Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 18:25   #21
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
rodila je prije mjesec dana
lijena krava, kako nije već našla posao? vidi kako na svakom ćošku čekaju s poslovnim ponudama žene kojima još ni lohije nisu stale
Ups.. moja greska... moram joj dat kredita da je jako vrijedna u olajavanju njegove familije. Jezik joj radi punom parom

Inace zacetnica teme je tipican troll, to se vidi iz aviona al' prica je svakodnevna
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:31   #22
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ova rečenica autorice mi je zapela za oko:
Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan
Forumaši, što kažete na to da vam se u kuću uvali ovakva snaha tj. cura od sina koja je nakon mjesec dva odmah ostala trudna, ne razmišljajući svojom glavom da nema ni stan, ni posao. Samo je znala raširiti noge i sad ju užasno živcira sve oko nje jer se njegova obitelj ne ponaša onako kako bi ona htjela u NJIHOVOJ KUĆI.
Katastrofa.
Autorice, bolje odi nazad svojoj mami koja te nije ničemu naučila.
Jebe mi se i ako dobijem ban, ali morala sam ovo napisati.
Dugo ne procitah ovako ruzan i vulgaran post.

Autorice, ne vidim kako bi ista moglo biti bolje ako ostanes tamo. Ili podstanarstvo, ili natrag k roditeljima.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:40   #23
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Vec duze vrijeme imam problem i zaista vise ne znam sto da radim. U vezi sam s deckom malo vise od godinu dana. Imamo kcerkicu od mjesec dana i zivimo s njegovim roditeljima u potkrovlju od njihove kuce. Kada sam prvi put dosla kod njega to potkrovlje je bilo zatrpano gomilom starih stvari (od njegovih pokojnih nonića). Kako je vrijeme prolazilo sve vise smo gore boravili i malo po malo izbacivali te stare stvari a kupovali nove. Sve te nove stvari smo SAMI financirali. Moj decko se u pocetku veoma protivio tome, svađali smo se do te mjere da sam svaki dan plakala i htjela otići od njega, međutim bila sam trudna.
Sada sve to koliko toliko liči na stan no ja sam i dalje uzasno nezadovoljna i nesretna. Uz to, imam malu bebu i jos gore mi je sto tu svoju nervozu prenosim na nju. Uglavnom, problem su naravno i njegovi roditelji. Njegov tata me od pocetka sprda i govori mi svakakve ruzne stvari na moj racun. Spomenula sam decku da mi to jako smeta (inace sam osjetljiva i emotivna osoba), no njegov odgovor je da pretjerujem i da se on samo šali! Njegova mama nam dolazi u potkrovlje nenajavljeno i petlja se u odgoj naseg djeteta sto sam jasno dala do znanja da ne želim, no opet je deckov odgovor taj da ona samo zeli pomoc! Od njezinog pretjeranog odusevljenja i ushićenosti, epiteta prema malenoj mi se diže kosa na glavi. U kuci jos zivi i deckov stariji brat koji IMA SVOJU KUĆU, novogradnju, u potpunosti sređenu, roditelji su mu pomogli s 2 dignuta kredita, no on se ne zeli preseliti. Da ne spominjem to da ima 35 godina a mama mu pere i pegla gaće, čisti dlake iz kade za njim (ima kosu do guzice), sve radi za njega ko da ima 5 godina, čak mu i čisti sobu! Ima tu jos brdo meni nenormalnih stvari ali tu cu stati. Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan (jedan je tj. zajednicki ulaz u kucu), a pomalo sam se pocela udaljavati i od decka jer nikad nema razumijevanja za mene, ne bi stao na moju stranu i ne vidi da me omalovazavaju kad god stignu! Da nemamo dijete vec bi se vjerojatno odavno pokupila kad sam skuzila kakav je zapravo,ali na pocetku od silne zaljubljenosti nisam kuzila ništa.

Pa me zanima kako na to gleda netko od vas i mozda neki dobronamjeran savjet/prijedlog kako da se ponasam jer se polako bojim da cu spaliti na zivce a imam malu bebu i to stvarno ne bi bilo dobro. Nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo. Inace jako sam mlada. Decko je 10 godina stariji od mene...

strava
bijednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 11:51   #24
Imaš odgovornost prema djetetu ne živjet u tako odvratnoj atmosferi.

