Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 17:50   #61
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post

Ja koliko sam skuzil autorici smeta kad joj pozeli dobro jutro ili je pita takva pitanje.


A tepanje, ja se kurcim kak sam big bad boy i onda me nazove "seceruuu" i potopi me ko santa leda titanik.
Ma vidi, šećeru, nema niš loše u tepanju

Recimo i ja ću tepati nekome tko mi je drag, ali do toga mora spontano doć i jer mi je drag. Neću nekome koga prvi put vidim u životu govoriti ribice.

Započneš normalan razgovor s nekim i onda vidiš kam dalje ide. Ili ne ide.

Ali doslovce neki dečki imaju izljeve ljubavi, a vidjeli su me jednom ili nijednom u životu. Nemoj me zajebavat, nisam baš tak fatalna

Odbije to. Ak mi želiš reć da sam ti najbitnija zvijezda u svemiru, onda to reci jer si zateleban ko tele i ja ne vidim dalje od tebe.
calea is offline  
Old 08.03.2017., 18:38   #62
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka od cirka 30 godina.
Odmah idući dan je poceo slati poruke za jutro, pa kako sam provela dan i tako. Inače normalan dečko, prosječan, mislim kako duže vremena nije bio u vezi. Sve je to ok. Ali...

Već mi se to događalo s drugim dečkima. To mi je djetinjasto.
Mislim kako nije razlog taj što se ja njemu/ njima posebno sviđam
već nekako žele uletiti prije drugoga,žele teritorij pripremiti za svaki slučaj.
Kao dok se upoznajemo da bude glavni kontakt.

Mislim, kako ne može biti to da su odmah očarani samnom jer me ne poznaju.
Ne poznajem niti ja njih.

Želi li se većina dečkiju na ovaj način bolje pozicionirati?
Dečki radite li ovo?
Cure, doživljavate li nešto slično?
Ah srećice, ako ti se ne sviđa, tada nemoraš niti trpiti njegove poruke.
Jack Van Ras is offline  
Old 08.03.2017., 19:19   #63
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post

Već mi se to događalo s drugim dečkima. To mi je djetinjasto.
Mislim kako nije razlog taj što se ja njemu/ njima posebno sviđam
već nekako žele uletiti prije drugoga,žele teritorij pripremiti za svaki slučaj.
Kao dok se upoznajemo da bude glavni kontakt.
sve i da nađeš neku pravilnost u odgovorima ovdje, čemu će ti to točno služiti? baš ničemu vjeruj, jer drugi ti neće dati muda da s ljudima s kojima ulaziš u odnose otvoreno i zrelo komuniciraš. a to je ono što tebi treba.

iz iskustva; obično muškarci igraju puno manje zakulisnih igara nego žene i vjerujem da je dobar dio ovoga gore samo u tvojoj glavi.

ako je tip sklon pokazati više pažnje, a tebi to istinski (ne samo deklarativno) ne paše toliko, lijepo mu to direktno saopćiš, tj. kažeš da nisi tip od puno dnevnog dopisivanja.

svaka normalna osoba će se tome prilagoditi i vjerujem da će joj zapišavanje terena biti zadnja stvar koja će joj pasti na pamet, obzirom da smo špilju i toljagu valjda prerasli.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 19:31   #64
Meni bi takvi likovi isto isli na zivce. Lik je def snizene inteligencije i ne kuzi k..., a zene najmanje. Kome ne bi pao film?
angelinaa is offline  
Old 08.03.2017., 19:35   #65
Ma kaj god mi napravili zenama nebu pasalo

Ak ne tepas nevalja ...ak tepas nevalja....ak ne pitas kaj radi nije ti stalo ...ak pitas kaj radi onda ju kontroliras

Ma ajte u dupe
the33 is offline  
Old 08.03.2017., 19:48   #66
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ma kaj god mi napravili zenama nebu pasalo

Ak ne tepas nevalja ...ak tepas nevalja....ak ne pitas kaj radi nije ti stalo ...ak pitas kaj radi onda ju kontroliras

