Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 10:47   #201
Ajmo sad, nakon jednog udijeljenog bana, svi malo stati na loptu. Pričamo o kavi, zaboga, a vi si skačete za vratove i tražite žile, što vam je, ljudi? Sjednite, popijte kavu, udahnite malo zraka, nemojte odgovarati "ad hominem", prestanite se ovako podjebavati jer ovo fakat nema smisla (a iskreno da vam kažem, nije niti najmanje on-topic po pitanju neke "Najbolje kave" pa postoji velika šansa da će svi ovi nadjebavački postovi na kraju biti obrisani). Vratite se na temu i nemojte da moram nastaviti mahati kartonima, dobro?

EDIT: Promijenila sam naslov teme zato što se ovdje uopće nije pričalo o "najboljoj" kavi, već o tome koju i kako pripremljenu kavu forumaši vole piti. No, i dalje vrijedi da od sad nadalje svaki ad hominem i prcanje dobija karton za trolanje kao i brisanje, kako bi rekli naši prijatelji Ameri, "effective immediately".

__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose

Zadnje uređivanje kemik : 09.01.2018. at 11:25.
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:02   #202
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Muller i Interspar drže sličnu cijenu Creme e arome....Muller je znao snizit na 100kn (nije odavno) i u Interspara se moze ponekad naći na akciji 20%.
Nisam sa Mall.hr nikada kupovala ....znam da je ekipa imala negativna iskustva pri kupnji tehničkih stvari...tako da sam malo zazirala od njih.
Imaju kave koje bi valjalo probat.
Veselje je kratko trajalo: https://www.mall.hr/kava-zrnu/lavazz...va-u-zrnu-1-kg

Čudi me baš ovo, godinu dana su imali cijenu od 108kn, i do nekidan kad smo komentirali je bila 108.

Prošao vlak.
marko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:31   #203
Ethiopia Yirgacheffe, svjetlo przena ��
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:53   #204
Quote:
marko911 kaže: Pogledaj post
Veselje je kratko trajalo: https://www.mall.hr/kava-zrnu/lavazz...va-u-zrnu-1-kg

Čudi me baš ovo, godinu dana su imali cijenu od 108kn, i do nekidan kad smo komentirali je bila 108.

Prošao vlak.
Meni i sad piše 108,90, kao snižena sa 160,33.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 13:49   #205
A piše i Rasprodano...
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:02   #206
Gledala sam cijenu samo pa nisam išla za tim Tko je napravio zalihe onda napravio je... iako možda dobiju opet. Znaju oni često imat akcije i obnavljat zalihe, uzimam Dolce gusto pa znaju nemat pa opet dobiju...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:03   #207
Sto se crema e arome tice, ima je u zg po 115kn. Dostava je jedno vrijeme bila besplatna za 2kg, ne znam trenutnu situaciju... guglajte tehnovital
__________________
na ovim prostorima svemu je kriva rakija...
https://m.youtube.com/watch?v=Hi1HpPf8Tvo
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:06   #208
U Mullera je od 25.1. akcijska cijena za crema e aroma... 99.90kn.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:24   #209
U zadnje vrijeme si često pripremim ovakvu kombinaciju Illya i bezkofeinske Lavazze. Kako Illy nije kava koja daje bogatu kremu pomješam je sa bezkofeinskom Lavazzom i napravim si jaču duplu kavu; otprilike 1/2 deci. Nije ubitačno jaka kao klasični dupli espresso, meni je odlična jer je bezkofeinska Lavazza prilično neutralna i ne mjenja značajno aromu Illya, a dupla doza kave čini se bolja opcija nego obični espresso.



Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 06:38   #210
ide netko na Zagreb Coffee Break?

http://www.fashion.hr/lifestyle/naja...ti-133106.aspx
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 15:20   #211
Intenzivno razmišljam o tom , jedino mi ovisi o ratnom, pardon, radnom rasporedu
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 05:31   #212
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Intenzivno razmišljam o tom , jedino mi ovisi o ratnom, pardon, radnom rasporedu
upad je 25 kn
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:36   #213
Prije neki dan u staklenoj tegli primjetim neku novu kavu, a već imam otvorenih par kava. Pitam ženu o čemu se radi, a ona se samo smješka.

Napravim kavu, a kad ono INCREDIBILE nemoguće gotovo nestvarno dobra kava.

Pitam ženu o kojoj kavi se radi -ona neće da kaže. Pretražim sve po kuhinji i konačno nađem ovu Lavazzu. Pio sam i prije Cremu & aromu ali ne ovako dobru. Očito se radi o nevjerojatnom spletu okolnosti, igri slučaja, ili nečem trećem. Kava perfekta, prekrasna: nježna, pomalo slatkasta, vuče na lješnjake, med, bademe, puna arome, mirisa i okusa.
Još kada mi je žena rekla da je kg ove kave 12 eura u Mulleru nisam mogao vjerovati -to je pravi best buy.
Pomislio sam da je kava pred istekom upotrebe ali gle čuda rok trajanja je IX 2019.

Ako slučajno naletite na ovu kavu -kupite je odmah!







Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:20   #214
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Pio sam i prije Cremu & aromu ali ne ovako dobru. Očito se radi o nevjerojatnom spletu okolnosti, igri slučaja, ili nečem trećem. Kava perfekta, prekrasna: nježna, pomalo slatkasta, vuče na lješnjake, med, bademe, puna arome, mirisa i okusa.
Još kada mi je žena rekla da je kg ove kave 12 eura u Mulleru nisam mogao vjerovati -to je pravi best buy.
Zna bit u Mullera na akciji 99kn i Interspar daje povremeno akcije 25% sniženja.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 08:02   #215
Barcaffe Maestoso

Pozdrav ljudi.

Trebam informaciju ukoliko netko koristi ili radi sa Barcaffe kavom. Mjenjaju fantasticnu Prestige sa Maestoso. Medjutim o Maestoso kavi nema ama bas nikakvih informacija. Cak niti na njihovoj sluzbenoj stranici. Ukoliko netko zna nesto bio bih vam zahvalan.
__________________
a kae to signacur?
articoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 15:03   #216
ja pijem Barcafe i ne sviđa mi se ako će mijenjati vrstu kave... evo što piše za taj Maestoso:
Quote:
Barcaffe Maestoso namijenjen je svim ljubiteljima dominantne čokoladne note s aromama prženih badema i okusom po svježe pečenom kruhu, koji ostaje u ustima.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 15:44   #217
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ja pijem Barcafe i ne sviđa mi se ako će mijenjati vrstu kave... evo što piše za taj Maestoso:
Iskreno, ni meni. Prestige mi je daleko najbolja od svih. Znam da su na njoj radili 4,5godina dok nisu dobili savrsen omjer arabice i robuste.
No, da ne duljim, hvala na info. Nadam se da ce uskoro bit vise detalja, kao i podatak gdje ce se moc kupit.
__________________
a kae to signacur?
articoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 15:56   #218
hoće li ostati stara u ponudi da bude izbor, ili će staru zamijeniti sa novom?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 16:00   #219
Prestaju sa proizvodnjom Prestige-a. A Atlanticov lager je presusio, tako da vjerujem da je kroz koji tjedan vise nece bit niti u Vrutku niti na drugim mjestima na kojima se do sad mogla nabavit.
__________________
a kae to signacur?
articoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 16:42   #220
pas mater, neću valjda sad pod stare dane opet morati prelaziti na neku novu kavu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.