lik je ok prema sinu pa mu hvala i na tome.
Ti si bolja i velikodušnija osoba od mene.
Jedan od većih horora bi mi bio da mi dijete odgaja neka rospijetina koja mi je bila kućna frendica koja se pomamila od svih kuraca za onim od mog bivšeg muža, ne znam iskreno kako bih se s tim nosila, jako loše, trebalo bi mi vremena da sažvačem tu činjenicu.
Damn, ne bih htjela da mi kućnog ljubimca dira, kamoli dijete.

Meni je to herojski iskreno, moći radi djeteta savladati tako usrane činjenice. Svaka ti čast.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:35   #60
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post


Sori al kako sam se ja počela smijati na ovo...
Mir i tišina, susjedstvo spava i odjednom cerekanje na sav glas.
Kaj se ispricavas?
Pa smijesno je.

Ima toga jos jako puno, ali nije tema.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.