Ma ajte u dupe
Ma ti se samo skini i sve 5
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 19:50   #67
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Meni bi takvi likovi isto isli na zivce. Lik je def snizene inteligencije i ne kuzi k..., a zene najmanje. Kome ne bi pao film?
muško koje tepa ženi koja misli da je kraljica svemira ima definitivno neki limit, da.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 19:50   #68
A gdje je problem ako se time želi bolje pozicionirati? Kao dečko od 30+(neki bi rekli muškarac, a ne dečko ) vjerojatno zna što ima teoretske šanse, a što niti takve, pa je logično da želi izbjeći korake koji ga kasnije mogu koštati. Da, stavljanje u bolju poziciju ima smisla kako ne bi kasnije skužio da mu se sviđaš, ali je u početku, kada si bila nebitna, ostavio dojam da si nebitna
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 08.03.2017., 19:53   #69
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Ma ti se samo skini i sve 5


nova KundK strategija na USu?
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 19:56   #70
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A gdje je problem ako se time želi bolje pozicionirati? Kao dečko od 30+(neki bi rekli muškarac, a ne dečko ) vjerojatno zna što ima teoretske šanse, a što niti takve, pa je logično da želi izbjeći korake koji ga kasnije mogu koštati. Da, stavljanje u bolju poziciju ima smisla kako ne bi kasnije skužio da mu se sviđaš, ali je u početku, kada si bila nebitna, ostavio dojam da si nebitna
oprosti, ali misliti da je količina poruka znak i pokazatelj neke naklonosti, je poprilično naivno.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 20:01   #71
novi golf bi recimo vec bio znak
crveni
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 20:04   #72
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
novi golf bi recimo vec bio znak
crveni
pih. crvena je vulgarna boja. a fauve auto za mase, ne kraljice.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 20:05   #73
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

nova KundK strategija na USu?
Nego?
Lolla is offline  
Old 08.03.2017., 20:09   #74
Tepajuce poruke na samom pocetku zaista imaju kontraefekt. To valjda i vrapci na grani znaju. I to mislim i za zene koje tako rade. Drugo moguce objasnjenje je da je lik nesiguran pa time smanjuje svoju anksioznost sto zene kuze. Da se ne bi krivo shvatilo, nije lose biti nesiguran, al onda budite barem nesigurni na manje ljigav nacin.
angelinaa is offline  
Old 08.03.2017., 20:10   #75
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
oprosti, ali misliti da je količina poruka znak i pokazatelj neke naklonosti, je poprilično naivno.
Ne govorim da je pokazatelj naklonosti, ali bi moglo biti nepokazivanje dovoljnog interesa(ako nema tih poruka uopće), što kasnije može postati kobno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 08.03.2017., 20:14   #76
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pih. crvena je vulgarna boja. a fauve auto za mase, ne kraljice.
kraljici ni ne trebaju znakovi naklonosti, ne?
ZgSash is offline  
Old 08.03.2017., 20:15   #77
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne govorim da je pokazatelj naklonosti, ali bi moglo biti nepokazivanje dovoljnog interesa(ako nema tih poruka uopće), što kasnije može postati kobno
tim razmišljanjem nećeš nikud stići, jer daješ do znanja da bi sve napravio da nešto uspije. ono, zašto? boli te jednostavno kurac, ako to nije tvoje uobičajeno ponašanje. budi svoj. ne glumi majmuna radi žena. ne isplati se. i neće ti donijeti dobroga vjeruj. ova tema je dokaz toga.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 20:17   #78
Ma to sve treba pljesnut po dupetu i oš....neš
the33 is offline  
Old 08.03.2017., 20:20   #79
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kraljici ni ne trebaju znakovi naklonosti, ne?
naravno da trebaju. recimo zlatna podatnost.
wild rider7 is offline  
Old 08.03.2017., 20:23   #80
hmmmm, nekako sam skloniji sloziti se s the33
nekako je vise na stranu toga sto treba razmazenom derletu koje samo zna izvoljevati i ocekivati i zahtijevati, a da samo nije u stanju reci sto hoce i sto nece
ZgSash is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.