Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 21:16   #461
Jebate, Luković dominator. 7 napadačkih skokova i 4 blokade u 9 minuta. I 8 koševa, onako usput.
Tsigalko 11 is offline  
Old 22.01.2018., 21:32   #462
Kako bezvoljan Zadar,tako malo zara i cvrstine nevjerovatno
Bull's eye is offline  
Old 22.01.2018., 21:35   #463
nažalost totalni raspad sistema
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 22.01.2018., 21:38   #464
Zadrani u obrani djeluju kao da su uložili kuću i ženu na pobjedu Mornara.
Tsigalko 11 is offline  
Old 22.01.2018., 21:38   #465
Ja shvacam da te ne ide sut,da grijesis u napadu. Ali primiti 44 kosa u prvih 15 min je zalosno
Bull's eye is offline  
Old 22.01.2018., 21:53   #466
Jedino Ivanov i Knowles nešto pokušavaju, svi ostali su užasni.
Krajina je katastrofalan, Luković ga je izdominirao ko da igra protiv kadeta.
Obrana ne postoji.
Al nije to gotovo, pa ovaj Mornar je nedavno do pred kraj gubio 15 razlike od mrtvog MZT-a.

Obzirom da je Buducnost prva, a Mornar izgledno među 4, Đetići će imat odličan nacionalni koef.
Gleda li se to i dalje (vidim da ima na službenoj str.), pa da Crna gora ima 3 predstavnika?
Tsigalko 11 is offline  
Old 22.01.2018., 22:07   #467
Kraljevic u svlacionicu ga treba poslati


A ovaj debil od komentatora


edit:koji vrag vise drzi ovog kraljevica kakvo beskorisno drvo

Zadnje uređivanje Bull's eye : 22.01.2018. at 22:18.
Bull's eye is offline  
Old 22.01.2018., 22:16   #468
opop, izbacilo malo mornara iz ritma, može se ovo okrenit.
DerrickRose is online now  
Old 22.01.2018., 22:23   #469
To je to, 0-2 s Partizanom i Mornarom.
Ovakav Zadar ne zaslužuje final4.
ocajnik543210 is offline  
Old 22.01.2018., 22:47   #470
Quote:
ocajnik543210 kaže: Pogledaj post
To je to, 0-2 s Partizanom i Mornarom.
Ovakav Zadar ne zaslužuje final4.
Koji je tuka buducnost, triba dobit cedu da se guba nije umisala, odigra egal u podgorici , dobia megu oba puta...cibonu u zg...
Da vise je zasluzia oartizan hahaga

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 22.01.2018., 22:50   #471
Večerašnji zadar ne zaslužuje igrat ovu ligu a kamoli bit top 4

Jedino mi je žao šta su pukli u najbitnijoj utakmici sezone, sad su šanse za top 4 svedene na puku teoriju
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 22.01.2018., 22:56   #472
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Koji je tuka buducnost, triba dobit cedu da se guba nije umisala, odigra egal u podgorici , dobia megu oba puta...cibonu u zg...
Da vise je zasluzia oartizan hahaga

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Neko ko doma izgubi 16 razlike od glavnog konkirenta ne zasluzuje f4..

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
mrElrey is offline  
Old 23.01.2018., 00:37   #473
Steta jebiga. Sad je playoff domena znanstvene fantastike
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 23.01.2018., 00:53   #474
Gotov je playoff, nema se tu više šta tražit. Realno, Mornar puno bolji večeras . Uzeli su utakmicu pod kontrolu od prve minute, zaatvorili reket i to je to. Ostaje mi eventualno dilema kad se Zadar vratia na -9 krajem 3-će jeli ono bia faul u napadu onog Rossa kad je odbacia od sebe obrambenog Zadra i pogodia tricu. Da se tad obranilo napad-dva i ušlo u zadnju četvrtinu sa prihvatljiviom razlikom mogla se eventualno tražit šansa.

A očito je Mornar u velikom naletu, ovo im je peta pobjeda zaredom, s tim da su ostvarili 3 na gostovanjima redom kod direktnih konkureata Partizana, FMP-a i Zadra. Tako i izgledaju , djeluju ka da igraju na peaku svojih mogućnosti.
Cinque is offline  
Old 23.01.2018., 00:58   #475
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Gotov je playoff, nema se tu više šta tražit. Realno, Mornar puno bolji večeras . Uzeli su utakmicu pod kontrolu od prve minute, zaatvorili reket i to je to. Ostaje mi eventualno dilema kad se Zadar vratia na -9 krajem 3-će jeli ono bia faul u napadu onog Rossa kad je odbacia od sebe obrambenog Zadra i pogodia tricu. Da se tad obranilo napad-dva i ušlo u zadnju četvrtinu sa prihvatljiviom razlikom mogla se eventualno tražit šansa.