Ako ti je dečko već tako šonjav i nezreo, to ne znači da ti moraš bit. Sad si majka i prioritet ti je zdrav rast i odgoj djeteta. Sa tim mlakim dečecom ili bez, nebitno.

Znaš što ti je činiti.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:31   #25
I opet je danas na jednom domaćem portalu izašao članak o raspadima brakova, odvjetnik čija je specka bračno pravo tj. razvodi je naveo najčešće uzroke problema u braku. Izostanak postavljanja granica članovima obitelji je na prvom ili na visokom drugom mjestu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:38   #26
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
I opet je danas na jednom domaćem portalu izašao članak o raspadima brakova, odvjetnik čija je specka bračno pravo tj. razvodi je naveo najčešće uzroke problema u braku. Izostanak postavljanja granica članovima obitelji je na prvom ili na visokom drugom mjestu.
Da. Već jako dugo je ovo pri vrhu razloga razvoda kroz statistike.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 12:35   #27
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Napravila si nekoliko ogromnih pogrešaka: što si s nepunih 20 ostala trudna u situaciji kada ti i tvoj partner niste "financijski neovisni", a nakon toga i što si pristala na suživot u podkrovlju kuće njegove obitelji

Ništa čudno, do sada smo na forumu (i u stvarnom životu) vidjeli doslovno tisuće cura koje si naprave takvo nešto.

Prije svega, moraš sama sebi jasno priznati i shvatiti da si dobrim dijelom sama kriva za situaciju u kojoj se sad nalaziš. Dodatno, moraš shvatiti da nikad, ali doslovno *nikad* neće biti bolje, dok god budete živjeli u ovakvim okolnostima.

Nadalje, moraš shvatiti da je "nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo" laž koju ljudi sami sebi ponavljaju kad god se nađu u situaciji da u podstanarstvo ne žele ići. Svi mi, i ti i ja i kum Pero živimo u državi koja očajnički traži sezonske radnike na moru, svake godine sve više i više njih. Nije to niti ugodan niti lijep život, radi se 16 sati dnevno ponekad, ali se dobro zaradi. Ti i tvoj dečko i tvoje dijete imate mogućnosti otići u podstanarstvo, kakvi god sad bili vaši životni uvjeti, samo što smo i svi mi na ovom topiku svjesni da se to neće dogoditi, zato što je tvom dečku jako, jako dobro u potkrovlju njegovih roditelja, a dodatno ga boli kurac krasni što tebi tamo nije dobro.

Dakle, nije da imaš mnogo izbora. Imaš dijete od mjesec dana, dakle - ti ne možeš raditi, čak te ni u Švicarskoj na to ne bi tjerali. Između redaka čitam da nemaš neki posao koji te čeka (i oprosti ako sam te pogrešno procijenila ), prema tome, tvoja je jedina šansa da se izvučeš iz te neugodne situacije da odeš natrag svojim roditeljima. Koji će te, vjerojatno, nervirati na neki svoj način. I onda, kad odeš, možda tvoj dečko shvati da mora tebe i vaše dijete staviti na prvo mjesto i da biste vas dvoje trebali stvarati svoju obitelj, život i mir, a ne živjeti u prvobitnoj zajednici s njegovom familijom (što je, naravno, nešto što bi on trebao shvaćati otprije, jednako kao i ti - ali očito je da to niste na vrijeme shvatili, prije nego što ste napravili dijete i veselo se uselili u podkrovlje njegove obitelji), pa ga to možda potakne na to da stvori okolnosti gdje možete živjeti samo vas troje. Možda. A možda i ne.

Uglavnom, da imaš nešto više od 20 godina možda bi se mogla suočiti sa svim tim što sam napisala. Ali, gle, nisu ni godine garancija, evo, nedavno je bila jedna značajno starija od tebe koju smo svi redom uvjeravali da je izjava "nemamo financijske mogućnosti ići u podstanarstvo" apsolutna laž i izmišljotina, pa nije pomoglo. Tak da, ono, probaj. Možda uspiješ, sebi tako mladoj i svom sirotom djetetu podariti koliko-toliko sretnu budućnost

Slažem se sa svime.
Poprilično si se zajebala i to za cijeli život...
Što ne znači da to sve skupa ne možeš okrenut u svoju korist.
Bit ćeš mlada mama koja će dobro razumijet kćer, bit ćeš u naponu snage baš kad njoj to bude trebalo itd.

Osobno me interesira, faks? abortus nije bio opcija?

Uglavnom, sad ti treba puno strpljenja i tolerancije, jer nemaš drugih opcija.
Preseljenje kod tvojih staraca je isto opcija, bilo bi idealno sa dečkom, ali pitanje je želi li on to? Zašto ne biste preselili u kuću od brata od dečka barem dok se on ne odluči za preseljenje?

Mislim da ti je jasno da bi ti prioritet broj jedan trebalo bit djete. Da odraste okruženo dobrim i sretnim ljudima, to je najbitnije. I još jedna stvar, rijetke veze započete u 20tima prežive do 25te i to bez djeteta. Tako da ono, probaj svim silama zadržat oca djetetu, al ako pukne, nije kraj svijeta.

Samo hrabro
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:26   #28
Zbog tog "vrati se roditeljima" najvise i propadaju brakovi, jer zna kad joj nesto ne pase da ima gdje ce otici i s tim pocne "uvjetovati" partneru, no sto bi bilo da se nema gdje vratiti??? Ljudi moj brak je zrtva, a ne ljubakanje i sirenje nogu u vrijeme zaljubljenosti, jer evo do cega dolazi kad zaljubljenost prođe i pocnes dublje upoznavati osobu. Da se razumimo sve se moze rijesiti, glavnu crtu treba povuci od autorice muz i oca i majku drzati za roditelje, a zenu za zenu jer na kraju krajeva s njom zivi i s njom ce provesti cijeli zivot.
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:59   #29
Quote:
fors@ken kaže: Pogledaj post
Problem u ovom svemu nisu njegovi roditelji nego tvoj dečko koji se ne zna/ne želi postaviti.
Imaš li ti mogućnost vratiti se svojim roditeljima sa bebom?
Problem je i ona, koja pod izlikom zaljubljenosti prikriva odgovornost za situaciju da ne kažem trudnoću na koju je i ona pristala (mogla je paziti).
To se sve znalo i prije, to se sve vidjelo i prije, a to što je zatvorila oči ne znači da nije odgovorna za situaciju u koju se sama dovela.

Zapravo, jede što je skuhala. Iako, vjerujem da je to učinila zbog neiskustva i naivnosti.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:33   #30
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
I opet je danas na jednom domaćem portalu izašao članak o raspadima brakova, odvjetnik čija je specka bračno pravo tj. razvodi je naveo najčešće uzroke problema u braku. Izostanak postavljanja granica članovima obitelji je na prvom ili na visokom drugom mjestu.
Uopće me ne čudi, obitelj može nevjerojatno i negativno i pozitivno utjecati na vezu.
Levantiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:41   #31
Tako je, mlada je i naivna. Sigurno u mislima nije imala svekiće na pameti. Uz muža tu je još i bebica koja sigurno cendra pa da se i ništa drugo se ne događa puknula bi ko kokica, da mi netko uz to išta prigovara.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 08:35   #32
Slažem se s ovime da si mlada i naivna i to je u redu. Samo što će te tresnuti spoznaja za koju godinu da tvoj dečko i nije pravi dečko za tebe. Sada kažeš da se volite i da je između vas divno, ali to je samo zato što ste zaljubljeni.
Problem u kojem se nalaziš je velik i nije lako izvući se i svega toga. Njegovi roditelji ti smetaju, guše te i nisi nimalo sretna. Budući da tvoj dečko to sve negira izgleda da su mu oni ipak bitniji od tebe i to se nikada neće promijeniti. Ja bih na tvom mjestu pokupila svoje stvari, bebu i otišla kod svojih roditelja. S time da bih prije toga mirno objasnila dečku da više ne mogu trpiti njegove roditelje i brata i da želim najbolju moguću okolinu za svoju bebu.
I otišla bih. Ako je njemu stvarno stalo do tebe i vaše kćeri doći će po tebe kod tvojih i naći će način da živite sami. To je cijela priča.
A nije istina da si ne možete priuštiti stan, odite kao podstanari u mali stan u periferiji. Bit će teško i gadno ali ćete barem biti na miru i sami.
A onda će se stvari same staviti na svoje mjesto
BubamaraMis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 08:50   #33
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ova rečenica autorice mi je zapela za oko:
Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan
Forumaši, što kažete na to da vam se u kuću uvali ovakva snaha tj. cura od sina koja je nakon mjesec dva odmah ostala trudna, ne razmišljajući svojom glavom da nema ni stan, ni posao.
znaci samo je na njoj da razmislja o tome ima li posao i stan, a partner je osoba s posebnim potrebama pa nije sposoban misliti o tome......i kao takav nije znao da je bez zastite mogao napumpati curu...ajde de


Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Samo je znala raširiti noge i sad ju užasno živcira sve oko nje jer se njegova obitelj ne ponaša onako kako bi ona htjela u NJIHOVOJ KUĆI.
bez obzira zivi li u njihovoj kuci ili ne ima pravo na privatnost a ne da im njegova majka ulijece kad god hoce ili da ju njegov otac ponizava i ruga joj se (kakva je to kultura)

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorice, bolje odi nazad svojoj mami koja te nije ničemu naučila.
Jebe mi se i ako dobijem ban, ali morala sam ovo napisati.
ovo si sve skupa napisala kao da nemas vise od 15 godina pogotovo ovaj zadnji dio...........a ban ili karton nisi trebala dobiti jer imas pravo na svoje misljenje bez obzira sto je pogresno i totalno djetinjasto
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:49   #34
Da, ali to su samo nasa ocekivanaj, d aneko treba d anas pusti na miru, da treba da nam dozvoli privatnost. Retko koja svekrva/tasta ce se tako normalno ponasati.
Oboje su krivi sto nisu koristili zastitu jer im je zivot saad mnogo gori, a dete raste u losem okruzenju i nervozi.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:33   #35
Meni tu upada u oko da ako imaju to potkrovlje zašto se to ne smatra njihovim stanom u kojem imaju autonomiju?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:55   #36
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Vec duze vrijeme imam problem i zaista vise ne znam sto da radim. U vezi sam s deckom malo vise od godinu dana. Imamo kcerkicu od mjesec dana i zivimo s njegovim roditeljima u potkrovlju od njihove kuce. Kada sam prvi put dosla kod njega to potkrovlje je bilo zatrpano gomilom starih stvari (od njegovih pokojnih nonića). Kako je vrijeme prolazilo sve vise smo gore boravili i malo po malo izbacivali te stare stvari a kupovali nove. Sve te nove stvari smo SAMI financirali. Moj decko se u pocetku veoma protivio tome, svađali smo se do te mjere da sam svaki dan plakala i htjela otići od njega, međutim bila sam trudna.
Sada sve to koliko toliko liči na stan no ja sam i dalje uzasno nezadovoljna i nesretna. Uz to, imam malu bebu i jos gore mi je sto tu svoju nervozu prenosim na nju. Uglavnom, problem su naravno i njegovi roditelji. Njegov tata me od pocetka sprda i govori mi svakakve ruzne stvari na moj racun. Spomenula sam decku da mi to jako smeta (inace sam osjetljiva i emotivna osoba), no njegov odgovor je da pretjerujem i da se on samo šali! Njegova mama nam dolazi u potkrovlje nenajavljeno i petlja se u odgoj naseg djeteta sto sam jasno dala do znanja da ne želim, no opet je deckov odgovor taj da ona samo zeli pomoc! Od njezinog pretjeranog odusevljenja i ushićenosti, epiteta prema malenoj mi se diže kosa na glavi. U kuci jos zivi i deckov stariji brat koji IMA SVOJU KUĆU, novogradnju, u potpunosti sređenu, roditelji su mu pomogli s 2 dignuta kredita, no on se ne zeli preseliti. Da ne spominjem to da ima 35 godina a mama mu pere i pegla gaće, čisti dlake iz kade za njim (ima kosu do guzice), sve radi za njega ko da ima 5 godina, čak mu i čisti sobu! Ima tu jos brdo meni nenormalnih stvari ali tu cu stati. Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan (jedan je tj. zajednicki ulaz u kucu), a pomalo sam se pocela udaljavati i od decka jer nikad nema razumijevanja za mene, ne bi stao na moju stranu i ne vidi da me omalovazavaju kad god stignu! Da nemamo dijete vec bi se vjerojatno odavno pokupila kad sam skuzila kakav je zapravo,ali na pocetku od silne zaljubljenosti nisam kuzila ništa.