A očito je Mornar u velikom naletu, ovo im je peta pobjeda zaredom, s tim da su ostvarili 3 na gostovanjima redom kod direktnih konkureata Partizana, FMP-a i Zadra. Tako i izgledaju , djeluju ka da igraju na peaku svojih mogućnosti.
Nego sto je nego faul. Umisto -9 i napad , on metne otvorenu tricu i jos iduci napad nekakav kontra fual sudi i jbg rjesen autakmica. Ogavno ba ssudenje cilu utakmicu , navlacenje za goste. Zadarska publika koja je jedna od rijetkih koja razumi kosarku i odma skace na svaku odluku losu ih je nekoliko puta ispratila sa cigani, cigani, ka i na krsju meca.

No ruku na srce. Mornar ih je pojia dns i potpuno zasluzeno dobi utakmicu i kartu za platoff. Tesko ce ih ko stic sad. Ona dva crna su odigrali brutalno dobro...koji k oni rade u aba ligi??

Ps. Onaj komentator, pa koji k ga vise ne maknu oa svi se zale na.njega iz kolo u kolo...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 23.01.2018., 01:04   #476
Znači dobro san vidia, to je onda prelomilo utakmicu. Bez obzira šta je Mornar bia bolji bg. Bilo je mislim i napad kasnije odgurivanje igrača Zadra u leđa prilikom skoka u napadu.
Ali zbilja je brutalno kako je Mornar te situacije koristija, mali poklon obrane ili u ovom slučaju od sudaca, i hop eto odma trice ili serije od 6-7 koševa. Zato sam i napisa da mi je djelovalo ka da igraju na peaku.

Gleda san u kafiću, pa sam bia na mute. Al je Panci opet drža litanije o Hrvatima 21 stoljeća ?
Cinque is offline  
Old 23.01.2018., 01:11   #477
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Znači dobro san vidia, to je onda prelomilo utakmicu. Bez obzira šta je Mornar bia bolji bg. Bilo je mislim i napad kasnije odgurivanje igrača Zadra u leđa prilikom skoka u napadu.
Ali zbilja je brutalno kako je Mornar te situacije koristija, mali poklon obrane ili u ovom slučaju od sudaca, i hop eto odma trice ili serije od 6-7 koševa. Zato sam i napisa da mi je djelovalo ka da igraju na peaku.

Gleda san u kafiću, pa sam bia na mute. Al je Panci opet drža litanije o Hrvatima 21 stoljeća ?
A cuj nisu kazali snimku pa nisan 100%soguran jel bia faul al parilo je tako.. takoder dosta dvojbenih odluka sve na.njihiv mlin.(neka ne.mislite da to navodin ka razlog poraza vec samo nappminjen na uzasno sudenje zadri vec trecu cetvrti zaredom.)

A nego..nesto je spominja ka da su oDi osnovani dominikanci (nakon povika ubi srbina),na kraju se odjavia u recenicu da su to totalno nepotrebni izrazi , tj da ih triba zakonom zabranit u ovakvoj dvorani..tako.nesto...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 23.01.2018., 01:18   #478
Meni je on ok komentator šta se tiče znanja košarke, kuži dobro igru ka igru i zbilja dobre prijenose radi.

Ali sa tim moraliziranjem je dosadan u pm, ne sjećam se pa neznam jel ga ikad stavilo da radi utakmicu iz Pionira kad igra neki naš klub, nebitno koji. Bilo bi zanimljivo kakvi bi bili njegovi komentari na takav primitivizam. Ako bi bija dosljedan, onda bi moga cilu utakmicu drvit o tome.

Samo ga ne stavljaju na takve utakmice, koliko sam upratija to rade Stanko i Sesar uvijek.
Cinque is offline  
Old 23.01.2018., 01:23   #479
Meni je suđenje bilo ok ali ne gledam inače aba ligu pa neznam kakvi su kriteriji. Iz moj perspektive čak su par situacija navukli za nas
Bachuka is offline  
Old 23.01.2018., 01:28   #480
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Meni je on ok komentator šta se tiče znanja košarke, kuži dobro igru ka igru i zbilja dobre prijenose radi.

Ali sa tim moraliziranjem je dosadan u pm, ne sjećam se pa neznam jel ga ikad stavilo da radi utakmicu iz Pionira kad igra neki naš klub, nebitno koji. Bilo bi zanimljivo kakvi bi bili njegovi komentari na takav primitivizam. Ako bi bija dosljedan, onda bi moga cilu utakmicu drvit o tome.

Samo ga ne stavljaju na takve utakmice, koliko sam upratija to rade Stanko i Sesar uvijek.
Pa to naravno, na musa turcine je vise puta ono uzdahnu ljutO nego lisa ann kad je tri crnca deru
Quote:
Bachuka kaže: Pogledaj post
Meni je suđenje bilo ok ali ne gledam inače aba ligu pa neznam kakvi su kriteriji. Iz moj perspektive čak su par situacija navukli za nas
Di ste nasli ovog rossea i needhama,jebemi su mestru ovog zanata??

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.