Pa me zanima kako na to gleda netko od vas i mozda neki dobronamjeran savjet/prijedlog kako da se ponasam jer se polako bojim da cu spaliti na zivce a imam malu bebu i to stvarno ne bi bilo dobro. Nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo. Inace jako sam mlada. Decko je 10 godina stariji od mene...
Draga, ne volim prosipati pamet, no koliko vidim ti i tvoj dragi imate rijeseno stambeno pitanje? Ako se ne slazes sa starcima od dragog, zakljucas se i imas svoj mir? Ne vidim razlog da se vracas svojima ako se volite, imate svoj kutak, a ono sto te smeta rijesi sa dragim otvoreno, kad se vi dogovorite, rijesite sa starcima probleme privatnosti.
Imas pravo iznjeti svoje misljenje, pa nek se ljute koliko zele..
mislim da je potrebno definirati problem, otvoreno pricati i naci ce se rjesenje.

puno pozdrava!

Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Meni tu upada u oko da ako imaju to potkrovlje zašto se to ne smatra njihovim stanom u kojem imaju autonomiju?
Tocno to.

Zadnje uređivanje Azz : 28.05.2017. at 11:10. Reason: spajanje postova
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:14   #37
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Meni tu upada u oko da ako imaju to potkrovlje zašto se to ne smatra njihovim stanom u kojem imaju autonomiju?
teško je govoriti o ikakvoj autonomiji kad je čopor u pitanju, bez obzira na izgrađenost pregradnih zidova. to nije stambena zgrada, već obiteljska kuća, a u takvoj situaciji uvijek će imati upliva jedni drugima u život.
ako žele autonomiju, onda se moraju odseliti i napustiti čopor.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:15   #38
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Besplatan smjestaj, besplatna hrana, besplatno cuvanje djeteta.... drvlje i kamenje po njegovoj familiji, situacija je jako losa a nece da se preseli kod svojih.. nece da zasuce rukave da nadje posao i uzme financijsku odgovornost za sebe iako je on toliki supak ...interesantna prica
ko u "svi vole raymonda"
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:52   #39
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Meni tu upada u oko da ako imaju to potkrovlje zašto se to ne smatra njihovim stanom u kojem imaju autonomiju?
Koliko sam skužio, ulaz je zajednički. Vjerovatno su i režije zajedničke. Još ako njegova mama kuha za svih (nisam skužio dal je i to u igri) onda tu nema ama baš nikakve autonomije.

Quote:
BubamaraMis kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovime da si mlada i naivna i to je u redu. Samo što će te tresnuti spoznaja za koju godinu da tvoj dečko i nije pravi dečko za tebe. Sada kažeš da se volite i da je između vas divno, ali to je samo zato što ste zaljubljeni.
Problem u kojem se nalaziš je velik i nije lako izvući se i svega toga. Njegovi roditelji ti smetaju, guše te i nisi nimalo sretna. Budući da tvoj dečko to sve negira izgleda da su mu oni ipak bitniji od tebe i to se nikada neće promijeniti. Ja bih na tvom mjestu pokupila svoje stvari, bebu i otišla kod svojih roditelja. S time da bih prije toga mirno objasnila dečku da više ne mogu trpiti njegove roditelje i brata i da želim najbolju moguću okolinu za svoju bebu.
I otišla bih. Ako je njemu stvarno stalo do tebe i vaše kćeri doći će po tebe kod tvojih i naći će način da živite sami. To je cijela priča.
A nije istina da si ne možete priuštiti stan, odite kao podstanari u mali stan u periferiji. Bit će teško i gadno ali ćete barem biti na miru i sami.
A onda će se stvari same staviti na svoje mjesto
Slažem se sa svim. Atmosfera u toj kući nije najzdravija. A njen dečko je još ispod mamine suknje. Dvoje klinaca dobilo bebu i eto problema.
Usudio bih se reći da njen dečko ima jedno mudo, taman toliko da napravi bebu, a nedovoljno da postane glava svoje male obitelji.

Uz to nebi me čudilo da njegovi roditelji nju ponižavaju jer nisu službeno vjenčani.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:33   #40
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Vec duze vrijeme imam problem i zaista vise ne znam sto da radim. U vezi sam s deckom malo vise od godinu dana. Imamo kcerkicu od mjesec dana i zivimo s njegovim roditeljima u potkrovlju od njihove kuce. Kada sam prvi put dosla kod njega to potkrovlje je bilo zatrpano gomilom starih stvari (od njegovih pokojnih nonića). Kako je vrijeme prolazilo sve vise smo gore boravili i malo po malo izbacivali te stare stvari a kupovali nove. Sve te nove stvari smo SAMI financirali. Moj decko se u pocetku veoma protivio tome, svađali smo se do te mjere da sam svaki dan plakala i htjela otići od njega, međutim bila sam trudna.
Sada sve to koliko toliko liči na stan no ja sam i dalje uzasno nezadovoljna i nesretna. Uz to, imam malu bebu i jos gore mi je sto tu svoju nervozu prenosim na nju. Uglavnom, problem su naravno i njegovi roditelji. Njegov tata me od pocetka sprda i govori mi svakakve ruzne stvari na moj racun. Spomenula sam decku da mi to jako smeta (inace sam osjetljiva i emotivna osoba), no njegov odgovor je da pretjerujem i da se on samo šali! Njegova mama nam dolazi u potkrovlje nenajavljeno i petlja se u odgoj naseg djeteta sto sam jasno dala do znanja da ne želim, no opet je deckov odgovor taj da ona samo zeli pomoc! Od njezinog pretjeranog odusevljenja i ushićenosti, epiteta prema malenoj mi se diže kosa na glavi. U kuci jos zivi i deckov stariji brat koji IMA SVOJU KUĆU, novogradnju, u potpunosti sređenu, roditelji su mu pomogli s 2 dignuta kredita, no on se ne zeli preseliti. Da ne spominjem to da ima 35 godina a mama mu pere i pegla gaće, čisti dlake iz kade za njim (ima kosu do guzice), sve radi za njega ko da ima 5 godina, čak mu i čisti sobu! Ima tu jos brdo meni nenormalnih stvari ali tu cu stati. Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan (jedan je tj. zajednicki ulaz u kucu), a pomalo sam se pocela udaljavati i od decka jer nikad nema razumijevanja za mene, ne bi stao na moju stranu i ne vidi da me omalovazavaju kad god stignu! Da nemamo dijete vec bi se vjerojatno odavno pokupila kad sam skuzila kakav je zapravo,ali na pocetku od silne zaljubljenosti nisam kuzila ništa.

Pa me zanima kako na to gleda netko od vas i mozda neki dobronamjeran savjet/prijedlog kako da se ponasam jer se polako bojim da cu spaliti na zivce a imam malu bebu i to stvarno ne bi bilo dobro. Nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo. Inace jako sam mlada. Decko je 10 godina stariji od mene...
u ovom postu ti si vise rekla samoj sebi nego o decku i njegovoj obitelji.

definiraj zasto si nesretna i nezadovoljna?

od svega sto si napisala i sviju aktera koje si spomenula ti mi djelujes najmanje pozitivno. po svemu sto si napisala omalovazavanje vidim prvenstveno s tvoje strane.

nemate financijske mogucnosti za podstanarstvo ali imate da financirate novo pokucstvo u stanu?

nitko nema veze s tvojim unutarnjim nezadovoljstvom. ni muz ni njegova obitelj. ti to sama trebas rijesiti sama sa sobom.

koliko ti je godina?
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.